De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Engeland - 19 April 1983
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 15 December 2023 tot 3 Januari 2024 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Jeffrey De Graaf | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 6 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 15 December 2022 tot 3 Januari 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | David Cameron | 3-2 | |
Players Championship 1 , 11 Februari 2023 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Adrian Lewis | 6-2 | |
Tweede ronde | verslagen door | Nathan Rafferty | 6-5 | |
Players Championship 2 , 12 Februari 2023 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Joe Cullen | 6-2 | |
Players Championship 3 , 18 Februari 2023 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Martin Lukeman | 6-3 | |
Players Championship 4 , 19 Februari 2023 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Gerry Hall | 6-2 | |
Players Championship - Final van 24 November tot 26 November 2023 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Brendan Dolan | 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 38 Overwinningen / 40 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 35 Overwinningen / 34 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 104 Overwinningen / 69 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 13 December 2019 tot 1 Januari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Boris Koltsov | 3-1 | |
Tweede ronde | verslagen door | James Wade | 3-0 | |
A Night at The Darts van 13 April tot 28 April 2020 | ||||
Groep 1 | verslagen door | Wessel Nijman | 5-1 | |
Groep 1 | verslagen door | Martin Adams | 5-4 | |
Groep 1 | verslagen door | Raymond Van Barneveld | 5-4 | |
Groep 1 | verslagen door | David Evans | 5-2 | |
Groep 2 | verslagen door | Raymond Van Barneveld | 5-3 | |
Groep 2 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-4 | |
Groep 2 | verslaat | Wessel Nijman | 5-2 | |
Groep 2 | verslagen door | David Evans | 5-3 | |
Groep 3 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-3 | |
Groep 3 | verslaat | David Evans | 5-1 | |
Groep 3 | verslagen door | Wessel Nijman | 5-3 | |
Groep 3 | verslagen door | Martin Adams | 5-1 | |
Groep 4 | verslagen door | Wessel Nijman | 5-2 | |
Groep 4 | verslagen door | Martin Adams | 5-4 | |
Groep 4 | verslaat | Raymond Van Barneveld | - | |
Groep 4 | verslaat | Scott Mitchell | 5-0 | |
Groep 5 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-4 | |
Groep 5 | verslagen door | Martin Adams | 5-4 | |
Groep 5 | verslaat | Raymond Van Barneveld | 5-4 | |
Groep 5 | verslaat | David Evans | 5-3 | |
Icons of Darts Live League van 6 April tot 28 April 2020 | ||||
Groep 20 | verslagen door | Jarred Cole | 5-2 | |
Groep 20 | verslaat | Keelan Kay | 5-4 | |
Groep 20 | verslaat | Jose Justicia | 5-1 | |
Groep 20 | verslaat | Arron Monk | 5-4 | |
Groep 21 | verslaat | Jose Justicia | 5-4 | |
Groep 21 | verslaat | Justin Smith | 5-4 | |
Groep 21 | verslagen door | Jarred Cole | 5-2 | |
Groep 21 | verslaat | Keelan Kay | 5-4 | |
Groep 22 | verslagen door | Arron Monk | 5-3 | |
Groep 22 | verslagen door | Justin Smith | 5-3 | |
Groep 22 | verslagen door | Jarred Cole | 5-3 | |
Groep 22 | verslagen door | Keelan Kay | 5-4 | |
Groep 23 | verslaat | Arron Monk | 5-1 | |
Groep 23 | verslaat | Justin Smith | 5-2 | |
Groep 23 | verslaat | Jose Justicia | 5-4 | |
Groep 23 | verslaat | Keelan Kay | 5-0 | |
Groep 24 | verslaat | Jose Justicia | 5-2 | |
Groep 24 | verslaat | Jarred Cole | 5-3 | |
Groep 24 | verslagen door | Arron Monk | 5-4 | |
Groep 24 | verslagen door | Justin Smith | 5-2 | |
Tweede Ronde - Groep 1 | verslaat | Martin Adams | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 1 | verslaat | Paul Nicholson | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 1 | verslaat | David Evans | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 1 | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 1 | verslaat | Jarred Cole | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 1 | verslaat | Jose Justicia | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 3 | verslagen door | Jose Justicia | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 3 | verslagen door | Keelan Kay | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 3 | verslaat | Paul Nicholson | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 3 | verslagen door | David Evans | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 3 | verslagen door | Jarred Cole | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 3 | verslagen door | Martin Adams | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 5 | verslagen door | Jarred Cole | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 5 | verslaat | Jose Justicia | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 5 | verslagen door | Martin Adams | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 5 | verslagen door | Paul Nicholson | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 5 | verslaat | David Evans | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 5 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslaat | Jarred Cole | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslaat | Jose Justicia | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslaat | Scott Marsh | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslaat | Michael Warburton | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslagen door | Boris Koltsov | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslagen door | Michael Warburton | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslaat | Scott Marsh | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslaat | Jose Justicia | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslaat | Jarred Cole | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslaat | Boris Koltsov | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslaat | Boris Koltsov | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslaat | Jarred Cole | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslaat | Jose Justicia | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslaat | Scott Marsh | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslaat | Michael Warburton | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 20 | verslaat | Scott Mitchell | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 20 | verslaat | Mark Webster | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 20 | verslaat | Jarred Cole | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 20 | verslaat | Arron Monk | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 20 | verslaat | David Evans | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 20 | verslagen door | Andy Jenkins | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslaat | Jarred Cole | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslagen door | Mark Webster | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslagen door | Scott Mitchell | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslagen door | David Evans | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslaat | Andy Jenkins | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslaat | Arron Monk | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslaat | Scott Mitchell | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslagen door | Mark Webster | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslagen door | Jarred Cole | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslagen door | Arron Monk | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslagen door | David Evans | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslaat | Andy Jenkins | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslaat | Mark Webster | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslaat | Scott Mitchell | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslaat | Adam Huckvale | 5-0 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslagen door | Michael Warburton | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslaat | Keelan Kay | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslagen door | Mark Webster | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslaat | Adam Huckvale | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslaat | Keelan Kay | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslaat | Scott Mitchell | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslaat | Michael Warburton | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslaat | Scott Mitchell | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslaat | Michael Warburton | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslaat | Mark Webster | 5-0 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslaat | Adam Huckvale | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslaat | Keelan Kay | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 19 | verslaat | Andy Jenkins | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 19 | verslaat | Fallon Sherrock | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 19 | verslagen door | Jarred Cole | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 19 | verslagen door | David Evans | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 19 | verslaat | Martin Adams | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 21 | verslaat | Fallon Sherrock | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 21 | verslagen door | David Evans | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 21 | verslaat | Andy Jenkins | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 21 | verslaat | Jarred Cole | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 23 | verslaat | Jarred Cole | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 23 | verslagen door | Martin Adams | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 23 | verslaat | Fallon Sherrock | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 23 | verslagen door | Keane Barry | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 23 | verslaat | Andy Jenkins | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslagen door | Mark Webster | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslagen door | Michael Warburton | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslaat | Scott Mitchell | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslagen door | David Evans | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslaat | Andy Jenkins | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslaat | Michael Warburton | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslaat | Scott Mitchell | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslagen door | David Evans | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslagen door | Andy Jenkins | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslaat | Mark Webster | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslagen door | David Evans | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslaat | Andy Jenkins | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslaat | Mark Webster | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslagen door | Michael Warburton | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslaat | Scott Mitchell | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 8 | verslaat | David Evans | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 8 | verslagen door | Andy Jenkins | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 8 | verslaat | Jamie Brown | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 8 | verslaat | Stephen Burton | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 8 | verslaat | Mark Webster | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 10 | verslaat | Jamie Brown | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 10 | verslagen door | Stephen Burton | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 10 | verslaat | Andy Jenkins | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 10 | verslagen door | Mark Webster | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 10 | verslagen door | David Evans | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 12 | verslaat | Mark Webster | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 12 | verslaat | David Evans | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 12 | verslaat | Andy Jenkins | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 12 | verslaat | Jamie Brown | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 12 | verslaat | Stephen Burton | 5-2 | |
Players Championship 19 , 11 November 2020 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Dave Chisnall | 6-3 | |
Tweede ronde | verslagen door | Keane Barry | 6-5 | |
Players Championship 20 , 11 November 2020 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Daryl Gurney | 6-2 | |
Players Championship 21 , 12 November 2020 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Steve Beaton | 6-4 | |
Tweede ronde | verslaat | Dirk Van Duijvenbode | 6-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Ian White | 6-4 | |
Players Championship 22 , 13 November 2020 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Gabriel Clemens | 6-5 | |
Tweede ronde | verslagen door | Joe Murnan | 6-3 | |
Players Championship 23 , 14 November 2020 | ||||
Eerste ronde | verslaat | David Pallett | 6-5 | |
Tweede ronde | verslaat | Vincent Van Der Voort | 6-5 | |
1/16de finales | verslaat | Devon Petersen | 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Krzysztof Ratajski | 6-2 | |
PDC Home Tour III van 26 Oktober tot 31 Oktober 2020 | ||||
Groep 17 | verslaat | Ryan Searle | 4-2 | |
Groep 17 | verslaat | Jonathan Worsley | 4-1 | |
Groep 17 | verslaat | Krzysztof Kciuk | 4-2 | |
Groep 17 | verslagen door | Kim Huybrechts | 4-1 | |
Groep 17 | verslagen door | Luke Humphries | 4-1 | |
Groep 17 | verslagen door | Krzysztof Ratajski | 4-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 29 Overwinningen / 35 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 16 Overwinningen / 25 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
UK Open van 3 Maart tot 5 Maart 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Rob Hewson | 6-4 | |
Gibraltar Darts Trophy van 12 Mei tot 14 Mei 2017 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Krzysztof Ratajski | 6-3 | |
Austrian Darts Open van 23 Juni tot 25 Juni 2017 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Rusty-Jake Rodriguez | 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 4 Nederlagen
Dutch Darts Masters van 12 Februari tot 14 Februari 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Martin Schindler | 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Robert Thornton | w.o. | |
Achtste finales | verslagen door | Dave Chisnall | 6-2 | |
UK Open van 4 Maart tot 6 Maart 2016 | ||||
Tweede ronde | verslagen door | Joe Murnan | 6-4 | |
European Darts Open van 29 Juli tot 31 Juli 2016 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Harry Ward | 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Jelle Klaasen | 6-3 | |
European Darts Trophy van 9 September tot 11 September 2016 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Justin Pipe | 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
World Trophy van 26 Februari tot 1 Maart 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Darryl Fitton | 6-1 |