De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Bulgarije - Professional A Football Group - 2016/2017 - Home

Voetbal - Bulgarije - Professional A Football Group - 2016/2017 - Home

Keuze van een seizoen :

Bulgarije
  • Beroe Stara Zagora
  • Botev Plovdiv
  • Cherno More Varna
  • CSKA Sofia
  • FC Dunav Ruse
  • FC Vereya Stara Zagora
  • FC Vitosha Bistritsa
  • FK Septemvri Sofia
  • Levski Sofia
  • Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
  • Lokomotiv Plovdiv
  • Ludogorets 1947 Razgrad
  • Neftochimic Burgas 1986
  • OFK Pirin Blagoevgrad
  • PFC Montana
  • Slavia Sofia

Home

Bulgarije - Professional A Football Group - Home

BulgarijeBulgarije

WinnaarLudogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad

 
 

Regulier Seizoen (Bulgarije - 29/07/2016 - 02/04/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Ludogorets 1947 Razgrad672621416919+50
2Levski Sofia512615653817+21
3CSKA Sofia462613763516+19
4Cherno More Varna432612773024+6
5Lokomotiv Plovdiv392610973530+5
6FC Dunav Ruse382610883231+1
7Beroe Stara Zagora3526105112728-1
8Botev Plovdiv3526105113642-6
9OFK Pirin Blagoevgrad3426104123036-6
10FC Vereya Stara Zagora302686122236-14
11Slavia Sofia282684143045-15
12Neftochimic Burgas 1986262675142737-10
13Lokomotiv Gorna Oryahovitsa222657142239-17
14PFC Montana122633201649-33

Championship RondeDegradatie Ronde

31 Maart 2017
16h30OFK Pirin BlagoevgradOFK Pirin Blagoevgrad1 - 0Neftochimic Burgas 1986Neftochimic Burgas 1986
19h00Botev PlovdivBotev Plovdiv2 - 0PFC MontanaPFC Montana
1 April 2017
14h00Beroe Stara ZagoraBeroe Stara Zagora3 - 2Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv
16h30Cherno More VarnaCherno More Varna1 - 0Levski SofiaLevski Sofia
19h00CSKA SofiaCSKA Sofia0 - 2Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad
2 April 2017
16h30FC Dunav RuseFC Dunav Ruse1 - 1Slavia SofiaSlavia Sofia
19h00Lokomotiv Gorna OryahovitsaLokomotiv Gorna Oryahovitsa5 - 0FC Vereya Stara ZagoraFC Vereya Stara Zagora

Detail van de uitslagen


Degradatie Ronde - Groep A (Bulgarije - 07/04/2017 - 12/05/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1FC Vereya Stara Zagora4532136133140-9
2Botev Plovdiv4432135145150+1
3Slavia Sofia3732114173755-18
4PFC Montana153243252466-42

UEFA Europa League Play-offDegradatie Playoff

7 April 2017
19h00Botev PlovdivBotev Plovdiv7 - 1PFC MontanaPFC Montana
10 April 2017
19h00FC Vereya Stara ZagoraFC Vereya Stara Zagora0 - 1Slavia SofiaSlavia Sofia
14 April 2017
14h30Botev PlovdivBotev Plovdiv0 - 1FC Vereya Stara ZagoraFC Vereya Stara Zagora
15 April 2017
13h15PFC MontanaPFC Montana3 - 4Slavia SofiaSlavia Sofia
22 April 2017
16h30Slavia SofiaSlavia Sofia0 - 3Botev PlovdivBotev Plovdiv
19h00FC Vereya Stara ZagoraFC Vereya Stara Zagora1 - 0PFC MontanaPFC Montana
30 April 2017
16h45PFC MontanaPFC Montana2 - 1Botev PlovdivBotev Plovdiv
1 Mei 2017
16h30Slavia SofiaSlavia Sofia0 - 1FC Vereya Stara ZagoraFC Vereya Stara Zagora
5 Mei 2017
16h30Slavia SofiaSlavia Sofia1 - 0PFC MontanaPFC Montana
16h30FC Vereya Stara ZagoraFC Vereya Stara Zagora3 - 1Botev PlovdivBotev Plovdiv
10 Mei 2017
18h00PFC MontanaPFC Montana2 - 3FC Vereya Stara ZagoraFC Vereya Stara Zagora
18h00Botev PlovdivBotev Plovdiv3 - 1Slavia SofiaSlavia Sofia

Detail van de uitslagen


Degradatie Ronde - Groep B (Bulgarije - 07/04/2017 - 12/05/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Beroe Stara Zagora4432128123533+2
2OFK Pirin Blagoevgrad4332127134144-3
3Neftochimic Burgas 1986313287173347-14
4Lokomotiv Gorna Oryahovitsa303279163251-19

UEFA Europa League Play-offDegradatie Playoff

7 April 2017
16h30OFK Pirin BlagoevgradOFK Pirin Blagoevgrad2 - 1Neftochimic Burgas 1986Neftochimic Burgas 1986
8 April 2017
16h45Beroe Stara ZagoraBeroe Stara Zagora2 - 3Lokomotiv Gorna OryahovitsaLokomotiv Gorna Oryahovitsa
13 April 2017
16h00Lokomotiv Gorna OryahovitsaLokomotiv Gorna Oryahovitsa1 - 1Neftochimic Burgas 1986Neftochimic Burgas 1986
14 April 2017
17h00Beroe Stara ZagoraBeroe Stara Zagora1 - 1OFK Pirin BlagoevgradOFK Pirin Blagoevgrad
21 April 2017
16h30Neftochimic Burgas 1986Neftochimic Burgas 19860 - 0Beroe Stara ZagoraBeroe Stara Zagora
24 April 2017
19h00OFK Pirin BlagoevgradOFK Pirin Blagoevgrad1 - 1Lokomotiv Gorna OryahovitsaLokomotiv Gorna Oryahovitsa
28 April 2017
19h00Neftochimic Burgas 1986Neftochimic Burgas 19860 - 3OFK Pirin BlagoevgradOFK Pirin Blagoevgrad
29 April 2017
19h00Lokomotiv Gorna OryahovitsaLokomotiv Gorna Oryahovitsa0 - 1Beroe Stara ZagoraBeroe Stara Zagora
6 Mei 2017
16h30Neftochimic Burgas 1986Neftochimic Burgas 19864 - 1Lokomotiv Gorna OryahovitsaLokomotiv Gorna Oryahovitsa
19h00OFK Pirin BlagoevgradOFK Pirin Blagoevgrad1 - 1Beroe Stara ZagoraBeroe Stara Zagora
11 Mei 2017
16h00Lokomotiv Gorna OryahovitsaLokomotiv Gorna Oryahovitsa4 - 3OFK Pirin BlagoevgradOFK Pirin Blagoevgrad
18h30Beroe Stara ZagoraBeroe Stara Zagora3 - 0Neftochimic Burgas 1986Neftochimic Burgas 1986

Detail van de uitslagen


Degradatie Play-Offs (Bulgarije - 18/05/2017 - 03/06/2017)


Eerste ronde (22/05/2017)
18 Mei 2017
16h30PFC MontanaPFC Montana1 - 3Neftochimic Burgas 1986Neftochimic Burgas 1986
18h45Lokomotiv Gorna OryahovitsaLokomotiv Gorna Oryahovitsa0 - 3Slavia SofiaSlavia Sofia
22 Mei 2017
16h30Neftochimic Burgas 1986Neftochimic Burgas 19862 - 1PFC MontanaPFC Montana
19h00Slavia SofiaSlavia Sofia1 - 1Lokomotiv Gorna OryahovitsaLokomotiv Gorna Oryahovitsa

Tweede ronde (29/05/2017)
26 Mei 2017
16h45PFC MontanaPFC Montana1 - 1Lokomotiv Gorna OryahovitsaLokomotiv Gorna Oryahovitsa
19h00Neftochimic Burgas 1986Neftochimic Burgas 19860 - 1Slavia SofiaSlavia Sofia
29 Mei 2017
16h30Lokomotiv Gorna OryahovitsaLokomotiv Gorna Oryahovitsa0 - 3PFC MontanaPFC Montana
19h00Slavia SofiaSlavia Sofia5 - 2Neftochimic Burgas 1986Neftochimic Burgas 1986

Derde ronde (03/06/2017)
2 Juni 2017
19h00Neftochimic Burgas 1986Neftochimic Burgas 19860 - 1FC Vitosha BistritsaFC Vitosha Bistritsa
3 Juni 2017
17h30PFC MontanaPFC Montana1 - 2FK Septemvri SofiaFK Septemvri Sofia

Detail van de uitslagen


Championship Ronde (Bulgarije - 08/04/2017 - 31/05/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Ludogorets 1947 Razgrad833625838728+59
2CSKA Sofia6736191075121+30
3Levski Sofia633618995031+19
4FC Dunav Ruse55361510114644+2
5Lokomotiv Plovdiv52361410125052-2
6Cherno More Varna4736138153945-6

UEFA Champions League - KwalificatiesUEFA Europa LeagueUEFA Europa League Play-off

8 April 2017
19h00CSKA SofiaCSKA Sofia3 - 1Cherno More VarnaCherno More Varna
9 April 2017
16h30Levski SofiaLevski Sofia5 - 0Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv
19h00Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad0 - 1FC Dunav RuseFC Dunav Ruse
13 April 2017
18h30Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv1 - 2CSKA SofiaCSKA Sofia
14 April 2017
19h00Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad0 - 0Levski SofiaLevski Sofia
15 April 2017
15h30FC Dunav RuseFC Dunav Ruse1 - 0Cherno More VarnaCherno More Varna
21 April 2017
19h00Levski SofiaLevski Sofia1 - 1FC Dunav RuseFC Dunav Ruse
23 April 2017
16h45Cherno More VarnaCherno More Varna3 - 2Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv
19h00CSKA SofiaCSKA Sofia1 - 1Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad
28 April 2017
16h30FC Dunav RuseFC Dunav Ruse2 - 3Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv
29 April 2017
16h00Levski SofiaLevski Sofia0 - 3CSKA SofiaCSKA Sofia
1 Mei 2017
19h00Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad4 - 0Cherno More VarnaCherno More Varna
5 Mei 2017
19h00Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv0 - 3Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad
7 Mei 2017
16h30Cherno More VarnaCherno More Varna0 - 1Levski SofiaLevski Sofia
19h00CSKA SofiaCSKA Sofia2 - 0FC Dunav RuseFC Dunav Ruse
12 Mei 2017
16h30FC Dunav RuseFC Dunav Ruse2 - 2Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad
19h00Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv2 - 1Levski SofiaLevski Sofia
13 Mei 2017
16h30Cherno More VarnaCherno More Varna0 - 1CSKA SofiaCSKA Sofia
16 Mei 2017
19h00Levski SofiaLevski Sofia1 - 3Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad
17 Mei 2017
16h30Cherno More VarnaCherno More Varna1 - 2FC Dunav RuseFC Dunav Ruse
19h00CSKA SofiaCSKA Sofia0 - 0Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv
20 Mei 2017
19h00Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad1 - 1CSKA SofiaCSKA Sofia
21 Mei 2017
16h30FC Dunav RuseFC Dunav Ruse0 - 1Levski SofiaLevski Sofia
19h00Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv2 - 1Cherno More VarnaCherno More Varna
28 Mei 2017
17h30CSKA SofiaCSKA Sofia3 - 0Levski SofiaLevski Sofia
20h00Cherno More VarnaCherno More Varna1 - 3Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad
20h00Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv3 - 4FC Dunav RuseFC Dunav Ruse
31 Mei 2017
19h00FC Dunav RuseFC Dunav Ruse1 - 0CSKA SofiaCSKA Sofia
19h00Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad1 - 2Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv
19h00Levski SofiaLevski Sofia2 - 2Cherno More VarnaCherno More Varna

Detail van de uitslagen


Europa League Playoff (Bulgarije - 15/05/2017 - 04/06/2017)


Eerste ronde (20/05/2017)
15 Mei 2017
19h00Botev PlovdivBotev Plovdiv3 - 0Beroe Stara ZagoraBeroe Stara Zagora
16 Mei 2017
16h30OFK Pirin BlagoevgradOFK Pirin Blagoevgrad1 - 1FC Vereya Stara ZagoraFC Vereya Stara Zagora
19 Mei 2017
19h00Beroe Stara ZagoraBeroe Stara Zagora2 - 1Botev PlovdivBotev Plovdiv
20 Mei 2017
16h30FC Vereya Stara ZagoraFC Vereya Stara Zagora1 - 0OFK Pirin BlagoevgradOFK Pirin Blagoevgrad

Tweede ronde (27/05/2017)
27 Mei 2017
19h00FC Vereya Stara ZagoraFC Vereya Stara ZagoraGeannuleerdBotev PlovdivBotev Plovdiv
30 Mei 2017
19h00Botev PlovdivBotev PlovdivGeannuleerdFC Vereya Stara ZagoraFC Vereya Stara Zagora

Finale (04/06/2017)
4 Juni 2017
19h00Levski SofiaLevski Sofia1 - 1 (9 str 8)FC Vereya Stara ZagoraFC Vereya Stara Zagora

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden