De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Engeland - 19 Juni 1975
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 65 Overwinningen / 59 Nederlagen
Online Live League van 1 Februari tot 2 Februari 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 17 | verslagen door | Chris Gilliland | 4-1 | |
Groep 17 | verslagen door | Matthew Dennant | 4-2 | |
Groep 17 | verslagen door | Rob Collins | 4-3 | |
Groep 17 | verslaat | Lisa Ashton | 4-3 | |
Groep 17 | verslaat | Robert Thornton | 4-1 | |
Groep 18 | verslaat | Rob Collins | 4-1 | |
Groep 18 | verslagen door | Matthew Dennant | 4-1 | |
Groep 18 | verslagen door | Chris Gilliland | 4-3 | |
Groep 18 | verslaat | Robert Thornton | 4-2 | |
Groep 18 | verslaat | Lisa Ashton | 4-0 | |
Groep 21 | verslaat | Scott Baker | 4-2 | |
Groep 21 | verslaat | Lisa Ashton | 4-1 | |
Groep 21 | verslagen door | Josh Payne | 4-0 | |
Groep 21 | verslagen door | Jim McEwan | 4-1 | |
Groep 21 | verslagen door | Robert Owen | 4-1 | |
Groep 22 | verslaat | Josh Payne | 4-2 | |
Groep 22 | verslaat | Lisa Ashton | 4-2 | |
Groep 22 | verslaat | Scott Baker | 4-3 | |
Groep 22 | verslagen door | Robert Owen | 4-3 | |
Groep 22 | verslaat | Jim McEwan | 4-1 | |
Players Championship 7 , 26 Maart 2022 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Bradley Brooks | 6-3 | |
Tweede ronde | verslagen door | Ritchie Edhouse | 6-3 | |
Players Championship 8 , 27 Maart 2022 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Jeffrey de Zwaan | 6-5 | |
Tweede ronde | verslagen door | Scott Marsh | 6-2 | |
Online Live League van 1 Februari tot 2 Februari 2022 | ||||
Groep 37 | verslagen door | Alan Tabern | 4-0 | |
Groep 37 | verslagen door | Ciaran Teehan | 4-2 | |
Groep 37 | verslaat | Lisa Ashton | 4-3 | |
Groep 37 | verslagen door | Scottie Walters | 4-2 | |
Groep 37 | verslagen door | Josh Payne | 4-3 | |
Groep 38 | verslaat | Josh Payne | 4-1 | |
Groep 38 | verslagen door | Scottie Walters | 4-2 | |
Groep 38 | verslaat | Lisa Ashton | 4-3 | |
Groep 38 | verslaat | Ciaran Teehan | 4-1 | |
Groep 38 | verslagen door | Alan Tabern | 4-1 | |
Groep 39 | verslaat | Peter Jacques | 4-1 | |
Groep 39 | verslagen door | Alan Tabern | 4-2 | |
Groep 39 | verslaat | Dom Taylor | 4-1 | |
Groep 39 | verslaat | Martin Thomas | 4-2 | |
Groep 39 | verslaat | Ciaran Teehan | 4-3 | |
Groep 40 | verslagen door | Peter Jacques | 4-0 | |
Groep 40 | verslagen door | Ciaran Teehan | 4-2 | |
Groep 40 | verslaat | Martin Thomas | 4-1 | |
Groep 40 | verslaat | Dom Taylor | 4-0 | |
Groep 40 | verslagen door | Alan Tabern | 4-2 | |
Groep 49 | verslaat | Robert Owen | 4-3 | |
Groep 49 | verslagen door | James Smith | 4-0 | |
Groep 49 | verslagen door | Scottie Walters | 4-2 | |
Groep 49 | verslaat | Richard North | 4-3 | |
Groep 49 | verslagen door | Kai Fan Leung | 4-1 | |
Groep 50 | verslagen door | James Smith | 4-3 | |
Groep 50 | verslagen door | Richard North | 4-3 | |
Groep 50 | verslagen door | Scottie Walters | 4-1 | |
Groep 50 | verslaat | Robert Owen | 4-2 | |
Groep 50 | verslagen door | Kai Fan Leung | 4-1 | |
Groep 51 | verslagen door | Arron Monk | 4-2 | |
Groep 51 | verslaat | Graham Usher | 4-0 | |
Groep 51 | verslagen door | David Wawrzewski | 4-1 | |
Groep 51 | verslaat | Richard North | 4-1 | |
Groep 51 | verslagen door | James Smith | 4-2 | |
Groep 52 | verslaat | Arron Monk | 4-2 | |
Groep 52 | verslaat | David Wawrzewski | 4-1 | |
Groep 52 | verslagen door | Graham Usher | 4-3 | |
Groep 52 | verslagen door | Richard North | 4-0 | |
Groep 52 | verslaat | James Smith | 4-1 | |
Groep 69 | verslaat | Kevin Painter | 4-2 | |
Groep 69 | verslagen door | Gerry Hall | 3-2 | |
Groep 69 | verslagen door | Lisa Ashton | 4-3 | |
Groep 69 | verslaat | Josh Payne | 4-3 | |
Groep 69 | verslagen door | Matt Jackson | 3-1 | |
Groep 70 | verslagen door | Kevin Painter | 4-2 | |
Groep 70 | verslagen door | Lisa Ashton | 4-1 | |
Groep 70 | verslaat | Josh Payne | 4-3 | |
Groep 70 | verslagen door | Gerry Hall | 4-2 | |
Groep 70 | verslaat | Matt Jackson | 4-2 | |
Groep 71 | verslagen door | Conan Whitehead | 4-3 | |
Groep 71 | verslagen door | Lisa Ashton | 4-0 | |
Groep 71 | verslagen door | David Pallett | 4-1 | |
Groep 71 | verslaat | Ryan Furness | 4-1 | |
Groep 71 | verslaat | Gerry Hall | 4-2 | |
Groep 72 | verslagen door | Ryan Furness | 4-3 | |
Groep 72 | verslaat | Conan Whitehead | 4-2 | |
Groep 72 | verslagen door | David Pallett | 4-2 | |
Groep 72 | verslagen door | Gerry Hall | 4-3 | |
Groep 72 | verslagen door | Lisa Ashton | 4-3 | |
Groep 88 | verslaat | Lee Cocks | 4-1 | |
Groep 88 | verslagen door | Robert Owen | 4-1 | |
Groep 88 | verslagen door | David Pallett | 4-3 | |
Groep 88 | verslagen door | Jelle Klaasen | 4-3 | |
Groep 88 | verslaat | Keelan Kay | 4-2 | |
Groep 89 | verslaat | Robert Owen | 4-3 | |
Groep 89 | verslaat | Keelan Kay | 4-1 | |
Groep 89 | verslagen door | David Pallett | 4-0 | |
Groep 89 | verslagen door | Jelle Klaasen | 4-2 | |
Groep 89 | verslaat | Lee Cocks | 4-0 | |
Groep 90 | verslagen door | Jelle Klaasen | 4-2 | |
Groep 90 | verslagen door | Keelan Kay | 4-2 | |
Groep 90 | verslagen door | Lee Cocks | 4-1 | |
Groep 90 | verslaat | David Pallett | 4-2 | |
Groep 90 | verslaat | Robert Owen | 4-2 | |
Groep 91 | verslaat | Tony Newell | 4-3 | |
Groep 91 | verslaat | Lee Cocks | 4-2 | |
Groep 91 | verslaat | Keelan Kay | 4-2 | |
Groep 91 | verslagen door | Adam Atkinson | 4-0 | |
Groep 91 | verslaat | Jamie Durrant | 4-1 | |
Groep 92 | verslaat | Tony Newell | 4-1 | |
Groep 92 | verslaat | Jamie Durrant | 4-0 | |
Groep 92 | verslaat | Adam Atkinson | 4-3 | |
Groep 92 | verslaat | Keelan Kay | 4-3 | |
Groep 92 | verslaat | Lee Cocks | 4-1 | |
Groep 167 | verslagen door | Jelle Klaasen | 4-3 | |
Groep 167 | verslaat | Nathan Girvan | 4-0 | |
Groep 167 | verslaat | Arron Monk | 4-3 | |
Groep 167 | verslaat | Gavin Carlin | 4-2 | |
Groep 167 | verslaat | Dan Read | 4-2 | |
Groep 168 | verslaat | Nathan Girvan | 4-3 | |
Groep 168 | verslagen door | Dan Read | 4-2 | |
Groep 168 | verslaat | Gavin Carlin | 4-2 | |
Groep 168 | verslaat | Arron Monk | 4-1 | |
Groep 168 | verslaat | Jelle Klaasen | 4-3 | |
Groep 169 | verslagen door | Gavin Carlin | 4-2 | |
Groep 169 | verslaat | Nathan Girvan | 4-1 | |
Groep 169 | verslagen door | Arron Monk | 4-2 | |
Groep 169 | verslaat | Dan Read | 4-1 | |
Groep 169 | verslaat | Jelle Klaasen | 4-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 109 Overwinningen / 78 Nederlagen
Online Live League , 15 Maart 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep Q | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-1 | |
Groep Q | verslaat | Les Wallace | 4-2 | |
Groep Q | verslagen door | James Richardson | 4-2 | |
Groep Q | verslagen door | Michael Warburton | 4-1 | |
Groep Q | verslaat | Joshua Richardson | 4-2 | |
Groep R | verslaat | Joshua Richardson | 4-1 | |
Groep R | verslagen door | Michael Warburton | 4-3 | |
Groep R | verslagen door | James Richardson | 4-1 | |
Groep R | verslaat | Les Wallace | 4-1 | |
Groep R | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-0 | |
Groep S | verslagen door | James Richardson | 4-3 | |
Groep S | verslagen door | Michael Warburton | 4-0 | |
Groep S | verslaat | Joshua Richardson | 4-2 | |
Groep S | verslaat | Fallon Sherrock | 4-0 | |
Groep S | verslaat | Les Wallace | 4-2 | |
Groep T | verslaat | Keelan Kay | 4-1 | |
Groep T | verslaat | Andy Jenkins | 4-1 | |
Groep T | verslaat | Josh McCarthy | 4-1 | |
Groep T | verslagen door | James Richardson | 4-2 | |
Groep T | verslaat | Ben Hazel | 4-0 | |
Groep V | verslaat | Keelan Kay | 4-3 | |
Groep V | verslaat | Ben Hazel | 4-3 | |
Groep V | verslaat | James Richardson | 4-1 | |
Groep V | verslaat | Josh McCarthy | 4-3 | |
Groep V | verslaat | Andy Jenkins | 4-0 | |
Groep X | verslagen door | Michael Warburton | 4-3 | |
Groep X | verslagen door | James Richardson | 4-2 | |
Groep X | verslaat | Lee Cocks | 4-1 | |
Groep X | verslaat | Ben Hazel | 4-3 | |
Groep BH | verslagen door | Scott Baker | 4-2 | |
Groep BH | verslaat | Paul Holloway | 4-2 | |
Groep BH | verslaat | Andy Jenkins | 4-0 | |
Groep BH | verslaat | Ryan Hogarth | 4-1 | |
Groep BH | verslaat | Josh McCarthy | 4-3 | |
Groep BJ | verslaat | Paul Holloway | 4-1 | |
Groep BJ | verslagen door | Scott Baker | 4-3 | |
Groep BJ | verslagen door | Josh McCarthy | 4-2 | |
Groep BJ | verslagen door | Ryan Hogarth | 4-3 | |
Groep BJ | verslaat | Andy Jenkins | 4-2 | |
Groep BL | verslagen door | Chas Barstow | 4-0 | |
Groep BL | verslaat | Robert Owen | 4-2 | |
Groep BL | verslagen door | Scott Baker | 4-3 | |
Groep BL | verslaat | Arron Monk | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 10 | verslaat | Richard North | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 10 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 10 | verslagen door | Scott Baker | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 10 | verslaat | Andy Jenkins | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 10 | verslagen door | Jarred Cole | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslagen door | Scott Baker | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslaat | Richard North | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslagen door | Jarred Cole | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslagen door | Andy Jenkins | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 12 | verslaat | Richard North | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 12 | verslagen door | Scott Baker | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 12 | verslaat | Jarred Cole | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 12 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 12 | verslagen door | Andy Jenkins | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslagen door | Mike Gillet | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslaat | Josh McCarthy | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslaat | Stephen Burton | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslaat | Richard North | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslaat | Richard North | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslaat | Josh McCarthy | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslaat | Mike Gillet | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslagen door | Stephen Burton | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslaat | Scott Baker | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslagen door | Joe Davis | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 33 | verslaat | James Richardson | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 33 | verslaat | Shaun McDonald | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 33 | verslagen door | Joe Davis | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 33 | verslaat | Conan Whitehead | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 33 | verslaat | Martin Adams | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 34 | verslaat | Martin Adams | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 34 | verslaat | Conan Whitehead | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 34 | verslagen door | James Richardson | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 34 | verslaat | Joe Davis | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 34 | verslagen door | Shaun McDonald | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 35 | verslaat | Martin Adams | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 35 | verslagen door | James Richardson | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 35 | verslaat | Conan Whitehead | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 35 | verslagen door | Shaun McDonald | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 35 | verslaat | Joe Davis | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 37 | verslagen door | Shaun McDonald | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 37 | verslaat | Jason Clark | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 37 | verslagen door | Conan Whitehead | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 37 | verslaat | Chas Barstow | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 39 | verslagen door | Shaun McDonald | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 39 | verslaat | Jason Clark | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 39 | verslagen door | Conan Whitehead | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 39 | verslagen door | Chas Barstow | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 7 | verslagen door | Richie Burnett | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 7 | verslaat | Chris Gilliland | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 7 | verslagen door | Michael Warburton | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 7 | verslagen door | James Richardson | 4-0 | |
Derde Ronde - Groep 7 | verslaat | Jim McEwan | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslaat | Michael Warburton | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslagen door | Chris Gilliland | 4-0 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslaat | Richie Burnett | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslaat | Jim McEwan | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslaat | James Richardson | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 9 | verslaat | Jim McEwan | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 9 | verslagen door | Richie Burnett | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 9 | verslaat | Chris Gilliland | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 9 | verslaat | James Richardson | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 9 | verslaat | Michael Warburton | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 14 | verslaat | Rob Collins | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 14 | verslagen door | James Richardson | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslaat | James Richardson | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslaat | Kevin Burness | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslaat | James Richardson | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslagen door | Kevin Burness | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslagen door | Martin Thomas | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslagen door | Arron Monk | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslaat | Arron Monk | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslagen door | Arron Monk | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslaat | James Richardson | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslaat | Kevin Burness | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslaat | Martin Thomas | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslaat | Martin Thomas | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslagen door | Martin Thomas | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslagen door | Mark Webster | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslaat | Wayne Warren | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslagen door | Martin Thomas | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslaat | Wayne Warren | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslagen door | Mark Webster | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep H | verslagen door | Conan Whitehead | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep H | verslaat | Alan Norris | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep H | verslaat | John O'Shea | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep H | verslagen door | Adrian Gray | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep H | verslagen door | Liam Meek | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep J | verslaat | Adrian Gray | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep J | verslaat | John O'Shea | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep J | verslaat | Alan Norris | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep J | verslaat | Conan Whitehead | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep J | verslagen door | Liam Meek | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep L | verslagen door | Chas Barstow | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep L | verslagen door | Keelan Kay | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AS | verslaat | Josh McCarthy | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AS | verslaat | Scott Williams | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep AS | verslaat | Gareth Ashley | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep AS | verslaat | Andy Jenkins | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep AS | verslagen door | Johnny Haines | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AT | verslaat | Josh McCarthy | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AT | verslaat | Scott Williams | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AT | verslaat | Gareth Ashley | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep AT | verslaat | Andy Jenkins | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AT | verslaat | Johnny Haines | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep AU | verslaat | Grezaud Ashley | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AU | verslaat | Andy Jenkins | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AU | verslaat | Scott Williams | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AU | verslaat | Josh McCarthy | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AU | verslaat | Johnny Haines | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AZ | verslagen door | Stephen Burton | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AZ | verslaat | Ryan Furness | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BQ | verslagen door | Jarred Cole | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BQ | verslaat | Chris Scutt | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BQ | verslaat | Scott Marsh | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BQ | verslagen door | Chris Gilliland | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BQ | verslagen door | Richie Burnett | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BR | verslagen door | Richie Burnett | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BR | verslagen door | Chris Gilliland | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BR | verslagen door | Scott Marsh | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BR | verslagen door | Chris Scutt | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BR | verslagen door | Jarred Cole | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BS | verslaat | Chris Gilliland | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BS | verslagen door | Richie Burnett | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BS | verslaat | Jarred Cole | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BS | verslaat | Chris Scutt | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BS | verslagen door | Scott Marsh | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep BT | verslagen door | Adam Smith-Neale | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep BT | verslaat | Richie Burnett | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BT | verslaat | Scottie Walters | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BT | verslagen door | Kurt Parry | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BT | verslagen door | Scott Marsh | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BV | verslaat | Scott Marsh | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep BV | verslaat | Kurt Parry | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BV | verslaat | Scottie Walters | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BV | verslaat | Richie Burnett | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BV | verslagen door | Adam Smith-Neale | 4-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Players Championship 8 , 15 Maart 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Peter Wright | 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Players Championship 4 , 11 Maart 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Richard North | 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 13 December 2013 tot 1 Januari 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Brendan Dolan | 3-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 14 December 2012 tot 1 Januari 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Lourence Ilagan | 3-0 | |
1/16de finales | verslagen door | Simon Whitlock | 4-0 | |
European Darts Open van 17 Mei tot 19 Mei 2013 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Terry Temple | 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Wesley Newton | 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Andy Hamilton | 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 5 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 15 December 2011 tot 2 Januari 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Michael Van Gerwen | 3-1 | |
European Darts Open van 6 Juli tot 8 Juli 2012 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Jim Walker | 6-0 | |
1/16de finales | verslaat | Kevin Painter | 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Johnny Haines | 6-0 | |
Kwartfinales | verslagen door | Mervyn King | 6-2 | |
World Matchplay van 21 Juli tot 29 Juli 2012 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Mark Walsh | 10-8 | |
World Grand Prix van 8 Oktober tot 14 Oktober 2012 | ||||
1/16de finales | verslaat | James Wade | 2-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Paul Nicholson | 3-1 | |
Players Championship - Final van 30 November tot 2 December 2012 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Justin Pipe | 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 16 December 2010 tot 3 Januari 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Chris Thompson | 3-1 | |
1/16de finales | verslaat | Jamie Caven | 4-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Raymond Van Barneveld | 4-3 | |
World Matchplay van 16 Juli tot 24 Juli 2011 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Paul Nicholson | 12-10 | |
Players Championship - Final van 8 December tot 11 December 2011 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Kevin Painter | 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 6 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 18 December 2009 tot 3 Januari 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Simon Whitlock | 3-1 | |
World Matchplay van 17 Juli tot 25 Juli 2010 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Wayne Jones | 10-8 | |
Europese Kampioenschappen van 29 Juli tot 1 Augustus 2010 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Wesley Newton | 6-4 | |
World Grand Prix van 4 Oktober tot 10 Oktober 2010 | ||||
1/16de finales | verslaat | Co Stompé | 2-1 | |
Achtste finales | verslagen door | James Wade | 3-1 | |
Grand Slam of Darts van 8 November 0101 tot 21 November 2010 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Gary Anderson | 10-3 | |
Players Championship - Final van 3 Februari 2010 tot 6 Februari 2011 | ||||
1/16de finales | verslaat | Denis Ovens | 6-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Steve Farmer | 8-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 5 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 19 December 2008 tot 4 Januari 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Charles Losper | 3-0 | |
1/16de finales | verslagen door | Vincent Van Der Voort | 4-1 | |
World Matchplay van 19 Juli tot 26 Juli 2009 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Steve Beaton | 10-7 | |
World Grand Prix van 5 Oktober tot 11 Oktober 2009 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Mervyn King | 2-0 | |
Europese Kampioenschappen van 29 Oktober tot 1 November 2009 | ||||
1/16de finales | verslaat | Paul Nicholson | 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Mervyn King | 9-6 | |
Players Championship - Final van 28 Januari tot 30 Oktober 2010 | ||||
1/16de finales | verslaat | Co Stompé | 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Michael Van Gerwen | 8-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Wesley Newton | 9-8 | |
Halve Finale | verslagen door | Mervyn King | 10-8 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 6 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 17 December 2007 tot 1 Januari 2008 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Erwin Extercatte | 3-1 | |
Antwerp Open , 13 April 2008 | ||||
1/16de finales | verslaat | Edwin Nuis | 4-0 | |
Achtste finales | verslaat | Ronnie Baxter | 4-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Matt Clark | 5-3 | |
World Matchplay van 20 Juli tot 26 Juli 2008 | ||||
1/16de finales | verslaat | Mervyn King | 10-7 | |
Achtste finales | verslagen door | Phil Taylor | 13-5 | |
World Grand Prix van 6 Oktober tot 12 Oktober 2008 | ||||
1/16de finales | verslaat | John Magowan | 2-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Phil Taylor | 3-0 | |
Europese Kampioenschappen van 30 Oktober tot 2 November 2008 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Mark Walsh | 6-4 | |
Players Championship - Final van 30 Januari tot 1 Februari 2009 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Andy Smith | 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 18 December 2006 tot 1 Januari 2007 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Kevin Painter | 3-1 | |
1/16de finales | verslaat | Wesley Newton | 4-2 | |
Achtste finales | verslaat | Roland Scholten | 4-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Andy Jenkins | 5-4 | |
World Matchplay van 22 Juli tot 28 Juli 2007 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Dennis Priestley | 10-5 | |
World Grand Prix van 8 Oktober tot 14 Oktober 2007 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Chris Mason | 2-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
World Matchplay van 24 Juli tot 30 Juli 2005 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Ronnie Baxter | 10-5 |