Info voor wedden
Jaarkalender
Laatste uitslagen
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Sportuitslagen.org
De site voor alle sporten
Menu
Home
Voetbal
België/Nederland
Belgische Eerste Klasse
Belgische Tweede Klasse
Nederlandse Eredivisie
Nederlandse Eredivisie
Belgische Beker
KNVB Beker
Europa
Engelse Premier League
Duitse Bundesliga
Franse Division 1
Spaanse Primera Division
Italiaanse Serie A
Portugese Superliga
Internationaal
Wereldbeker Heren
UEFA European Football Championship
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Clasificación Mundial FIFA Hombres
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2024
Kalender 2023/2024
Veldrijden
WK / Wereldbeker
Wereldkampioenschappen
Wereldbeker Heren-Elite
Wereldbeker Dames
Wereldbeker - Heren U23
Wereldbeker - Heren Junioren
Andere kalenders
Superprestige Heren
Trofee BPost Bank Heren
Superprestige Dames
Trofee BPost Bank Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023/2024
UCI Road Rankings
Andere wielersport
Wielrennen
Baanwielrennen
VTT
BMX
Wielrennen
Grote Rondes
Tour
Giro
Vuelta
Palmares Tour
WK / WT
Wereldkampioenschappen
WT Eéndagswedstrijden
WT Etappewedstrijden
Europa Tour Eéndagswedstrijden
Europa Tour Etappewedstrijden
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2024
UCI Road Rankings
Andere wielersport
Veldrijden
Baanwielrennen
VTT
BMX
Tennis
ATP / WTA
ATP-kalender
ATP Rankings
WTA-kalender
WTA Rankings
Grand Slam Heren
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Andere
Davis Cup
Fed Cup
ATP World Tour Finals
Rotterdam - 500
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2024
Basketbal
België/Nederland
België - EuroMillions Basketball League
Nederland - FEB Eredivisie
België Beker
Europese Bekers
Euroleague Heren
Euroleague Dames
Basketball Champions League
Eurocup Heren
Eurocup Dames
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
EuroBasket Heren
EuroBasket Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2024
Kalender 2023/2024
Volleybal
België/Nederland
België Volleybal Liga Heren
België Ere Divisie Dames
Nederland - A-League Heren
Europese Bekers
Champions League Heren
Champions League Dames
Cev Cup Heren
CEV Cup Dames
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
Nations League Heren
Nations League Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2024
Kalender 2023/2024
Hockey
België/Nederland
Belgisch Kampioenschap Heren
Belgisch Kampioenschap Dames
Nederlands Kampioenschap Heren
Nederlands Kampioenschap Dames
Europese Bekers
Euro Hockey League Heren
EuroHockey Club Champions Cup Dames
Internationaal
Olympische Spelen Heren
Olympische Spelen Dames
Wereldbeker Hockey Heren
Wereldbeker Hockey Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2024
Kalender 2023/2024
Handbal
België/Nederland
BENE-League
Belgie 1ste Nationale Heren
Belgie Ere Divisie Dames
Nederlandse Heren
Nederlandse Dames
Europese Bekers
Champions League Heren
Champions League Dames
EHF Cup Heren
EHF Cup Dames
Challenge Cup Heren
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
Europees Kampioenschap Heren
Europees Kampioenschap Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2024
Kalender 2023/2024
Motorsport
Formule 1
Home F1
Kalender 2024
Klassement - Coureurs
Klassement - Constructeurs
Erelijst
Rally
Home Rally
Kalender 2024
Rijderskampioenschap
Constructeurskampioenschap
Erelijst
Motorsport
Home Motorrennen
Motorrennen Kalender 2024
Moto GP
Home Motorcross
Motorcross Kalender 2024
Andere
Rally Raid
Endurance
WTCC
Superbike
Winter
Snelschaatsen/Short Track
Snelschaatsen - Home
Kalender 2023/2024
Short Track - Home
Kalender 2023/2024
Ijshockey
Ijshockey - Home
Kalender 2023/2024
NHL
Champions League
BeNe-league
Winter
Alpijnse Ski
Alpijnse Ski 2023/2024
Skispringen
Langlaufen
Freestyle Skiën
Andere
Biathlon
Noordse Combinatie
Snowboarden
Kunstrijden
+50 Sporten
+50 Sporten - Home
+50 Sporten - Home
Multi-sport competitie
Home Olympische Spelen
Olympische zomerspelen
Olympische winterspelen
Europese Spelen
World Games
Watersport
Zwemmen
Schoonspringen
Surfen
Zeilen
Roeien
Waterpolo
Ploegsporten
Baseball
American Football
Futsal
Rugby
Korfbal
Zaalhockey
Andere individuele sporten
Atletiek
Golf
Badminton
Tafeltennis
Judo
Schermen
Darts
Gymnastiek
OS
Home
Wielrennen
Orlen Nations Grand Prix 2024 - Gedetailleerde uitslagen
Wielrennen - Home
Algemeen Links
Bijstand wedden
Archief van de Website
Seizoenskalender
Klassement UCI Africa Tour
Klassement UCI America Tour
Klassement UCI Asia Tour
Klassement UCI Europe Tour
Klassement UCI Oceania Tour
UCI Rankings Dames
UCI Road Rankings
UCI Road Rankings - Eéndagswedstrijden
UCI Road Rankings - Etappewedstrijden
UCI Team Rankings
UCI Team Rankings Dames
WorldTour Ranking Dames
WorldTour Ranking Jugend Dames
Voorstelling ploegen
Erelijst
Statistieken
Populair
Actualiteit
WK / OS - 2024
World Tour - 2024
Europe Tour - 2024
Africa Tour - 2024
America Tour - 2024
Asia Tour - 2024
Oceania Tour - 2024
Vrouwen Elite - 2024
Heren H23 - 2024
15/03 - Youngster Coast Challenge
01/04 - Giro del Belvedere
02/04 - GP Palio del Recioto
07/04 - Paris-Roubaix Espoirs
07/04 - Trofeo Piva
13/04 - Liège-Bastogne-Liège
14/04 - Tr. Città di San Vendemiano
21/04 - Gent-Wevelgem/Kattekoers-Ieper
21/04 - Gent-Wevelgem / Kattekoers-Ieper
25/04 - Gran Premio della Liberazione
30/04 - Carpathian Couriers Race in memory of W...
01/05 - Rund um den Henninger Turm
01/05 - Ronde de l'Isard
12/05 - Gran Premio Industrie del Marmo
15/05 - Orlen Nations Grand Prix
30/05 - Závod Míru U23
02/06 - Coppa della Pace - Trofeo F.lli Anelli
09/06 - Giro d'Italia Next Gen
16/07 - Giro della Valle d'Aosta
11/08 - GP Sportivi di Poggiana
13/08 - Tour de l'Avenir
16/08 - GP Capodarco Comunita Di Capodarco
22/08 - West Bohemia Tour
29/08 - Flanders Tomorrow Tour
24/09 - Ruota d'Oro
05/10 - Il Lombardia Under 23
06/10 - Paris - Tours Espoirs
13/10 - Chrono des Nations
Heren Junior - 2024
Dames Junior - 2024
Andere evenementen - 2024
Franse bekerclubs - 2024
Andere wielersport
Baanwielrennen
BMX
Mountain Bike
Veldrijden
Uitslagen individuele sporter
Ploegen
Wielrennen - Orlen Nations Grand Prix - 2024 - Gedetailleerde uitslagen
Keuze van een seizoen :
2024
2023
2022
2021
2020
2019
Uitslagen 2024
Uitslagen voor etappe
Informatie
Erelijst
Archief
Statistieken
Uitslagen 2024
Wacht ...
Uitslagen voor etappe
Etappe 4
Etappe 1
Etappe 2
Etappe 3
Etappe 4
Etappe 5
Etappe 5 - Lesko - Powiat Leski - Hotel Arlamów - 19 Mei 2024
Etappe
Algemeen
Berg
Ploegen
Etappe
1
Ilkhan Dostiyev (KAZ)
Astana Qazaqstan Development Team
3:38:15
2
Arno Wallenborn (LUX)
0:03
3
Emiel Verstrynge (BEL)
Alpecin-Deceuninck Development Team
0:09
4
Matthew Brennan (GBR)
Team Visma / Lease a Bike Development
zt
5
Jesper Stiansen (NOR)
zt
6
Mathys Rondel (FRA)
Tudor Pro Cycling Team U23
zt
7
Brieuc Rolland (FRA)
Equipe Continentale Groupama-Fdj
zt
8
Fabian Weiss (SUI)
Tudor Pro Cycling Team U23
zt
9
Mats Wenzel (LUX)
Lidl - Trek Development Team
zt
10
Robin Orins (BEL)
Lotto Dstny Development Team
zt
11
Alexandre Montez (POR)
Credibom - La Aluminios - Marcos Car
zt
12
Jente Michels (BEL)
Alpecin-Deceuninck Development Team
zt
13
Jaume Guardeño Roma (ESP)
Caja Rural - Seguros Rga
zt
14
Aaron Dockx (BEL)
zt
15
Filip Gruszczynski (POL)
Biesse - Carrera
zt
16
Emil Schandorff Iwersen (DEN)
Bhs - PL Beton Bornholm
zt
17
Matteo Scalco (ITA)
VF Group - Bardiani CSF - Faizane
zt
18
Richard Riska (SVK)
0:19
19
Lucas Lopes (POR)
0:24
20
Mateusz Gajdulewicz (POL)
0:29
21
Aviv Bental (ISR)
Israel Premier Tech Academy
0:31
22
Sebastian Putz (AUT)
0:35
23
Moritz Kretschy (GER)
Israel Premier Tech Academy
0:52
24
Pietro Mattio (ITA)
Team Visma / Lease a Bike Development
1:10
25
Samuel Kovác (SVK)
1:17
26
Samuel Fernandez García (ESP)
Caja Rural - Seguros Rga
zt
27
Luca Jenni (SUI)
1:34
28
Nils Aebersold (SUI)
Lidl - Trek Development Team
zt
29
Peter Øxenberg Hansen (DEN)
2:54
30
Noé Ury (LUX)
Storck - Metropol Cycling
zt
31
Daniel Mráz (CZE)
zt
32
Tobias Svarre (DEN)
Team Coloquick
zt
33
Eirik Vang Aas (NOR)
zt
34
Mathieu Kockelmann (LUX)
Lotto - Kern Haus
zt
35
Louis Leidert (GER)
Lidl - Trek Development Team
zt
36
Samuel Tuka (SVK)
zt
37
Andrey Remkhe (KAZ)
Astana Qazaqstan Development Team
zt
38
Ben Felix Jochum (GER)
Lotto - Kern Haus
zt
39
Nicolas Milesi (ITA)
Arkea - B&b Hôtels Développement
zt
40
Philipp Hofbauer (AUT)
WSA KTM Graz P/b Leomo
zt
41
Eric Pedersen (SWE)
zt
42
Peder Antoni Gravås (NOR)
zt
43
Martin Barta (CZE)
Lotto - Kern Haus
zt
44
Ole Theiler (GER)
Storck - Metropol Cycling
zt
45
Igor Sek (POL)
3:02
46
Lucas Max Greensill (GBR)
3:04
47
Jonathan Ahlsson (SWE)
3:09
48
Manuel Oioli (ITA)
3:17
49
Emry Faingezicht (ISR)
Israel Premier Tech Academy
zt
50
Henrik Pedersen (DEN)
Uno-X Dare Development Team
3:21
51
Rudolf Remkhi (KAZ)
Astana Qazaqstan Development Team
4:06
52
Jed Smithson (GBR)
Team Visma / Lease a Bike Development
4:50
53
Alexandre Kess (LUX)
Philippe Wagner / Bazin
zt
54
Kacper Gieryk (POL)
zt
55
Unai Aznar Vijuesca (ESP)
Equipo Kern Pharma
6:02
56
Vladislav Bashylkov (KAZ)
zt
57
Maciej Banaszak (POL)
zt
58
Kamil Szymacha (POL)
zt
59
Julian Kot (POL)
6:23
60
David Paumann (AUT)
6:54
61
Alfred Grenaae (DEN)
Uno-X Dare Development Team
7:12
62
Matthias Schwarzbacher (SVK)
7:29
63
Matyás Fiala (CZE)
zt
64
Markus Mäeuibo (EST)
zt
65
Andrii Pidhainyi (UKR)
zt
66
Matar Peretz Hardeball (ISR)
Israel Premier Tech Academy
7:33
67
Kristian Egholm (DEN)
Lidl - Trek Development Team
zt
68
Clément Izquierdo (FRA)
zt
69
Karl Emil Kjeldsand (NOR)
zt
70
Hubert Grygowski (POL)
Arkea - B&b Hôtels Développement
7:35
71
Daniel Schönenberger (SUI)
7:50
72
Daniil Shyrin (UKR)
7:55
73
Alessandro Pinarello (ITA)
VF Group - Bardiani CSF - Faizane
8:53
74
Daniel Rubes (CZE)
9:56
75
Jan Lukes (CZE)
zt
76
Vincent John (GER)
Rad-Net Oßwald
zt
77
Daniel Vold (NOR)
zt
78
Roman Duckert (GER)
Storck - Metropol Cycling
zt
79
Konrad Waliniak (POL)
zt
80
Jakub Zurek (POL)
zt
81
Szymon Pomian (POL)
zt
82
Dominik Dunar (SVK)
zt
83
Michal Pomorski (POL)
10:58
84
Radoslaw Fratczak (POL)
zt
85
Jack Brough (GBR)
11:48
86
Hugo Lennartsson (SWE)
zt
87
Filippo d'Aiuto (ITA)
General Store - Essegibi - F.lli Curia
zt
88
Ramses Debruyne (BEL)
11:50
89
Axandre Van Petegem (BEL)
Lidl - Trek Development Team
14:52
90
Aslan Silykbek (KAZ)
zt
91
Guy Tahar (ISR)
Israel Premier Tech Academy
zt
92
Tim Wafler (AUT)
zt
93
Levente Vaskó (HUN)
zt
94
Jaka Spoljar (SLO)
zt
95
Luka Ziherl (SLO)
zt
96
Francesc Bennassar Rosselló (ESP)
zt
97
Stefan Kovar (AUT)
Team Hrinkow Advarics
zt
98
Jakub Kuba (CZE)
zt
99
Franciszek Kaczorowski (POL)
zt
100
Gaspar Otonicar (SLO)
zt
101
Matys Grisel (FRA)
Lotto Dstny Development Team
zt
102
Martti Lenzius (EST)
zt
103
Lenaïc Langella (FRA)
zt
104
ákos Mindszenti (HUN)
zt
105
Even Lystad Dybwad (NOR)
zt
106
Iker Bonillo (ESP)
Euskaltel - Euskadi
zt
107
Aaron Aus (EST)
zt
108
Andriy Zozulia (UKR)
zt
109
Ilian Alexandre Barhoumi (SUI)
Development Team Dsm-Firmenich
zt
110
Ben Askey (GBR)
Equipe Continentale Groupama-Fdj
zt
111
Vid Jeromel (SLO)
zt
112
Tom Paquet (LUX)
zt
113
Joao Martins (POR)
Radio Popular - Paredes - Boavista
zt
114
Edvin Lovidius (SWE)
CC étupes
14:57
115
Ville Merlov (DEN)
zt
116
Carl Kagevi (SWE)
zt
117
Joris Chaussinand (FRA)
zt
DNF
Ben Wiggins (GBR)
-
DNF
Szymon Maciejewski (POL)
-
DNF
Patryk Marcinkowski (POL)
-
DNS
Paul Buschek (AUT)
-
DNS
Arnaud Tendon (SUI)
Tudor Pro Cycling Team U23
-
DNS
Serhii Sydor (UKR)
-
Algemeen
1
Mathys Rondel (FRA)
Tudor Pro Cycling Team U23
16:52:03
2
Brieuc Rolland (FRA)
Equipe Continentale Groupama-Fdj
0:17
3
Arno Wallenborn (LUX)
zt
4
Matthew Brennan (GBR)
Team Visma / Lease a Bike Development
0:19
5
Emiel Verstrynge (BEL)
Alpecin-Deceuninck Development Team
zt
6
Fabian Weiss (SUI)
Tudor Pro Cycling Team U23
0:25
7
Ilkhan Dostiyev (KAZ)
Astana Qazaqstan Development Team
0:30
8
Robin Orins (BEL)
Lotto Dstny Development Team
0:31
9
Aaron Dockx (BEL)
0:33
10
Jaume Guardeño Roma (ESP)
Caja Rural - Seguros Rga
0:40
11
Emil Schandorff Iwersen (DEN)
Bhs - PL Beton Bornholm
0:43
12
Filip Gruszczynski (POL)
Biesse - Carrera
0:45
13
Mats Wenzel (LUX)
Lidl - Trek Development Team
0:53
14
Jente Michels (BEL)
Alpecin-Deceuninck Development Team
1:13
15
Matteo Scalco (ITA)
VF Group - Bardiani CSF - Faizane
1:16
16
Mateusz Gajdulewicz (POL)
1:25
17
Alexandre Montez (POR)
Credibom - La Aluminios - Marcos Car
1:27
18
Richard Riska (SVK)
1:38
19
Aviv Bental (ISR)
Israel Premier Tech Academy
2:03
20
Moritz Kretschy (GER)
Israel Premier Tech Academy
2:05
21
Sebastian Putz (AUT)
2:29
22
Samuel Kovác (SVK)
3:07
23
Luca Jenni (SUI)
3:23
24
Nicolas Milesi (ITA)
Arkea - B&b Hôtels Développement
4:01
25
Peder Antoni Gravås (NOR)
4:12
26
Louis Leidert (GER)
Lidl - Trek Development Team
4:30
27
Jesper Stiansen (NOR)
4:36
28
Philipp Hofbauer (AUT)
WSA KTM Graz P/b Leomo
4:55
29
Samuel Tuka (SVK)
5:07
30
Eric Pedersen (SWE)
zt
31
Eirik Vang Aas (NOR)
5:36
32
Andrey Remkhe (KAZ)
Astana Qazaqstan Development Team
5:37
33
Ole Theiler (GER)
Storck - Metropol Cycling
6:11
34
Daniel Mráz (CZE)
6:17
35
Kacper Gieryk (POL)
6:49
36
Pietro Mattio (ITA)
Team Visma / Lease a Bike Development
7:02
37
Henrik Pedersen (DEN)
Uno-X Dare Development Team
7:05
38
Peter Øxenberg Hansen (DEN)
7:20
39
Nils Aebersold (SUI)
Lidl - Trek Development Team
7:53
40
Ben Felix Jochum (GER)
Lotto - Kern Haus
7:59
41
Igor Sek (POL)
8:14
42
Kristian Egholm (DEN)
Lidl - Trek Development Team
8:33
43
Kamil Szymacha (POL)
8:40
44
Maciej Banaszak (POL)
8:52
45
Rudolf Remkhi (KAZ)
Astana Qazaqstan Development Team
9:24
46
Alessandro Pinarello (ITA)
VF Group - Bardiani CSF - Faizane
9:34
47
Emry Faingezicht (ISR)
Israel Premier Tech Academy
9:36
48
Mathieu Kockelmann (LUX)
Lotto - Kern Haus
9:40
49
Matthias Schwarzbacher (SVK)
9:51
50
Samuel Fernandez García (ESP)
Caja Rural - Seguros Rga
10:04
51
Andrii Pidhainyi (UKR)
10:14
52
Noé Ury (LUX)
Storck - Metropol Cycling
10:25
53
Jed Smithson (GBR)
Team Visma / Lease a Bike Development
10:27
54
Markus Mäeuibo (EST)
10:52
55
Julian Kot (POL)
11:11
56
Tobias Svarre (DEN)
Team Coloquick
11:31
57
Daniil Shyrin (UKR)
11:44
58
Roman Duckert (GER)
Storck - Metropol Cycling
12:13
59
Manuel Oioli (ITA)
zt
60
Martin Barta (CZE)
Lotto - Kern Haus
12:32
61
Daniel Schönenberger (SUI)
13:44
62
Hubert Grygowski (POL)
Arkea - B&b Hôtels Développement
13:46
63
Dominik Dunar (SVK)
14:22
64
Matyás Fiala (CZE)
14:32
65
Lucas Max Greensill (GBR)
16:06
66
Alfred Grenaae (DEN)
Uno-X Dare Development Team
16:38
67
Clément Izquierdo (FRA)
17:32
68
Lucas Lopes (POR)
18:25
69
Jan Lukes (CZE)
19:12
70
Szymon Pomian (POL)
19:16
71
Ilian Alexandre Barhoumi (SUI)
Development Team Dsm-Firmenich
19:22
72
Edvin Lovidius (SWE)
CC étupes
19:26
73
Matar Peretz Hardeball (ISR)
Israel Premier Tech Academy
19:59
74
Karl Emil Kjeldsand (NOR)
20:02
75
David Paumann (AUT)
20:09
76
Unai Aznar Vijuesca (ESP)
Equipo Kern Pharma
20:14
77
Hugo Lennartsson (SWE)
21:10
78
Daniel Rubes (CZE)
21:14
79
Michal Pomorski (POL)
22:22
80
Aslan Silykbek (KAZ)
22:33
81
Filippo d'Aiuto (ITA)
General Store - Essegibi - F.lli Curia
22:44
82
Matys Grisel (FRA)
Lotto Dstny Development Team
22:57
83
Alexandre Kess (LUX)
Philippe Wagner / Bazin
23:12
84
Iker Bonillo (ESP)
Euskaltel - Euskadi
23:36
85
Jack Brough (GBR)
24:10
86
Jakub Kuba (CZE)
24:41
87
Guy Tahar (ISR)
Israel Premier Tech Academy
24:47
88
ákos Mindszenti (HUN)
25:15
89
Jonathan Ahlsson (SWE)
25:49
90
Carl Kagevi (SWE)
25:56
91
Axandre Van Petegem (BEL)
Lidl - Trek Development Team
26:35
92
Konrad Waliniak (POL)
27:23
93
Vincent John (GER)
Rad-Net Oßwald
28:18
94
Daniel Vold (NOR)
28:30
95
Vid Jeromel (SLO)
28:38
96
Jakub Zurek (POL)
28:52
97
Radoslaw Fratczak (POL)
29:40
98
Lenaïc Langella (FRA)
29:41
99
Martti Lenzius (EST)
30:26
100
Francesc Bennassar Rosselló (ESP)
31:15
101
Ramses Debruyne (BEL)
33:00
102
Aaron Aus (EST)
33:01
103
Luka Ziherl (SLO)
34:37
104
Ben Askey (GBR)
Equipe Continentale Groupama-Fdj
34:50
105
Joris Chaussinand (FRA)
36:39
106
Joao Martins (POR)
Radio Popular - Paredes - Boavista
37:51
107
Vladislav Bashylkov (KAZ)
38:10
108
Gaspar Otonicar (SLO)
40:50
109
Tim Wafler (AUT)
41:18
110
Ville Merlov (DEN)
42:34
111
Stefan Kovar (AUT)
Team Hrinkow Advarics
43:25
112
Franciszek Kaczorowski (POL)
43:30
113
Levente Vaskó (HUN)
45:11
114
Tom Paquet (LUX)
45:41
115
Even Lystad Dybwad (NOR)
46:26
116
Andriy Zozulia (UKR)
48:42
117
Jaka Spoljar (SLO)
53:51
Berg
1
Pietro Mattio (ITA)
Team Visma / Lease a Bike Development
20
2
Nils Aebersold (SUI)
Lidl - Trek Development Team
13
3
Julian Kot (POL)
10
4
Kacper Gieryk (POL)
10
5
Michal Pomorski (POL)
6
6
Mathys Rondel (FRA)
Tudor Pro Cycling Team U23
5
7
Kristian Egholm (DEN)
Lidl - Trek Development Team
5
8
Noé Ury (LUX)
Storck - Metropol Cycling
5
9
Aviv Bental (ISR)
Israel Premier Tech Academy
4
10
Jonathan Ahlsson (SWE)
4
11
Fabian Weiss (SUI)
Tudor Pro Cycling Team U23
4
12
Arno Wallenborn (LUX)
4
13
Jack Brough (GBR)
3
14
Maciej Banaszak (POL)
3
15
Emil Schandorff Iwersen (DEN)
Bhs - PL Beton Bornholm
3
16
Mateusz Gajdulewicz (POL)
3
17
Moritz Kretschy (GER)
Israel Premier Tech Academy
2
18
Edvin Lovidius (SWE)
CC étupes
1
19
Sebastian Putz (AUT)
1
20
Clément Izquierdo (FRA)
1
21
Ilkhan Dostiyev (KAZ)
Astana Qazaqstan Development Team
1
22
Nicolas Milesi (ITA)
Arkea - B&b Hôtels Développement
1
23
Philipp Hofbauer (AUT)
WSA KTM Graz P/b Leomo
1
Ploegen
1
Nationaal team van België
50:37:40
2
Nationaal team van Italië
4:42
3
Nationaal team van Luxemburg
6:39
4
Nationaal team van Frankrijk
7:27
5
Nationaal team van Slowakije
7:56
6
Nationaal team van Zwitserland
8:11
7
Nationaal team van Denemarken
8:26
8
Nationaal team van Spanje
9:39
9
Nationaal team van Duitsland
9:54
10
Nationaal team van Polen
11:00
11
Nationaal team van Kazachstan
12:05
12
Nationaal team van Noorwegen
12:53
13
Nationaal team van Oostenrijk
14:41
14
Nationaal team van Groot-Brittannië
16:51
15
Nationaal team van Israël
22:00
16
Nationaal team van Tsjechië
29:17
17
Nationaal team van Portugal
32:04
18
Nationaal team van Zweden
32:18
19
GKS Cartusia Kartuzy
33:37
20
Nationaal team van Oekraïne
57:16
21
Nationaal team van Estland
1:10:25
22
Nationaal team van Slovenië
1:17:47
Statistieken
Wacht ...
Archief
Orlen Nations Grand Prix - Archief
2019 - Orlen Nations Grand Prix
2020 - Orlen Nations Grand Prix
2021 - Orlen Nations Grand Prix
2022 - Orlen Nations Grand Prix
2023 - Orlen Nations Grand Prix
2024 - Orlen Nations Grand Prix
Erelijst
Wacht ...
Informatie
Orlen Nations Grand Prix - Informatie
Algemene informatie
Plaats :
Polen
Eerste editie :
2019
Edities :
6 (inbegrepen 2024)
Eerste winnaar :
Nicolas Prodhomme
Grootst aantal overwinningen :
Nicolas Prodhomme
,
Marijn Van Den Berg
,
Olav Kooij
,
Morten Aalling Nørtoft
,
Gal Glivar
,
Mathys Rondel
(1)
Laatste winnaar :
Mathys Rondel
© Copyright Info Média Conseil 2007-2024 - Alle rechten voorbehouden