De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Engeland - 5 Mei 1962
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap senioren van 9 Februari tot 12 Februari 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Les Wallace | 3-2 | |
Achtste finales | verslaat | John Part | 3-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Leonard Gates | 3-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap senioren van 3 Februari tot 6 Februari 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Richie Howson | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 15 Overwinningen / 22 Nederlagen
Online Live League , 15 Maart 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep I | verslagen door | Robert Thornton | 4-3 | |
Groep I | verslaat | Barrie Bates | 4-1 | |
Groep I | verslagen door | Joe Davis | 4-3 | |
Groep I | verslagen door | Jamie Caven | 4-2 | |
Groep I | verslagen door | Richie Burnett | 4-0 | |
Groep J | verslaat | Barrie Bates | 4-3 | |
Groep J | verslagen door | Robert Thornton | 4-0 | |
Groep J | verslagen door | Richie Burnett | 4-3 | |
Groep J | verslaat | Jamie Caven | 4-0 | |
Groep J | verslaat | Joe Davis | 4-2 | |
Groep K | verslagen door | Richie Burnett | 4-1 | |
Groep K | verslagen door | Joe Davis | 4-3 | |
Groep K | verslagen door | Barrie Bates | 4-3 | |
Groep K | verslagen door | Jamie Caven | 4-1 | |
Groep K | verslagen door | Robert Thornton | 4-2 | |
Groep L | verslagen door | Adrian Gray | 4-1 | |
Groep L | verslagen door | Jamie Caven | 4-2 | |
Groep L | verslagen door | Diogo Portela | 4-1 | |
Groep L | verslaat | Fallon Sherrock | 4-2 | |
Groep L | verslaat | Barrie Bates | 4-3 | |
Groep N | verslagen door | Diogo Portela | 4-2 | |
Groep N | verslagen door | Jamie Kelling | 4-0 | |
Groep N | verslaat | Adrian Gray | 4-3 | |
Groep N | verslagen door | Barrie Bates | 4-2 | |
Groep N | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 27 | verslaat | Jamie Caven | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 27 | verslaat | Martin Heneghan | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 27 | verslaat | Tom Baughan | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 27 | verslaat | Shaun Griffiths | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 27 | verslagen door | Johnny Haines | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep B | verslaat | Scottie Walters | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep B | verslagen door | Johnny Haines | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep B | verslaat | Shaun Griffiths | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep B | verslagen door | Tom Baughan | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep B | verslaat | Martin Heneghan | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep D | verslagen door | Gary Stone | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep D | verslaat | Martin Adams | 4-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 20 Overwinningen / 30 Nederlagen
Remote Darts League van 18 April tot 28 April 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde - Round Robin | verslaat | Wesley Newton | 6-6 | |
Eerste ronde - Round Robin | verslagen door | Tony O'Shea | 7-5 | |
Eerste ronde - Round Robin | verslaat | Paul Hogan | 7-5 | |
Eerste ronde - Round Robin | verslagen door | Gary Robson | 7-2 | |
Eerste ronde - Round Robin | verslagen door | James Richardson | 7-3 | |
Eerste ronde - Round Robin | verslaat | John Walton | 7-4 | |
Eerste ronde - Round Robin | verslaat | Alan Norris | 7-3 | |
Eerste ronde - Round Robin | verslaat | Jim Williams | 6-6 | |
Eerste ronde - Round Robin | verslaat | Dean Winstanley | 7-2 | |
Icons of Darts Live League van 6 April tot 28 April 2020 | ||||
Tweede Ronde - Groep 8 | verslagen door | David Evans | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 8 | verslagen door | Adam Huckvale | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 8 | verslagen door | Scott Mitchell | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 8 | verslaat | Arron Monk | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 8 | verslaat | Wessel Nijman | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 8 | verslaat | Paul Nicholson | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 10 | verslagen door | David Evans | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 10 | verslagen door | Arron Monk | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 10 | verslaat | Scott Mitchell | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 10 | verslagen door | Wessel Nijman | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 10 | verslaat | Keelan Kay | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 10 | verslagen door | Paul Nicholson | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 12 | verslagen door | Scott Mitchell | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 12 | verslagen door | Paul Nicholson | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 12 | verslagen door | Adam Huckvale | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 12 | verslaat | Wessel Nijman | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 12 | verslaat | David Evans | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 12 | verslaat | Arron Monk | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslagen door | Mark Webster | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslagen door | Martin Adams | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslagen door | Andy Jenkins | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslagen door | Keelan Kay | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslaat | Scott Mitchell | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslaat | Jason Askew | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslagen door | Andy Jenkins | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslaat | Jason Askew | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslaat | Scott Mitchell | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslagen door | Martin Adams | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslagen door | Keelan Kay | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslaat | Mark Webster | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslagen door | Mark Webster | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslagen door | Martin Adams | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslagen door | Andy Jenkins | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslaat | Keelan Kay | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslagen door | Scott Mitchell | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslagen door | Jason Askew | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslagen door | Martin Adams | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslagen door | Boris Koltsov | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslagen door | Keelan Kay | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslagen door | Paul Nicholson | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslagen door | Michael Warburton | 4-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Denmark Open , 4 Mei 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Simon Stainton | 4-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 6 Januari tot 14 Januari 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Julie Thompson | 3-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Glen Durrant | 4-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 7 Januari tot 15 Januari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Wouter Vaes | 3-0 | |
Achtste finales | verslaat | Philip (Pip) Blackwell | 4-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Geert De Vos | 5-4 | |
Halve Finale | verslagen door | Danny Noppert | 6-3 | |
World Trophy van 27 Mei tot 29 Mei 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Conan Whitehead | 6-3 | |
World Masters van 25 September tot 27 September 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Youri Duijster | 3-0 |
Overwinning : 1 (World Trophy)
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 6 Nederlagen
World Masters , | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Dave Parletti | 3-0 | |
Achtste finales | verslaat | Dean Reynolds | 3-0 | |
Kwartfinales | verslagen door | Scott Mitchell | 4-1 | |
Wereldkampioenschap van 2 Januari tot 10 Januari 2016 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Dennis Harbour | 3-2 | |
Welsh Open van 12 Mei tot 15 Mei 2016 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Dennis Harbour | 4-1 | |
World Trophy van 27 Mei tot 30 Mei 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | Craig Caldwell | 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Martin Phillips | 7-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Darius Labanauskas | 8-7 | |
Halve Finale | verslaat | Jamie Hughes | 11-9 | |
Finale | verslaat | Peter Machin | 13-9 | |
British Classic van 16 September tot 18 September 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | Nick Kenny | 4-1 | |
British Open van 16 September tot 18 September 2016 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Nick Kenny | 4-2 | |
British Classic van 16 September tot 18 September 2016 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Ian Jones | 4-1 | |
Grand Slam of Darts van 12 November tot 20 November 2016 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Peter Wright | 10-3 |
Overwinning : 0
Finales : 2 (Dutch Open, Jersey Open)
Samenvatting : 24 Overwinningen / 13 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 7 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 4 Januari tot 17 Januari 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Tony Eccles | 3-1 | |
World Trophy van 6 Februari tot 9 Februari 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Harley Kemp | 6-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Scott Mitchell | 7-2 | |
British Classic , 9 Augustus 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jamie Ellam | 4-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Glen Durrant | 4-2 | |
Antwerp Open van 15 Augustus tot 17 Augustus 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Tony O'Shea | 4-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Sam Hewson | 4-3 | |
British Open van 19 September tot 21 September 2014 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Paul Coughlin | 4-3 | |
World Masters van 9 Oktober tot 12 Oktober 2014 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Seigo Asada | 3-2 | |
Zuiderduin Masters van 5 December tot 7 December 2014 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Tony O'Shea | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 5 Januari tot 13 Januari 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Benito Van De Pas | 3-2 | |
Achtste finales | verslaat | Stephen Bunting | 4-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Wesley Harms | 5-2 | |
Dutch Open , 3 Februari 2013 | ||||
1/16de finales | verslaat | Philip (Pip) Blackwell | 4-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Kasper Hansen | 4-2 | |
Antwerp Open van 16 Augustus tot 18 Augustus 2013 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Michel Van Der Horst | 4-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 7 Januari tot 15 Januari 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Robbie Green | 3-1 | |
Antwerp Open , 16 September 2012 | ||||
1/16de finales | verslaat | Davy Van Der Zanden | 4-1 | |
Achtste finales | verslaat | Davyd Venken | 4-0 | |
Kwartfinales | verslagen door | Steve Douglas | 5-3 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Zuiderduin Masters)
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 1 Januari tot 9 Januari 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Stuart Kellett | 3-0 | |
Zuiderduin Masters van 9 December tot 11 December 2011 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Joey Ten Berge | 3-2 | |
Halve Finale | verslaat | Ross Montgomery | 3-1 | |
Finale | verslagen door | Scott Waites | 5- 4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 2 Januari tot 10 Januari 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Dave Chisnall | 3-1 | |
Antwerp Open , 4 April 2010 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Kim Huybrechts | 4-3 |
Overwinningen : 2 (Zuiderduin Masters, Dutch Open)
Finale : 0
Samenvatting : 13 Overwinningen / 2 Nederlagen
Zuiderduin Masters van 11 December tot 13 December 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslaat | Ross Montgomery | 3-1 | |
Halve Finale | verslaat | Alan Norris | 3-0 | |
Finale | verslaat | Martin Adams | 4-2 | |
Wereldkampioenschap van 3 Januari tot 11 Januari 2009 | ||||
1/16de finales | verslaat | Mark Salmon | 3-0 | |
Achtste finales | verslaat | Simon Whitlock | 4-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Scott Waites | 5-4 | |
Halve Finale | verslagen door | Tony O'Shea | 6-4 | |
Dutch Open , 8 Februari 2009 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jan Martens | 3-2 | |
Achtste finales | verslaat | Michael Thole | 3-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Magnus Caris | 4-3 | |
Halve Finale | verslaat | Tony O'Shea | 2-1 | |
Finale | verslaat | Willy Van De Wiel | 3-2 | |
Antwerp Open , 24 Mei 2009 | ||||
1/16de finales | verslaat | Willem Mandigers | 4-2 | |
Achtste finales | verslaat | Joppe Bakens | 4-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Ian White | 5-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 4 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 5 Januari tot 13 Januari 2008 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Davy Richardson | 3-1 | |
Achtste finales | verslaat | Gary Robson | 4-0 | |
Kwartfinales | verslagen door | Mark Webster | 5-1 | |
Dutch Open , 10 Februari 2008 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Phil Nixon | 3-1 | |
Grand Slam of Darts van 15 November tot 23 November 2008 | ||||
Achtste finales | verslaat | Denis Ovens | 10-8 | |
Kwartfinales | verslagen door | Gary Anderson | 10-6 | |
Zuiderduin Masters van 12 December tot 14 December 2008 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Gary Anderson | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 6 Januari tot 14 Januari 2007 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Phil Nixon | 3-1 | |
Dutch Open , 4 Februari 2007 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Stephen Bunting | 3-1 | |
Zuiderduin Masters van 7 December tot 9 December 2007 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Steve West | 3-0 | |
Halve Finale | verslagen door | Gary Anderson | 3-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 7 Januari tot 15 Januari 2006 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Martin Adams | 3-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Leendesk Grand Masters , December 2005 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Mervyn King | 3-2 | |
Wereldkampioenschap van 1 Januari tot 9 Januari 2005 | ||||
1/16de finales | verslaat | Gary Robson | 3-1 | |
Achtste finales | verslaat | John Walton | 3-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Robert Thornton | 5-0 | |
Halve Finale | verslagen door | Raymond Van Barneveld | 5-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 3 Januari tot 11 Januari 2004 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Tony David | 3-2 | |
Achtste finales | verslaat | James Wade | 3-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Andy Fordham | 5-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 4 Januari tot 12 Januari 2003 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | John Burton | 3-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
World Matchplay van 23 Juli tot 29 Juli 1997 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Peter Manley | 8-6 |