De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
28 Augustus 2020 - 6 September 2020
Gyöngyösi FKK (HUN) | 58 - 46 | RK Butel Skopje (MAC) | ||
28/08/2020 - 19h00 | Gyöngyösi FKK (HUN) | 34 - 21 | RK Butel Skopje (MAC) | |
29/08/2020 - 18h00 | RK Butel Skopje (MAC) | 25 - 24 | Gyöngyösi FKK (HUN) |
Skjern Handbold (DEN) | 53 - 51 | Malmö (SWE) | ||
29/08/2020 - 15h00 | Skjern Handbold (DEN) | 27 - 26 | Malmö (SWE) | |
05/09/2020 - 15h00 | Malmö (SWE) | 25 - 26 | Skjern Handbold (DEN) |
Sport Lisboa e Benfica (POR) | 62 - 64 | Aon Fivers Margareten Wien (AUT) | ||
29/08/2020 - 16h00 | Sport Lisboa e Benfica (POR) | 28 - 26 | Aon Fivers Margareten Wien (AUT) | |
05/09/2020 - 20h20 | Aon Fivers Margareten Wien (AUT) | 38 - 34 | Sport Lisboa e Benfica (POR) |
SKA Minsk (BLR) | 50 - 56 | CSKA Moscow (RUS) | ||
29/08/2020 - 16h00 | SKA Minsk (BLR) | 25 - 25 | CSKA Moscow (RUS) | |
06/09/2020 - 18h00 | CSKA Moscow (RUS) | 31 - 25 | SKA Minsk (BLR) |
Handball Esch (LUX) | 30 - 33 | Pfadi Winterthur (SUI) | ||
29/08/2020 - 17h00 | Handball Esch (LUX) | Geannuleerd | Pfadi Winterthur (SUI) | |
06/09/2020 - 12h30 | Pfadi Winterthur (SUI) | 33 - 30 | Handball Esch (LUX) |
AHC Potaissa Turda (ROU) | 56 - 53 | HRK Gorica (CRO) | ||
29/08/2020 - 17h00 | AHC Potaissa Turda (ROU) | 24 - 26 | HRK Gorica (CRO) | |
05/09/2020 - 17h00 | HRK Gorica (CRO) | 27 - 32 | AHC Potaissa Turda (ROU) |
HC Dobrogea Sud Constanta (ROU) | 54 - 45 | Dinamo Viktor Stavropol (RUS) | ||
29/08/2020 - 17h30 | HC Dobrogea Sud Constanta (ROU) | 26 - 18 | Dinamo Viktor Stavropol (RUS) | |
06/09/2020 - 16h00 | Dinamo Viktor Stavropol (RUS) | 27 - 28 | HC Dobrogea Sud Constanta (ROU) |
HC Kriens-Luzern (SUI) | 57 - 46 | Dubrava Zagreb (CRO) | ||
29/08/2020 - 18h00 | HC Kriens-Luzern (SUI) | 29 - 27 | Dubrava Zagreb (CRO) | |
05/09/2020 - 19h30 | Dubrava Zagreb (CRO) | 19 - 28 | HC Kriens-Luzern (SUI) |
Pays d'Aix UC HB (FRA) | 25 - 30 | Bidasoa Irún (ESP) | ||
29/08/2020 - 18h00 | Pays d'Aix UC HB (FRA) | Geannuleerd | Bidasoa Irún (ESP) | |
06/09/2020 - 21h00 | Bidasoa Irún (ESP) | 30 - 25 | Pays d'Aix UC HB (FRA) |
CF Os Belenenses (POR) | 49 - 56 | RK Trimo Trebnje (SLO) | ||
29/08/2020 - 19h00 | CF Os Belenenses (POR) | 23 - 28 | RK Trimo Trebnje (SLO) | |
05/09/2020 - 19h00 | RK Trimo Trebnje (SLO) | 28 - 26 | CF Os Belenenses (POR) |
Metalurg Skopje (MAC) | 60 - 57 | Spacva Vinkovci (CRO) | ||
29/08/2020 - 19h00 | Metalurg Skopje (MAC) | 35 - 28 | Spacva Vinkovci (CRO) | |
05/09/2020 - 19h30 | Spacva Vinkovci (CRO) | 29 - 25 | Metalurg Skopje (MAC) |
Bjerringbro-Silkeborg (DEN) | 57 - 51 | MT Melsungen (GER) | ||
30/08/2020 - 18h30 | Bjerringbro-Silkeborg (DEN) | 31 - 27 | MT Melsungen (GER) | |
06/09/2020 - 16h00 | MT Melsungen (GER) | 24 - 26 | Bjerringbro-Silkeborg (DEN) |
Team Tvis Holstebro (DEN) | 20 - 0 | Valur Reykjavik (ISL) | ||
26/08/2020 - 18h00 | Team Tvis Holstebro (DEN) | 10 - 0 (forfait) | Valur Reykjavik (ISL) | |
27/08/2020 - 15h00 | Valur Reykjavik (ISL) | 0 - 10 (forfait) | Team Tvis Holstebro (DEN) |
KS Azoty-Pulawy (POL) | 20 - 0 | Haslum HK Bekkestua (NOR) | ||
26/08/2020 - 18h00 | KS Azoty-Pulawy (POL) | 10 - 0 (forfait) | Haslum HK Bekkestua (NOR) | |
27/08/2020 - 15h00 | Haslum HK Bekkestua (NOR) | 0 - 10 (forfait) | KS Azoty-Pulawy (POL) |
Kristianstad IFK (SWE) | 20 - 0 | ØIF Arendal Elite (NOR) | ||
26/08/2020 - 18h00 | Kristianstad IFK (SWE) | 10 - 0 (forfait) | ØIF Arendal Elite (NOR) | |
27/08/2020 - 15h00 | ØIF Arendal Elite (NOR) | 0 - 10 (forfait) | Kristianstad IFK (SWE) |