De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/11/2021 - 16/01/2022 | Internationaal | WK Handbal Heren - Kwalificaties Europa - Voorronde - Groep A | Griekenland |
04/11 - 07/11 | Trondheim | Golden League Heren - Tornooi 1 | Denemarken |
05/11 - 07/11 | Internationaal | WK Handbal Heren - Kwalificaties Europa - Voorronde - Groep B | Finland |
11/11/2021 - 17/02/2022 | BEL | Belgische Beker Heren | |
11/11/2021 - 09/04/2022 | BEL | Belgische Beker Dames | HC Initia Hasselt |
13/11 - 21/11 | Internationaal | EHF European League Dames - Derde Kwalificatieronde | SG BBM Bietigheim |
22/11 - 25/11 | Belgrade | EK Dames U-17 2023 - Kwalificaties | Servië U-17 |
26/11 - 28/11 | Podgorica | WK Junioren Dames - Kwalificaties Europese Zone - Groep 2 | Polen U-20 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
04/12/2021 - 14/05/2022 | LUX | Luxemburg Division 1 Heren - Division Nationale - Championship Ronde | Red Boys Differdange |
04/12/2021 - 15/05/2022 | LUX | Luxemburg Division 1 Heren - Division Nationale - Degradatie Championship | HC Standard Luxembourg |
14/12/2021 - 27/03/2022 | Madrid | Copa del Rey | FC Barcelona |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
05/01 - 22/01 | Internationaal | EK Heren - Pré-Kwalificaties | Turkije |
06/01 - 09/01 | FRA | Golden League Heren - Tornooi 2 | Weldra |
07/01 - 09/01 | Internationaal | WK Handbal Heren - Kwalificaties Europa - Voorronde - Groep C | Roemenië |
08/01 - 20/02 | Internationaal | EHF European League Dames - Groep C | Ikast Handbold |
09/01 - 20/02 | Internationaal | EHF European League Dames - Groep A | Sola HK |
09/01 - 20/02 | Internationaal | EHF European League Dames - Groep B | SG BBM Bietigheim |
14/01 - 16/01 | Tórshavn | WK Handbal Heren - Kwalificaties Europa - Voorronde - Groep D | Italië |
15/01 - 20/02 | Internationaal | EHF European League Dames - Groep D | Viborg HK A/S |
19/01 - 24/04 | HUN | Hongaarse Beker Heren | Telekom Veszprém |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
04/02 - 17/05 | Internationaal | SEHA Liga - Groep B | |
07/02 - 17/05 | Internationaal | SEHA Liga - Groep A | |
12/02 - 28/05 | SRB | Servië Division 1 Heren - Super League - Championship Ronde | Vojvodina Novi Sad |
13/02 - 17/04 | UKR | Oekraïne Division 1 Heren - Super League - Degradatie Ronde | Geannuleerd |
13/02 - 07/05 | UKR | Oekraïne Division 1 Heren - Super League - Championship Ronde | Geannuleerd |
19/02 - 07/05 | CRO | Kroatië Division 1 Heren - Premijer Liga - Degradatie Ronde | Bjelovar |
19/02 - 07/05 | CRO | Kroatië Division 1 Heren - Premijer Liga - Championship Ronde | PPD Zagreb |
26/02 - 07/05 | SRB | Servië Division 1 Heren - Super League - Degradatie Ronde | RK Crvena Zvezda Beograd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/06 - 04/06 | GER | Duitsland - Bundesliga Dames - Degradatie Play-Offs | BSV Sachsen Zwickau |
03/06 - 07/06 | ROU | Roemenië Division 1 Dames - Degradatie Ronde | CSM Slatina |
03/06 - 11/06 | HUN | Hongaarse Division 1 Heren - NBI - Playoffs | Pick Szeged |
04/06 - 05/06 | León | Spaanse Copa Asobal | FC Barcelona |
12/06 | NED | HandbalNL League - Playoffs | Handbal Aalsmeer |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
14/08 - 04/09 | Internationaal | SEHA Liga - Playoffs | Telekom Veszprém |