De site voor alle sporten

Menu
Biathlon - Europees Kampioenschap IBU Junioren - 2018/2019

Biathlon - Europees Kampioenschap IBU Junioren - 2018/2019

Keuze van een seizoen :

Noorwegen

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Europees Kampioenschap IBU Junioren - Uitslagen Gemengd 2018/2019

NoorwegenNoorwegen - Sjusjoen - 4 Maart 2019 - 10 Maart 2019


Mixed Relay - 7 Maart 2019


1RUS Rusland (Said Karimulla Khalili, Aleksandr Bektuganov, Alina Klevtsova, Anastasiia Goreeva)1:18:06.8
2NOR Noorwegen (Sivert Guttorm Bakken, Vebjoern Soerum, Randi Sollid Nordvang, Hilde Fosse)1:18:44.0
3GER Duitsland (Julian Hollandt, Tim Grotian, Juliane Fruehwirt, Hanna Kebinger)1:19:12.1
4FRA Frankrijk (Thomas Briffaz, Guillaume Desmus, Gilonne Guigonnat, Paula Botet)1:19:52.1
5UKR Oekraïne (Bogdan Tsymbal, Ruslan Bryhadyr, Ekaterina Bekh, Anna Kryvonos)1:20:32.4
6AUT Oostenrijk (Magnus Oberhauser, Sebastian Trixl, Anna-Maria Schreder, Kristina Oberthaler)1:20:48.9
7ITA Italië (Didier Bionaz, Tommaso Giacomel, Beatrice Trabucchi, Hannah Auchentaller)1:21:38.4
8POL Polen (Marcin Szwajnos, Wojciech Skorusa, Joanna Jakiela, Kamila Cichon)1:21:57.7
9CZE Tsjechië (Mikulas Karlik, Jonas Marecek, Eliska Tepla, Petra Sucha)1:22:13.5
10FIN Finland (Otto Invenius, Tuukka Invenius, Heidi Nikkinen, Heidi Kuuttinen)1:22:28.4
11SWE Zweden (Oskar Ohlsson, Malte Stefansson, Anna Hedstrom, Elvira Oeberg)1:22:49.6
12SUI Zwitserland (Nico Salutt, Niklas Hartweg, Aline Koenig, Flavia Barmettler)1:23:51.3
13SLO Slovenië (Anton Vidmar, Luka Naglic, Nina Zadravec, Tais Vozelj)1:23:55.2
14SVK Slowakije (Matej Lepen, Matej Baloga, Barbora Horniakova, Zuzana Remenova)1:25:10.3
15EST Estland (Robert Heldna, Kristo Siimer, Demi Heinsoo, Sofia Balabanova)1:26:15.7
16LAT Letland (Rudis Balodis, Kirils Matjuhins, Sanita Bulina, Annija Keita Sabule)1:27:25.8
17ROU Roemenië (George Marian Coltea, Adelin Miodrag Duicu, Andreea Mezdrea, Maria Luisa Rasina)1:27:42.6
18USA Verenigde Staten (Maxime Germain, Bjorn Westervelt, Maja Lapkass, Emma Stertz)1:29:02.2
19KAZ Kazachstan (Kiril Bauer, Vadim Kurales, Kristina Titiyevskaya, Polina Yegorova)1:29:06.7
20TUR Turkije (Okan Alalma, Zana Oztunc, Zeynep Elif Durlanik, Gulsah Aga)1:29:23.4
21CAN Canada (Chad Berling, Thomas Hulsman, Anna Sellers, Darya Sepandj)1:29:58.3
22SRB Servië (Sabahudin Rastic, Omar Hodzic, Inesa Zekic, Berina Sinanovic)1:55:49.6

Single Mixed relay - 7 Maart 2019


1RUS Rusland (Ksenia Dovgaya, Igor Malinovskii, Ksenia Dovgaya, Igor Malinovskii)42:47.8
2SUI Zwitserland (Amy Baserga, Sebastian Stalder, Amy Baserga, Sebastian Stalder)42:54.7
3SWE Zweden (Amanda Lundstroem, Henning Sjokvist, Amanda Lundstroem, Henning Sjokvist)43:09.8
4GER Duitsland (Franziska Pfnuer, Philipp Lipowitz, Franziska Pfnuer, Philipp Lipowitz)43:21.9
5FIN Finland (Jenni Keranen, Jaakko Ranta, Jenni Keranen, Jaakko Ranta)43:31.0
6SLO Slovenië (Nika Vindisar, Alex Cisar, Nika Vindisar, Alex Cisar)43:38.6
7CZE Tsjechië (Tereza Jandova, Vitezslav Hornig, Tereza Jandova, Vitezslav Hornig)43:41.6
8AUT Oostenrijk (Anna Gandler, Dominic Unterweger, Anna Gandler, Dominic Unterweger)43:42.1
9NOR Noorwegen (Juni Arnekleiv, Fredrik Grusd, Juni Arnekleiv, Fredrik Grusd)43:55.2
10FRA Frankrijk (Camille Bened, Sébastien Mahon, Camille Bened, Sébastien Mahon)44:00.9
11SVK Slowakije (Veronika Machyniakova, Lukas Ottinger, Veronika Machyniakova, Lukas Ottinger)44:34.5
12UKR Oekraïne (Valeriya Dmytrenko, Vladyslav Koshovets, Valeriya Dmytrenko, Vladyslav Koshovets)44:45.0
13ITA Italië (Rebecca Passler, Michael Durand, Rebecca Passler, Michael Durand)44:53.6
14POL Polen (Natalia Tomaszewska, Tadeusz Nedza-Kubiniec, Natalia Tomaszewska, Tadeusz Nedza-Kubiniec)45:14.8
15ROU Roemenië (Timea Hajdu, Florin-Catalin Buta, Timea Hajdu, Florin-Catalin Buta)46:09.2
16BUL Bulgarije (Maria Zdravkova, Kristiyan Stoyanov, Maria Zdravkova, Kristiyan Stoyanov)46:28.3
17USA Verenigde Staten (Chloe Levins, Garrett Beckrich, Chloe Levins, Garrett Beckrich)47:13.0
18LAT Letland (Ieva Puce, Edgars Mise, Ieva Puce, Edgars Mise)47:40.7
19KAZ Kazachstan (Alina Pozdnyakova, Vladislav Kireyev, Alina Pozdnyakova, Vladislav Kireyev)48:05.2
20LTU Litouwen (Ana Jesipionok, Linas Banys, Ana Jesipionok, Linas Banys)48:26.3
21EST Estland (Lisbeth Liiv, Marten Aolaid, Lisbeth Liiv, Marten Aolaid)48:49.7
22CAN Canada (Shilo Luca Rousseau, Haldan Borglum, Shilo Luca Rousseau, Haldan Borglum)1:01:08.0
23BIH Bosnië en Herzegovina (Marija Jokic, Marko Stanojevic, Marija Jokic, Marko Stanojevic)1:01:19.3
24SRB Servië (Dzejlana Hasimovic, Omer Hodzic, Dzejlana Hasimovic, Omer Hodzic)1:05:05.3

Uitslagen Heren

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden