Info voor wedden
Jaarkalender
Laatste uitslagen
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Sportuitslagen.org
De site voor alle sporten
Menu
Home
Voetbal
België/Nederland
Belgische Eerste Klasse
Belgische Tweede Klasse
Nederlandse Eredivisie
Nederlandse Eredivisie
Belgische Beker
KNVB Beker
Europa
Engelse Premier League
Duitse Bundesliga
Franse Division 1
Spaanse Primera Division
Italiaanse Serie A
Portugese Superliga
Internationaal
Wereldbeker Heren
UEFA European Football Championship
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Clasificación Mundial FIFA Hombres
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2023/2024
Veldrijden
WK / Wereldbeker
Wereldkampioenschappen
Wereldbeker Heren-Elite
Wereldbeker Dames
Wereldbeker - Heren U23
Wereldbeker - Heren Junioren
Andere kalenders
Superprestige Heren
Trofee BPost Bank Heren
Superprestige Dames
Trofee BPost Bank Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023/2024
UCI Road Rankings
Andere wielersport
Wielrennen
Baanwielrennen
VTT
BMX
Wielrennen
Grote Rondes
Tour
Giro d'Italia
La Vuelta Ciclista a España
Palmares Tour
WK / WT
Wereldkampioenschappen
WT Eéndagswedstrijden
WT Etappewedstrijden
Europa Tour Eéndagswedstrijden
Europa Tour Etappewedstrijden
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
UCI Road Rankings
Andere wielersport
Veldrijden
Baanwielrennen
VTT
BMX
Tennis
ATP / WTA
ATP-kalender
ATP Rankings
WTA-kalender
WTA Rankings
Grand Slam Heren
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Andere
Davis Cup
Fed Cup
ATP World Tour Finals
Rotterdam
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Basketbal
België/Nederland
België - EuroMillions Basketball League
Nederland - FEB Eredivisie
België Beker
Europese Bekers
Euroleague Heren
Euroleague Dames
Basketball Champions League
Eurocup
Eurocup Dames
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
EuroBasket Heren
EuroBasket Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2023/2024
Volleybal
België/Nederland
België Volleybal Liga Heren
België Ere Divisie Dames
Nederland - A-League Heren
Europese Bekers
Champions League Heren
Champions League Dames
Cev Cup Heren
CEV Cup Dames
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
Nations League Heren
Nations League Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2023/2024
Hockey
België/Nederland
Belgisch Kampioenschap Heren
Belgisch Kampioenschap Dames
Nederlands Kampioenschap Heren
Nederlands Kampioenschap Dames
Europese Bekers
Euro Hockey League Heren
EuroHockey Club Champions Cup Dames
Internationaal
Olympische Spelen Heren
Olympische Spelen Dames
Wereldbeker Hockey Heren
Wereldbeker Hockey Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2023/2024
Handbal
België/Nederland
BENE-League
Belgie 1ste Nationale Heren
Belgie Ere Divisie Dames
Nederlandse Heren
Nederlandse Dames
Europese Bekers
Champions League Heren
Champions League Dames
EHF European League Heren
EHF European League Dames
EHF European Cup Heren
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
Europees Kampioenschap Heren
Europees Kampioenschap Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2023/2024
Motorsport
Formule 1
Home F1
Kalender 2023
Klassement - Coureurs
Klassement - Constructeurs
Erelijst
Rally
Home Rally
Kalender 2023
Rijderskampioenschap
Constructeurskampioenschap
Erelijst
Motorsport
Home Motorrennen
Motorrennen Kalender 2023
Moto GP
Home Motorcross
Motorcross Kalender 2023
Andere
Rally Raid
Endurance
WTCC
Superbike
Winter
Snelschaatsen/Short Track
Snelschaatsen - Home
Kalender 2023/2024
Short Track - Home
Kalender 2023/2024
Ijshockey
Ijshockey - Home
Kalender 2023/2024
NHL
Champions League
BeNe-league
Winter
Alpijnse Ski
Alpijnse Ski 2023/2024
Skispringen
Langlaufen
Freestyle Skiën
Andere
Biathlon
Noordse Combinatie
Snowboarden
Kunstrijden
+50 Sporten
+50 Sporten - Home
+50 Sporten - Home
Multi-sport competitie
Home Olympische Spelen
Olympische zomerspelen
Olympische winterspelen
Europese Spelen
World Games
Watersport
Zwemmen
Schoonspringen
Surfen
Zeilen
Roeien
Waterpolo
Ploegsporten
Baseball
American Football
Futsal
Rugby
Korfbal
Zaalhockey
Andere individuele sporten
Atletiek
Golf
Badminton
Tafeltennis
Judo
Schermen
Darts
Gymnastiek
OS
Home
Wielrennen
Giro Mediterraneo Rosa 2024 - Gedetailleerde uitslagen
Wielrennen - Home
Algemeen Links
Bijstand wedden
Archief van de Website
Seizoenskalender
Klassement UCI Africa Tour
Klassement UCI America Tour
Klassement UCI Asia Tour
Klassement UCI Europe Tour
Klassement UCI Oceania Tour
UCI Rankings Dames
UCI Road Rankings
UCI Road Rankings - Eéndagswedstrijden
UCI Road Rankings - Etappewedstrijden
UCI Team Rankings
UCI Team Rankings Dames
WorldTour Ranking Dames
WorldTour Ranking Jugend Dames
Voorstelling ploegen
Erelijst
Statistieken
Populair
Actualiteit
WK / OS - 2024
World Tour - 2024
Europe Tour - 2024
Africa Tour - 2024
America Tour - 2024
Asia Tour - 2024
Oceania Tour - 2024
Vrouwen Elite - 2024
WorldTour Dames
12/01 - Santos Tour Down Under
27/01 - Deakin University Elite Women's Ro...
08/02 - UAE Tour
24/02 - Omloop Het Nieuwsblad
02/03 - Strade Bianche Donne
10/03 - Ronde van Drenthe
17/03 - Trofeo Alfredo Binda - Comune di C...
21/03 - Brugge - De Panne
24/03 - Gent-Wevelgem In Flanders Fields
31/03 - Ronde van Vlaanderen
06/04 - Paris-Roubaix Femmes
14/04 - Amstel Gold Race
17/04 - Waalse Pijl Dames
21/04 - Luike-Bastenaken-Luik Dames
28/04 - Vuelta España Femenina
10/05 - Itzulia Women
16/05 - Vuelta a Burgos Féminas
24/05 - Prudential Ride London Grand Prix
04/06 - Aviva Womens Tour
15/06 - Tour de Suisse Women
07/07 - Giro dames
12/08 - La Course by Le Tour de France
24/08 - GP de Plouay-Bretagne
27/08 - Ronde van Noorwegen Dames
05/09 - Tour de Romandie
08/10 - Simac Ladies Tour
15/10 - Tour of Chongming Island World Cup
20/10 - Tour of Guangxi Women's Worldtour
20/01 - Gravel and Tar La Femme
20/01 - Trofeo Felanitx-Colònia de Sant J...
21/01 - Trofeo Palma Femina
22/01 - Trofeo Binissalem-Andratx
28/01 - Women Cycling Pro Costa De Almería
03/02 - Grand Prix Apollon Temple Women
04/02 - Vuelta a la Comunitat Valenciana F...
15/02 - Setmana Ciclista Volta Femenina de...
25/02 - Clásica de Almería
25/02 - Omloop van het Hageland
27/02 - Le Samyn des Dames
28/02 - Umag Trophy Ladies
02/03 - Grand Prix Syedra Ancient City Women
03/03 - Porec Trophy Ladies
03/03 - Trofeo Oro in Euro - Women’s Bik...
04/03 - Grand Prix Suf City El Salvador
05/03 - Trofeo Ponente in Rosa
05/03 - Grand Prix El Salvador
06/03 - Altez GP Oetingen p/b Lotto
06/03 - Grand Prix Presidente
08/03 - VUELTA A EL SALVADOR
08/03 - Vuelta Extremadura Féminas
09/03 - Drentse Acht van Westerveld
13/03 - Danilith Nokere Koerse voor Dames
13/03 - Grand Prix MOPT
14/03 - Vuelta Ciclistica Internacional Fe...
14/03 - Tour de Normandie Féminin
27/03 - Dwars Door Vlaanderen
01/04 - Ronde de Mouscron
03/04 - Scheldeprijs Vrouwen Elite
05/04 - Thessaly Time Trial Women
07/04 - Thessaly Road Race Women
08/04 - Ronde van Thailand Dames
10/04 - Brabantse Pijl
14/04 - Grand Prix Féminin de Chambéry
19/04 - Giro Mediterraneo Rosa
20/04 - EPZ Omloop van Borsele
24/04 - Tour of the Gila Women
25/04 - Gracia
25/04 - GP Liberazione
27/04 - CERATIZIT Festival Elsy Jacobs à ...
27/04 - Leiedal Koerse
28/04 - CERATIZIT Festival Elsy Jacobs à ...
01/05 - Cyclis Classic
03/05 - La Classique Morbihan
04/05 - GP Eco-Struct/Thompson/Security Tools
06/05 - GP Plumelec-Morbihan Dames
07/05 - Trofee Maarten Wynants
08/05 - Navarra Women's Elite classic
16/05 - Emakumeen Saria
17/05 - Veenendaal-Veenendaal Classic
19/05 - Antwerp Port Epic Ladies
20/05 - GP Mazda Schelkens
21/05 - Bretagne Ladies Tour CERATIZIT
23/05 - Tour de Feminin
24/05 - Joe Martin Stage Race
25/05 - ZLM Omloop der Kempen Ladies
25/05 - Ladies Tour of Estonia
25/05 - Zuidkempense Ladies Classic
26/05 - Gran Premio Ciudad de Eibar
27/05 - Tour of Bostonliq Ladies
29/05 - Vuelta Ciclista Andalucia Elite women
01/06 - Belgrade GP Women Tour
02/06 - Dwars Door de Westhoek
02/06 - Alpes Gresivaudan Classic
07/06 - Volta Ciclista a Catalunya
08/06 - Dwars Door Het Hageland WE
11/06 - SPAR Flanders Diamond Tour
14/06 - CIC-Tour Féminin International de...
17/06 - Regiónom Nitrianskeho Kraja
25/06 - Thüringen Rundfahrt der Frauen
28/06 - Tour de Pologne Women
02/07 - Tour Of Berlin
03/07 - Volta a Portugal Feminina - Cofidis
06/07 - Groupama Ladies Race Slovakia
06/07 - Grand Prix Erciyes Women
07/07 - 2 Districtenpijl - Ekeren-Deurne WE
14/07 - Grote Prijs CHW Beveren
15/07 - Women's Cycling Grand Prix Stuttga...
17/07 - Baloise Ladies Tour
20/07 - La Périgord Ladies
21/07 - La Picto-Charentaise
23/07 - Le Tour de Femina
25/07 - Princess Anna Vasa Tour
30/07 - Kreiz Breizh Elites Féminin
02/08 - Tour de Berlin Féminin
15/08 - Grote Prijs Yvonne Reynders
19/08 - Grand Prix Kaisareia WE
20/08 - Vuelta a Colombia Femenina
20/08 - Egmont Cycling Race
21/08 - Tour de l'Avenir Femmes
22/08 - GP Lucien Van Impe
23/08 - Kortrijk Koerse
29/08 - Giro della Toscana Femminile
30/08 - Watersley Womens Challenge
01/09 - Grote Prijs Beerens
02/09 - Tour de l'Ardèche Féminin
09/09 - A Travers Les Hauts de France
13/09 - Grisette Grand Prix de Wallonie
15/09 - Grand Prix International d'Isbergu...
20/09 - AG Tour de la Semois
30/09 - Giro dell'Emilia
03/10 - Tre Valli Varesine Women's Race
03/10 - Binche Chimay Binche
08/10 - Tour of Wenzhou Women's Internatio...
15/10 - Chrono des Nations
17/10 - Vuelta Internacional Femenina a Co...
Heren H23 - 2024
Heren Junior - 2024
Dames Junior - 2024
Andere evenementen - 2024
Franse bekerclubs - 2024
Andere wielersport
Baanwielrennen
BMX
Mountain Bike
Veldrijden
Uitslagen individuele sporter
Ploegen
Wielrennen - Giro Mediterraneo Rosa - 2024 - Gedetailleerde uitslagen
Keuze van een seizoen :
2024
Uitslagen 2024
Uitslagen voor etappe
Startlijst
Informatie
Erelijst
Statistieken
Uitslagen 2024
Wacht ...
Uitslagen voor etappe
Etappe 4
Etappe 1
Etappe 2
Etappe 3
Etappe 4
Etappe 5
Etappe 5 - 23 April 2024
Etappe
Algemeen
Punten
Jongeren
Ploegen
Etappe
1
Federica Venturelli (ITA)
2:57:47
2
Romina Hinojosa Cruz (MEX)
zt
3
Anabel María Fernanda Yapura Plaza (ARG)
Team Komugi - Grand Est
zt
4
Natalia Krzeslak (POL)
0:02
5
Fariba Hashimi (AFG)
zt
6
Victoire Joncheray (FRA)
Team Komugi - Grand Est
0:04
7
Allison Mrugal (USA)
0:06
8
Federica Damiana Piergiovanni (ITA)
0:07
9
Elisa Valtulini (ITA)
zt
10
Noemi Lucrezia Eremita (ITA)
A.S.D. K2 Women Team
zt
11
Asia Zontone (ITA)
zt
12
Gaia Segato (ITA)
Top Girls Fassa Bortolo
zt
13
Jasmin Liechti (SUI)
zt
14
Giada Borghesi (ITA)
0:14
15
Pauline Allin (FRA)
0:16
16
Lara Gillespie (IRL)
0:21
17
Charlotte Clarke (NZL)
0:43
18
Gemma Sernissi (ITA)
A.S.D. K2 Women Team
0:56
19
Beatrice Rossato (ITA)
0:59
20
Beth Morrow (GBR)
zt
21
Maryna Altukhova (UKR)
1:38
22
Chloé Fourmigué-Villacampa (FRA)
1:47
23
Yulduz Hashimi (AFG)
2:46
24
Francesca Pellegrini (ITA)
zt
25
Carmela Cipriani (ITA)
zt
26
Yuliia Pchelintseva (UKR)
4:24
27
Hannah Kunz (GER)
zt
28
Argiro Milaki (GRE)
zt
29
Chiara Reghini (ITA)
Top Girls Fassa Bortolo
zt
30
Martina Testa (ITA)
4:52
31
Bota Batyrbekova (KAZ)
6:15
32
Eyeru Tesfoam Gebru (ETH)
Team Komugi - Grand Est
6:21
33
Arianne Holland (GBR)
7:24
34
Sara Mazzorana (ITA)
7:53
35
Francesca Baroni (ITA)
Aromitalia 3T Vaiano
zt
36
Quinn Findlay (AUS)
7:55
37
Jacqueline Tamez Escamilla (MEX)
zt
38
Giulia Giuliani (ITA)
A.S.D. K2 Women Team
zt
39
Carlotta Borello (ITA)
zt
40
Alice Capasso (ITA)
zt
41
Sara Piffer (ITA)
zt
42
Alessia Missiaggia (ITA)
Top Girls Fassa Bortolo
zt
43
Yana Myalitsina (RUS)
9:52
44
Emilie Fortin (CAN)
11:39
45
Nika Bobnar (SLO)
zt
46
Eliska Kvasnicková (CZE)
Team Komugi - Grand Est
13:16
47
Tetiana Yashchenko (UKR)
14:20
48
Akpeiil Ossim (KAZ)
14:22
49
Maryna Ivaniuk (UKR)
14:36
50
Nataliia Safroniuk (UKR)
zt
51
Amelia Tyler (IRL)
zt
52
Sharni Morley (AUS)
zt
53
Inez Cashman (AUS)
zt
54
Kateryna Naberezhna (UKR)
zt
55
Dziyana Lebedz (BLR)
14:43
56
Valeria Leon Ordaz (MEX)
14:45
57
Giulia Vallotto (ITA)
14:53
58
Daria Bilous (UKR)
14:56
59
Faina Potapova (KAZ)
14:59
60
Valeria Curnis (ITA)
15:06
61
Nika Myalitsina (RUS)
15:08
62
Iris Monticolo (ITA)
Top Girls Fassa Bortolo
15:11
63
Serena Brillante Romeo (ITA)
Aromitalia 3T Vaiano
zt
64
Alice Papo (ITA)
A.S.D. K2 Women Team
zt
65
Sonia Rossetti (ITA)
zt
66
Rebekka Pigolotti (ITA)
A.S.D. K2 Women Team
zt
67
Giorgia Bariani (ITA)
Top Girls Fassa Bortolo
zt
68
Irene Cagnazzo (ITA)
zt
69
Agustina Reyes Perdomo (URU)
zt
70
Karla Bell (AUS)
zt
71
Keira Bond (USA)
19:32
72
Patrycja Lorkowska (POL)
20:01
73
Zuzanna Chylinska (POL)
zt
74
Kateryna Velychko (UKR)
21:07
75
Anna Kolyzhuk (UKR)
21:10
76
Millie Skinner (GBR)
21:16
77
Monika Wegrzyn (POL)
21:19
78
Anita Poletti (ITA)
21:24
79
Diana Pedrosa (POR)
21:26
80
Olha Dehtiar (UKR)
21:38
81
Maria Pia Chiatto (ITA)
21:41
82
Ilaria Prevedello (ITA)
21:46
83
Alina Bogdan (UKR)
21:54
84
Hanna Tserah (BLR)
21:58
DNF
Fabienne Buri (SUI)
Team Komugi - Grand Est
-
DNF
Prisca Savi (ITA)
-
DNF
Daryna Nahuliak (UKR)
-
DNF
Greta Richioud (FRA)
-
DNS
Valeriya Kononenko (UKR)
-
DNS
Eliza Rabazynska (POL)
-
DNS
Rasa Leleivyte (LTU)
Aromitalia 3T Vaiano
-
DNS
Kinga Marek (POL)
-
DNS
Milena Del Sarto (ITA)
Aromitalia 3T Vaiano
-
Algemeen
1
Lara Gillespie (IRL)
14:43:18
2
Federica Venturelli (ITA)
3:01
3
Giada Borghesi (ITA)
3:51
4
Asia Zontone (ITA)
4:04
5
Elisa Valtulini (ITA)
4:05
6
Noemi Lucrezia Eremita (ITA)
A.S.D. K2 Women Team
4:10
7
Victoire Joncheray (FRA)
Team Komugi - Grand Est
4:15
8
Gaia Segato (ITA)
Top Girls Fassa Bortolo
4:26
9
Allison Mrugal (USA)
4:49
10
Fariba Hashimi (AFG)
6:02
11
Anabel María Fernanda Yapura Plaza (ARG)
Team Komugi - Grand Est
6:04
12
Natalia Krzeslak (POL)
6:05
13
Federica Damiana Piergiovanni (ITA)
6:27
14
Jasmin Liechti (SUI)
6:38
15
Charlotte Clarke (NZL)
6:59
16
Beatrice Rossato (ITA)
7:53
17
Gemma Sernissi (ITA)
A.S.D. K2 Women Team
8:27
18
Maryna Altukhova (UKR)
8:28
19
Chloé Fourmigué-Villacampa (FRA)
8:36
20
Carmela Cipriani (ITA)
10:29
21
Argiro Milaki (GRE)
12:01
22
Francesca Pellegrini (ITA)
12:30
23
Chiara Reghini (ITA)
Top Girls Fassa Bortolo
12:52
24
Martina Testa (ITA)
13:25
25
Eyeru Tesfoam Gebru (ETH)
Team Komugi - Grand Est
14:29
26
Yulduz Hashimi (AFG)
15:09
27
Giulia Giuliani (ITA)
A.S.D. K2 Women Team
15:18
28
Hannah Kunz (GER)
15:27
29
Pauline Allin (FRA)
15:34
30
Francesca Baroni (ITA)
Aromitalia 3T Vaiano
15:36
31
Bota Batyrbekova (KAZ)
17:15
32
Romina Hinojosa Cruz (MEX)
19:12
33
Nika Bobnar (SLO)
22:24
34
Alessia Missiaggia (ITA)
Top Girls Fassa Bortolo
25:15
35
Arianne Holland (GBR)
25:40
36
Eliska Kvasnicková (CZE)
Team Komugi - Grand Est
26:10
37
Amelia Tyler (IRL)
26:15
38
Sara Piffer (ITA)
26:34
39
Yana Myalitsina (RUS)
26:41
40
Giulia Vallotto (ITA)
27:05
41
Iris Monticolo (ITA)
Top Girls Fassa Bortolo
27:19
42
Valeria Curnis (ITA)
27:24
43
Yuliia Pchelintseva (UKR)
28:35
44
Beth Morrow (GBR)
29:50
45
Irene Cagnazzo (ITA)
31:26
46
Sharni Morley (AUS)
31:32
47
Emilie Fortin (CAN)
31:37
48
Tetiana Yashchenko (UKR)
32:49
49
Jacqueline Tamez Escamilla (MEX)
33:15
50
Carlotta Borello (ITA)
33:35
51
Giorgia Bariani (ITA)
Top Girls Fassa Bortolo
36:17
52
Alice Papo (ITA)
A.S.D. K2 Women Team
38:51
53
Maryna Ivaniuk (UKR)
41:29
54
Alice Capasso (ITA)
41:30
55
Akpeiil Ossim (KAZ)
44:40
56
Zuzanna Chylinska (POL)
45:11
57
Sara Mazzorana (ITA)
46:04
58
Patrycja Lorkowska (POL)
46:46
59
Quinn Findlay (AUS)
47:15
60
Dziyana Lebedz (BLR)
47:20
61
Nataliia Safroniuk (UKR)
50:07
62
Rebekka Pigolotti (ITA)
A.S.D. K2 Women Team
53:07
63
Agustina Reyes Perdomo (URU)
56:53
64
Hanna Tserah (BLR)
57:08
65
Faina Potapova (KAZ)
58:40
66
Inez Cashman (AUS)
59:44
67
Kateryna Naberezhna (UKR)
1:03:19
68
Nika Myalitsina (RUS)
1:03:49
69
Monika Wegrzyn (POL)
1:04:00
70
Karla Bell (AUS)
1:07:58
71
Sonia Rossetti (ITA)
1:08:03
72
Serena Brillante Romeo (ITA)
Aromitalia 3T Vaiano
1:08:19
73
Kateryna Velychko (UKR)
1:09:45
74
Keira Bond (USA)
1:11:45
75
Valeria Leon Ordaz (MEX)
1:12:10
76
Daria Bilous (UKR)
1:23:43
77
Anna Kolyzhuk (UKR)
1:28:26
78
Alina Bogdan (UKR)
1:36:12
79
Ilaria Prevedello (ITA)
1:40:02
80
Maria Pia Chiatto (ITA)
1:40:44
81
Olha Dehtiar (UKR)
1:41:00
82
Millie Skinner (GBR)
1:42:07
83
Diana Pedrosa (POR)
1:53:23
84
Anita Poletti (ITA)
2:04:24
Punten
1
Federica Venturelli (ITA)
60
2
Lara Gillespie (IRL)
54
3
Giada Borghesi (ITA)
31
4
Asia Zontone (ITA)
23
5
Elisa Valtulini (ITA)
20
6
Romina Hinojosa Cruz (MEX)
15
7
Fariba Hashimi (AFG)
14
8
Natalia Krzeslak (POL)
13
9
Anabel María Fernanda Yapura Plaza (ARG)
Team Komugi - Grand Est
11
10
Akpeiil Ossim (KAZ)
10
11
Noemi Lucrezia Eremita (ITA)
A.S.D. K2 Women Team
9
12
Victoire Joncheray (FRA)
Team Komugi - Grand Est
9
13
Nika Bobnar (SLO)
9
14
Gaia Segato (ITA)
Top Girls Fassa Bortolo
7
15
Federica Damiana Piergiovanni (ITA)
6
16
Allison Mrugal (USA)
5
17
Eliska Kvasnicková (CZE)
Team Komugi - Grand Est
5
18
Dziyana Lebedz (BLR)
5
19
Beatrice Rossato (ITA)
4
20
Carmela Cipriani (ITA)
2
21
Jacqueline Tamez Escamilla (MEX)
1
Jongeren
1
Federica Venturelli (ITA)
14:46:19
2
Giada Borghesi (ITA)
0:50
3
Elisa Valtulini (ITA)
1:04
4
Noemi Lucrezia Eremita (ITA)
A.S.D. K2 Women Team
1:09
5
Gaia Segato (ITA)
Top Girls Fassa Bortolo
1:25
6
Fariba Hashimi (AFG)
3:01
7
Natalia Krzeslak (POL)
3:04
8
Jasmin Liechti (SUI)
3:37
9
Charlotte Clarke (NZL)
3:58
10
Francesca Pellegrini (ITA)
9:29
11
Chiara Reghini (ITA)
Top Girls Fassa Bortolo
9:51
12
Martina Testa (ITA)
10:24
13
Giulia Giuliani (ITA)
A.S.D. K2 Women Team
12:17
14
Hannah Kunz (GER)
12:26
15
Bota Batyrbekova (KAZ)
14:14
16
Romina Hinojosa Cruz (MEX)
16:11
17
Nika Bobnar (SLO)
19:23
18
Eliska Kvasnicková (CZE)
Team Komugi - Grand Est
23:09
19
Amelia Tyler (IRL)
23:14
20
Sara Piffer (ITA)
23:33
21
Yana Myalitsina (RUS)
23:40
22
Giulia Vallotto (ITA)
24:04
23
Yuliia Pchelintseva (UKR)
25:34
24
Beth Morrow (GBR)
26:49
25
Irene Cagnazzo (ITA)
28:25
26
Jacqueline Tamez Escamilla (MEX)
30:14
27
Carlotta Borello (ITA)
30:34
28
Alice Papo (ITA)
A.S.D. K2 Women Team
35:50
29
Alice Capasso (ITA)
38:29
30
Akpeiil Ossim (KAZ)
41:39
31
Zuzanna Chylinska (POL)
42:10
32
Quinn Findlay (AUS)
44:14
33
Dziyana Lebedz (BLR)
44:19
34
Nataliia Safroniuk (UKR)
47:06
35
Rebekka Pigolotti (ITA)
A.S.D. K2 Women Team
50:06
36
Nika Myalitsina (RUS)
1:00:48
37
Monika Wegrzyn (POL)
1:00:59
38
Sonia Rossetti (ITA)
1:05:02
39
Serena Brillante Romeo (ITA)
Aromitalia 3T Vaiano
1:05:18
40
Keira Bond (USA)
1:08:44
41
Valeria Leon Ordaz (MEX)
1:09:09
42
Daria Bilous (UKR)
1:20:42
43
Anna Kolyzhuk (UKR)
1:25:25
44
Alina Bogdan (UKR)
1:33:11
45
Ilaria Prevedello (ITA)
1:37:01
46
Maria Pia Chiatto (ITA)
1:37:43
47
Olha Dehtiar (UKR)
1:37:59
48
Anita Poletti (ITA)
2:01:23
Ploegen
1
Uae Development Team
44:20:35
2
Cynisca Cycling
11:12
3
WCC Team
12:07
4
Team Komugi - Grand Est
13:35
5
A.S.D. K2 Women Team
17:14
6
Bepink - Bongioanni
17:18
7
Isolmant - Premac - Vittoria
21:33
8
Top Girls Fassa Bortolo
25:28
9
Btc City Ljubljana Zhiraf Ambedo
37:16
10
Nationaal team van Oekraïne
1:04:50
11
Alba Development Road Team
1:08:05
12
Team Mendelspeck Ge-Man
1:24:08
13
Torunski Klub Kolarski Pacific - Nestle Fitness Cycling Team
1:27:21
Startlijst
Wacht ...
Statistieken
Wacht ...
Erelijst
Wacht ...
Informatie
Giro Mediterraneo Rosa - Informatie
Algemene informatie
Plaats :
Italië
Eerste editie :
2024
Edities :
1 (inbegrepen 2024)
Eerste winnaar :
Lara Gillespie
Grootst aantal overwinningen :
Lara Gillespie
(1)
Laatste winnaar :
Lara Gillespie
© Copyright Info Média Conseil 2007-2024 - Alle rechten voorbehouden