De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Italië - Serie A2 Basket - 2017/2018 - Home

Basketbal - Italië - Serie A2 Basket - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

Italië
  • Basket Forlì
  • Bergamo Basket 2014
  • Biella
  • Cagliari Dinamo Academy
  • Casale Monferrato
  • Cuore Napoli Basket
  • Derthona Tortona
  • Eurobasket Roma
  • Fortitudo Agrigento
  • Fortitudo Bologna
  • Imola Basket
  • Jesi
  • Latina Basket
  • Legnano
  • Mens Sana Siena
  • NPC Rieti
  • Orzi Basket
  • Pallacanestro Ferrara
  • Pallacanestro Mantovana
  • Pallacanestro Trapani
  • Pallacanestro Udinese
  • Poderosa Montegranaro
  • Ravenna
  • Roseto Basket
  • Scafati Basket
  • Treviglio
  • Trieste
  • Unione Cestistica Casalpusterlengo
  • Universo Treviso
  • Verona
  • Viola Reggio Calabria
  • Virtus Roma

Home

Italië - Serie A2 Basket - Home

ItaliëItalië

Groep East (Italië - 29/09/2017 - 22/04/2018)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Trieste281714314321223+209
2Poderosa Montegranaro241712514081312+96
3Fortitudo Bologna241712512391238+1
4Ravenna221711613591278+81
5Pallacanestro Udinese221711612761201+75
6Verona201710713581328+30
7Pallacanestro Mantovana201710712621258+4
8Universo Treviso18179813661245+121
9Imola Basket16178912891263+26
10Pallacanestro Ferrara16178913441349-5
11Jesi16178913471371-24
12Basket Forlì141771013031324-21
13Unione Cestistica Casalpusterlengo141771012421344-102
14Orzi Basket81741313021414-112
15Bergamo Basket 201461731412361413-177
16Roseto Basket41721512761478-202
20 Januari 2018
20h30Bergamo Basket 2014Bergamo Basket 201470 - 84Universo TrevisoUniverso Treviso
21 Januari 2018
12h00Unione Cestistica CasalpusterlengoUnione Cestistica Casalpusterlengo75 - 70VeronaVerona
18h00Pallacanestro FerraraPallacanestro Ferrara76 - 65Imola BasketImola Basket
18h00Basket ForlìBasket Forlì78 - 76TriesteTrieste
18h00Orzi BasketOrzi Basket79 - 64RavennaRavenna
18h00JesiJesi84 - 61Fortitudo BolognaFortitudo Bologna
18h00Roseto BasketRoseto Basket85 - 91Poderosa MontegranaroPoderosa Montegranaro
19h00Pallacanestro UdinesePallacanestro Udinese70 - 60Pallacanestro MantovanaPallacanestro Mantovana

Detail van de uitslagen


Groep West (Italië - 30/09/2017 - 22/04/2018)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Casale Monferrato281714313181191+127
2Biella241712513821280+102
3Scafati Basket221711613471263+84
4Derthona Tortona221711613691324+45
5Legnano201610612821184+98
6Pallacanestro Trapani201710713461318+28
7Viola Reggio Calabria18179813291293+36
8Latina Basket16178914111415-4
9NPC Rieti16178913041336-32
10Fortitudo Agrigento16178913401381-41
11Cagliari Dinamo Academy16178913551444-89
12Mens Sana Siena141771013461367-21
13Eurobasket Roma121761112741268+6
14Treviglio121761113651442-77
15Virtus Roma101751213501416-66
16Cuore Napoli Basket41621411501346-196
20 Januari 2018
20h30Cagliari Dinamo AcademyCagliari Dinamo Academy81 - 93Scafati BasketScafati Basket
21 Januari 2018
17h00Pallacanestro TrapaniPallacanestro Trapani91 - 93 verlengingenBiellaBiella
18h00Cuore Napoli BasketCuore Napoli BasketUitgesteldLegnanoLegnano
18h00Virtus RomaVirtus Roma70 - 74Viola Reggio CalabriaViola Reggio Calabria
18h00Casale MonferratoCasale Monferrato76 - 68Eurobasket RomaEurobasket Roma
18h00Fortitudo AgrigentoFortitudo Agrigento77 - 85Mens Sana SienaMens Sana Siena
18h00NPC RietiNPC Rieti87 - 76Latina BasketLatina Basket
18h00Derthona TortonaDerthona Tortona87 - 73TreviglioTreviglio

Detail van de uitslagen


Playoffs (Italië - 29/04/2018 - 19/06/2018)



Achtste finales (29/04/2018)

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden