De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Giro del Trentino-Melinda - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Giro del Trentino-Melinda - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2015

Giro del Trentino-Melinda 2015

ItaliëItalië - 21 April 2015 - 24 April 2015


Algemeen klassement - 24 April 2015


1AUSRichie Porte (AUS)Sky Professional Cycling Team13:43:41 
2ESPMikel Landa Meana (ESP)Astana0:22 
3CZELeopold König (CZE)Sky Professional Cycling Team0:58 
4ITADario Cataldo (ITA)Astana1:11 
5ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantini1:13 
6PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Bora - Argon 181:15 
7ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale1:32 
8RSALouis Meintjes (RSA)MTN - Qhubeka1:33 
9FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale1:34 
10ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:37 
11ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:48 
12COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Team Colombiazt
13ITADiego Rosa (ITA)Astana2:12 
14CANRyder Hesjedal (CAN)Cannondale - Garmin4:00 
15BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Team4:44 
16ESTTanel Kangert (EST)Astana5:10 
17ITAGianfranco Zilioli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec6:27 
18ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana6:35 
19ERIMerhawi Kudus (ERI)MTN - Qhubeka7:11 
20GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Argon 187:30 
21ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantini7:49 
22USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Cannondale - Garmin13:51 
23COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)Team Colombia8:24 
24KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana8:29 
25PORRicardo Augusto Vilela (POR)Caja Rural - Seguros Rga8:48 
26GBRHugh Carthy (GBR)Caja Rural - Seguros Rga9:08 
27VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Southeast9:18 
28ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Caja Rural - Seguros Rga10:10 
29COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombia10:35 
30ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec10:37 
31ITAMatteo Busato (ITA)Southeast11:22 
32ITADavide Gabburo (ITA)11:29 
33ITADavide Malacarne (ITA)Astana11:36 
34ITAAntonio Santoro (ITA)11:58 
35ITALuca Chirico (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox12:22 
36ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox13:06 
37ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rga13:42 
38ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Caja Rural - Seguros Rga13:55 
39ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Sky Professional Cycling Team14:21 
40ITADavide Villella (ITA)Cannondale - Garmin14:02 
41ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec14:27 
42FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale15:32 
43ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Argon 1816:38 
44RUSPetr Ignatenko (RUS)Rusvelo17:45 
45FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale18:53 
46ITAMoreno Moser (ITA)Cannondale - Garmin20:17 
47ITAGiorgio Cecchinel (ITA)Southeast22:07 
48ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga22:34 
49COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Team23:43 
50AUTDavid Wöhrer (AUT)Tirol24:00 
51ROUSerghei Tvetcov (ROU)Androni Giocattoli - Sidermec24:46 
52AUTLukas Pöstlberger (AUT)Tirol24:55 
53ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantini25:14 
54ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros Rga27:03 
55AUTMarkus Freiberger (AUT)Tirol27:24 
56ITACristiano Salerno (ITA)Bora - Argon 1827:45 
57AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Argon 1829:53 
58COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Team Colombia31:27 
59SWEGustav Erik Larsson (SWE)Cult Energy31:55 
60GERPaul Voss (GER)Bora - Argon 1832:24 
61CANHugo Houle (CAN)AG2R - La Mondiale33:11 
62ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)MTN - Qhubeka34:30 
63FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale35:06 
64COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Team Colombia35:47 
65USAIan Boswell (USA)Sky Professional Cycling Team36:19 
66GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale37:06 
67ITASimone Ponzi (ITA)Southeast41:16 
68ITASimone Petilli (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani41:37 
69RSAJohann Van Zyl (RSA)MTN - Qhubeka42:02 
70ITAFabio Taborre (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec43:52 
71ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec43:54 
72ITASimone Ravanelli (ITA)44:38 
73ITASimone Sterbini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox47:57 
74ITAMauro Finetto (ITA)Southeast49:06 
75ITAGianni Moscon (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior53:11 
76RUSAlexander Foliforov (RUS)Rusvelo54:10 
77ITAElia Favilli (ITA)Southeast57:54 

Etappe 1 - Riva del Garda - Arco - 13,3 km - 21 April 2015Ploegentijdrit


1GER Bora - Argon 18 (Dominique Nerz, Bartosz Huzarski, Paul Voss, José João Pimenta Costa Mendes, Patrick Konrad, Emanuel Buchmann, Cesare Benedetti, Cristiano Salerno)14:05
2GBR Sky Professional Cycling Team (Xabier Zandio Echaide, Konstantin Sivtsov, Ian Boswell, David Lopez Garcia, Leopold König, Sebastián Henao Gómez, Mikel Nieve Iturralde, Richie Porte)14:05
3KAZ Astana (Andrey Zeits, Paolo Tiralongo, Diego Rosa, Davide Malacarne, Mikel Landa Meana, Tanel Kangert, Dario Cataldo)14:09
4FRA AG2R - La Mondiale (Hugo Houle, Hubert Dupont, Domenico Pozzovivo, Jean-Christophe Péraud, Axel Domont, Romain Bardet, Blel Kadri, Patrick Gretsch)14:12
5ESP Caja Rural - Seguros RGA (Angel Madrazo Ruiz, Hugh Carthy, Antonio Molina Canet, Ricardo Augusto Vilela, Amets Txurruka Ansola, Miguel Ángel Benito Diez, Omar Fraile Matarranz, David Arroyo Duran)14:24
6ITA Southeast (Yonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis, Giorgio Cecchinel, Matteo Busato, Mauro Finetto, Giuseppe Fonzi, Mirko Tedeschi, Elia Favilli, Simone Ponzi)14:27
7RSA MTN - Qhubeka (Natnael Teweldemedhin Berhane, Louis Meintjes, Merhawi Kudus, Daniel Teklehaimanot, Adrien Niyonshuti, Johann Van Zyl)14:29
8USA Cannondale - Garmin (Kristoffer Skjerping, Nathan Brown, Lasse Norman Hansen, Moreno Moser, Joseph Lloyd Dombrowski, Ryder Hesjedal, Edward King, Davide Villella)14:29
9ITA Nippo - Vini Fantini (Giacomo Berlato, Damiano Cunego, Antonio Nibali, Iuri Filosi, Riccardo Stacchiotti, Alessandro Malaguti, Manabu Ishibashi, Alessandro Bisolti)14:36
10ITA Bardiani Valvole - CSF Inox (Francesco Manuel Bongiorno, Simone Sterbini, Luca Sterbini, Simone Andreetta, Luca Chirico, Edoardo Zardini, Andrea Piechele, Stefano Pirazzi)14:41
11ITA Nationaal team van Italië (Luca Paolini, Stefano Nardelli, Antonio Santoro, Davide Gabburo, Simone Petilli, Simone Ravanelli, Gianni Moscon, Giulio Ciccone)14:44
12RUS RusVelo (Artem Ovechkin, Alexander Foliforov, Ilar Arslanov, Alexander Rybakov, Petr Ignatenko, Alexander Evtushenko, Aleksandr Komin, Roman Kustadinchev)14:50
13AUT Tirol (Florian Schipflinger, Stefan Praxmarer, Lukas Pöstlberger, Mario Schoibl, Benjamin Brkic, David Wöhrer, Markus Freiberger, Sebastian Schönberger)14:55
14ITA Androni Giocattoli (Marco Frapporti, Gianfranco Zilioli, Serghei Tvetcov, Alessio Taliani, Fabio Taborre, Simone Stortoni, Oscar Gatto, Franco Pellizotti)14:56
15COL Team Colombia (Cayetano José Sarmiento Tunarrosa, Jorge Camillo Castiblanco Cubides, Miguel Angel Rubiano Chavez, Brayan Stiven Ramirez Chacon, Fabio Andres Duarte Arevalo, Darwin Ferney Pantoja Tovar, Walter Fernando Pedraza Morales, Rodolfo Andrés Torres Agudelo)14:58
16DEN Cult Energy (Karel Hník, Joel Zangerle, Gustav Erik Larsson, Linus Gerdemann, Rasmus Christian Quaade)15:03

Etappe 2 - Arco - Brentonico - 168,2 km - 22 April 2015Medium berg


1AUSRichie Porte (AUS)Sky Professional Cycling Team4:36:37 
2ESPMikel Landa Meana (ESP)Astana0:16 
3ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantini0:32 
4CZELeopold König (CZE)Sky Professional Cycling Teamzt
5COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Team Colombiazt
6ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
7ITADario Cataldo (ITA)Astana0:43 
8ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
9RSALouis Meintjes (RSA)MTN - Qhubekazt
10PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Bora - Argon 180:49 
11FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale1:13 
12ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
13ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale1:26 
14ITADiego Rosa (ITA)Astana1:44 
15BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Team2:16 
16ITAGianfranco Zilioli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:25 
17CANRyder Hesjedal (CAN)Cannondale - Garmin2:46 
18FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale3:25 
19ESTTanel Kangert (EST)Astana3:44 
20ERIMerhawi Kudus (ERI)MTN - Qhubeka4:58 
21ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Caja Rural - Seguros Rga6:08 
22ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
23GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Argon 18zt
24GERDominique Nerz (GER)Bora - Argon 18zt
25ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
26PORRicardo Augusto Vilela (POR)Caja Rural - Seguros Rgazt
27ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
28ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
29COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)Team Colombiazt
30ITAMoreno Moser (ITA)Cannondale - Garminzt
31USANathan Brown (USA)Cannondale - Garminzt
32ITADavide Malacarne (ITA)Astanazt
33ITADavide Gabburo (ITA)zt
34KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
35ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
36ITALuca Sterbini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
37ITADavide Villella (ITA)Cannondale - Garmin6:35 
38USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Cannondale - Garminzt
39ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
40VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Southeastzt

Etappe 3 - Ala - Fierozzo Val dei Mòcheni - 183,8 km - 23 April 2015Berg


1ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale4:54:12 
2ESPMikel Landa Meana (ESP)Astana0:05 
3AUSRichie Porte (AUS)Sky Professional Cycling Teamzt
4FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
5ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
6COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Team Colombia0:13 
7ITADario Cataldo (ITA)Astana0:15 
8ITADiego Rosa (ITA)Astanazt
9RSALouis Meintjes (RSA)MTN - Qhubeka0:17 
10CZELeopold König (CZE)Sky Professional Cycling Teamzt
11PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Bora - Argon 18zt
12ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:20 
13ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
14ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
15GBRHugh Carthy (GBR)Caja Rural - Seguros Rga0:35 
16CANRyder Hesjedal (CAN)Cannondale - Garmin0:41 
17USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Cannondale - Garmin4:54:05 
18ESTTanel Kangert (EST)Astana1:13 
19COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)Team Colombiazt
20ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
21GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Argon 18zt
22GERDominique Nerz (GER)Bora - Argon 18zt
23ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
24ERIMerhawi Kudus (ERI)MTN - Qhubeka1:40 
25ITAAntonio Santoro (ITA)1:57 

Etappe 4 - Malè - Cles - 161,5 km - 24 April 2015Ontsnapping


1ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana3:58:07 
2ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
3COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombiazt
4ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantini0:37 
5FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondialezt
6ITAGianfranco Zilioli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
7ITASimone Petilli (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:39 
8ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:49 
9ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
10PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Bora - Argon 18zt
11ITASimone Ponzi (ITA)Southeastzt
12ITADavide Gabburo (ITA)zt
13ITAMauro Finetto (ITA)Southeastzt
14ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
15ITAFabio Taborre (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
16ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
17KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
18ITAGianni Moscon (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fiorzt
19ITALuca Chirico (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
20ITAMoreno Moser (ITA)Cannondale - Garminzt
21CANHugo Houle (CAN)AG2R - La Mondialezt
22CZELeopold König (CZE)Sky Professional Cycling Teamzt
23ESPMikel Landa Meana (ESP)Astanazt
24ERIMerhawi Kudus (ERI)MTN - Qhubekazt
25ITADavide Villella (ITA)Cannondale - Garminzt
26ITACristiano Salerno (ITA)Bora - Argon 18zt
27ITADario Cataldo (ITA)Astanazt
28AUSRichie Porte (AUS)Sky Professional Cycling Teamzt
29ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
30ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondialezt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden