De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Pro A - Regulier Seizoen - 2017/2018 - Gedetailleerde uitslagen

Basketbal - Pro A - Regulier Seizoen - 2017/2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk
  • Antibes OL
  • AS Monaco
  • ASVEL Lyon-Villeurbanne
  • Boulazac
  • Bourg-en-Bresse
  • Châlons Reims
  • Cholet Basket
  • Dijon JDA
  • Élan Chalon-sur-Saône
  • Gravelines-Dunkerque
  • Hyeres Toulon Var
  • Le Mans Sarthe
  • Le Portel
  • Levallois Metropolitans
  • Limoges
  • Nanterre 92
  • Pau-Lacq-Orthez
  • Strasbourg IG

Home

Gedetailleerde uitslagen

Regulier Seizoen

FrankrijkFrankrijk - 22 September 2017 - 15 Mei 2018

Speeldag :

Uitslagen

16 April 2018
20h45Bourg-en-BresseBourg-en-Bresse78 - 89Nanterre 92Nanterre 92
17 April 2018
20h00Châlons ReimsChâlons Reims83 - 75Le PortelLe Portel
20h00Pau-Lacq-OrthezPau-Lacq-Orthez86 - 80Gravelines-DunkerqueGravelines-Dunkerque
20h00LimogesLimoges87 - 68BoulazacBoulazac
20h00Le Mans SartheLe Mans Sarthe88 - 65Dijon JDADijon JDA
20h30Antibes OLAntibes OL74 - 76Cholet BasketCholet Basket
20h30Hyeres Toulon VarHyeres Toulon Var79 - 88Élan Chalon-sur-SaôneÉlan Chalon-sur-Saône
20h45ASVEL Lyon-VilleurbanneASVEL Lyon-Villeurbanne77 - 83Levallois MetropolitansLevallois Metropolitans
18 April 2018
20h45Strasbourg IGStrasbourg IG71 - 90AS MonacoAS Monaco

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPctGWWVDVDTDS
1AS Monaco762922724862233+253
2Le Mans Sarthe6629191023342157+177
3Strasbourg IG6629191023802235+145
4Dijon JDA5629161323382274+64
5ASVEL Lyon-Villeurbanne5629161323312277+54
6Pau-Lacq-Orthez5629161323002255+45
7Nanterre 925629161323652350+15
8Limoges5629161322622254+8
9Bourg-en-Bresse5428151323262262+64
10Levallois Metropolitans5229151423082320-12
11Élan Chalon-sur-Saône4929141523932343+50
12Gravelines-Dunkerque4929141522112212-1
13Le Portel4529131621352158-23
14Châlons Reims4229121723112419-108
15Antibes OL3829111822532366-113
16Cholet Basket3829111820522186-134
17Boulazac292882021722411-239
18Hyeres Toulon Var  212962221862431-245

PlayoffsDegradatie

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden