De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Engeland - 22 Mei 1990
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
WDF Wereldkampioenschap van 2 April tot 10 April 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Haupai Puha | 2-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Luke Littler | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 11 Overwinningen / 18 Nederlagen
Online Live League , 15 Maart 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep T | verslaat | James Richardson | 4-3 | |
Groep T | verslaat | Keelan Kay | 4-1 | |
Groep T | verslagen door | Andy Jenkins | 4-0 | |
Groep T | verslagen door | Colin Osborne | 4-0 | |
Groep T | verslagen door | Josh McCarthy | 4-3 | |
Groep V | verslaat | James Richardson | 4-3 | |
Groep V | verslaat | Josh McCarthy | 4-2 | |
Groep V | verslagen door | Colin Osborne | 4-3 | |
Groep V | verslaat | Andy Jenkins | 4-3 | |
Groep V | verslaat | Keelan Kay | 4-2 | |
Groep X | verslagen door | Colin Osborne | 4-3 | |
Groep X | verslagen door | Michael Warburton | 4-2 | |
Groep X | verslagen door | Lee Cocks | 4-2 | |
Groep X | verslagen door | James Richardson | 4-2 | |
Groep AQ | verslaat | Corrine Hammond | 4-3 | |
Groep AQ | verslaat | Richard North | 4-3 | |
Groep AQ | verslagen door | Nathan Girvan | 4-1 | |
Groep AQ | verslagen door | Jamie Kelling | 4-3 | |
Groep AQ | verslagen door | Alan Norris | 4-0 | |
Groep AR | verslaat | Wesley Newton | 4-2 | |
Groep AR | verslagen door | Corrine Hammond | 4-1 | |
Groep AR | verslagen door | Jarred Cole | 4-1 | |
Groep AR | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-1 | |
Groep AR | verslaat | Joe Davis | 4-3 | |
Groep AT | verslagen door | Jarred Cole | 4-0 | |
Groep AT | verslagen door | Corrine Hammond | 4-3 | |
Groep AT | verslagen door | Wesley Newton | 4-3 | |
Groep AT | verslagen door | Joe Davis | 4-3 | |
Groep AT | verslaat | Fallon Sherrock | 4-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 4 Januari tot 12 Januari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Joe Chaney | 3-2 | |
1/16de finales | verslaat | Gary Robson | 3-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Chris Landman | 4-3 |