Cyprus
Voorronde (Cyprus - 20/08/2016 - 05/03/2017)
Klassering
Le champion en titre du championnat est Apoel FC Nicosie, qui a devancé en 2015/2016, AEK Larnaca et Anorthosis Famagouste. Les équipes promues l'année précédente, qui jouent donc nouvellement dans ce championnat, sont : Karmiotissa Pano Polemidia, AEZ Zakakiou, Anagennisi Dherynia.
Laatste wedstrijden
Detail van de uitslagen
Degradatie Ronde (Cyprus - 11/03/2017 - 21/05/2017)
Stand
Le champion en titre du championnat est Apoel FC Nicosie, qui a devancé en 2015/2016, AEK Larnaca et Anorthosis Famagouste. Les équipes promues l'année précédente, qui jouent donc nouvellement dans ce championnat, sont : Karmiotissa Pano Polemidia, AEZ Zakakiou, Anagennisi Dherynia.
Laatste wedstrijden
Detail van de uitslagen
Championship Ronde (Cyprus - 11/03/2017 - 21/05/2017)
Stand
Le champion en titre du championnat est Apoel FC Nicosie, qui a devancé en 2015/2016, AEK Larnaca et Anorthosis Famagouste. Les équipes promues l'année précédente, qui jouent donc nouvellement dans ce championnat, sont : Karmiotissa Pano Polemidia, AEZ Zakakiou, Anagennisi Dherynia.
Laatste wedstrijden
Detail van de uitslagen
Statistieken
- Algemene statistieken
- Meerdere statistieken
Zeges
1 | Apoel FC Nicosia | 24 |
2 | AEK Larnaca | 22 |
3 | Apollon Limassol | 21 |
4 | AEL Limassol | 19 |
5 | Omonia Nicosia | 17 |
6 | Ermis Aradippou | 14 |
Gelijke spelen
1 | Anorthosis Famagusta | 11 |
2 | AEK Larnaca | 10 |
3 | Apollon Limassol | 10 |
4 | Ethnikos Achna F.C. | 10 |
5 | AEL Limassol | 9 |
6 | Nea Salamina FC | 9 |
Nederlagen
1 | Anagennisi Dherynia | 19 |
2 | Doxa Katokopia | 19 |
3 | Karmiotissa Pano Polemidia | 19 |
4 | AEZ Zakakiou | 17 |
5 | Aris Limassol F.C. | 17 |
6 | Ermis Aradippou | 16 |
Thuiszeges
1 | AEK Larnaca | 13 |
2 | Apoel FC Nicosia | 13 |
3 | Apollon Limassol | 12 |
4 | Omonia Nicosia | 12 |
5 | AEL Limassol | 11 |
6 | Ermis Aradippou | 9 |
Gelijke spelen thuis
1 | Anorthosis Famagusta | 7 |
2 | Ethnikos Achna F.C. | 6 |
3 | AEL Limassol | 5 |
4 | Apoel FC Nicosia | 5 |
5 | Apollon Limassol | 5 |
6 | Doxa Katokopia | 5 |
Thuisnederlagen
1 | AEZ Zakakiou | 10 |
2 | Anagennisi Dherynia | 9 |
3 | Doxa Katokopia | 9 |
4 | Aris Limassol F.C. | 8 |
5 | Karmiotissa Pano Polemidia | 8 |
6 | Nea Salamina FC | 8 |
Overwinningen uit
1 | Apoel FC Nicosia | 11 |
2 | AEK Larnaca | 9 |
3 | Apollon Limassol | 9 |
4 | AEL Limassol | 8 |
5 | Anorthosis Famagusta | 6 |
6 | Doxa Katokopia | 6 |
Gelijke spelen buitenshuis
1 | AEK Larnaca | 6 |
2 | AEZ Zakakiou | 6 |
3 | Apollon Limassol | 5 |
4 | Nea Salamina FC | 5 |
5 | Omonia Nicosia | 5 |
6 | AEL Limassol | 4 |
Uitnederlagen
1 | Karmiotissa Pano Polemidia | 11 |
2 | Anagennisi Dherynia | 10 |
3 | Doxa Katokopia | 10 |
4 | Ethnikos Achna F.C. | 10 |
5 | Aris Limassol F.C. | 9 |
6 | Ermis Aradippou | 9 |
- Matchresultaten
1-1 | 25 | 10 % | 0-1 | 21 | 9 % | 2-0 | 20 | 8 % |
0-0 | 19 | 8 % | 1-0 | 18 | 7 % | 2-1 | 16 | 7 % |
3-0 | 14 | 6 % | 1-2 | 13 | 5 % | 2-2 | 11 | 5 % |
3-1 | 10 | 4 % | 0-3 | 8 | 3 % | 1-3 | 7 | 3 % |
4-1 | 6 | 2 % | 3-2 | 6 | 2 % | 1-4 | 6 | 2 % |
0-2 | 6 | 2 % | 2-3 | 5 | 2 % | 0-4 | 5 | 2 % |
4-2 | 4 | 2 % | 4-0 | 4 | 2 % | 3-3 | 3 | 1 % |
5-3 | 2 | 1 % | 5-1 | 2 | 1 % | 2-4 | 2 | 1 % |
1-5 | 2 | 1 % | 7-0 | 1 | 0 % | 6-0 | 1 | 0 % |
5-0 | 1 | 0 % | 4-3 | 1 | 0 % | 3-4 | 1 | 0 % |
2-5 | 1 | 0 % | 0-6 | 1 | 0 % |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...