De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Engeland - 25 Juni 1991
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 34 Overwinningen / 21 Nederlagen
Online Live League van 1 Februari tot 2 Februari 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 17 | verslagen door | Robert Thornton | 4-2 | |
Groep 17 | verslaat | Chris Gilliland | 4-3 | |
Groep 17 | verslaat | Rob Collins | 4-2 | |
Groep 17 | verslaat | Colin Osborne | 4-2 | |
Groep 17 | verslagen door | Lisa Ashton | 4-3 | |
Groep 18 | verslaat | Lisa Ashton | 4-0 | |
Groep 18 | verslaat | Colin Osborne | 4-1 | |
Groep 18 | verslaat | Rob Collins | 4-1 | |
Groep 18 | verslaat | Chris Gilliland | 4-2 | |
Groep 18 | verslaat | Robert Thornton | 4-3 | |
Groep 33 | verslagen door | Christopher Quantock | 4-3 | |
Groep 33 | verslagen door | Scott Baker | 4-3 | |
Groep 33 | verslaat | Mikuru Suzuki | 4-3 | |
Groep 33 | verslaat | Carl Wilkinson | 4-0 | |
Groep 33 | verslagen door | Kevin Painter | 4-1 | |
Groep 34 | verslaat | Christopher Quantock | 4-3 | |
Groep 34 | verslaat | Mikuru Suzuki | 4-0 | |
Groep 34 | verslagen door | Carl Wilkinson | 4-0 | |
Groep 34 | verslaat | Kevin Painter | 4-3 | |
Groep 34 | verslagen door | Scott Baker | 4-1 | |
Groep 53 | verslaat | Ciaran Teehan | 4-0 | |
Groep 53 | verslaat | Ryan Murray | 4-2 | |
Groep 53 | verslaat | Simon Stevenson | 4-3 | |
Groep 53 | verslaat | Scott Marsh | 4-2 | |
Groep 53 | verslaat | James Richardson | 4-2 | |
Groep 54 | verslaat | James Richardson | 4-1 | |
Groep 54 | verslaat | Ciaran Teehan | 4-1 | |
Groep 54 | verslagen door | Ryan Murray | 4-3 | |
Groep 54 | verslagen door | Simon Stevenson | 4-3 | |
Groep 54 | verslaat | Scott Marsh | 4-2 | |
Groep 103 | verslaat | Matthew Edgar | 4-2 | |
Groep 103 | verslagen door | Jim McEwan | 4-2 | |
Groep 103 | verslaat | Chris Gilliland | 4-2 | |
Groep 103 | verslagen door | Gary Stone | 4-3 | |
Groep 103 | verslagen door | Josh Payne | 4-0 | |
Groep 104 | verslagen door | Chris Gilliland | 4-0 | |
Groep 104 | verslagen door | Gary Stone | 4-3 | |
Groep 104 | verslagen door | Jim McEwan | 4-2 | |
Groep 104 | verslaat | Josh Payne | 4-2 | |
Groep 104 | verslagen door | Matthew Edgar | 4-3 | |
Groep 105 | verslagen door | Jim McEwan | 4-2 | |
Groep 105 | verslagen door | Josh Payne | 4-2 | |
Groep 105 | verslaat | Matthew Edgar | 4-3 | |
Groep 105 | verslaat | Gary Stone | 4-2 | |
Groep 105 | verslaat | Chris Gilliland | 4-1 | |
Groep 106 | verslaat | Colin Hamilton | 4-0 | |
Groep 106 | verslagen door | Aaron Beeney | 4-2 | |
Groep 106 | verslaat | Matthew Edgar | 4-0 | |
Groep 106 | verslagen door | Gary Stone | 4-2 | |
Groep 106 | verslaat | Gary Blades | 4-1 | |
Groep 107 | verslaat | Gary Stone | 4-2 | |
Groep 107 | verslaat | Carl Hamilton | 4-0 | |
Groep 107 | verslaat | Gary Blades | 4-1 | |
Groep 107 | verslagen door | Matthew Edgar | 4-3 | |
Groep 107 | verslaat | Aaron Beeney | 4-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 45 Overwinningen / 50 Nederlagen
UK Open van 5 Maart tot 7 Maart 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Joe Murnan | 6-2 | |
Online Live League , 15 Maart 2021 | ||||
Groep U | verslaat | Fallon Sherrock | 4-1 | |
Groep U | verslagen door | James Richardson | 4-3 | |
Groep U | verslagen door | Lee Cocks | 4-1 | |
Groep U | verslaat | Corrine Hammond | 4-2 | |
Groep W | verslagen door | Lee Cocks | 4-2 | |
Groep W | verslagen door | Corrine Hammond | 4-3 | |
Groep W | verslaat | James Richardson | 4-3 | |
Groep W | verslaat | Fallon Sherrock | 4-2 | |
Groep Y | verslagen door | Keelan Kay | 4-3 | |
Groep Y | verslaat | Bradley Kirk | 4-0 | |
Groep Y | verslaat | Shaun McDonald | 4-2 | |
Groep Y | verslaat | Jamie Lewis | 4-3 | |
Groep Y | verslagen door | Martin Adams | 4-3 | |
Groep Z | verslaat | Shaun McDonald | 4-1 | |
Groep Z | verslagen door | Bradley Kirk | 4-0 | |
Groep Z | verslaat | Keelan Kay | 4-3 | |
Groep Z | verslagen door | Martin Adams | 4-1 | |
Groep Z | verslagen door | Jamie Lewis | 4-1 | |
Groep AA | verslagen door | Martin Adams | 4-2 | |
Groep AA | verslagen door | Shaun McDonald | 4-3 | |
Groep AA | verslaat | Keelan Kay | 4-2 | |
Groep AA | verslaat | Jamie Lewis | 4-3 | |
Groep AA | verslaat | Bradley Kirk | 4-0 | |
Groep AC | verslagen door | Greg Ritchie | 3-0 | |
Groep AC | verslagen door | Shaun McDonald | 4-1 | |
Groep AC | verslagen door | Jason Clark | 4-2 | |
Groep AC | verslaat | Darren Beveridge | 4-3 | |
Groep AE | verslagen door | Darren Beveridge | 4-3 | |
Groep AE | verslaat | Jason Clark | 4-2 | |
Groep AE | verslagen door | Shaun McDonald | 4-3 | |
Groep AE | verslagen door | Greg Ritchie | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 5 | verslaat | Richie Burnett | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 5 | verslaat | Diogo Portela | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 5 | verslagen door | Kevin Burness | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 5 | verslagen door | Robert Thornton | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 5 | verslagen door | Jamie Kelling | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 7 | verslaat | Jamie Kelling | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 7 | verslagen door | Kevin Burness | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 7 | verslaat | Diogo Portela | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 7 | verslaat | Robert Thornton | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 7 | verslaat | Richie Burnett | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslagen door | Richie Burnett | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslagen door | Michael Warburton | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslaat | Steve Perren | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslagen door | James Richardson | 4-0 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslaat | Josh McCarthy | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslaat | Richie Burnett | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslagen door | Michael Warburton | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslaat | Steve Perren | 4-0 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslagen door | James Richardson | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslaat | Josh McCarthy | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 8 | verslagen door | Robert Owen | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 8 | verslaat | Robert Thornton | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 8 | verslaat | Sean Fisher | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 8 | verslagen door | Richard North | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 8 | verslaat | James Richardson | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 9 | verslaat | Sean Fisher | 4-0 | |
Vierde Ronde - Groep 9 | verslaat | Robert Thornton | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 9 | verslagen door | Robert Owen | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 9 | verslagen door | James Richardson | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 9 | verslaat | Richard North | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 10 | verslaat | Sean Fisher | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 10 | verslaat | James Richardson | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 10 | verslagen door | Robert Thornton | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 10 | verslaat | Richard North | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 10 | verslagen door | Robert Owen | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 12 | verslaat | Rob Collins | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 12 | verslagen door | Robert Owen | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 12 | verslaat | Jamie Kelling | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 12 | verslaat | Deta Hedman | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 14 | verslaat | Rob Collins | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 14 | verslagen door | Robert Owen | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 14 | verslagen door | Jamie Kelling | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 14 | verslagen door | Deta Hedman | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep Y | verslaat | Rob Collins | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep Y | verslaat | Jim Williams | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep Y | verslagen door | Martin Thomas | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep Y | verslagen door | Michael Warburton | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AA | verslagen door | Jim Williams | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AA | verslagen door | Rob Collins | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AA | verslagen door | Michael Warburton | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AA | verslaat | Martin Thomas | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AB | verslaat | Carl Wilkinson | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AB | verslagen door | Michael Warburton | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep AB | verslagen door | Jim Williams | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep AB | verslaat | Connor Scutt | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep BM | verslagen door | Kevin Burness | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BM | verslagen door | Keelan Kay | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BM | verslaat | Shaun Griffiths | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep BM | verslagen door | Rob Collins | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BO | verslaat | Keelan Kay | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BO | verslagen door | Rob Collins | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BO | verslagen door | Shaun Griffiths | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BO | verslagen door | Kevin Burness | 4-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 14 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
UK Open van 1 Maart tot 3 Maart 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Kevin Thoburn | 6-5 | |
European Darts Open van 22 Maart tot 24 Maart 2019 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Madars Razma | 6-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Mensur Suljovic | 6-4 | |
Players Championship 29 , 14 Oktober 2019 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Daryl Gurney | 6-4 | |
Players Championship 30 , 15 Oktober 2019 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Keegan Brown | 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Players Championship 18 , 5 September 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Keegan Brown | 6-3 | |
International Darts Open van 14 September tot 16 September 2018 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Terry Jenkins | 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
UK Open van 3 Maart tot 5 Maart 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede ronde | verslaat | Zoran Lerchbacher | 6-4 | |
Derde ronde | verslagen door | Benito Van De Pas | 10-6 | |
Gibraltar Darts Trophy van 12 Mei tot 14 Mei 2017 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | James Richardson | 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
European Darts Trophy van 9 September tot 11 September 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Devon Petersen | 6-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
WK Jeugd van 22 Maart tot 16 Mei 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Josh Jones | 6-4 |