De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Afrikaanse Kampioenschap Dames - 2019 - Home

Basketbal - Afrikaanse Kampioenschap Dames - 2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Senegal
  • Angola
  • Congo-Kinshasa
  • Egypte
  • Ivoorkust
  • Kaapverdië
  • Kameroen
  • Kenia
  • Mali
  • Mozambique
  • Nigeria
  • Senegal
  • Tunesië

Home

Afrikaanse Kampioenschap Dames - Home

SenegalSenegal - Dakar - 10 Augustus 2019 - 18 Augustus 2019

Afrikaanse Kampioenschap Dames 2019 is de 23ste editie van deze wedstrijd.
Competitieprogramma van 10 Augustus tot en met 18 Augustus 2019.

WinnaarNigeria : Nigeria

Groep A (Senegal - 10/08/2019 - 13/08/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Senegal422016283+79
2Ivoorkust3211107144-37
3Egypte2202114156-42
10 Augustus 2019
21h00SenegalSenegal77 - 36IvoorkustIvoorkust
11 Augustus 2019
18h30IvoorkustIvoorkust71 - 67EgypteEgypte
13 Augustus 2019
21h00SenegalSenegal85 - 47EgypteEgypte

Detail van de uitslagen


Groep B (Senegal - 10/08/2019 - 13/08/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Nigeria422018165+116
2Kameroen3211134159-25
3Tunesië220279170-91
10 Augustus 2019
12h00NigeriaNigeria75 - 26TunesiëTunesië
11 Augustus 2019
16h00KameroenKameroen95 - 53TunesiëTunesië
13 Augustus 2019
18h30NigeriaNigeria106 - 39KameroenKameroen

Detail van de uitslagen


Groep C (Senegal - 10/08/2019 - 13/08/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Mali4220153119+34
2Angola3211132120+12
3Congo-Kinshasa2202105151-46
10 Augustus 2019
17h00MaliMali71 - 63AngolaAngola
11 Augustus 2019
21h00AngolaAngola69 - 49Congo-KinshasaCongo-Kinshasa
13 Augustus 2019
16h00MaliMali82 - 56Congo-KinshasaCongo-Kinshasa

Detail van de uitslagen


Groep D (Senegal - 10/08/2019 - 13/08/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Mozambique422011590+25
2Kaapverdië3211115117-2
3Kenia220296119-23
10 Augustus 2019
14h30MozambiqueMozambique55 - 39KeniaKenia
11 Augustus 2019
13h30KaapverdiëKaapverdië64 - 57KeniaKenia
13 Augustus 2019
13h30MozambiqueMozambique60 - 51KaapverdiëKaapverdië

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Senegal - 14/08/2019 - 18/08/2019)


Eerste ronde (14/08/2019)
14 Augustus 2019
13h30AngolaAngola64 - 51KeniaKenia
16h00Congo-KinshasaCongo-Kinshasa78 - 46KaapverdiëKaapverdië
18h30EgypteEgypte68 - 63KameroenKameroen
21h00IvoorkustIvoorkust74 - 50TunesiëTunesië

Kwartfinales (15/08/2019)
15 Augustus 2019
13h30NigeriaNigeria79 - 46Congo-KinshasaCongo-Kinshasa
16h00MozambiqueMozambique80 - 66EgypteEgypte
18h30MaliMali60 - 51IvoorkustIvoorkust
21h00SenegalSenegal88 - 54AngolaAngola

Plaats 5-8 (16/08/2019)
16 Augustus 2019
13h30Congo-KinshasaCongo-Kinshasa54 - 47IvoorkustIvoorkust
16h00AngolaAngola68 - 66EgypteEgypte

Halve Finale (16/08/2019)
16 Augustus 2019
18h30NigeriaNigeria79 - 58MaliMali
21h00SenegalSenegal60 - 57MozambiqueMozambique

Plaats 7 (17/08/2019)
17 Augustus 2019
15h30EgypteEgypte62 - 58IvoorkustIvoorkust

Plaats 5 (17/08/2019)
17 Augustus 2019
18h00AngolaAngola68 - 48Congo-KinshasaCongo-Kinshasa

Om 3e/4e plaats (18/08/2019)
18 Augustus 2019
17h30MaliMali66 - 54MozambiqueMozambique

Finale (18/08/2019)
18 Augustus 2019
20h00NigeriaNigeria60 - 55SenegalSenegal

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden