De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Servië - Kosarkaska - 2017/2018 - Home

Basketbal - Servië - Kosarkaska - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

Servië
  • Borac Cacak
  • Hemofarm Vrsac
  • KK Beovuk 72 Beograd
  • KK Crvena Zvezda Beograd
  • KK Dunav Stari Banovci
  • KK Dynamic
  • KK FMP Beograd
  • KK Mega Bemax
  • KK Mladost Zemun
  • KK Spartak Subotica
  • KK Zlatibor Cajetina
  • KKK Radnicki
  • Metalac Valjevo
  • OKK Beograd
  • Partizan Beograd
  • Sloga Kraljevo
  • Tamis Petrohemija Pancevo
  • Vojvodina Novi Sad

Home

Servië - Kosarkaska - Home

WinnaarKK Crvena Zvezda BeogradKK Crvena Zvezda Beograd

 
 

Regulier Seizoen (Servië - 14/10/2017 - 07/04/2018)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Borac Cacak462620622541983+271
2KK Dynamic452619722762077+199
3Hemofarm Vrsac432617922502078+172
4KK Zlatibor Cajetina4226161021682057+111
5Tamis Petrohemija Pancevo4226161021571990+167
6Metalac Valjevo4226161023622244+118
7Vojvodina Novi Sad4026141223342236+98
8KK Mladost Zemun3826121421862218-32
9KK Dunav Stari Banovci3826121420582123-65
10KK Beovuk 72 Beograd3726111522132310-97
11KK Spartak Subotica3626101620362203-167
12OKK Beograd352691719832133-150
13KKK Radnicki332671920722286-214
14Sloga Kraljevo292632319802391-411

PromotieDegradatie

5 April 2018
14h30OKK BeogradOKK Beograd77 - 111Metalac ValjevoMetalac Valjevo
18h00KK Zlatibor CajetinaKK Zlatibor Cajetina83 - 76KK DynamicKK Dynamic
19h30Tamis Petrohemija PancevoTamis Petrohemija Pancevo96 - 68Hemofarm VrsacHemofarm Vrsac
20h00Vojvodina Novi SadVojvodina Novi Sad70 - 75KK Dunav Stari BanovciKK Dunav Stari Banovci
6 April 2018
18h00KK Beovuk 72 BeogradKK Beovuk 72 Beograd90 - 79KK Mladost ZemunKK Mladost Zemun
7 April 2018
19h00Borac CacakBorac Cacak85 - 55KK Spartak SuboticaKK Spartak Subotica
19h30Sloga KraljevoSloga Kraljevo82 - 92KKK RadnickiKKK Radnicki

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde - Groep A (Servië - 18/04/2018 - 15/05/2018)

PloegPunGWWVDVDTDS
1KK Crvena Zvezda Beograd181082903735+168
2Borac Cacak181082897747+150
3KK Mega Bemax161064850809+41
4KK Zlatibor Cajetina141046843901-58
5Tamis Petrohemija Pancevo131037810830-20
6KK Mladost Zemun1110197361017-281

Playoffs

18 April 2018
19h00KK Mega BemaxKK Mega Bemax86 - 77Tamis Petrohemija PancevoTamis Petrohemija Pancevo
19h00Borac CacakBorac Cacak109 - 80KK Zlatibor CajetinaKK Zlatibor Cajetina
19h00KK Crvena Zvezda BeogradKK Crvena Zvezda Beograd115 - 64KK Mladost ZemunKK Mladost Zemun
21 April 2018
19h00Tamis Petrohemija PancevoTamis Petrohemija Pancevo69 - 86Borac CacakBorac Cacak
19h00KK Mladost ZemunKK Mladost Zemun76 - 82KK Zlatibor CajetinaKK Zlatibor Cajetina
21h00KK Crvena Zvezda BeogradKK Crvena Zvezda Beograd91 - 64KK Mega BemaxKK Mega Bemax
24 April 2018
18h00Borac CacakBorac Cacak70 - 63KK Crvena Zvezda BeogradKK Crvena Zvezda Beograd
19h00KK Mega BemaxKK Mega Bemax90 - 92KK Mladost ZemunKK Mladost Zemun
19h30KK Zlatibor CajetinaKK Zlatibor Cajetina83 - 98Tamis Petrohemija PancevoTamis Petrohemija Pancevo
27 April 2018
17h00KK Mladost ZemunKK Mladost Zemun79 - 84Tamis Petrohemija PancevoTamis Petrohemija Pancevo
19h00KK Crvena Zvezda BeogradKK Crvena Zvezda Beograd102 - 64KK Zlatibor CajetinaKK Zlatibor Cajetina
21h00KK Mega BemaxKK Mega Bemax81 - 88Borac CacakBorac Cacak
30 April 2018
18h00Tamis Petrohemija PancevoTamis Petrohemija Pancevo86 - 87KK Crvena Zvezda BeogradKK Crvena Zvezda Beograd
19h00Borac CacakBorac Cacak96 - 63KK Mladost ZemunKK Mladost Zemun
20h00KK Zlatibor CajetinaKK Zlatibor Cajetina79 - 82KK Mega BemaxKK Mega Bemax
3 Mei 2018
18h00KK Mladost ZemunKK Mladost Zemun75 - 104KK Crvena Zvezda BeogradKK Crvena Zvezda Beograd
19h00Tamis Petrohemija PancevoTamis Petrohemija Pancevo62 - 73KK Mega BemaxKK Mega Bemax
20h00KK Zlatibor CajetinaKK Zlatibor Cajetina102 - 93Borac CacakBorac Cacak
6 Mei 2018
19h00Borac CacakBorac Cacak72 - 62Tamis Petrohemija PancevoTamis Petrohemija Pancevo
20h00KK Zlatibor CajetinaKK Zlatibor Cajetina99 - 73KK Mladost ZemunKK Mladost Zemun
20h30KK Mega BemaxKK Mega Bemax76 - 74KK Crvena Zvezda BeogradKK Crvena Zvezda Beograd
9 Mei 2018
18h00KK Mladost ZemunKK Mladost Zemun67 - 125KK Mega BemaxKK Mega Bemax
18h00KK Crvena Zvezda BeogradKK Crvena Zvezda Beograd84 - 74Borac CacakBorac Cacak
19h00Tamis Petrohemija PancevoTamis Petrohemija Pancevo83 - 89KK Zlatibor CajetinaKK Zlatibor Cajetina
12 Mei 2018
18h30Tamis Petrohemija PancevoTamis Petrohemija Pancevo102 - 81KK Mladost ZemunKK Mladost Zemun
19h00KK Zlatibor CajetinaKK Zlatibor Cajetina75 - 89KK Crvena Zvezda BeogradKK Crvena Zvezda Beograd
19h00Borac CacakBorac Cacak89 - 77KK Mega BemaxKK Mega Bemax
15 Mei 2018
13h00KK Crvena Zvezda BeogradKK Crvena Zvezda Beograd94 - 87Tamis Petrohemija PancevoTamis Petrohemija Pancevo
16h00KK Mladost ZemunKK Mladost Zemun66 - 120Borac CacakBorac Cacak
19h00KK Mega BemaxKK Mega Bemax96 - 90KK Zlatibor CajetinaKK Zlatibor Cajetina

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde - Groep B (Servië - 19/04/2018 - 16/05/2018)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Partizan Beograd191091942741+201
2KK FMP Beograd191091906757+149
3KK Dynamic151055836808+28
4Hemofarm Vrsac131037783913-130
5Metalac Valjevo121028810933-123
6Vojvodina Novi Sad121028773898-125

Playoffs

19 April 2018
18h00KK DynamicKK Dynamic94 - 74Hemofarm VrsacHemofarm Vrsac
18h00KK FMP BeogradKK FMP Beograd101 - 74Metalac ValjevoMetalac Valjevo
20h00Partizan BeogradPartizan Beograd90 - 67Vojvodina Novi SadVojvodina Novi Sad
22 April 2018
18h00Metalac ValjevoMetalac Valjevo74 - 93KK DynamicKK Dynamic
20h00Vojvodina Novi SadVojvodina Novi Sad79 - 84Hemofarm VrsacHemofarm Vrsac
21h00Partizan BeogradPartizan Beograd94 - 90KK FMP BeogradKK FMP Beograd
25 April 2018
18h00KK FMP BeogradKK FMP Beograd94 - 71Vojvodina Novi SadVojvodina Novi Sad
18h00Hemofarm VrsacHemofarm Vrsac109 - 79Metalac ValjevoMetalac Valjevo
20h00KK DynamicKK Dynamic82 - 93Partizan BeogradPartizan Beograd
28 April 2018
19h00KK FMP BeogradKK FMP Beograd84 - 71KK DynamicKK Dynamic
19h00Partizan BeogradPartizan Beograd108 - 66Hemofarm VrsacHemofarm Vrsac
20h00Vojvodina Novi SadVojvodina Novi Sad81 - 76Metalac ValjevoMetalac Valjevo
1 Mei 2018
18h00Hemofarm VrsacHemofarm Vrsac89 - 102KK FMP BeogradKK FMP Beograd
18h30Partizan BeogradPartizan Beograd91 - 79Metalac ValjevoMetalac Valjevo
20h00KK DynamicKK Dynamic94 - 83Vojvodina Novi SadVojvodina Novi Sad
4 Mei 2018
18h00Vojvodina Novi SadVojvodina Novi Sad62 - 88Partizan BeogradPartizan Beograd
18h00Hemofarm VrsacHemofarm Vrsac75 - 90KK DynamicKK Dynamic
18h00Metalac ValjevoMetalac Valjevo75 - 101KK FMP BeogradKK FMP Beograd
7 Mei 2018
18h00KK FMP BeogradKK FMP Beograd87 - 82Partizan BeogradPartizan Beograd
18h00Hemofarm VrsacHemofarm Vrsac103 - 85Vojvodina Novi SadVojvodina Novi Sad
20h00KK DynamicKK Dynamic84 - 90Metalac ValjevoMetalac Valjevo
10 Mei 2018
18h00Metalac ValjevoMetalac Valjevo84 - 70Hemofarm VrsacHemofarm Vrsac
18h00Partizan BeogradPartizan Beograd87 - 71KK DynamicKK Dynamic
20h00Vojvodina Novi SadVojvodina Novi Sad77 - 81KK FMP BeogradKK FMP Beograd
13 Mei 2018
18h00Metalac ValjevoMetalac Valjevo101 - 102 verlengingenVojvodina Novi SadVojvodina Novi Sad
19h00KK DynamicKK Dynamic70 - 82KK FMP BeogradKK FMP Beograd
20h30Hemofarm VrsacHemofarm Vrsac59 - 108Partizan BeogradPartizan Beograd
16 Mei 2018
18h00Metalac ValjevoMetalac Valjevo78 - 101Partizan BeogradPartizan Beograd
19h00KK FMP BeogradKK FMP Beograd84 - 54Hemofarm VrsacHemofarm Vrsac
20h00Vojvodina Novi SadVojvodina Novi Sad66 - 87KK DynamicKK Dynamic

Detail van de uitslagen


Playoffs (Servië - 21/05/2018 - 11/06/2018)


Kwartfinales (25/05/2018)
21 Mei 2018
18h00KK Crvena Zvezda BeogradKK Crvena Zvezda Beograd89 - 50Hemofarm VrsacHemofarm Vrsac
19h00Borac CacakBorac Cacak83 - 75KK DynamicKK Dynamic
22 Mei 2018
18h00KK FMP BeogradKK FMP Beograd102 - 53KK Zlatibor CajetinaKK Zlatibor Cajetina
20h00Partizan BeogradPartizan Beograd97 - 68KK Mega BemaxKK Mega Bemax
23 Mei 2018
21h00KK DynamicKK Dynamic81 - 70Borac CacakBorac Cacak
21h00Hemofarm VrsacHemofarm Vrsac82 - 109KK Crvena Zvezda BeogradKK Crvena Zvezda Beograd
24 Mei 2018
18h00KK Mega BemaxKK Mega Bemax79 - 93Partizan BeogradPartizan Beograd
20h00KK Zlatibor CajetinaKK Zlatibor Cajetina87 - 94KK FMP BeogradKK FMP Beograd
25 Mei 2018
18h00Borac CacakBorac Cacak85 - 77KK DynamicKK Dynamic

Halve Finale (03/06/2018)
28 Mei 2018
18h00KK Crvena Zvezda BeogradKK Crvena Zvezda Beograd87 - 62Partizan BeogradPartizan Beograd
29 Mei 2018
18h00KK FMP BeogradKK FMP Beograd71 - 69Borac CacakBorac Cacak
30 Mei 2018
20h30Partizan BeogradPartizan Beograd73 - 81KK Crvena Zvezda BeogradKK Crvena Zvezda Beograd
31 Mei 2018
18h00Borac CacakBorac Cacak64 - 59KK FMP BeogradKK FMP Beograd
3 Juni 2018
18h00KK FMP BeogradKK FMP Beograd77 - 56Borac CacakBorac Cacak

Plaats 5-8 (03/06/2018)
28 Mei 2018
20h00KK Mega BemaxKK Mega Bemax94 - 76Hemofarm VrsacHemofarm Vrsac
29 Mei 2018
20h00KK DynamicKK Dynamic118 - 76KK Zlatibor CajetinaKK Zlatibor Cajetina
30 Mei 2018
18h00Hemofarm VrsacHemofarm Vrsac61 - 83KK Mega BemaxKK Mega Bemax
31 Mei 2018
20h00KK Zlatibor CajetinaKK Zlatibor Cajetina90 - 85KK DynamicKK Dynamic
3 Juni 2018
17h00KK DynamicKK Dynamic90 - 80KK Zlatibor CajetinaKK Zlatibor Cajetina

Plaats 7 (10/06/2018)
6 Juni 2018
20h00KK Zlatibor CajetinaKK Zlatibor Cajetina88 - 78Hemofarm VrsacHemofarm Vrsac
8 Juni 2018
18h00Hemofarm VrsacHemofarm Vrsac95 - 89KK Zlatibor CajetinaKK Zlatibor Cajetina
10 Juni 2018
18h00Hemofarm VrsacHemofarm Vrsac94 - 87KK Zlatibor CajetinaKK Zlatibor Cajetina

Finale (11/06/2018)
7 Juni 2018
20h00KK Crvena Zvezda BeogradKK Crvena Zvezda Beograd84 - 83KK FMP BeogradKK FMP Beograd
9 Juni 2018
18h00KK FMP BeogradKK FMP Beograd62 - 68KK Crvena Zvezda BeogradKK Crvena Zvezda Beograd
11 Juni 2018
19h00KK Crvena Zvezda BeogradKK Crvena Zvezda Beograd97 - 88KK FMP BeogradKK FMP Beograd

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden