De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Beker van Marokko - 2020/2021 - Home

Voetbal - Beker van Marokko - 2020/2021 - Home

Keuze van een seizoen :

Marokko
  • Association Salé
  • Chabab Atlas Khénifra
  • Chabab Ben Guerir
  • Chabab Mohammédia
  • DHKH Difâa Hamrya de Khénifra
  • Difaâ El Jadida
  • FAR Rabat
  • FUS Rabat
  • HUSA Agadir
  • IR Tanger
  • Ittifaq Marrakech
  • IZ Khemisset
  • KAC Marrakech Menara
  • MAS Fez
  • MC Oujda
  • Moghreb Tétouan
  • Mouloudia Dakhla
  • OC Khouribga
  • OC Safi
  • Olympique Youssoufia
  • Rachad Bernoussi
  • Raja Casablanca
  • Raja de Beni Mellal
  • Rapide Oued Zem
  • Renaissance de Berkane
  • Renaissance Zemamra
  • Union de Sidi Kacem
  • Union Touarga
  • Wydad Casablanca
  • Wydad de Fès
  • Wydad Serghini
  • Youssoufia de Berrechid

Home

Beker van Marokko 2020/2021 - Home

MarokkoMarokko - 29 December 2020 - 3 Januari 2021


1/16de finales
29 December 2020
14h30Association SaléAssociation Salé1 - 3 verlengingenChabab Atlas KhénifraChabab Atlas Khénifra
19h30Difaâ El JadidaDifaâ El Jadida2 - 1Ittifaq MarrakechIttifaq Marrakech
30 December 2020
14h30DHKH Difâa Hamrya de KhénifraDHKH Difâa Hamrya de Khénifra0 - 2MAS FezMAS Fez
14h30Union de Sidi KacemUnion de Sidi Kacem1 - 1 (5 str 4)IZ KhemissetIZ Khemisset
14h30Wydad SerghiniWydad Serghini1 - 0Olympique YoussoufiaOlympique Youssoufia
17h00OC KhouribgaOC Khouribga0 - 1Wydad CasablancaWydad Casablanca
19h30Moghreb TétouanMoghreb Tétouan0 - 0 (5 str 3)FUS RabatFUS Rabat
1 Januari 2021
15h00KAC Marrakech MenaraKAC Marrakech Menara3 - 1Mouloudia DakhlaMouloudia Dakhla
17h00Renaissance de BerkaneRenaissance de Berkane2 - 0Youssoufia de BerrechidYoussoufia de Berrechid
19h30Raja CasablancaRaja Casablanca2 - 1Wydad de FèsWydad de Fès
2 Januari 2021
14h30Chabab MohammédiaChabab Mohammédia1 - 0Rachad BernoussiRachad Bernoussi
17h00IR TangerIR Tanger3 - 0MC OujdaMC Oujda
19h30OC SafiOC Safi0 - 1Rapide Oued ZemRapide Oued Zem
3 Januari 2021
14h30Raja de Beni MellalRaja de Beni Mellal2 - 0Renaissance ZemamraRenaissance Zemamra
17h00HUSA AgadirHUSA Agadir2 - 1Chabab Ben GuerirChabab Ben Guerir
19h30FAR RabatFAR Rabat1 - 1 (3 str 1)Union TouargaUnion Touarga

Achtste finales

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden