De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Engeland - 11 Maart 1971
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap senioren van 9 Februari tot 12 Februari 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Beau Anderson | 3-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Richie Howson | 3-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 50 Overwinningen / 52 Nederlagen
Online Live League van 1 Februari tot 2 Februari 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 3 | verslagen door | David Wawrzewski | 4-2 | |
Groep 3 | verslaat | Kai Fan Leung | 4-3 | |
Groep 3 | verslagen door | Alan Tabern | 4-0 | |
Groep 3 | verslaat | Scottie Walters | 4-2 | |
Groep 3 | verslaat | Daniel Day | 4-3 | |
Groep 5 | verslagen door | David Wawrzewski | 4-0 | |
Groep 5 | verslaat | Daniel Day | 4-2 | |
Groep 5 | verslaat | Scottie Walters | 4-1 | |
Groep 5 | verslaat | Alan Tabern | 4-2 | |
Groep 5 | verslaat | Kai Fan Leung | 4-2 | |
Groep 23 | verslaat | Lisa Ashton | 4-3 | |
Groep 23 | verslaat | Michael Warburton | 4-1 | |
Groep 23 | verslagen door | Darryl Pilgrim | 4-2 | |
Groep 23 | verslagen door | Thibault Tricole | 4-3 | |
Groep 23 | verslagen door | Scott Baker | 4-3 | |
Groep 24 | verslaat | Lisa Ashton | 4-3 | |
Groep 24 | verslagen door | Scott Baker | 4-3 | |
Groep 24 | verslagen door | Thibault Tricole | 4-3 | |
Groep 24 | verslagen door | Darryl Pilgrim | 4-2 | |
Groep 24 | verslaat | Michael Warburton | 4-1 | |
Groep 31 | verslaat | Johnny Haines | 4-2 | |
Groep 31 | verslagen door | Jesús Noguera | 4-3 | |
Groep 31 | verslagen door | Lee Cocks | 4-2 | |
Groep 31 | verslaat | Martin Adams | 4-2 | |
Groep 31 | verslaat | David Pallett | 4-1 | |
Groep 32 | verslaat | David Pallett | 4-3 | |
Groep 32 | verslaat | Martin Adams | 4-2 | |
Groep 32 | verslagen door | Lee Cocks | 4-3 | |
Groep 32 | verslaat | Jesús Noguera | 4-2 | |
Groep 32 | verslagen door | Johnny Haines | 4-3 | |
Players Championship 14 , 10 Mei 2022 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Jonathan Worsley | 6-5 | |
Players Championship 15 , 11 Mei 2022 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Brett Claydon | 6-2 | |
Online Live League van 1 Februari tot 2 Februari 2022 | ||||
Groep 59 | verslagen door | Mark McGeeney | 4-0 | |
Groep 59 | verslagen door | Shannon Wilson | 4-2 | |
Groep 59 | verslagen door | Dan Read | 4-2 | |
Groep 59 | verslaat | Steve Brown | 4-1 | |
Groep 59 | verslaat | Kurt Parry | 4-1 | |
Groep 60 | verslaat | Mark McGeeney | 4-3 | |
Groep 60 | verslaat | Shannon Wilson | 4-0 | |
Groep 60 | verslagen door | Dan Read | 4-3 | |
Groep 60 | verslagen door | Steve Brown | 4-2 | |
Groep 60 | verslagen door | Kurt Parry | 4-1 | |
Groep 73 | verslaat | Steve Brown | 4-2 | |
Groep 73 | verslagen door | Jarred Cole | 4-2 | |
Groep 73 | verslagen door | Robert Rickwood | 4-3 | |
Groep 73 | verslagen door | Gary Stone | 4-2 | |
Groep 73 | verslagen door | Martin Adams | 4-3 | |
Groep 74 | verslaat | Steve Brown | 4-1 | |
Groep 74 | verslagen door | Martin Adams | 4-1 | |
Groep 74 | verslagen door | Gary Stone | 4-1 | |
Groep 74 | verslagen door | Robert Rickwood | 4-2 | |
Groep 74 | verslagen door | Jarred Cole | 4-1 | |
Groep 75 | verslaat | Robert Rickwood | 4-3 | |
Groep 75 | verslaat | Steve Brown | 4-3 | |
Groep 75 | verslagen door | Johnny Haines | 4-0 | |
Groep 75 | verslaat | Matthew Edgar | 4-2 | |
Groep 75 | verslagen door | Steve Haggerty | 4-1 | |
Groep 76 | verslaat | Steve Brown | 4-2 | |
Groep 76 | verslaat | Robert Rickwood | 4-2 | |
Groep 76 | verslaat | Steve Haggerty | 4-2 | |
Groep 76 | verslaat | Johnny Haines | 4-1 | |
Groep 76 | verslagen door | Matthew Edgar | 4-0 | |
Groep 83 | verslaat | Robert Owen | 4-0 | |
Groep 83 | verslagen door | Gavin Carlin | 4-3 | |
Groep 83 | verslaat | Robert Thornton | 4-1 | |
Groep 83 | verslaat | Conor Heneghan | 4-3 | |
Groep 83 | verslagen door | David Pallett | 4-0 | |
Groep 84 | verslaat | Robert Thornton | 4-2 | |
Groep 84 | verslaat | Conor Heneghan | 4-2 | |
Groep 84 | verslaat | David Pallett | 4-2 | |
Groep 84 | verslagen door | Robert Owen | 4-2 | |
Groep 84 | verslagen door | Gavin Carlin | 4-2 | |
Groep 85 | verslagen door | Graham Usher | 4-0 | |
Groep 85 | verslagen door | Jim McEwan | 4-2 | |
Groep 85 | verslagen door | Dan Read | 4-0 | |
Groep 85 | verslaat | Adam Smith-Neale | 4-1 | |
Groep 85 | verslagen door | Ciaran Teehan | 4-3 | |
Groep 86 | verslagen door | Ciaran Teehan | 4-1 | |
Groep 86 | verslagen door | Jim McEwan | 4-2 | |
Groep 86 | verslaat | Adam Smith-Neale | 4-2 | |
Groep 86 | verslagen door | Dan Read | 4-3 | |
Groep 86 | verslagen door | Graham Usher | 4-0 | |
Groep 87 | verslagen door | Graham Usher | 4-0 | |
Groep 87 | verslaat | Ciaran Teehan | 4-1 | |
Groep 87 | verslagen door | Adam Smith-Neale | 4-3 | |
Groep 87 | verslagen door | Dan Read | 4-1 | |
Groep 87 | verslagen door | Jim McEwan | 4-0 | |
Groep 108 | verslaat | Robert Thornton | 4-2 | |
Groep 108 | verslagen door | Lee Evans | 4-1 | |
Groep 108 | verslaat | Andreas Toft Jørgensen | 4-3 | |
Groep 108 | verslagen door | Neil Duff | 4-2 | |
Groep 108 | verslaat | Scott Marsh | 4-2 | |
Groep 109 | verslagen door | Lee Evans | 4-0 | |
Groep 109 | verslaat | Andreas Toft Jørgensen | 4-2 | |
Groep 109 | verslaat | Scott Marsh | 4-1 | |
Groep 109 | verslaat | Neil Duff | 4-3 | |
Groep 109 | verslaat | Robert Thornton | 4-3 | |
Groep 110 | verslaat | Lee Evans | 4-2 | |
Groep 110 | verslaat | Scott Marsh | 4-0 | |
Groep 110 | verslaat | Robert Thornton | 4-1 | |
Groep 110 | verslaat | Andreas Toft Jørgensen | 4-0 | |
Groep 110 | verslagen door | Neil Duff | 4-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 53 Overwinningen / 63 Nederlagen
Online Live League , 15 Maart 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep A | verslagen door | Jarred Cole | 4-2 | |
Groep A | verslagen door | James Smith | 4-3 | |
Groep A | verslagen door | Martin Adams | 4-3 | |
Groep A | verslaat | Richard North | 4-3 | |
Groep A | verslagen door | Arron Monk | 4-2 | |
Groep B | verslagen door | Arron Monk | 4-1 | |
Groep B | verslaat | Richard North | 4-1 | |
Groep B | verslagen door | Martin Adams | 4-2 | |
Groep B | verslagen door | James Smith | 4-2 | |
Groep B | verslaat | Jarred Cole | 4-0 | |
Groep C | verslagen door | Richard North | 4-1 | |
Groep C | verslagen door | Arron Monk | 4-2 | |
Groep C | verslagen door | Jarred Cole | 4-2 | |
Groep C | verslaat | James Smith | 4-2 | |
Groep C | verslaat | Martin Adams | 4-2 | |
Groep D | verslagen door | Richard North | 4-1 | |
Groep D | verslaat | Scott Marsh | 4-2 | |
Groep D | verslaat | Jarred Cole | 4-2 | |
Groep D | verslaat | Conan Whitehead | 4-3 | |
Groep D | verslaat | Fallon Sherrock | 4-1 | |
Groep F | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-2 | |
Groep F | verslagen door | Conan Whitehead | 4-0 | |
Groep F | verslagen door | Jarred Cole | 4-1 | |
Groep F | verslaat | Scott Marsh | 4-3 | |
Groep F | verslagen door | Richard North | 4-3 | |
Groep T | verslaat | Keelan Kay | 4-1 | |
Groep T | verslaat | Ben Hazel | 4-0 | |
Groep T | verslagen door | Colin Osborne | 4-1 | |
Groep T | verslaat | Josh McCarthy | 4-2 | |
Groep T | verslaat | James Richardson | 4-0 | |
Groep V | verslagen door | Colin Osborne | 4-0 | |
Groep V | verslagen door | Ben Hazel | 4-3 | |
Groep V | verslagen door | Keelan Kay | 4-3 | |
Groep V | verslaat | James Richardson | 4-2 | |
Groep V | verslagen door | Josh McCarthy | 4-2 | |
Groep BE | verslagen door | Robert Owen | 4-2 | |
Groep BE | verslagen door | Wayne Warren | 4-1 | |
Groep BE | verslaat | Scott Baker | 4-0 | |
Groep BE | verslagen door | Arron Monk | 4-0 | |
Groep BE | verslaat | Ryan Hogarth | 4-1 | |
Groep BF | verslagen door | Scott Baker | 4-3 | |
Groep BF | verslaat | Wayne Warren | 4-3 | |
Groep BF | verslagen door | Robert Owen | 4-2 | |
Groep BF | verslagen door | Ryan Hogarth | 4-1 | |
Groep BF | verslagen door | Arron Monk | 4-1 | |
Groep BG | verslaat | Ryan Hogarth | 4-0 | |
Groep BG | verslagen door | Wayne Warren | 4-1 | |
Groep BG | verslagen door | Scott Baker | 4-3 | |
Groep BG | verslaat | Robert Owen | 4-2 | |
Groep BG | verslaat | Arron Monk | 4-2 | |
Groep BH | verslagen door | Colin Osborne | 4-0 | |
Groep BH | verslaat | Josh McCarthy | 4-0 | |
Groep BH | verslagen door | Scott Baker | 4-3 | |
Groep BH | verslagen door | Paul Holloway | 4-2 | |
Groep BH | verslagen door | Ryan Hogarth | 4-2 | |
Groep BJ | verslagen door | Paul Holloway | 4-3 | |
Groep BJ | verslagen door | Scott Baker | 4-0 | |
Groep BJ | verslagen door | Josh McCarthy | 4-0 | |
Groep BJ | verslagen door | Colin Osborne | 4-2 | |
Groep BJ | verslaat | Ryan Hogarth | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 10 | verslaat | Richard North | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 10 | verslagen door | Colin Osborne | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 10 | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 10 | verslagen door | Jarred Cole | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 10 | verslaat | Scott Baker | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslaat | Richard North | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslaat | Scott Baker | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslaat | Jarred Cole | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslaat | Colin Osborne | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 12 | verslagen door | Richard North | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 12 | verslaat | Scott Baker | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 12 | verslagen door | Jarred Cole | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 12 | verslaat | Colin Osborne | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 12 | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslaat | Rob Collins | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslagen door | Scott Baker | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslagen door | Jason Askew | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslagen door | Joe Davis | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslagen door | Scott Baker | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslaat | Jason Askew | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslaat | Joe Davis | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslagen door | Rob Collins | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AS | verslaat | Scott Williams | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AS | verslaat | Josh McCarthy | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AS | verslagen door | Gareth Ashley | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AS | verslagen door | Johnny Haines | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep AS | verslagen door | Colin Osborne | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep AT | verslaat | Josh McCarthy | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AT | verslaat | Gareth Ashley | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep AT | verslagen door | Scott Williams | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep AT | verslagen door | Johnny Haines | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep AT | verslagen door | Colin Osborne | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AU | verslaat | Scott Williams | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AU | verslaat | Johnny Haines | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AU | verslagen door | Colin Osborne | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AU | verslaat | Josh McCarthy | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AU | verslaat | Grezaud Ashley | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AW | verslaat | Stephen Burton | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AW | verslagen door | Colin Monk | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AW | verslagen door | Scott Williams | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep AW | verslagen door | Mike Gillet | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep AY | verslagen door | Stephen Burton | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AY | verslaat | Mike Gillet | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AY | verslaat | Scott Williams | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AY | verslaat | Colin Monk | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CB | verslagen door | Robert Thornton | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep CB | verslaat | Martin Heneghan | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep CB | verslaat | Jamie Durrant | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep CB | verslagen door | Graham Usher | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep CB | verslagen door | Robert Owen | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CD | verslagen door | Robert Owen | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep CD | verslaat | Graham Usher | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CD | verslaat | Jamie Durrant | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CD | verslaat | Martin Heneghan | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep CD | verslaat | Robert Thornton | 4-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 110 Overwinningen / 94 Nederlagen
UK Open van 6 Maart tot 8 Maart 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Justin Smith | 6-3 | |
Icons of Darts Live League van 6 April tot 28 April 2020 | ||||
Groep 2 | verslaat | David Evans | 5-4 | |
Groep 2 | verslagen door | Wessel Nijman | 5-2 | |
Groep 2 | verslaat | Raymond Van Barneveld | 5-1 | |
Groep 2 | verslaat | Paul Nicholson | 5-4 | |
Groep 3 | verslagen door | David Evans | 5-0 | |
Groep 3 | verslaat | Raymond Van Barneveld | 5-2 | |
Groep 3 | verslaat | Wessel Nijman | 5-2 | |
Groep 3 | verslaat | Mark Webster | 5-1 | |
Groep 4 | verslagen door | David Evans | 5-2 | |
Groep 4 | verslaat | Paul Nicholson | 5-3 | |
Groep 4 | verslaat | Mark Webster | 5-1 | |
Groep 4 | verslagen door | Wessel Nijman | 5-3 | |
Groep 5 | verslaat | Mark Webster | 5-1 | |
Groep 5 | verslagen door | David Evans | 5-2 | |
Groep 5 | verslagen door | Raymond Van Barneveld | 5-3 | |
Groep 5 | verslaat | Paul Nicholson | 5-3 | |
Groep 6 | verslaat | Mark Webster | 5-1 | |
Groep 6 | verslagen door | Raymond Van Barneveld | 5-3 | |
Groep 6 | verslagen door | Paul Nicholson | 5-2 | |
Groep 6 | verslagen door | Wessel Nijman | 5-2 | |
Groep 7 | verslaat | Rob Collins | 5-4 | |
Groep 7 | verslagen door | Arron Monk | 5-4 | |
Groep 7 | verslagen door | Jason Askew | 5-1 | |
Groep 7 | verslaat | Paul Nicholson | 5-2 | |
Groep 8 | verslagen door | Arron Monk | 5-0 | |
Groep 8 | verslaat | Paul Nicholson | 5-3 | |
Groep 8 | verslaat | Rob Collins | 5-3 | |
Groep 8 | verslaat | Jarred Cole | 5-3 | |
Groep 9 | verslaat | Jarred Cole | 5-3 | |
Groep 9 | verslaat | Rob Collins | 5-2 | |
Groep 9 | verslagen door | Arron Monk | 5-2 | |
Groep 9 | verslagen door | Jason Askew | 5-3 | |
Groep 11 | verslagen door | Jason Askew | 5-0 | |
Groep 11 | verslaat | Paul Nicholson | 5-1 | |
Groep 11 | verslagen door | Jarred Cole | 5-3 | |
Groep 11 | verslaat | Rob Collins | 5-0 | |
Groep 12 | verslagen door | Jason Askew | 5-3 | |
Groep 12 | verslaat | Arron Monk | 5-4 | |
Groep 12 | verslagen door | Paul Nicholson | 5-4 | |
Groep 12 | verslaat | Jarred Cole | 5-2 | |
Groep 13 | verslaat | Adam Huckvale | 5-4 | |
Groep 13 | verslagen door | James Hubbard | 5-4 | |
Groep 13 | verslaat | Diogo Portela | 5-3 | |
Groep 13 | verslagen door | Paul Nicholson | 5-4 | |
Groep 14 | verslaat | Paul Nicholson | 5-4 | |
Groep 14 | verslaat | Arron Monk | 5-2 | |
Groep 14 | verslaat | James Hubbard | 5-3 | |
Groep 14 | verslagen door | Diogo Portela | 5-2 | |
Groep 15 | verslagen door | James Hubbard | 5-3 | |
Groep 15 | verslagen door | Adam Huckvale | 5-4 | |
Groep 15 | verslagen door | Diogo Portela | 5-4 | |
Groep 15 | verslagen door | Arron Monk | 5-2 | |
Groep 17 | verslagen door | Arron Monk | 5-1 | |
Groep 17 | verslagen door | Paul Nicholson | 5-4 | |
Groep 17 | verslaat | Adam Huckvale | 5-1 | |
Groep 17 | verslagen door | James Hubbard | 5-2 | |
Groep 18 | verslagen door | Paul Nicholson | 5-4 | |
Groep 18 | verslagen door | Arron Monk | 5-1 | |
Groep 18 | verslaat | Adam Huckvale | 5-1 | |
Groep 18 | verslaat | Diogo Portela | 5-4 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | Michael Warburton | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | Mark Webster | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | Scott Mitchell | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslagen door | Jason Askew | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | Wessel Nijman | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | Arron Monk | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslaat | Arron Monk | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslaat | Michael Warburton | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslaat | Jason Askew | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslaat | Scott Mitchell | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslagen door | Wessel Nijman | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslaat | Mark Webster | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 6 | verslaat | Scott Mitchell | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 6 | verslagen door | Michael Warburton | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 6 | verslaat | Wessel Nijman | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 6 | verslaat | Mark Webster | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 6 | verslaat | Arron Monk | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 6 | verslagen door | Jason Askew | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslaat | Mark Webster | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslaat | Martin Adams | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslaat | Scott Mitchell | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslaat | Keelan Kay | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslagen door | Jason Askew | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslaat | Darryl Fitton | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslagen door | Keelan Kay | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslagen door | Martin Adams | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslaat | Mark Webster | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslagen door | Jason Askew | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslagen door | Scott Mitchell | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslaat | Darryl Fitton | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslagen door | Mark Webster | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslagen door | Martin Adams | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslagen door | Scott Mitchell | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslaat | Keelan Kay | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslagen door | Jason Askew | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslaat | Darryl Fitton | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 20 | verslagen door | David Evans | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 20 | verslagen door | Scott Mitchell | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 20 | verslaat | Arron Monk | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 20 | verslaat | Jarred Cole | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 20 | verslaat | Ritchie Edhouse | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 20 | verslagen door | Mark Webster | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslaat | Arron Monk | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslagen door | Mark Webster | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslagen door | Scott Mitchell | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslagen door | David Evans | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslaat | Jarred Cole | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslaat | David Evans | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslagen door | Arron Monk | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslaat | Scott Mitchell | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslaat | Jarred Cole | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslaat | Mark Webster | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 2 | verslaat | Boris Koltsov | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 2 | verslagen door | Keelan Kay | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 2 | verslaat | Scott Mitchell | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 2 | verslagen door | Jason Askew | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 2 | verslagen door | Mark Webster | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 4 | verslaat | Keelan Kay | 5-0 | |
Derde Ronde - Groep 4 | verslagen door | Mark Webster | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 4 | verslaat | Boris Koltsov | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 4 | verslaat | Scott Mitchell | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 4 | verslagen door | Jason Askew | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 6 | verslagen door | Jason Askew | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 6 | verslagen door | Mark Webster | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 6 | verslaat | Keelan Kay | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 6 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 6 | verslagen door | Boris Koltsov | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 14 | verslaat | John Brown | 5-0 | |
Derde Ronde - Groep 14 | verslaat | Stephen Burton | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 14 | verslagen door | Mark Webster | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 14 | verslagen door | Paul Nicholson | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 14 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 16 | verslaat | Mark Webster | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 16 | verslagen door | John Brown | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 16 | verslagen door | Stephen Burton | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 16 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 16 | verslaat | Paul Nicholson | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 18 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 18 | verslaat | Mark Webster | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 18 | verslaat | Paul Nicholson | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 18 | verslaat | Jamie Brown | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 18 | verslaat | Stephen Burton | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 19 | verslaat | Martin Adams | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 19 | verslaat | Jarred Cole | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 19 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 19 | verslaat | David Evans | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 19 | verslaat | Fallon Sherrock | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 21 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 21 | verslaat | Jarred Cole | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 21 | verslagen door | Fallon Sherrock | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 21 | verslaat | David Evans | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 23 | verslaat | Jarred Cole | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 23 | verslagen door | Martin Adams | 5-0 | |
Derde Ronde - Groep 23 | verslaat | Fallon Sherrock | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 23 | verslagen door | Keane Barry | 5-0 | |
Derde Ronde - Groep 23 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslagen door | David Evans | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslaat | Mark Webster | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslaat | Scott Mitchell | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslaat | Michael Warburton | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslagen door | Michael Warburton | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslaat | David Evans | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslaat | Ritchie Edhouse | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslaat | Mark Webster | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslaat | Scott Mitchell | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslaat | David Evans | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslagen door | Mark Webster | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslaat | Michael Warburton | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 8 | verslaat | Mark Webster | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 8 | verslagen door | David Evans | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 8 | verslaat | Ritchie Edhouse | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 8 | verslagen door | Jamie Brown | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 8 | verslaat | Stephen Burton | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 10 | verslaat | Jamie Brown | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 10 | verslaat | Stephen Burton | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 10 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 10 | verslagen door | Mark Webster | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 10 | verslaat | David Evans | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 12 | verslagen door | Mark Webster | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 12 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 12 | verslagen door | David Evans | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 12 | verslaat | Jamie Brown | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 12 | verslagen door | Stephen Burton | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 20 | verslaat | Scott Marsh | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 20 | verslaat | Boris Koltsov | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 20 | verslaat | Keelan Kay | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 20 | verslaat | Mark Webster | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 20 | verslaat | Scott Mitchell | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 22 | verslaat | Mark Webster | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 22 | verslaat | Scott Mitchell | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 22 | verslagen door | Keelan Kay | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 22 | verslaat | Michael Warburton | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 22 | verslagen door | Boris Koltsov | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 24 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 24 | verslaat | Michael Warburton | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 24 | verslagen door | Boris Koltsov | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 24 | verslagen door | Keelan Kay | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 24 | verslaat | David Evans | 5-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 7 Nederlagen
UK Open van 1 Maart tot 3 Maart 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Shaun Fox | 6-1 | |
Tweede ronde | verslagen door | Mario Robbe | 6-5 | |
Players Championship 23 , 10 September 2019 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Ron Meulenkamp | 6-2 | |
Players Championship 24 , 11 September 2019 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Krzysztof Ratajski | 6-5 | |
Players Championship 25 , 21 September 2019 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Rob Cross | 6-5 | |
Tweede ronde | verslagen door | Robert Thornton | 6-4 | |
Players Championship , 22 September 2019 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Michael Barnard | 6-1 | |
Tweede ronde | verslaat | William O'Connor | 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Ian White | 6-4 | |
Players Championship 29 , 14 Oktober 2019 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Niels Zonneveld | 6-4 | |
Tweede ronde | verslagen door | Mervyn King | 6-5 | |
Players Championship 30 , 15 Oktober 2019 | ||||
Eerste ronde | verslaat | David Pallett | 6-3 | |
Tweede ronde | verslaat | Jan Dekker | 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Jelle Klaasen | 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Max Hopp | 6-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Danny Noppert | 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
UK Open van 2 Maart tot 4 Maart 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | George Killington | 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
UK Open van 3 Maart tot 5 Maart 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede ronde | verslagen door | David Pallett | 6-4 | |
European Darts Matchplay van 9 Juni tot 11 Juni 2017 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Jimmy Hendriks | 6-4 | |
Austrian Darts Open van 23 Juni tot 25 Juni 2017 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Rob Cross | 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 3 Nederlagen
UK Open van 4 Maart tot 6 Maart 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede ronde | verslaat | Wayne Jones | 6-5 | |
1/32ste finales | verslaat | Richie Corner | 9-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Vincent Van Der Voort | 9-2 | |
European Darts Open van 29 Juli tot 31 Juli 2016 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Devon Petersen | 6-5 | |
European Darts Trophy van 9 September tot 11 September 2016 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Steve West | 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Alan Norris | 6-5 | |
Achtste finales | verslagen door | James Wade | 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
UK Open van 6 Maart tot 8 Maart 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Josh Payne | 9-6 | |
European Darts Trophy van 11 September tot 13 September 2015 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Gerwyn Price | 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Peter Wright | 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 14 December 2012 tot 1 Januari 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Justin Pipe | 3-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
European Darts Open van 6 Juli tot 8 Juli 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Richie Burnett | 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 18 December 2009 tot 3 Januari 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Peter Manley | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 19 December 2008 tot 4 Januari 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Co Stompé | 3-1 | |
World Matchplay van 19 Juli tot 26 Juli 2009 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Mark Walsh | 10-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 17 December 2007 tot 1 Januari 2008 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Miroslav Navratil | 3-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Alan Tabern | 4-0 | |
Europese Kampioenschappen van 30 Oktober tot 2 November 2008 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Raymond Van Barneveld | 5-2 | |
Grand Slam of Darts van 15 November tot 23 November 2008 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Simon Whitlock | 10-8 | |
Players Championship - Final van 30 Januari tot 1 Februari 2009 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Raymond Van Barneveld | 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 3 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 18 December 2006 tot 1 Januari 2007 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Bill Davis | 3-1 | |
1/16de finales | verslaat | Andy Smith | 4-2 | |
Achtste finales | verslaat | Adrian Lewis | 4-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Colin Osborne | 5-4 | |
Halve Finale | verslagen door | Raymond Van Barneveld | 6-0 | |
World Matchplay van 22 Juli tot 28 Juli 2007 | ||||
1/16de finales | verslaat | Mark Walsh | 10-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Mervyn King | 13-4 | |
World Grand Prix van 8 Oktober tot 14 Oktober 2007 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jacko Barry | 2-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Mark Dudbridge | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 19 December 2005 tot 2 Januari 2006 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Patrick Bulen | 3-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Wayne Jones | 4-3 | |
World Matchplay van 22 Juli tot 28 Juli 2006 | ||||
1/16de finales | verslaat | Alan Warriner-Little | 11-9 | |
Achtste finales | verslagen door | Roland Scholten | 13-8 | |
World Grand Prix van 23 Oktober tot 29 Oktober 2006 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Terry Jenkins | 2-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 26 December 2004 tot 3 Januari 2005 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Peter Evison | 4-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Kevin Painter | 4-3 | |
World Matchplay van 24 Juli tot 30 Juli 2005 | ||||
1/16de finales | verslaat | Darren Webster | 10-6 | |
Achtste finales | verslagen door | John Part | 13-8 | |
World Grand Prix van 24 Oktober tot 30 Oktober 2005 | ||||
1/16de finales | verslaat | Bob Anderson | 2-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Phil Taylor | 3-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 27 December 2003 tot 4 Januari 2004 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Bob Anderson | 4-1 | |
World Matchplay van 23 Juli tot 29 Juli 2004 | ||||
1/16de finales | verslaat | John Lowe | 10-6 | |
Achtste finales | verslaat | Dennis Smith | 17-15 | |
Kwartfinales | verslagen door | John Part | 16-14 | |
World Grand Prix van 18 Oktober tot 24 Oktober 2004 | ||||
1/16de finales | verslaat | Alex Roy | 2-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Alan Warriner-Little | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 27 December tot 4 Januari 2003 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Chris Mason | 4-2 | |
World Matchplay van 23 Juli tot 29 Juli 2003 | ||||
1/16de finales | verslaat | Mick Manning | 14-12 | |
Achtste finales | verslagen door | Alan Warriner-Little | 13-8 | |
World Grand Prix van 20 Oktober tot 26 Oktober 2003 | ||||
1/16de finales | verslaat | Mark Dudbridge | 2-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Kevin Painter | 3-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 28 December 2001 tot 4 Januari 2002 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Denis Ovens | 4-3 | |
World Matchplay van 23 Juli tot 29 Juli 2002 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jamie Harvey | 10-5 | |
World Grand Prix van 22 Oktober tot 27 Oktober 2002 | ||||
1/16de finales | verslaat | Hugh Allison | 2-0 | |
Achtste finales | verslaat | Richie Buckle | 2-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Roland Scholten | 4-0 | |
Halve Finale | verslagen door | John Part | 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 6 Januari tot 14 Januari 2001 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Kevin Painter | 3-0 | |
World Matchplay van 23 Juli tot 29 Juli 2001 | ||||
1/16de finales | verslaat | Rod Harrington | 10-7 | |
Achtste finales | verslaat | Nigel Justice | 13-7 | |
Kwartfinales | verslagen door | Richie Burnett | 16-13 | |
World Grand Prix van 24 Oktober tot 28 Oktober 2001 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Alan Warriner-Little | 2-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
World Grand Prix , | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Ronnie Baxter | 3-0 | |
Wereldkampioenschap van 8 Januari tot 16 Januari 2000 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Colin Monk | 3-2 | |
World Matchplay van 23 Juli tot 29 Juli 2000 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Mick Manning | 15-13 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 2 Oktober 1990 tot 10 Januari 1999 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Graham Hunt | 3-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 3 Januari tot 11 Januari 1998 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Andy Fordham | 3-1 | |
World Matchplay van 23 Juli tot 29 Juli 1998 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ronnie Baxter | 14-12 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 7 Oktober 1990 tot 12 Januari 1997 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Ronnie Baxter | 3-0 | |
World Matchplay van 23 Juli tot 29 Juli 1997 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Dennis Priestley | 8-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 1 Januari tot 7 Januari 1996 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Bruno Raes | 3-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Andy Fordham | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 1 Januari tot 8 Januari 1995 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Sean Palfrey | 3-1 |