De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
16 November 2019 - 24 November 2019
Balatonfüredi KSE (HUN) | 51 - 56 | Ademar Leon (ESP) | ||
17/11/2019 - 13h00 | Balatonfüredi KSE (HUN) | 30 - 27 | Ademar Leon (ESP) | |
23/11/2019 - 19h30 | Ademar Leon (ESP) | 29 - 21 | Balatonfüredi KSE (HUN) |
Chambéry Savoie (FRA) | 43 - 44 | Pays d'Aix UC HB (FRA) | ||
17/11/2019 - 17h30 | Chambéry Savoie (FRA) | 20 - 25 | Pays d'Aix UC HB (FRA) | |
24/11/2019 - 17h00 | Pays d'Aix UC HB (FRA) | 19 - 23 | Chambéry Savoie (FRA) |
Csurgói KK (HUN) | 48 - 54 | USAM Nîmes Gard (FRA) | ||
16/11/2019 - 15h00 | Csurgói KK (HUN) | 28 - 25 | USAM Nîmes Gard (FRA) | |
23/11/2019 - 20h30 | USAM Nîmes Gard (FRA) | 29 - 20 | Csurgói KK (HUN) |
BM Ciudad Encantada Cuenca (ESP) | 59 - 50 | Alpla HC Hard (AUT) | ||
17/11/2019 - 12h00 | BM Ciudad Encantada Cuenca (ESP) | 34 - 18 | Alpla HC Hard (AUT) | |
23/11/2019 - 17h00 | Alpla HC Hard (AUT) | 32 - 25 | BM Ciudad Encantada Cuenca (ESP) |
RK Gorenje Velenje (SLO) | 47 - 42 | Metalurg Skopje (MAC) | ||
16/11/2019 - 20h00 | RK Gorenje Velenje (SLO) | 24 - 19 | Metalurg Skopje (MAC) | |
24/11/2019 - 18h00 | Metalurg Skopje (MAC) | 23 - 23 | RK Gorenje Velenje (SLO) |
Gwardia Opole (POL) | 54 - 53 | KS Azoty-Pulawy (POL) | ||
17/11/2019 - 19h00 | Gwardia Opole (POL) | 26 - 24 | KS Azoty-Pulawy (POL) | |
23/11/2019 - 19h00 | KS Azoty-Pulawy (POL) | 29 - 28 | Gwardia Opole (POL) |
BM Logroño La Rioja (ESP) | 73 - 57 | Achilles Bocholt (BEL) | ||
16/11/2019 - 19h00 | BM Logroño La Rioja (ESP) | 37 - 26 | Achilles Bocholt (BEL) | |
23/11/2019 - 20h15 | Achilles Bocholt (BEL) | 31 - 36 | BM Logroño La Rioja (ESP) |
Malmö (SWE) | 53 - 61 | Füchse Berlin (GER) | ||
16/11/2019 - 16h00 | Malmö (SWE) | 27 - 34 | Füchse Berlin (GER) | |
24/11/2019 - 16h00 | Füchse Berlin (GER) | 27 - 26 | Malmö (SWE) |
MT Melsungen (GER) | 52 - 47 | Olympiacos SFP (GRE) | ||
16/11/2019 - 19h00 | MT Melsungen (GER) | 32 - 28 | Olympiacos SFP (GRE) | |
24/11/2019 - 17h00 | Olympiacos SFP (GRE) | 19 - 20 | MT Melsungen (GER) |
Nantes HBC (FRA) | 60 - 59 | ØIF Arendal Elite (NOR) | ||
17/11/2019 - 17h00 | Nantes HBC (FRA) | 30 - 29 | ØIF Arendal Elite (NOR) | |
24/11/2019 - 17h00 | ØIF Arendal Elite (NOR) | 30 - 30 | Nantes HBC (FRA) |
RK Nexe Nasice (CRO) | 54 - 54 | Sport Lisboa e Benfica (POR) | ||
16/11/2019 - 18h00 | RK Nexe Nasice (CRO) | 30 - 26 | Sport Lisboa e Benfica (POR) | |
23/11/2019 - 19h00 | Sport Lisboa e Benfica (POR) | 28 - 24 | RK Nexe Nasice (CRO) |
Pfadi Winterthur (SUI) | 63 - 70 | Bjerringbro-Silkeborg (DEN) | ||
17/11/2019 - 16h00 | Pfadi Winterthur (SUI) | 33 - 36 | Bjerringbro-Silkeborg (DEN) | |
24/11/2019 - 18h00 | Bjerringbro-Silkeborg (DEN) | 34 - 30 | Pfadi Winterthur (SUI) |
SSK Talent Plzen (CZE) | 46 - 67 | Team Tvis Holstebro (DEN) | ||
17/11/2019 - 13h00 | SSK Talent Plzen (CZE) | 25 - 30 | Team Tvis Holstebro (DEN) | |
23/11/2019 - 15h00 | Team Tvis Holstebro (DEN) | 37 - 21 | SSK Talent Plzen (CZE) |
SKA Minsk (BLR) | 45 - 61 | Rhein-Neckar Löwen (GER) | ||
17/11/2019 - 15h30 | SKA Minsk (BLR) | 28 - 32 | Rhein-Neckar Löwen (GER) | |
20/11/2019 - 19h00 | Rhein-Neckar Löwen (GER) | 29 - 17 | SKA Minsk (BLR) |
Tatabanya KC (HUN) | 53 - 51 | ZTR Zaporozhye (UKR) | ||
17/11/2019 - 15h00 | Tatabanya KC (HUN) | 27 - 24 | ZTR Zaporozhye (UKR) | |
23/11/2019 - 18h00 | ZTR Zaporozhye (UKR) | 27 - 26 | Tatabanya KC (HUN) |
Gornik Zabrze (POL) | 51 - 74 | SC Magdeburg (GER) | ||
16/11/2019 - 16h30 | Gornik Zabrze (POL) | 25 - 37 | SC Magdeburg (GER) | |
24/11/2019 - 16h00 | SC Magdeburg (GER) | 37 - 26 | Gornik Zabrze (POL) |