De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
3 Oktober 2019 - 13 Oktober 2019
Alpla HC Hard (AUT) | 51 - 51 | Skjern Handbold (DEN) | ||
05/10/2019 - 19h00 | Alpla HC Hard (AUT) | 25 - 26 | Skjern Handbold (DEN) | |
12/10/2019 - 15h30 | Skjern Handbold (DEN) | 25 - 26 | Alpla HC Hard (AUT) |
KS Azoty-Pulawy (POL) | 57 - 53 | Handball Esch (LUX) | ||
05/10/2019 - 18h00 | KS Azoty-Pulawy (POL) | 31 - 28 | Handball Esch (LUX) | |
12/10/2019 - 18h30 | Handball Esch (LUX) | 25 - 26 | KS Azoty-Pulawy (POL) |
Sport Lisboa e Benfica (POR) | 63 - 44 | Dubrava Zagreb (CRO) | ||
05/10/2019 - 18h00 | Sport Lisboa e Benfica (POR) | 29 - 28 | Dubrava Zagreb (CRO) | |
06/10/2019 - 17h30 | Dubrava Zagreb (CRO) | 16 - 34 | Sport Lisboa e Benfica (POR) |
Achilles Bocholt (BEL) | 59 - 52 | Wacker Thun (SUI) | ||
05/10/2019 - 20h15 | Achilles Bocholt (BEL) | 34 - 33 | Wacker Thun (SUI) | |
12/10/2019 - 17h00 | Wacker Thun (SUI) | 19 - 25 | Achilles Bocholt (BEL) |
RK Butel Skopje (MAC) | 42 - 43 | ZTR Zaporozhye (UKR) | ||
05/10/2019 - 18h30 | RK Butel Skopje (MAC) | 18 - 14 | ZTR Zaporozhye (UKR) | |
13/10/2019 - 18h00 | ZTR Zaporozhye (UKR) | 29 - 24 | RK Butel Skopje (MAC) |
HC Dobrogea Sud Constanta (ROU) | 43 - 43 | Csurgói KK (HUN) | ||
05/10/2019 - 17h00 | HC Dobrogea Sud Constanta (ROU) | 22 - 24 | Csurgói KK (HUN) | |
12/10/2019 - 17h00 | Csurgói KK (HUN) | 19 - 21 | HC Dobrogea Sud Constanta (ROU) |
FH Hafnarfjördur (ISL) | 52 - 58 | ØIF Arendal Elite (NOR) | ||
06/10/2019 - 19h00 | FH Hafnarfjördur (ISL) | 25 - 30 | ØIF Arendal Elite (NOR) | |
12/10/2019 - 17h00 | ØIF Arendal Elite (NOR) | 28 - 27 | FH Hafnarfjördur (ISL) |
Malmö (SWE) | 64 - 56 | UMF Selfoss (ISL) | ||
05/10/2019 - 16h00 | Malmö (SWE) | 33 - 27 | UMF Selfoss (ISL) | |
12/10/2019 - 20h00 | UMF Selfoss (ISL) | 29 - 31 | Malmö (SWE) |
Metaloplastika Sabac (SRB) | 53 - 64 | RK Gorenje Velenje (SLO) | ||
06/10/2019 - 19h00 | Metaloplastika Sabac (SRB) | 24 - 32 | RK Gorenje Velenje (SLO) | |
13/10/2019 - 19h00 | RK Gorenje Velenje (SLO) | 32 - 29 | Metaloplastika Sabac (SRB) |
Pays d'Aix UC HB (FRA) | 64 - 46 | RK Porec (CRO) | ||
05/10/2019 - 19h00 | Pays d'Aix UC HB (FRA) | 38 - 26 | RK Porec (CRO) | |
12/10/2019 - 19h00 | RK Porec (CRO) | 20 - 26 | Pays d'Aix UC HB (FRA) |
Pfadi Winterthur (SUI) | 72 - 37 | RK Eurofarm Pelister II (MAC) | ||
06/10/2019 - 17h00 | Pfadi Winterthur (SUI) | 39 - 16 | RK Eurofarm Pelister II (MAC) | |
12/10/2019 - 19h00 | RK Eurofarm Pelister II (MAC) | 21 - 33 | Pfadi Winterthur (SUI) |
SSK Talent Plzen (CZE) | 58 - 44 | Hapoel Ashdod (ISR) | ||
03/10/2019 - 18h00 | SSK Talent Plzen (CZE) | 32 - 23 | Hapoel Ashdod (ISR) | |
04/10/2019 - 15h30 | Hapoel Ashdod (ISR) | 21 - 26 | SSK Talent Plzen (CZE) |
RD Ribnica RH (SLO) | 56 - 61 | SKA Minsk (BLR) | ||
05/10/2019 - 20h00 | RD Ribnica RH (SLO) | 33 - 33 | SKA Minsk (BLR) | |
13/10/2019 - 16h00 | SKA Minsk (BLR) | 28 - 23 | RD Ribnica RH (SLO) |
SCM Politehnica Timisoara (ROU) | 57 - 58 | Olympiacos SFP (GRE) | ||
06/10/2019 - 17h00 | SCM Politehnica Timisoara (ROU) | 31 - 29 | Olympiacos SFP (GRE) | |
12/10/2019 - 18h00 | Olympiacos SFP (GRE) | 29 - 26 | SCM Politehnica Timisoara (ROU) |
Vojvodina Novi Sad (SRB) | 43 - 58 | Ademar Leon (ESP) | ||
05/10/2019 - 18h00 | Vojvodina Novi Sad (SRB) | 20 - 28 | Ademar Leon (ESP) | |
12/10/2019 - 19h00 | Ademar Leon (ESP) | 30 - 23 | Vojvodina Novi Sad (SRB) |
Gornik Zabrze (POL) | 50 - 48 | Maccabi Rishon Le Zion (ISR) | ||
05/10/2019 - 18h00 | Gornik Zabrze (POL) | 29 - 26 | Maccabi Rishon Le Zion (ISR) | |
12/10/2019 - 17h00 | Maccabi Rishon Le Zion (ISR) | 22 - 21 | Gornik Zabrze (POL) |