De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Rusland - 10 September 1988
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 1 (Players Championship 20)
Samenvatting : 8 Overwinningen / 14 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 15 Overwinningen / 32 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 102 Overwinningen / 66 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 13 December 2019 tot 1 Januari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Ritchie Edhouse | 3-1 | |
UK Open van 6 Maart tot 8 Maart 2020 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Danny van Trijp | 6-4 | |
A Night at The Darts van 13 April tot 28 April 2020 | ||||
Groep 7 | verslaat | David Evans | 5-3 | |
Groep 7 | verslaat | Wessel Nijman | 5-4 | |
Groep 7 | verslagen door | Martin Adams | 5-3 | |
Groep 7 | verslaat | Jason Askew | 5-1 | |
Groep 8 | verslaat | Scott Mitchell | 5-4 | |
Groep 8 | verslaat | Jason Askew | 5-1 | |
Groep 8 | verslagen door | Martin Adams | 5-3 | |
Groep 8 | verslagen door | David Evans | 5-3 | |
Groep 9 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-4 | |
Groep 9 | verslagen door | David Evans | 5-2 | |
Groep 9 | verslaat | Wessel Nijman | 5-4 | |
Groep 9 | verslagen door | Martin Adams | 5-3 | |
Groep 10 | verslaat | Phil Taylor | 4-3 | |
Groep 10 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-4 | |
Groep 10 | verslaat | Wessel Nijman | 5-4 | |
Groep 10 | verslagen door | Martin Adams | 5-3 | |
Groep 10 | verslagen door | Jason Askew | 5-4 | |
Groep 12 | verslaat | Wessel Nijman | 5-3 | |
Groep 12 | verslagen door | David Evans | 5-1 | |
Groep 12 | verslagen door | Jason Askew | 5-2 | |
Groep 12 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-4 | |
Icons of Darts Live League van 6 April tot 28 April 2020 | ||||
Tweede Ronde - Groep 7 | verslaat | Diogo Portela | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 7 | verslaat | Martin Adams | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 7 | verslagen door | Jarred Cole | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 7 | verslaat | James Hubbard | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 7 | verslaat | James Smith | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 7 | verslagen door | Keelan Kay | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 9 | verslagen door | James Hubbard | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 9 | verslaat | Adam Huckvale | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 9 | verslagen door | Diogo Portela | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 9 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 9 | verslagen door | James Smith | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 9 | verslaat | Martin Adams | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslaat | James Smith | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslaat | Diogo Portela | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslaat | Martin Adams | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslaat | Keelan Kay | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslaat | James Hubbard | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslaat | Michael Warburton | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslaat | Ritchie Edhouse | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslagen door | Jarred Cole | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslaat | Scott Marsh | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslaat | Jose Justicia | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslaat | Scott Marsh | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslaat | Jose Justicia | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslagen door | Michael Warburton | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslaat | Jarred Cole | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslaat | Jarred Cole | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslaat | Jose Justicia | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslaat | Michael Warburton | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslaat | Scott Marsh | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslaat | Keelan Kay | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslaat | Martin Adams | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslaat | Paul Nicholson | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslaat | Darryl Fitton | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslagen door | Michael Warburton | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslaat | Scott Marsh | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslaat | Keelan Kay | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslagen door | Michael Warburton | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslaat | Paul Nicholson | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslagen door | Martin Adams | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslaat | James Smith | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslagen door | James Smith | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslaat | Paul Nicholson | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslaat | Michael Warburton | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslaat | Keelan Kay | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslaat | Martin Adams | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 2 | verslaat | Keelan Kay | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 2 | verslaat | Mark Webster | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 2 | verslagen door | Jason Askew | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 2 | verslagen door | Andy Jenkins | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 2 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 4 | verslagen door | Andy Jenkins | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 4 | verslagen door | Jason Askew | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 4 | verslaat | Mark Webster | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 4 | verslagen door | Keelan Kay | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 4 | verslaat | Scott Mitchell | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 6 | verslaat | Andy Jenkins | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 6 | verslagen door | Jason Askew | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 6 | verslagen door | Mark Webster | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 6 | verslaat | Keelan Kay | 5-0 | |
Derde Ronde - Groep 6 | verslaat | Scott Mitchell | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 7 | verslaat | Jose Justicia | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 7 | verslaat | Diogo Portela | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 7 | verslaat | Jarred Cole | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 7 | verslaat | Mark Dudbridge | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 7 | verslagen door | Martin Adams | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 9 | verslagen door | Martin Adams | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 9 | verslaat | Jose Justicia | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 9 | verslaat | Jarred Cole | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 9 | verslaat | Mark Dudbridge | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 9 | verslaat | Diogo Portela | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 11 | verslaat | Jose Justicia | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 11 | verslagen door | Jarred Cole | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 11 | verslaat | Mark Dudbridge | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 11 | verslaat | Diogo Portela | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 11 | verslagen door | Martin Adams | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslagen door | Jarred Cole | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslaat | Scott Marsh | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslagen door | Martin Adams | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslaat | Fallon Sherrock | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslaat | Dave Parletti | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 15 | verslagen door | Scott Marsh | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 15 | verslaat | Martin Adams | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 15 | verslaat | Fallon Sherrock | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 15 | verslaat | Dave Parletti | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 15 | verslaat | David Evans | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 17 | verslaat | Dave Parletti | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 17 | verslagen door | David Evans | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 17 | verslaat | Scott Marsh | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 17 | verslaat | Martin Adams | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 17 | verslaat | Fallon Sherrock | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslagen door | Keane Barry | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslagen door | Martin Adams | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslaat | Jarred Cole | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslaat | Dave Parletti | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslaat | Jose Justicia | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 3 | verslagen door | Jarred Cole | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 3 | verslaat | Martin Adams | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 3 | verslaat | Keane Barry | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 3 | verslagen door | Dave Parletti | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 3 | verslaat | Jose Justicia | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 5 | verslaat | Jose Justicia | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 5 | verslaat | Jarred Cole | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 5 | verslagen door | Martin Adams | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 5 | verslaat | Keane Barry | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 5 | verslaat | Dave Parletti | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 14 | verslagen door | Martin Adams | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 14 | verslaat | Scott Mitchell | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 14 | verslagen door | Keane Barry | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 14 | verslaat | Stephen Burton | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 14 | verslaat | Michael Warburton | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 16 | verslaat | Michael Warburton | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 16 | verslagen door | Keane Barry | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 16 | verslagen door | Martin Adams | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 16 | verslaat | Scott Mitchell | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 16 | verslagen door | Stephen Burton | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 18 | verslaat | Martin Adams | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 18 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 18 | verslaat | Stephen Burton | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 18 | verslaat | Michael Warburton | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 18 | verslagen door | Keane Barry | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 20 | verslagen door | Scott Marsh | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 20 | verslagen door | Keelan Kay | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 20 | verslaat | Scott Mitchell | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 20 | verslagen door | Mark Webster | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 20 | verslagen door | Andy Jenkins | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 22 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 22 | verslagen door | Mark Webster | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 22 | verslaat | Andy Jenkins | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 22 | verslaat | Michael Warburton | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 22 | verslaat | Keelan Kay | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 24 | verslaat | Andy Jenkins | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 24 | verslaat | Michael Warburton | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 24 | verslaat | Keelan Kay | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 24 | verslaat | Scott Mitchell | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 24 | verslaat | David Evans | 5-4 | |
German Darts Championship van 25 September tot 27 September 2020 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Steve Lennon | 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 16 Overwinningen / 28 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
European Darts Matchplay van 29 Juni tot 1 Juli 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Robert Owen | 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Mensur Suljovic | 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 15 December 2016 tot 2 Januari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Dragutin Horvat | 2-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 18 December 2014 tot 4 Januari 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Kevin Painter | 3-1 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
World Cup of Darts van 10 September tot 12 September 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | B. Koltsov - E. Izotov | verslagen door | M. Jun - Y. Baba | 5-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
World Cup of Darts van 6 November tot 8 November 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | B. Koltsov - A. Kadochnikov | verslagen door | G. Price - J. Clayton | 5-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
World Cup of Darts van 6 Juni tot 9 Juni 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | B. Koltsov - A. Kadochnikov | verslagen door | M. Suljovic - Z. Lerchbacher | 5-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
World Cup of Darts van 31 Mei tot 3 Juni 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | B. Koltsov - A. Oreshkin | verslagen door | C. Reyes - A. Alcinas | 5-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlagen
World Cup of Darts van 1 Juni tot 4 Juni 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | B. Koltsov - A. Oreshkin | verslagen door | G. Price - M. Webster | 2-0 |
1/16de finales | B. Koltsov - A. Oreshkin | verslaat | K. Leung - R. Lam | 5-3 |
Achtste finales | B. Koltsov - A. Oreshkin | verslaat | S. Whitlock - K. Anderson | 2-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
World Cup of Darts van 2 Juni tot 5 Juni 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | B. Koltsov - A. Oreshkin | verslagen door | M. Van Gerwen - R. Van Barneveld | 5-3 |