De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Noord-Ierland - 22 Juli 1972
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap senioren van 9 Februari tot 12 Februari 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Lisa Ashton | 3-2 | |
Achtste finales | verslaat | Keith Deller | 3-0 | |
Kwartfinales | verslagen door | Robert Thornton | 3-1 | |
WDF Wereldkampioenschap van 2 December tot 10 December 2023 | ||||
Tweede ronde | verslaat | Moreno Blom | 3-1 | |
Achtste finales | verslaat | Martyn Turner | 3-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Chris Landman | 4-3 |
Overwinning : 1 (WDF Wereldkampioenschap)
Finale : 0
Samenvatting : 31 Overwinningen / 14 Nederlagen
WDF Wereldkampioenschap van 2 April tot 10 April 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Justin Thompson | 3-0 | |
Achtste finales | verslaat | Nick Fullwell | 3-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Jim McEwan | 4-3 | |
Halve Finale | verslaat | Richard Veenstra | 5-2 | |
Finale | verslaat | Thibault Tricole | 6-5 | |
Online Live League van 1 Februari tot 2 Februari 2022 | ||||
Groep 57 | verslaat | Dan Read | 4-0 | |
Groep 57 | verslaat | Nathan Girvan | 4-1 | |
Groep 57 | verslagen door | Jarred Cole | 4-1 | |
Groep 57 | verslaat | Steve Brown | 4-3 | |
Groep 57 | verslaat | Mark McGeeney | 4-1 | |
Groep 58 | verslagen door | Mark McGeeney | 4-1 | |
Groep 58 | verslaat | Steve Brown | 4-3 | |
Groep 58 | verslaat | Jarred Cole | 4-1 | |
Groep 58 | verslaat | Nathan Girvan | 4-3 | |
Groep 58 | verslaat | Dan Read | 4-1 | |
Groep 108 | verslaat | Lee Evans | 4-3 | |
Groep 108 | verslagen door | Robert Thornton | 4-2 | |
Groep 108 | verslaat | Scott Marsh | 4-0 | |
Groep 108 | verslagen door | Andreas Toft Jørgensen | 4-2 | |
Groep 108 | verslaat | Andy Jenkins | 4-2 | |
Groep 109 | verslagen door | Andreas Toft Jørgensen | 4-3 | |
Groep 109 | verslagen door | Andy Jenkins | 4-3 | |
Groep 109 | verslaat | Scott Marsh | 4-0 | |
Groep 109 | verslaat | Robert Thornton | 4-2 | |
Groep 109 | verslagen door | Lee Evans | 4-0 | |
Groep 110 | verslaat | Andreas Toft Jørgensen | 4-1 | |
Groep 110 | verslagen door | Lee Evans | 4-2 | |
Groep 110 | verslaat | Scott Marsh | 4-3 | |
Groep 110 | verslagen door | Robert Thornton | 4-0 | |
Groep 110 | verslaat | Andy Jenkins | 4-2 | |
Groep 157 | verslagen door | Alexander Merkx | 4-2 | |
Groep 157 | verslaat | Jarred Cole | 4-3 | |
Groep 157 | verslaat | Andreas Toft Jørgensen | 4-2 | |
Groep 157 | verslaat | Gerry Hall | 4-2 | |
Groep 157 | verslaat | Keelan Kay | 4-2 | |
Groep 158 | verslaat | Keelan Kay | 4-0 | |
Groep 158 | verslagen door | Gerry Hall | 4-2 | |
Groep 158 | verslaat | Alexander Merkx | 4-3 | |
Groep 158 | verslaat | Andreas Toft Jørgensen | 4-1 | |
Groep 158 | verslagen door | Jarred Cole | 4-3 | |
Groep 159 | verslaat | Andreas Toft Jørgensen | 4-2 | |
Groep 159 | verslaat | Keelan Kay | 4-3 | |
Groep 159 | verslagen door | Jarred Cole | 4-1 | |
Groep 159 | verslagen door | Gerry Hall | 4-3 | |
Groep 159 | verslaat | Alexander Merkx | 4-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 14 Overwinningen / 17 Nederlagen
Online Live League , 15 Maart 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede Ronde - Groep 49 | verslaat | Gary Stone | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 49 | verslaat | Martin Adams | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 49 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 49 | verslaat | Richards Rowlands | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 49 | verslaat | Kelvin Painter | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 50 | verslagen door | Kelvin Painter | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 50 | verslaat | Richards Rowlands | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 50 | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 50 | verslagen door | Martin Adams | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 50 | verslaat | Gary Stone | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 51 | verslagen door | Martin Adams | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 51 | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 51 | verslaat | Richards Rowlands | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 51 | verslaat | Gary Stone | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 51 | verslagen door | Kelvin Painter | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 53 | verslagen door | Jim Williams | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 53 | verslaat | Wayne Warren | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 53 | verslagen door | Steve Hine | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 53 | verslagen door | Kevin Painter | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 55 | verslaat | Kevin Painter | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 55 | verslagen door | Jim Williams | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 55 | verslagen door | Wayne Warren | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 55 | verslagen door | Steve Hine | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep CK | verslagen door | Jim Williams | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CK | verslaat | Lee Cocks | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CK | verslaat | Cameron Menzies | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CK | verslagen door | Matt Campbell | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CM | verslagen door | Jim Williams | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep CM | verslaat | Lee Cocks | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CM | verslagen door | Cameron Menzies | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CM | verslagen door | Matt Campbell | 4-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlaag
World Masters van 23 Oktober tot 27 Oktober 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Robbie Phillips | 3-1 | |
1/16de finales | verslaat | Dave Parletti | 3-2 | |
Achtste finales | verslaat | Gary Stone | 3-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | John O'Shea | 4-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
World Masters van 25 September tot 27 September 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Ricardo Pietreczko | 3-0 | |
1/16de finales | verslaat | Nick Kenny | 3-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Mark McGeeney | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
World Masters , | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Dean Reynolds | 3-0 |