De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Frankrijk - 11 Oktober 1989
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 4 Nederlagen
Players Championship 1 , 11 Februari 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Mario Vandenbogaerde | 6-2 | |
Players Championship 2 , 12 Februari 2023 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Keane Barry | 6-2 | |
Players Championship 3 , 18 Februari 2023 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Luke Woodhouse | 6-5 | |
Players Championship 4 , 19 Februari 2023 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Ross Montgomery | 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (WDF Wereldkampioenschap)
Samenvatting : 50 Overwinningen / 48 Nederlagen
Online Live League van 1 Februari tot 2 Februari 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 7 | verslaat | Ciaran Teehan | 4-3 | |
Groep 7 | verslagen door | Robert Rickwood | 4-3 | |
Groep 7 | verslagen door | Matthew Edgar | 4-2 | |
Groep 7 | verslagen door | Simon Stevenson | 4-2 | |
Groep 7 | verslagen door | Jarred Cole | 4-2 | |
Groep 8 | verslagen door | Jarred Cole | 4-3 | |
Groep 8 | verslagen door | Simon Stevenson | 4-2 | |
Groep 8 | verslagen door | Ciaran Teehan | 4-1 | |
Groep 8 | verslagen door | Robert Rickwood | 4-3 | |
Groep 8 | verslagen door | Matthew Edgar | 4-3 | |
Groep 9 | verslaat | Nathan Girvan | 4-3 | |
Groep 9 | verslaat | Colin Hamilton | 4-3 | |
Groep 9 | verslaat | Ciaran Teehan | 4-2 | |
Groep 9 | verslaat | Scott Baker | 4-2 | |
Groep 9 | verslagen door | Jarred Cole | 4-3 | |
Groep 11 | verslaat | Colin Hamilton | 4-2 | |
Groep 11 | verslagen door | Jarred Cole | 4-2 | |
Groep 11 | verslaat | Scott Baker | 4-3 | |
Groep 11 | verslagen door | Nathan Girvan | 4-2 | |
Groep 11 | verslaat | Ciaran Teehan | 4-1 | |
Groep 23 | verslagen door | Scott Baker | 4-1 | |
Groep 23 | verslagen door | Darryl Pilgrim | 4-1 | |
Groep 23 | verslaat | Andy Jenkins | 4-3 | |
Groep 23 | verslaat | Michael Warburton | 4-2 | |
Groep 23 | verslagen door | Lisa Ashton | 4-2 | |
Groep 24 | verslagen door | Lisa Ashton | 4-2 | |
Groep 24 | verslaat | Michael Warburton | 4-2 | |
Groep 24 | verslaat | Andy Jenkins | 4-3 | |
Groep 24 | verslagen door | Darryl Pilgrim | 4-1 | |
Groep 24 | verslagen door | Scott Baker | 4-1 | |
Players Championship 7 , 26 Maart 2022 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Ryan Meikle | 6-5 | |
Players Championship 8 , 27 Maart 2022 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Jules Van Dongen | 6-5 | |
WDF Wereldkampioenschap van 2 April tot 10 April 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Shawn Burt | 3-2 | |
Achtste finales | verslaat | Steve Hine | 3-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Andy Baetens | 4-3 | |
Halve Finale | verslaat | Cameron Menzies | 5-4 | |
Finale | verslagen door | Neil Duff | 6-5 | |
Austrian Darts Open van 29 April tot 1 Mei 2022 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Zoran Lerchbacher | 6-5 | |
Players Championship 16 , 14 Juni 2022 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Rowby-John Rodriguez | 6-2 | |
Tweede ronde | verslagen door | Danny Noppert | 6-5 | |
Players Championship 17 , 15 Juni 2022 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Jelle Klaasen | 6-4 | |
Tweede ronde | verslaat | Stephen Bunting | 6-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Christopher Dobey | 6-3 | |
Online Live League van 1 Februari tot 2 Februari 2022 | ||||
Groep 77 | verslagen door | Gian van Veen | 4-3 | |
Groep 77 | verslagen door | Nathan Girvan | 4-3 | |
Groep 77 | verslaat | Arjan Konterman | 4-2 | |
Groep 77 | verslaat | Conor Heneghan | 4-3 | |
Groep 77 | verslagen door | Dave Proosten | 4-2 | |
Groep 78 | verslaat | Conor Heneghan | 4-1 | |
Groep 78 | verslaat | Arjan Konterman | 4-1 | |
Groep 78 | verslaat | Nathan Girvan | 4-1 | |
Groep 78 | verslagen door | Gian van Veen | 4-3 | |
Groep 78 | verslagen door | Dave Proosten | 4-2 | |
Hungarian Darts Trophy van 2 September tot 4 September 2022 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Karel Sedlácek | 6-4 | |
Online Live League van 1 Februari tot 2 Februari 2022 | ||||
Groep 132 | verslaat | Gavin Carlin | 4-3 | |
Groep 132 | verslagen door | Lukas Wenig | 4-1 | |
Groep 132 | verslagen door | Scott Baker | 4-1 | |
Groep 132 | verslaat | Franz Rötzsch | 4-2 | |
Groep 132 | verslaat | Dave Proosten | 4-2 | |
Groep 133 | verslagen door | Gavin Carlin | 4-1 | |
Groep 133 | verslagen door | Franz Rötzsch | 4-1 | |
Groep 133 | verslagen door | Lukas Wenig | 4-3 | |
Groep 133 | verslaat | Scott Baker | 4-3 | |
Groep 133 | verslaat | Dave Proosten | 4-3 | |
Groep 134 | verslagen door | Scott Baker | 4-0 | |
Groep 134 | verslagen door | Gavin Carlin | 4-1 | |
Groep 134 | verslaat | Franz Rötzsch | 4-1 | |
Groep 134 | verslagen door | Dave Proosten | 4-2 | |
Groep 134 | verslagen door | Lukas Wenig | 4-3 | |
Groep 135 | verslagen door | Dave Proosten | 4-2 | |
Groep 135 | verslaat | Josh Payne | 4-1 | |
Groep 135 | verslagen door | Dave Prins | 4-2 | |
Groep 135 | verslaat | Franz Rötzsch | 4-2 | |
Groep 135 | verslaat | Steve Haggerty | 4-1 | |
Groep 136 | verslagen door | Josh Payne | 4-3 | |
Groep 136 | verslaat | Dave Proosten | 4-1 | |
Groep 136 | verslaat | Steve Haggerty | 4-0 | |
Groep 136 | verslaat | Franz Rötzsch | 4-1 | |
Groep 136 | verslaat | Dave Prins | 4-1 | |
Players Championship 29 , 4 November 2022 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Max Hopp | 6-3 | |
Tweede ronde | verslaat | Daryl Gurney | 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Mike De Decker | 6-1 | |
Players Championship 30 , 5 November 2022 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Nathan Girvan | 6-4 | |
Online Live League van 1 Februari tot 2 Februari 2022 | ||||
Groep 162 | verslaat | Robert Thornton | 4-1 | |
Groep 162 | verslaat | Matt Jackson | 4-3 | |
Groep 162 | verslaat | Jesús Noguera | 4-2 | |
Groep 162 | verslaat | Martin Adams | 4-1 | |
Groep 162 | verslagen door | Andy Hamilton | 4-2 | |
Groep 163 | verslaat | Jesús Noguera | 4-1 | |
Groep 163 | verslaat | Matt Jackson | 4-2 | |
Groep 163 | verslaat | Robert Thornton | 4-2 | |
Groep 163 | verslaat | Martin Adams | 4-3 | |
Groep 163 | verslaat | Andy Hamilton | 4-3 | |
Groep 164 | verslagen door | Jesús Noguera | 4-1 | |
Groep 164 | verslagen door | Martin Adams | 4-0 | |
Groep 164 | verslagen door | Robert Thornton | 4-0 | |
Groep 164 | verslaat | Matt Jackson | 4-1 | |
Groep 164 | verslaat | Andy Hamilton | 4-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 27 Overwinningen / 23 Nederlagen
Online Live League , 15 Maart 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Vijfde Ronde - Groep CG | verslagen door | Matt Campbell | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CG | verslagen door | Dan Lauby Jr. | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CG | verslaat | Sebastian Steyer | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CG | verslagen door | Nathan Rafferty | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CG | verslagen door | Lee Cocks | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CH | verslagen door | Matt Campbell | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CH | verslagen door | Lee Cocks | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CH | verslagen door | Nathan Rafferty | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep CH | verslaat | Sebastian Steyer | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CH | verslagen door | Dan Lauby Jr. | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CI | verslagen door | Dan Lauby Jr. | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep CI | verslagen door | Lee Cocks | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CI | verslaat | Sebastian Steyer | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep CI | verslagen door | Matt Campbell | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CI | verslagen door | Nathan Rafferty | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CJ | verslaat | Scott Baker | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CJ | verslaat | Diogo Portela | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CJ | verslagen door | Dan Lauby Jr. | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep CJ | verslaat | Richard North | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CJ | verslaat | Sebastian Steyer | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CL | verslaat | Diogo Portela | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CL | verslaat | Scott Baker | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CL | verslaat | Sebastian Steyer | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CL | verslaat | Richard North | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CL | verslagen door | Dan Lauby Jr. | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep CN | verslagen door | Matt Campbell | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CN | verslaat | Cameron Menzies | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CO | verslaat | Jose Justicia | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep CO | verslaat | Matt Campbell | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CO | verslaat | Chris Scutt | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CO | verslagen door | Brian Raman | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CO | verslaat | Robert Owen | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CP | verslaat | Robert Owen | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CP | verslagen door | Brian Raman | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CP | verslaat | Chris Scutt | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CP | verslaat | Matt Campbell | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CP | verslaat | Jose Justicia | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep CQ | verslagen door | Matt Campbell | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep CQ | verslaat | Brian Raman | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep CQ | verslaat | Chris Scutt | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep CQ | verslagen door | Jose Justicia | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep CQ | verslaat | Robert Owen | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep CS | verslaat | Rob Collins | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CS | verslagen door | Chris Scutt | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CS | verslagen door | Robert Owen | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep CS | verslagen door | Scottie Walters | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep CU | verslagen door | Rob Collins | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CU | verslaat | Scottie Walters | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CU | verslaat | Robert Owen | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep CU | verslaat | Chris Scutt | 4-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 7 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 4 Januari tot 12 Januari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Ross Montgomery | 3-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Ryan Hogarth | 3-1 | |
Remote Darts League van 18 April tot 28 April 2020 | ||||
Tweede Ronde - Round Robin | verslagen door | Joe Chaney | 6-3 | |
Tweede Ronde - Round Robin | verslaat | Lorraine Winstanley | 6-2 | |
Tweede Ronde - Round Robin | verslaat | David Cameron | - | |
Tweede Ronde - Round Robin | verslaat | Tina Osborne | 6-0 | |
Tweede Ronde - Round Robin | verslaat | Stacey Pace | 6-1 | |
Tweede Ronde - Round Robin | verslagen door | Paul Hogan | 5-5 | |
Tweede Ronde - Round Robin | verslagen door | Justin Thompson | 6-2 | |
Tweede Ronde - Round Robin | verslaat | Laura Turner | 6-0 | |
Tweede Ronde - Round Robin | verslaat | Tony O'Shea | 6-3 | |
Tweede Ronde - Round Robin | verslagen door | Richard Veenstra | 6-2 | |
Tweede Ronde - Round Robin | verslaat | John O'Shea | 6-2 | |
Tweede Ronde - Round Robin | verslagen door | Jim Williams | 5-5 | |
Tweede Ronde - Round Robin | verslagen door | James Richardson | 6-3 | |
Tweede Ronde - Round Robin | verslaat | Darren Herewini | 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
World Masters van 23 Oktober tot 27 Oktober 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Martin Popelka | 3-0 | |
1/16de finales | verslagen door | Keith Geraghty | 3-1 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
World Cup of Darts van 15 Juni tot 18 Juni 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | T. Tricole - J. Labre | verslaat | D. Petersen - V. Bouwers | 8-4 |
Kwartfinales | T. Tricole - J. Labre | verslagen door | P. Wright - G. Anderson | 8-0 |