De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Pro A - Regulier Seizoen - 2017/2018 - Gedetailleerde uitslagen

Basketbal - Pro A - Regulier Seizoen - 2017/2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk
  • Antibes OL
  • AS Monaco
  • ASVEL Lyon-Villeurbanne
  • Boulazac
  • Bourg-en-Bresse
  • Châlons Reims
  • Cholet Basket
  • Dijon JDA
  • Élan Chalon-sur-Saône
  • Gravelines-Dunkerque
  • Hyeres Toulon Var
  • Le Mans Sarthe
  • Le Portel
  • Levallois Metropolitans
  • Limoges
  • Nanterre 92
  • Pau-Lacq-Orthez
  • Strasbourg IG

Home

Uitslagen

Regulier Seizoen

FrankrijkFrankrijk - 22 September 2017 - 15 Mei 2018

Speeldag :

Uitslagen

15 Mei 2018
20h45Le PortelLe Portel77 - 74ASVEL Lyon-VilleurbanneASVEL Lyon-Villeurbanne
20h45Levallois MetropolitansLevallois Metropolitans78 - 86Antibes OLAntibes OL
20h45Gravelines-DunkerqueGravelines-Dunkerque79 - 63Hyeres Toulon VarHyeres Toulon Var
20h45Cholet BasketCholet Basket81 - 80Le Mans SartheLe Mans Sarthe
20h45LimogesLimoges82 - 80Nanterre 92Nanterre 92
20h45AS MonacoAS Monaco83 - 77Bourg-en-BresseBourg-en-Bresse
20h45Strasbourg IGStrasbourg IG93 - 77Dijon JDADijon JDA
20h45BoulazacBoulazac96 - 86Élan Chalon-sur-SaôneÉlan Chalon-sur-Saône
20h45Châlons ReimsChâlons Reims102 - 94Pau-Lacq-OrthezPau-Lacq-Orthez

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPctGWWVDVDTDS
1AS Monaco743425929252647+278
2Strasbourg IG7134241028492605+244
3Le Mans Sarthe6234211327332541+192
4Limoges5934201426572630+27
5Dijon JDA5934201427862676+110
6ASVEL Lyon-Villeurbanne5634191527422676+66
7Nanterre 925634191527632748+15
8Pau-Lacq-Orthez5334181627332708+25
9Bourg-en-Bresse5034171727932739+54
10Levallois Metropolitans4834161826932745-52
11Le Portel4834161825272553-26
12Élan Chalon-sur-Saône4534151927952793+2
13Gravelines-Dunkerque4534151925952611-16
14Châlons Reims4534151927542850-96
15Cholet Basket4234142024472572-125
16Antibes OL3934132126532782-129
17Boulazac3634122226392887-248
18Hyeres Toulon Var  183462725232844-321

PlayoffsDegradatie

Klassement thuis

Klassement uit

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden