De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Wales - 12 Augustus 1983
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 26 Overwinningen / 20 Nederlagen
Online Live League , 15 Maart 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede Ronde - Groep 29 | verslagen door | Kevin Burness | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 29 | verslaat | Keelan Kay | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 29 | verslaat | Rob Collins | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 29 | verslagen door | James Richardson | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 31 | verslagen door | Keelan Kay | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 31 | verslagen door | James Richardson | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 31 | verslagen door | Rob Collins | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 31 | verslagen door | Kevin Burness | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 11 | verslaat | Wesley Newton | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 11 | verslagen door | Rob Collins | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 11 | verslaat | Jim McEwan | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 11 | verslagen door | Chris Gilliland | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslaat | Chris Gilliland | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslaat | Rob Collins | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslagen door | Wesley Newton | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslagen door | Jim McEwan | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 14 | verslaat | Richie Burnett | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 14 | verslaat | Chris Gilliland | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslaat | Martin Thomas | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslaat | Colin Osborne | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslaat | Wayne Warren | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslaat | Wayne Warren | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslaat | Colin Osborne | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslagen door | Martin Thomas | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 7 | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 7 | verslagen door | Jim Williams | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AO | verslagen door | Lee Cocks | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AO | verslaat | Chas Barstow | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AO | verslagen door | Robert Thornton | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AO | verslagen door | Darren Beveridge | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep AQ | verslaat | Darren Beveridge | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AQ | verslaat | Chas Barstow | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AQ | verslaat | Lee Cocks | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AQ | verslaat | Robert Thornton | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AR | verslaat | Darren Beveridge | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep AR | verslaat | David Pallett | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BE | verslaat | Robert Thornton | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BE | verslagen door | Jim Williams | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BE | verslagen door | Richie Burnett | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BE | verslagen door | Chris Scutt | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BG | verslaat | Robert Thornton | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BG | verslaat | Chris Scutt | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BG | verslagen door | Richie Burnett | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep BG | verslaat | Jim Williams | 4-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 77 Overwinningen / 98 Nederlagen
Icons of Darts Live League van 6 April tot 28 April 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 1 | verslagen door | Wessel Nijman | 5-1 | |
Groep 1 | verslaat | Raymond Van Barneveld | 5-4 | |
Groep 1 | verslagen door | Paul Nicholson | 5-4 | |
Groep 1 | verslagen door | David Evans | 5-4 | |
Groep 2 | verslagen door | Wessel Nijman | 5-1 | |
Groep 3 | verslagen door | Wessel Nijman | 5-4 | |
Groep 3 | verslagen door | Andy Jenkins | 5-1 | |
Groep 3 | verslaat | Raymond Van Barneveld | 5-3 | |
Groep 3 | verslagen door | David Evans | 5-1 | |
Groep 4 | verslagen door | David Evans | 5-0 | |
Groep 4 | verslagen door | Paul Nicholson | 5-3 | |
Groep 4 | verslagen door | Andy Jenkins | 5-1 | |
Groep 4 | verslagen door | Wessel Nijman | 5-3 | |
Groep 5 | verslagen door | Andy Jenkins | 5-1 | |
Groep 5 | verslagen door | Paul Nicholson | 5-3 | |
Groep 5 | verslagen door | David Evans | 5-0 | |
Groep 5 | verslagen door | Raymond Van Barneveld | 5-4 | |
Groep 6 | verslaat | Wessel Nijman | 5-4 | |
Groep 6 | verslagen door | Paul Nicholson | 5-4 | |
Groep 6 | verslagen door | Raymond Van Barneveld | 5-4 | |
Groep 6 | verslagen door | Andy Jenkins | 5-1 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslagen door | Wessel Nijman | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslagen door | Jason Askew | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslagen door | Andy Jenkins | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslagen door | Arron Monk | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslagen door | Scott Mitchell | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | Michael Warburton | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslagen door | Andy Jenkins | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslagen door | Scott Mitchell | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslagen door | Michael Warburton | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslagen door | Arron Monk | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslaat | Jason Askew | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslagen door | Wessel Nijman | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 6 | verslaat | Michael Warburton | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 6 | verslaat | Jason Askew | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 6 | verslagen door | Scott Mitchell | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 6 | verslaat | Arron Monk | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 6 | verslagen door | Wessel Nijman | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 6 | verslagen door | Andy Jenkins | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslagen door | Keelan Kay | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslagen door | Scott Mitchell | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslagen door | Andy Jenkins | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslagen door | Jason Askew | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslagen door | Martin Adams | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslaat | Darryl Fitton | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslagen door | Darryl Fitton | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslagen door | Jason Askew | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslagen door | Martin Adams | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslaat | Scott Mitchell | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslaat | Keelan Kay | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslagen door | Andy Jenkins | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslaat | Andy Jenkins | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslagen door | Martin Adams | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslagen door | Jason Askew | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslaat | Keelan Kay | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslaat | Darryl Fitton | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslagen door | Scott Mitchell | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 20 | verslaat | Andy Jenkins | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 20 | verslagen door | Arron Monk | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 20 | verslagen door | David Evans | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 20 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 20 | verslagen door | Scott Mitchell | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 20 | verslagen door | Jarred Cole | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslaat | Andy Jenkins | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslaat | Ritchie Edhouse | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslaat | David Evans | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslaat | Jarred Cole | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslaat | Arron Monk | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslagen door | Scott Mitchell | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslagen door | David Evans | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslaat | Ritchie Edhouse | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslaat | Scott Mitchell | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslagen door | Jarred Cole | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslagen door | Andy Jenkins | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslaat | Arron Monk | 4-0 | |
Derde Ronde - Groep 2 | verslagen door | Jason Askew | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 2 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 2 | verslaat | Keelan Kay | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 2 | verslagen door | Boris Koltsov | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 2 | verslaat | Andy Jenkins | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 4 | verslaat | Andy Jenkins | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 4 | verslagen door | Boris Koltsov | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 4 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 4 | verslaat | Keelan Kay | 5-0 | |
Derde Ronde - Groep 4 | verslagen door | Jason Askew | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 6 | verslaat | Keelan Kay | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 6 | verslaat | Jason Askew | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 6 | verslaat | Andy Jenkins | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 6 | verslaat | Boris Koltsov | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 6 | verslaat | Scott Mitchell | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslaat | Adam Huckvale | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslaat | Michael Warburton | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslaat | Keelan Kay | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslagen door | Adam Huckvale | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslaat | Ritchie Edhouse | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslaat | Michael Warburton | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslaat | Keelan Kay | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 5-0 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslaat | Michael Warburton | 5-0 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslagen door | Keelan Kay | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslaat | Adam Huckvale | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 14 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 14 | verslaat | Andy Jenkins | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 14 | verslaat | John Brown | 5-0 | |
Derde Ronde - Groep 14 | verslaat | Stephen Burton | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 14 | verslagen door | Paul Nicholson | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 16 | verslaat | Stephen Burton | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 16 | verslaat | John Brown | 5-0 | |
Derde Ronde - Groep 16 | verslagen door | Andy Jenkins | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 16 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 16 | verslagen door | Paul Nicholson | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 18 | verslaat | Paul Nicholson | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 18 | verslaat | Scott Mitchell | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 18 | verslagen door | Jamie Brown | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 18 | verslaat | Stephen Burton | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 18 | verslagen door | Andy Jenkins | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 20 | verslagen door | Michael Warburton | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 20 | verslaat | Paul Nicholson | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 20 | verslagen door | David Evans | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 20 | verslaat | Stephen Burton | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 20 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 22 | verslagen door | Michael Warburton | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 22 | verslaat | Paul Nicholson | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 22 | verslaat | Scott Mitchell | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 22 | verslagen door | Keane Barry | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 22 | verslaat | Stephen Burton | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 24 | verslagen door | Keane Barry | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 24 | verslaat | Stephen Burton | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 24 | verslaat | Scott Mitchell | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 24 | verslaat | Michael Warburton | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 24 | verslaat | Paul Nicholson | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslaat | Michael Warburton | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslagen door | Andy Jenkins | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslaat | Ritchie Edhouse | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslagen door | David Evans | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslagen door | Andy Jenkins | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslagen door | Michael Warburton | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslagen door | David Evans | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslagen door | David Evans | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslaat | Michael Warburton | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslaat | Scott Mitchell | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslaat | Andy Jenkins | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 8 | verslaat | David Evans | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 8 | verslagen door | Andy Jenkins | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 8 | verslaat | Stephen Burton | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 8 | verslaat | Jamie Brown | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 8 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 10 | verslaat | Stephen Burton | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 10 | verslaat | Andy Jenkins | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 10 | verslaat | Jamie Brown | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 10 | verslaat | Ritchie Edhouse | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 10 | verslaat | David Evans | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 12 | verslaat | Andy Jenkins | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 12 | verslagen door | Jamie Brown | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 12 | verslagen door | David Evans | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 12 | verslagen door | Stephen Burton | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 12 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 20 | verslagen door | Keelan Kay | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 20 | verslaat | Scott Marsh | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 20 | verslaat | Scott Mitchell | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 20 | verslaat | Boris Koltsov | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 20 | verslagen door | Andy Jenkins | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 22 | verslagen door | Andy Jenkins | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 22 | verslaat | Keelan Kay | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 22 | verslagen door | Michael Warburton | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 22 | verslaat | Scott Mitchell | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 22 | verslaat | Boris Koltsov | 5-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 21 Overwinningen / 33 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 27 Overwinningen / 27 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 8 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 6 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 21 December 2015 tot 3 Januari 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Mick McGowan | 3-0 | |
1/16de finales | verslaat | Terry Jenkins | 4-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Alan Norris | 4-1 | |
Dutch Darts Masters van 12 Februari tot 14 Februari 2016 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Jermaine Wattimena | 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Benito Van De Pas | 6-2 | |
UK Open van 4 Maart tot 6 Maart 2016 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Matthew Edgar | 9-3 | |
1/16de finales | verslaat | Mike van Duivenbode | 9-4 | |
Achtste finales | verslaat | Mensur Suljovic | 9-5 | |
Kwartfinales | verslagen door | Phil Taylor | 10-3 | |
European Darts Matchplay van 13 Mei 2016 tot 15 Mei 2015 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | John Henderson | 6-5 | |
German Darts Championship van 14 Oktober tot 16 Oktober 2016 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Mervyn King | 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Michael Smith | 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Terry Jenkins | 6-5 | |
Kwartfinales | verslagen door | Dave Chisnall | 6-2 | |
World Matchplay van 16 Juli 2016 tot 19 Juli 2021 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Adrian Lewis | 10-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 7 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 5 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 13 December 2013 tot 1 Januari 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Mensur Suljovic | 3-2 | |
1/16de finales | verslaat | John Henderson | 4-3 | |
Achtste finales | verslaat | Raymond Van Barneveld | 4-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Michael Van Gerwen | 5-3 | |
UK Open , 7 Maart 2014 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Mark Walsh | 9-5 | |
1/16de finales | verslaat | Paul Hogan | 9-8 | |
Achtste finales | verslagen door | Michael Van Gerwen | 9-4 | |
German Darts Masters van 19 April tot 21 April 2014 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Vincent Van Der Voort | 6-4 | |
Austrian Darts Open van 20 Juni tot 22 Juni 2014 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Ronnie Baxter | 6-4 | |
Gibraltar Darts Trophy van 27 Juni tot 29 Juni 2014 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Dimitri Van den Bergh | 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 5 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 14 December 2012 tot 1 Januari 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Ian White | 3-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Colin Lloyd | 4-2 | |
European Darts Open van 17 Mei tot 19 Mei 2013 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Darren Johnson | 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Peter Wright | 6-3 | |
Europese Kampioenschappen van 4 Juli tot 7 Juli 2013 | ||||
1/16de finales | verslagen door | James Wade | 6-2 | |
World Matchplay van 20 Juli tot 28 Juli 2013 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Justin Pipe | 10-4 | |
Grand Slam of Darts van 9 November tot 17 November 2013 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Scott Waites | 10-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 5 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 15 December 2011 tot 2 Januari 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Richie Burnett | 3-2 | |
World Matchplay van 21 Juli tot 29 Juli 2012 | ||||
1/16de finales | verslaat | Colin Lloyd | 10-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Andy Hamilton | 13-6 | |
Europese Kampioenschappen van 20 September tot 23 September 2012 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Andree Welge | 6-4 | |
World Grand Prix van 8 Oktober tot 14 Oktober 2012 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Andy Hamilton | 2-0 | |
Players Championship - Final van 30 November tot 2 December 2012 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Phil Taylor | 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Players Championship - Final)
Samenvatting : 13 Overwinningen / 6 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 3 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 18 December 2009 tot 3 Januari 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Mark Walsh | 3-2 | |
1/16de finales | verslaat | Peter Manley | 4-2 | |
Achtste finales | verslaat | Kirk Shepherd | 4-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Co Stompé | 5-3 | |
Halve Finale | verslagen door | Phil Taylor | 6-0 | |
World Matchplay van 17 Juli tot 25 Juli 2010 | ||||
1/16de finales | verslaat | Adrian Lewis | 11-9 | |
Achtste finales | verslagen door | Co Stompé | 13-9 | |
Players Championship - Final van 3 Februari 2010 tot 6 Februari 2011 | ||||
1/16de finales | verslaat | Alan Tabern | 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Wesley Newton | 8-7 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 3 Januari tot 11 Januari 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Willy Van De Wiel | 3-0 | |
Achtste finales | verslagen door | John Walton | 4-0 | |
Grand Slam of Darts van 14 November tot 22 November 2009 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Tony O'Shea | 10-9 |
Overwinning : 1 (Wereldkampioenschap)
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 5 Januari tot 13 Januari 2008 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Ian Jones | 3-1 | |
Achtste finales | verslaat | Glenn Moody | 4-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Darryl Fitton | 5-1 | |
Halve Finale | verslaat | Martin Adams | 6-4 | |
Finale | verslaat | Simon Whitlock | 7-5 | |
Grand Slam of Darts van 15 November tot 23 November 2008 | ||||
Achtste finales | verslaat | John Part | 10-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Mervyn King | 10-8 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Zuiderduin Masters)
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 6 Januari tot 14 Januari 2007 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Tony Eccles | 3-0 | |
Zuiderduin Masters van 7 December tot 9 December 2007 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Co Stompé | 3-1 | |
Halve Finale | verslaat | Gary Robson | 3-0 | |
Finale | verslagen door | Gary Anderson | 5-4 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 1 (World Cup of Darts)
Samenvatting : 4 Overwinningen / 1 Nederlagen
World Cup of Darts van 1 Juni tot 4 Juni 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | G. Price - M. Webster | verslaat | B. Koltsov - A. Oreshkin | 2-0 |
Halve Finale | G. Price - M. Webster | verslaat | K. Huybrechts - R. Huybrechts | 2-0 |
Finale | G. Price - M. Webster | verslagen door | M. Van Gerwen - R. Van Barneveld | 3-1 |
1/16de finales | G. Price - M. Webster | verslaat | K. Viljanen - M. Kantele | 5-4 |
Achtste finales | G. Price - M. Webster | verslaat | M. McGowan - W. O'Connor | 2-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
World Cup of Darts van 2 Juni tot 5 Juni 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | M. Webster - G. Price | verslaat | K. Viljanen - M. Kantele | 5-1 |
Achtste finales | M. Webster - G. Price | verslagen door | J. Part - K. Macneill | 2-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
World Cup of Darts van 11 Juni tot 14 November 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | M. Webster - J. Lewis | verslagen door | R. Lam - S. Mackenzie | 5-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlagen
World Cup of Darts van 6 Juni tot 8 Juni 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | M. Webster - R. Burnett | verslaat | J. Labre - L. Maranhao | 5-4 |
Achtste finales | M. Webster - R. Burnett | verslaat | K. Chmielewski - K. Strozyk | 2-1 |
Kwartfinales | M. Webster - R. Burnett | verslagen door | S. Whitlock - P. Nicholson | 2-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlagen
World Cup of Darts van 1 Februari tot 3 Februari 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | M. Webster - R. Burnett | verslaat | J. Part - J. Smith | 5-2 |
Kwartfinales | M. Webster - R. Burnett | verslaat | C. Rodriguez - A. Alcinas | 5-1 |
Halve Finale | M. Webster - R. Burnett | verslagen door | P. Taylor - A. Lewis | 2-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlagen
World Cup of Darts van 3 Februari tot 5 Februari 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | M. Webster - R. Burnett | verslaat | B. Krcmar - T. Restovic | 4-0 |
Kwartfinales | M. Webster - R. Burnett | verslaat | D. Petersen - S. Hogan | 3-1 |
Halve Finale | M. Webster - R. Burnett | verslagen door | P. Taylor - A. Lewis | 5-1 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (World Cup of Darts)
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
World Cup of Darts van 3 December tot 5 December 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale | M. Webster - B. Bates | verslaat | S. Whitlock - P. Nicholson | 4-3 |
Finale | M. Webster - B. Bates | verslagen door | R. Van Barneveld - C. Stompé | 4-2 |