De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Engeland - 22 April 1983
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
WDF Wereldkampioenschap van 2 April tot 10 April 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Shaun McDonald | 2-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Andy Baetens | 3-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 12 Overwinningen / 33 Nederlagen
Online Live League , 15 Maart 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep AB | verslaat | Keelan Kay | 4-3 | |
Groep AB | verslaat | Jamie Lewis | 4-0 | |
Groep AB | verslagen door | Kevin Burness | 4-3 | |
Groep AB | verslaat | Bradley Kirk | 4-0 | |
Groep AB | verslagen door | Stephen Burton | 4-1 | |
Groep AD | verslagen door | Kevin Burness | 4-2 | |
Groep AD | verslagen door | Jamie Lewis | 4-3 | |
Groep AD | verslagen door | Keelan Kay | 4-3 | |
Groep AD | verslaat | Stephen Burton | 4-2 | |
Groep AD | verslagen door | Bradley Kirk | 4-0 | |
Groep AG | verslagen door | Cameron Menzies | 4-3 | |
Groep AG | verslaat | Jason Clark | 4-3 | |
Groep AG | verslagen door | Greg Ritchie | 4-1 | |
Groep AG | verslagen door | Kevin Burness | 4-0 | |
Groep AG | verslaat | Darren Beveridge | 4-0 | |
Groep AH | verslagen door | Cameron Menzies | 4-3 | |
Groep AH | verslagen door | Darren Beveridge | 4-2 | |
Groep AH | verslaat | Kevin Burness | 4-3 | |
Groep AH | verslagen door | Greg Ritchie | 4-1 | |
Groep AH | verslagen door | Jason Clark | 4-0 | |
Groep AI | verslagen door | Darren Beveridge | 4-2 | |
Groep AI | verslagen door | Jason Clark | 4-3 | |
Groep AI | verslagen door | Kevin Burness | 4-3 | |
Groep AI | verslagen door | Greg Ritchie | 4-1 | |
Groep AI | verslaat | Cameron Menzies | 4-3 | |
Groep AJ | verslagen door | Jason Clark | 4-2 | |
Groep AJ | verslaat | Barrie Bates | 4-0 | |
Groep AJ | verslagen door | Greg Ritchie | 4-0 | |
Groep AJ | verslagen door | Mike Gillet | 4-2 | |
Groep AJ | verslagen door | Conan Whitehead | 4-1 | |
Groep AL | verslagen door | Jason Clark | 4-2 | |
Groep AL | verslagen door | Greg Ritchie | 4-3 | |
Groep AL | verslaat | Barrie Bates | 4-3 | |
Groep AL | verslagen door | Conan Whitehead | 4-1 | |
Groep AL | verslagen door | Mike Gillet | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslagen door | Greg Ritchie | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslagen door | Conan Whitehead | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslagen door | Darren Beveridge | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslaat | Adrian Gray | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslagen door | Paul Holloway | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslagen door | Greg Ritchie | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslaat | Paul Holloway | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslagen door | Adrian Gray | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslagen door | Darren Beveridge | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslagen door | Conan Whitehead | 4-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 13 Overwinningen / 33 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 4 Januari tot 12 Januari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Chris Landman | 3-2 | |
Icons of Darts Live League van 6 April tot 28 April 2020 | ||||
Derde Ronde - Groep 13 | verslaat | Scott Marsh | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslagen door | Martin Adams | 5-0 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslagen door | Boris Koltsov | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslagen door | Fallon Sherrock | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslagen door | Jarred Cole | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 15 | verslagen door | Scott Marsh | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 15 | verslagen door | David Evans | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 15 | verslaat | Fallon Sherrock | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 15 | verslaat | Martin Adams | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 15 | verslagen door | Boris Koltsov | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 17 | verslaat | David Evans | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 17 | verslagen door | Fallon Sherrock | 5-0 | |
Derde Ronde - Groep 17 | verslagen door | Martin Adams | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 17 | verslagen door | Boris Koltsov | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 17 | verslagen door | Scott Marsh | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslaat | Keane Barry | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslaat | Jose Justicia | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslagen door | Boris Koltsov | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslagen door | Jarred Cole | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslagen door | Martin Adams | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 3 | verslagen door | Jose Justicia | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 3 | verslagen door | Keane Barry | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 3 | verslagen door | Martin Adams | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 3 | verslaat | Boris Koltsov | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 3 | verslaat | Jarred Cole | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 5 | verslagen door | Keane Barry | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 5 | verslagen door | Martin Adams | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 5 | verslagen door | Boris Koltsov | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 5 | verslagen door | Jarred Cole | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 5 | verslagen door | Jose Justicia | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 7 | verslagen door | Jarred Cole | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 7 | verslagen door | Keelan Kay | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 7 | verslagen door | Scott Marsh | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 7 | verslagen door | Diogo Portela | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 7 | verslagen door | Adam Huckvale | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 9 | verslaat | Keelan Kay | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 9 | verslagen door | Scott Marsh | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 9 | verslaat | Diogo Portela | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 9 | verslaat | Adam Huckvale | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 9 | verslaat | Jarred Cole | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 11 | verslagen door | Jarred Cole | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 11 | verslagen door | Keelan Kay | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 11 | verslagen door | Scott Marsh | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 11 | verslagen door | Diogo Portela | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 11 | verslaat | Adam Huckvale | 5-1 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (British Classic)
Samenvatting : 8 Overwinningen / 8 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 5 Januari tot 13 Januari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Krzysztof Kciuk | 3-1 | |
Denmark Open , 4 Mei 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Nick Fullwell | 4-0 | |
Achtste finales | verslaat | Tony O'Shea | 4-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Michael Unterbuchner | 4-1 | |
Halve Finale | verslagen door | Willem Mandigers | 5-2 | |
England Open van 14 Juni tot 16 Juni 2019 | ||||
Achtste finales | verslaat | Dean Reynolds | 4-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | David Evans | 4-2 | |
World Trophy van 30 Augustus tot 1 September 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Martijn Kleermaker | 5-1 | |
British Classic , 21 September 2019 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Jim Williams | 4-3 | |
Halve Finale | verslaat | Richard Veenstra | 5-1 | |
Finale | verslagen door | Mike Olde Kalter | 6-4 | |
World Masters van 23 Oktober tot 27 Oktober 2019 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Adam Mould | 3-0 | |
1/16de finales | verslagen door | Neil Duff | 3-2 | |
Grand Slam of Darts van 9 November tot 17 November 2019 | ||||
Groep D | verslaat | William O'Connor | 5-2 | |
Groep D | verslagen door | Darren Webster | 5-2 | |
Groep D | verslagen door | Gary Anderson | 5-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
World Masters van 3 Oktober tot 7 Oktober 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Krzysztof Kciuk | 3-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Scott Waites | 3-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
UK Open van 3 Maart tot 5 Maart 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Gareth Pass | 6-2 | |
Tweede ronde | verslagen door | Alex Roy | 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 4 Nederlagen
World Masters , | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Darryl Fitton | 3-0 | |
Scottish Open van 12 Februari tot 14 Februari 2016 | ||||
Achtste finales | verslaat | Martin Atkins | 4-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Danny Noppert | 5-0 | |
UK Open van 4 Maart tot 6 Maart 2016 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Josh Payne | 6-2 | |
Welsh Open van 12 Mei tot 15 Mei 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | Steve Robertson | 4-0 | |
Achtste finales | verslaat | Adam Beck | 4-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Alan Bell | 4-3 | |
Halve Finale | verslagen door | Glen Durrant | 5-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
England Classic , 13 September 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Scott Mitchell | 4-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Tony O'Shea | 4-0 | |
England Open van 19 Juni tot 21 Juni 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Craig Watkins | 4-0 | |
Achtste finales | verslaat | Scott Mitchell | 5-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Wesley Harms | 5-3 |