De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Italië - Serie A2 Basket - 2017/2018 - Home

Basketbal - Italië - Serie A2 Basket - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

Italië
  • Basket Forlì
  • Bergamo Basket 2014
  • Biella
  • Cagliari Dinamo Academy
  • Casale Monferrato
  • Cuore Napoli Basket
  • Derthona Tortona
  • Eurobasket Roma
  • Fortitudo Agrigento
  • Fortitudo Bologna
  • Imola Basket
  • Jesi
  • Latina Basket
  • Legnano
  • Mens Sana Siena
  • NPC Rieti
  • Orzi Basket
  • Pallacanestro Ferrara
  • Pallacanestro Mantovana
  • Pallacanestro Trapani
  • Pallacanestro Udinese
  • Poderosa Montegranaro
  • Ravenna
  • Roseto Basket
  • Scafati Basket
  • Treviglio
  • Trieste
  • Unione Cestistica Casalpusterlengo
  • Universo Treviso
  • Verona
  • Viola Reggio Calabria
  • Virtus Roma

Home

Italië - Serie A2 Basket - Home

ItaliëItalië

Groep East (Italië - 29/09/2017 - 22/04/2018)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Trieste443022824792230+249
2Fortitudo Bologna423021922602226+34
3Universo Treviso4030201024542187+267
4Poderosa Montegranaro3630181224102332+78
5Pallacanestro Udinese3630181222542183+71
6Verona3630181223452303+42
7Pallacanestro Ferrara3430171323972342+55
8Jesi3430171323852364+21
9Ravenna3230161423082253+55
10Imola Basket3030151522842261+23
11Pallacanestro Mantovana2830141622762347-71
12Basket Forlì2430121823402353-13
13Unione Cestistica Casalpusterlengo2230111921672301-134
14Bergamo Basket 20142230111922982446-148
15Roseto Basket123062423362576-240
16Orzi Basket83042623222611-289

PlayoffsDegradatie PlayoffDegradatie

22 April 2018
18h00JesiJesi69 - 67RavennaRavenna
18h00Poderosa MontegranaroPoderosa Montegranaro72 - 81TriesteTrieste
18h00Bergamo Basket 2014Bergamo Basket 201477 - 74Basket ForlìBasket Forlì
18h00Unione Cestistica CasalpusterlengoUnione Cestistica Casalpusterlengo81 - 83Pallacanestro FerraraPallacanestro Ferrara
18h00Pallacanestro MantovanaPallacanestro Mantovana83 - 80Fortitudo BolognaFortitudo Bologna
18h00Pallacanestro UdinesePallacanestro Udinese85 - 71Imola BasketImola Basket
18h00VeronaVerona91 - 76Roseto BasketRoseto Basket
18h00Universo TrevisoUniverso Treviso95 - 81Orzi BasketOrzi Basket

Detail van de uitslagen


Groep West (Italië - 30/09/2017 - 22/04/2018)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Casale Monferrato443022823072147+160
2Scafati Basket4030201023742249+125
3Biella3630181224252289+136
4Legnano3630181223502230+120
5Viola Reggio Calabria3630181223562287+69
6Derthona Tortona3430171324102393+17
7Pallacanestro Trapani3030151523542355-1
8Fortitudo Agrigento3030151523812409-28
9Treviglio3030151524382490-52
10Mens Sana Siena2830141624062375+31
11Latina Basket2830141624482429+19
12NPC Rieti2830141623132315-2
13Cagliari Dinamo Academy2830141624292544-115
14Eurobasket Roma2430121822392253-14
15Virtus Roma2230111923432435-92
16Cuore Napoli Basket63032722082581-373

PlayoffsDegradatie PlayoffDegradatie

22 April 2018
18h00Scafati BasketScafati Basket66 - 75Casale MonferratoCasale Monferrato
18h00Eurobasket RomaEurobasket Roma81 - 86Fortitudo AgrigentoFortitudo Agrigento
18h00Cagliari Dinamo AcademyCagliari Dinamo Academy85 - 77Pallacanestro TrapaniPallacanestro Trapani
18h00LegnanoLegnano86 - 73NPC RietiNPC Rieti
18h00Latina BasketLatina Basket87 - 54Virtus RomaVirtus Roma
18h00BiellaBiella91 - 96TreviglioTreviglio
18h00Viola Reggio CalabriaViola Reggio Calabria92 - 76Cuore Napoli BasketCuore Napoli Basket
18h00Mens Sana SienaMens Sana Siena98 - 87Derthona TortonaDerthona Tortona

Detail van de uitslagen


Playoffs (Italië - 29/04/2018 - 19/06/2018)



Achtste finales (29/04/2018)

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden