De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Le Tour de Bretagne Cycliste trophée harmonie Mutuelle - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Le Tour de Bretagne Cycliste trophée harmonie Mutuelle - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2015

Le Tour de Bretagne Cycliste trophée harmonie Mutuelle 2015

FrankrijkFrankrijk - 25 April 2015 - 1 Mei 2015


Algemeen klassement - 1 Mei 2015


1BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelles27:34:01 
2BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Development0:10 
3NORDaniel Hoelgaard (NOR)Joker0:12 
4FRAAnthony Delaplace (FRA)Bretagne - Séché Environnement0:13 
5FRALilian Calmejane (FRA)Vendée U0:20 
6SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Project0:23 
7GBRAlex Peters (GBR)Seg Racing Academy0:35 
8USAWilliam Barta (USA)Axeon0:43 
9BELKenneth Van Rooy (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:57 
10ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Awt - Greenway1:04 
11ITAAlberto Cecchin (ITA)Roth - Skodazt
12NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jokerzt
13NEDFloris Gerts (NED)BMC Development1:05 
14FRAChristophe Laborie (FRA)Bretagne - Séché Environnement1:06 
15NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Developmentzt
16FRAThomas Lebas (FRA)Bridgestone Anchor1:07 
17FRAMarc Fournier (FRA)CC Nogent-Sur-Oise1:08 
18NEDSam Oomen (NED)Rabobank Development1:09 
19FRACamille Thominet (FRA)1:10 
20NEDDennis Van Winden (NED)Synergy Baku Cycling Projectzt
21NEDLennard Hofstede (NED)Rabobank Developmentzt
22AUSNichola Schultz (AUS)Cr4 Chemins/roannezt
23FRAFranck Bonnamour (FRA)zt
24FRARomain Guyot (FRA)zt
25USAJustin Oien (USA)Axeonzt
26RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Itera - Katushazt
27FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terrezt
28ITAAndrea Pasqualon (ITA)1:12 
29NORVegard Robinson Bugge (NOR)Sparebanken Sør1:21 
30FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terre1:28 
31FRAAdrien Legros (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon1:58 
32BELKevyn Ista (BEL)Wallonie Bruxelles2:16 
33NORVegard Stake Laengen (NOR)Joker2:39 
34NORAnders Skaarseth (NOR)Joker2:42 
35NEDMartijn Tusveld (NED)Rabobank Development4:03 
36GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling4:05 
37FRAFrédéric Guillemot (FRA)zt
38FRAMatthieu Boulo (FRA)Bretagne - Séché Environnement5:59 
39NEDAntwan Tolhoek (NED)Rabobank Development6:43 
40FRAYannis Yssaad (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon12:05 
41USAPhilip O'Donnell (USA)Axeon12:15 
42USAAlexey Vermeulen (USA)BMC Development12:28 
43FRARomain Cardis (FRA)Vendée U12:29 
44FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terre12:33 
45BELMaarten Craeghs (BEL)Lotto - Soudal Espoirs12:58 
46FRADamien Monier (FRA)Bridgestone Anchor13:12 
47FRAJustin Mottier (FRA)CC Nogent-Sur-Oise13:45 
48SUILukas Spengler (SUI)BMC Development14:49 
49FRAYann Botrel (FRA)zt
50ESPDavid Casillas Oviedo (ESP)15:50 
51JAPTakero Terasaki (JAP)Bridgestone Anchor16:11 
52RUSDenis Zkuykov (RUS)Itera - Katusha17:38 
53AUSRobert Power (AUS)18:33 
54USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)BMC Development20:10 
55FRACamille Guerin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon21:00 
56NORFridtjof Røinås (NOR)Sparebanken Sør21:30 
57BELAntoine Warnier (BEL)Wallonie Bruxelles21:32 
58GERMarco König (GER)Leopard Pro Cycling22:11 
59ESPDiego Noriega Gómez (ESP)22:35 
60FRASimon Sellier (FRA)Vendée U22:46 
61FRAAxel Journiaux (FRA)23:02 
62JAPKohei Uchima (JAP)Bridgestone Anchor23:52 
63NEDJasper Bovenhuis (NED)Seg Racing Academy25:55 
64FRAAnthony Haspot (FRA)25:57 
65NZLHayden McCormick (NZL)Lotto - Soudal Espoirs26:31 
66ESPPello Olaberria Arruabarrena (ESP)27:23 
67FRABenjamin L'Hermitte (FRA)30:58 
68NZLHamish Schreurs (NZL)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon31:06 
69FRAStephen Guevel (FRA)31:35 
70NEDJulius Van Den Berg (NED)Seg Racing Academy31:44 
71FRASylvain Blanquefort (FRA)33:15 
72BELBrecht Ruyters (BEL)Lotto - Soudal Espoirs33:25 
73JAPSho Hatsuyama (JAP)Bridgestone Anchor33:32 
74BELJonathan Dufrasne (BEL)34:22 
75FRASébastien Coquil (FRA)36:37 
76AUSAlex Clements (AUS)40:43 
77BELKenny Molly (BEL)40:47 
78NORAdrian Aas Stien (NOR)Joker41:20 
79NAMTill Drobisch (NAM)41:26 
80NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Sparebanken Sør45:54 
81SUILukas Jaun (SUI)Roth - Skoda51:03 
82AUSHarry Carpenter (AUS)57:32 
83USANeilson Powless (USA)59:32 
84LUXKevin Feiereisen (LUX)Leopard Pro Cycling1:02:03 
85SVKJakub Novák (SVK)Awt - Greenway1:09:15 
86LUXMassimo Morabito (LUX)Leopard Pro Cycling1:09:44 
87MASLoh Sea Keong (MAS)Seg Racing Academy1:12:58 

Etappe 1 - Pontchâteau - Crossac - 25 April 2015Ontsnapping


1NORAdrian Aas Stien (NOR)Joker3:26:19 
2BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Developmentzt
3BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelleszt
4USAWilliam Barta (USA)Axeonzt
5FRAAlexis Guerin (FRA)Awt - Greenwayzt
6NORVegard Robinson Bugge (NOR)Sparebanken Sørzt
7FRAAnthony Delaplace (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
8NEDMartijn Tusveld (NED)Rabobank Developmentzt
9NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jokerzt
10SUITristan Marguet (SUI)Roth - Skoda0:27 
11FRARomain Cardis (FRA)Vendée Uzt
12BELKenneth Van Rooy (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
13FRAFrédéric Guillemot (FRA)zt
14ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Awt - Greenwayzt
15USAMiguel Bryon (USA)Hincapie Sportswearzt
16FRAJérémy Lecroq (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
17BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelleszt
18NORDaniel Hoelgaard (NOR)Jokerzt
19POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Awt - Greenwayzt
20ITAAlberto Cecchin (ITA)Roth - Skodazt
21GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cyclingzt
22FRARayane Bouhanni (FRA)Awt - Greenwayzt
23AUSJesse Kerrison (AUS)BMC Developmentzt
24FRACamille Thominet (FRA)zt
25FRAYannis Yssaad (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
26FRAThibault Ferasse (FRA)zt
27AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
28RUSDenis Borovik (RUS)Itera - Katushazt
29NZLHamish Schreurs (NZL)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
30ESPDavid Casillas Oviedo (ESP)zt

Etappe 2 - Sainte-Reine-de-Bretagne - Melgrand - 26 April 2015Sprint


1SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Project3:53:52 
2NORDaniel Hoelgaard (NOR)Joker0:02 
3FRALilian Calmejane (FRA)Vendée Uzt
4ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Awt - Greenwayzt
5AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
6ITAAlberto Cecchin (ITA)Roth - Skodazt
7NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Developmentzt
8SUILukas Jaun (SUI)Roth - Skodazt
9GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cyclingzt
10ITAAndrea Pasqualon (ITA)zt
11NEDAntwan Tolhoek (NED)Rabobank Developmentzt
12BELKenneth Van Rooy (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
13NOROdd Christian Eiking (NOR)Jokerzt
14GBRAlex Peters (GBR)Seg Racing Academyzt
15FRAChristophe Laborie (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
16NORVegard Stake Laengen (NOR)Jokerzt
17FRASimon Sellier (FRA)Vendée Uzt
18BELMaarten Craeghs (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
19FRAMatthieu Boulo (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
20NZLHayden McCormick (NZL)Lotto - Soudal Espoirszt
21FRAThomas Lebas (FRA)Bridgestone Anchorzt
22NORAnders Skaarseth (NOR)Jokerzt
23FRAFabrice Seigneur (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
24NEDDennis Van Winden (NED)Synergy Baku Cycling Projectzt
25USADaniel Eaton (USA)Axeonzt

Etappe 3 - Baud - Cleden-Cap Sizun - 27 April 2015Ontsnapping


1FRALilian Calmejane (FRA)Vendée U4:40:34 
2NORDaniel Hoelgaard (NOR)Joker0:10 
3ITAAlberto Cecchin (ITA)Roth - Skoda0:11 
4ITAAndrea Pasqualon (ITA)zt
5ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Awt - Greenwayzt
6FRAChristophe Laborie (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
7FRAMarc Fournier (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
8GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling0:13 
9GBRAlex Peters (GBR)Seg Racing Academyzt
10BELKenneth Van Rooy (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
11NEDFloris Gerts (NED)BMC Developmentzt
12NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Developmentzt
13BELMaarten Craeghs (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
14BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelleszt
15FRAThomas Lebas (FRA)Bridgestone Anchorzt
16FRARomain Cardis (FRA)Vendée Uzt
17NEDDennis Van Winden (NED)Synergy Baku Cycling Projectzt
18FRACamille Thominet (FRA)zt
19FRAMatthieu Boulo (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
20FRAFrédéric Guillemot (FRA)zt
21NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jokerzt
22FRAAdrien Legros (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
23ESPDavid Casillas Oviedo (ESP)zt
24FRACamille Guerin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
25FRARomain Guyot (FRA)zt
26SUILukas Spengler (SUI)BMC Developmentzt
27FRASimon Sellier (FRA)Vendée Uzt
28AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
29FRASylvain Blanquefort (FRA)zt
30NOROdd Christian Eiking (NOR)Jokerzt

Etappe 4 - Plogoff - Pointe du Raz - Pontivy - 28 April 2015Ontsnapping


1GBRAlex Peters (GBR)Seg Racing Academy4:16:25 
2GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Projectzt
3FRAAnthony Delaplace (FRA)Bretagne - Séché Environnement0:02 
4NORDaniel Hoelgaard (NOR)Joker0:25 
5ITAAndrea Pasqualon (ITA)zt
6BELKenneth Van Rooy (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
7ITAAlberto Cecchin (ITA)Roth - Skodazt
8BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Developmentzt
9NEDDennis Van Winden (NED)Synergy Baku Cycling Projectzt
10FRALilian Calmejane (FRA)Vendée Uzt
11ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Awt - Greenwayzt
12AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
13FRAChristophe Laborie (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
14AUSNichola Schultz (AUS)Cr4 Chemins/roannezt
15BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelleszt
16FRAJérémy Lecroq (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
17FRAThomas Lebas (FRA)Bridgestone Anchorzt
18FRAFranck Bonnamour (FRA)zt
19FRACamille Thominet (FRA)zt
20FRAMarc Fournier (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
21FRAPierre Luc Périchon (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
22NEDFloris Gerts (NED)BMC Developmentzt
23FRAJustin Mottier (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
24ESPDavid Casillas Oviedo (ESP)zt
25FRAYannis Yssaad (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
26NEDJasper Bovenhuis (NED)Seg Racing Academyzt
27NOROdd Christian Eiking (NOR)Jokerzt
28FRACamille Guerin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
29AUSMiles Scotson (AUS)zt
30FRASylvain Blanquefort (FRA)zt
31FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terrezt
32FRAFrédéric Guillemot (FRA)zt
33FRASimon Sellier (FRA)Vendée Uzt
34FRAAlexis Guerin (FRA)Awt - Greenwayzt
35FRARomain Guyot (FRA)zt

Etappe 5 - Pontivy - Perros-Guirec - 29 April 2015Ontsnapping


1NORDaniel Hoelgaard (NOR)Joker4:13:04 
2BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelleszt
3SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Projectzt
4FRALilian Calmejane (FRA)Vendée U0:06 
5NOROdd Christian Eiking (NOR)Joker0:21 
6ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Awt - Greenwayzt
7NEDFloris Gerts (NED)BMC Developmentzt
8BELKenneth Van Rooy (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
9NEDLennard Hofstede (NED)Rabobank Developmentzt
10GBRAlex Peters (GBR)Seg Racing Academyzt
11FRAMarc Fournier (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
12ITAAlberto Cecchin (ITA)Roth - Skodazt
13AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
14BELKevyn Ista (BEL)Wallonie Bruxelleszt
15FRACamille Thominet (FRA)zt
16FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terrezt
17AUSNichola Schultz (AUS)Cr4 Chemins/roannezt
18NEDDennis Van Winden (NED)Synergy Baku Cycling Projectzt
19FRAAnthony Delaplace (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
20FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terrezt
21ESPDiego Noriega Gómez (ESP)zt
22RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Itera - Katushazt
23NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Developmentzt
24NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jokerzt
25USAWilliam Barta (USA)Axeonzt
26FRAThomas Lebas (FRA)Bridgestone Anchorzt
27FRAChristophe Laborie (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
28NORAnders Skaarseth (NOR)Jokerzt
29USAJustin Oien (USA)Axeonzt
30NEDSam Oomen (NED)Rabobank Developmentzt
31NORVegard Robinson Bugge (NOR)Sparebanken Sørzt
32FRARomain Guyot (FRA)zt
33FRAFranck Bonnamour (FRA)zt
34BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Developmentzt
35NORVegard Stake Laengen (NOR)Jokerzt
36ITAAndrea Pasqualon (ITA)0:25 
37FRAAdrien Legros (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon1:09 
38NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Developmentzt
39NORFridtjof Røinås (NOR)Sparebanken Sør2:55 
40GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cyclingzt

Etappe 6 - Perros-Guirec - Le Quillio - 30 April 2015Sprint


1FRAYannis Yssaad (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon3:41:04 
2NORDaniel Hoelgaard (NOR)Jokerzt
3NOROdd Christian Eiking (NOR)Jokerzt
4FRAChristophe Laborie (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
5GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cyclingzt
6NEDDennis Van Winden (NED)Synergy Baku Cycling Projectzt
7BELKenneth Van Rooy (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
8ITAAndrea Pasqualon (ITA)zt
9BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelleszt
10JAPTakero Terasaki (JAP)Bridgestone Anchorzt
11FRACamille Thominet (FRA)zt
12ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Awt - Greenwayzt
13FRAFrédéric Guillemot (FRA)zt
14FRAJérémy Lecroq (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
15BELKevyn Ista (BEL)Wallonie Bruxelleszt
16NEDFloris Gerts (NED)BMC Developmentzt
17ITAAlberto Cecchin (ITA)Roth - Skodazt
18FRABenjamin Le Montagner (FRA)zt
19FRALilian Calmejane (FRA)Vendée Uzt
20FRAAnthony Delaplace (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
21FRACamille Guerin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
22FRAAdrien Legros (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
23USAWilliam Barta (USA)Axeonzt
24JAPSho Hatsuyama (JAP)Bridgestone Anchorzt
25NEDMartijn Tusveld (NED)Rabobank Developmentzt

Etappe 7 - Liffré - Liffré - 1 Mei 2015Ontsnapping


1BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Development3:22:09 
2SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Project0:13 
3ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Awt - Greenway0:16 
4GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cyclingzt
5NEDFloris Gerts (NED)BMC Developmentzt
6BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelleszt
7BELKenneth Van Rooy (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
8NEDDennis Van Winden (NED)Synergy Baku Cycling Projectzt
9FRAYannis Yssaad (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
10FRAAnthony Delaplace (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
11NORDaniel Hoelgaard (NOR)Jokerzt
12NEDLennard Hofstede (NED)Rabobank Developmentzt
13FRAFranck Bonnamour (FRA)zt
14NEDJasper Bovenhuis (NED)Seg Racing Academyzt
15NEDSam Oomen (NED)Rabobank Developmentzt
16FRAThomas Lebas (FRA)Bridgestone Anchorzt
17FRAMarc Fournier (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
18FRAFrédéric Guillemot (FRA)zt
19FRAAdrien Legros (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
20ITAAndrea Pasqualon (ITA)zt
21JAPTakero Terasaki (JAP)Bridgestone Anchorzt
22AUSNichola Schultz (AUS)Cr4 Chemins/roannezt
23FRARomain Guyot (FRA)zt
24NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Developmentzt
25FRACamille Thominet (FRA)zt
26NEDAntwan Tolhoek (NED)Rabobank Developmentzt
27FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terrezt
28USAPhilip O'Donnell (USA)Axeonzt
29FRAChristophe Laborie (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
30USAWilliam Barta (USA)Axeonzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden