De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Beker Van Rusland - 2017/2018 - Home

Basketbal - Beker Van Rusland - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

Rusland
  • BC Novosibirsk
  • BC Samara
  • Dynamo Stavropol
  • Irkut Irkutsk
  • Kupol Rodniki
  • Lokomotiv Kuban Krasnodar
  • MBA Moscow
  • Nizhny Novgorod
  • Parma Basket Perm
  • Spartak Vladivostok
  • Temp-Sumz Revda
  • University Yugra Surgut
  • Ural Yekaterinburg
  • Uralmash Ekaterinburg

Home

Beker Van Rusland - Home

RuslandRusland - 9 Oktober 2017 - 11 Februari 2018

WinnaarLokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar

 
 

Achtste finales (17/11/2017)
9 Oktober 2017
17h30Dynamo StavropolDynamo Stavropol61 - 80BC NovosibirskBC Novosibirsk
17 Oktober 2017
15h00Uralmash EkaterinburgUralmash Ekaterinburg75 - 77Irkut IrkutskIrkut Irkutsk
19 Oktober 2017
16h00Ural YekaterinburgUral Yekaterinburg66 - 71Parma Basket PermParma Basket Perm
17h00Kupol RodnikiKupol Rodniki88 - 64Spartak VladivostokSpartak Vladivostok
12 November 2017
14h00Temp-Sumz RevdaTemp-Sumz Revda94 - 64University Yugra SurgutUniversity Yugra Surgut
13 November 2017
14h00University Yugra SurgutUniversity Yugra Surgut60 - 97Temp-Sumz RevdaTemp-Sumz Revda
16h30MBA MoscowMBA Moscow92 - 86BC SamaraBC Samara
15 November 2017
10h10Spartak VladivostokSpartak Vladivostok90 - 78Kupol RodnikiKupol Rodniki
15h30Parma Basket PermParma Basket Perm111 - 81Ural YekaterinburgUral Yekaterinburg
16 November 2017
12h00Irkut IrkutskIrkut Irkutsk71 - 67Uralmash EkaterinburgUralmash Ekaterinburg
13h30BC NovosibirskBC Novosibirsk107 - 56Dynamo StavropolDynamo Stavropol
17 November 2017
12h00BC SamaraBC Samara72 - 59MBA MoscowMBA Moscow

Kwartfinales (05/01/2018)
13 December 2017
16h00BC SamaraBC Samara64 - 86Nizhny NovgorodNizhny Novgorod
22 December 2017
14h00Temp-Sumz RevdaTemp-Sumz Revda75 - 56BC NovosibirskBC Novosibirsk
15h30Parma Basket PermParma Basket Perm57 - 62Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar
16h00Kupol RodnikiKupol Rodniki59 - 52Irkut IrkutskIrkut Irkutsk
23 December 2017
13h00Nizhny NovgorodNizhny Novgorod70 - 62BC SamaraBC Samara
29 December 2017
18h00Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar84 - 69Parma Basket PermParma Basket Perm
4 Januari 2018
09h00BC NovosibirskBC Novosibirsk83 - 57Temp-Sumz RevdaTemp-Sumz Revda
5 Januari 2018
09h00Irkut IrkutskIrkut Irkutsk88 - 61Kupol RodnikiKupol Rodniki

Halve Finale (09/02/2018)
9 Februari 2018
14h30Nizhny NovgorodNizhny Novgorod68 - 52Irkut IrkutskIrkut Irkutsk
18h00Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar97 - 64BC NovosibirskBC Novosibirsk

Om 3e/4e plaats (11/02/2018)
11 Februari 2018
12h00BC NovosibirskBC Novosibirsk79 - 75Irkut IrkutskIrkut Irkutsk

Finale (11/02/2018)
11 Februari 2018
15h00Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar85 - 64Nizhny NovgorodNizhny Novgorod

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden