De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Ridnaun-Val Ridanna - 2014/2015

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Ridnaun-Val Ridanna - Uitslagen Gemengd 2014/2015

ItaliëItalië - 15 Januari 2015 - 18 Januari 2015


Mixed Relay - 18 Januari 2015


1GER Duitsland (Christoph Stephan, Johannes Kühn, Karolin Horchler, Annika Knoll)1:26:39.0
2FRA Frankrijk (Antonin Guigonnat, Florent Claude, Coline Varcin, Anaïs Chevalier-Bouchet)+0.4
3RUS Rusland (Alexey Slepov, Timur Makhambetov, Ekaterina Yurlova-Percht, Olga Iakushova)+1:12.2
4NOR Noorwegen (Lars Helge Birkeland, Håvard Bogetveit, Ane Skrove Nossum, Thekla Brun-Lie)+1:27.7
5UKR Oekraïne (Maksym Ivko, Ruslan Tkalenko, Iana Bondar, Yuliya Zhuravok)+1:57.9
6CZE Tsjechië (Lukas Kristejn, Tomas Krupcik, Barbora Tomesova, Lea Johanidesova)+2:08.9
7ITA Italië (Giuseppe Montello, Pietro Dutto, Federica Sanfilippo, Alexia Runggaldier)+2:28.2
8BLR Wit-Rusland (Dmitriy Dyuzhev, Maksim Varabei, Hanna Sola, Nastassia Kalina)+2:54.2
9AUT Oostenrijk (Lorenz Waeger, Peter Brunner, Fabienne Hartweger, Susanne Hoffmann)+3:22.6
10SWE Zweden (Gabriel Stegmayr, Torstein Stenersen, Ingela Andersson, Johanna Skottheim)+5:22.3
11CAN Canada (Matthew Neumann, Macx Davies, Erin Yungblut, Emma Lunder)+6:16.2
12SUI Zwitserland (Martin Jäger, Jeremy Finello, Flurina Volken, Susanna Katharina Meinen)+6:28.8
13SVK Slowakije (Michal Sima, Michal Kubaliak, Ivona Fialkova, Alzbeta Majdisova)+6:36.1
14POL Polen (Grzegorz Jakubowicz, Lukasz Szczurek, Patrycja Hojnisz, Karolina Piton)+6:50.8
15EST Estland (Johan Talihärm, Rene Zahkna, Tuuli Tomingas, Meril Beilmann)LPD
16LTU Litouwen (Rokas Suslavicius, Karol Dombrovski, Gaudvile Nalivaikaite, Natalija Kocergina)
17ROU Roemenië (Denis Serban, Marius Ungureanu, Diana Marian Salman, Reka Ferencz)
18KAZ Kazachstan (Timur Khamitgatin, Alexandr Trifonov, Marina Lebedeva, Elena Khrustaleva)
19BUL Bulgarije (Dimitar Partalov, Anton Sinapov, Dafinka Koeva, Daniela Kadeva)
20KOR Zuid-Korea (Jong-min Kim, Yong-gyu Kim, Seon-Su Kim, Ji-hee Mun)
21CHN China (Long Ren, Jinle Tang, Zhaohan Zhang, Chaoqing Song)
22USA Verenigde Staten (Casey Smith, Wynn Roberts, Clare Egan, Madeleine Grace Phaneuf)

Uitslagen Heren

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden