De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Giro del Trentino - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Giro del Trentino - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2014

Giro del Trentino 2014

ItaliëItalië - 22 April 2014 - 25 April 2014


Algemeen klassement - 25 April 2014


1AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team14:14:03
2ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale0:50
3POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida1:01
4COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombiazt
5RSALouis Meintjes (RSA)MTN - Qhubeka1:06
6PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Netapp - Endura1:07
7ITAFabio Aru (ITA)Astana1:09
8ITAMichele Scarponi (ITA)Astana1:11
9ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela1:26
10ESPMikel Landa Meana (ESP)Astana1:32
11ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistar3:28
12NZLGeorge Bennett (NZL)Cannondale3:53
13ITAMatteo Rabottini (ITA)Neri Sottoli4:03
14ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox4:17
15FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale4:22
16BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Team5:42
17ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga5:52
18ITAMauro Finetto (ITA)Neri Sottoli6:07
19GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Team6:26
20ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox6:37
21RUSSergey Lagutin (RUS)Rusvelo6:41
22ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubeka6:46
23SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Team6:50
24ITAEros Capecchi (ITA)Movistar7:01
25ITAIvan Basso (ITA)Cannondale8:10
26COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Team Colombia8:57
27COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Merida9:01
28RUSIlnur Zakarin (RUS)Rusvelo9:21
29RUSArtem Ovechkin (RUS)Rusvelo9:44
30POLMarek Rutkiewicz (POL)CCC - Polsat - Polkowice10:50
31VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Venezuela10:55
32ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Caja Rural - Seguros Rga12:26
33IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Team12:41
34ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Netapp - Endura13:07
35PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Netapp - Endura13:18
36ITAPatrick Facchini (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela13:46
37CZELeopold König (CZE)Netapp - Endura14:02
38VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattoli - Venezuela14:52
39ITADiego Rosa (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela15:07
40ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Caja Rural - Seguros Rga16:01
41FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale17:18
42VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Neri Sottoli17:40
43USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team18:23
44ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana18:55
45ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela18:58
46ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox20:37
47KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana20:45
48ITACristiano Salerno (ITA)Cannondale21:01
49ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela21:38
50ITAFrancesco Failli (ITA)Neri Sottoli22:06
51POLSylvester Szmyd (POL)Movistar22:12
52RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubeka22:17
53ITAAngelo Pagani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox22:42
54POLMateusz Taciak (POL)CCC - Polsat - Polkowice23:33
55POLLukasz Owsian (POL)CCC - Polsat - Polkowice25:03
56ITAValerio Agnoli (ITA)Astana25:38
57COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Team Colombia29:04
58ITADamiano Caruso (ITA)Cannondale30:03
59USAIan Boswell (USA)Sky Professional Cycling Team33:32
60COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar33:47
61ITADario Cataldo (ITA)Sky Professional Cycling Team34:44
62ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox36:24
63ITAMoreno Moser (ITA)Cannondale36:47
64POLBartosz Huzarski (POL)Netapp - Endura37:53
65RWAAdrien Niyonshuti (RWA)MTN - Qhubeka39:03
66FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale39:25
67RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelo39:52
68ITADonato De Jeso (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox41:13
69ITAGianfranco Zilioli (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela41:30
70ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga41:50
71BELYannick Eijssen (BEL)BMC Racing Team41:59
72POLJaroslaw Marycz (POL)CCC - Polsat - Polkowice45:43
73SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astana45:47
74ITASalvatore Puccio (ITA)Sky Professional Cycling Team46:05
75ITAAdriano Malori (ITA)Movistar46:57
76ITAFabio Taborre (ITA)Neri Sottoli48:52
77ITAStefano Locatelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox49:34
78CHNGang Xu (CHN)Lampre - Merida49:42
79RUSSerguei Klimov (RUS)Rusvelo49:44
80COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Lampre - Merida49:45
81ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)MTN - Qhubeka51:01
82ITACesare Benedetti (ITA)Netapp - Endura51:14
83POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Polsat - Polkowice51:35
84RUSArtur Ershov (RUS)Rusvelo51:45
85RSAJim Songezo (RSA)MTN - Qhubeka51:47
86ENGAlex Dowsett (ENG)Movistar52:59
87POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Polsat - Polkowice53:01
88USAEvan Huffman (USA)Astana53:15
89ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga53:27
90COLJuan Esteban Arango Carvajal (COL)Team Colombia55:02
91RUSAlexander Serov (RUS)Rusvelo55:54
92POLMaciej Paterski (POL)CCC - Polsat - Polkowice55:59
93COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombia56:00
94GERJulian Kern (GER)AG2R - La Mondialezt
95CZEJosef Cerný (CZE)CCC - Polsat - Polkowice56:54
96GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale58:22
97RUSAndrey Solomennikov (RUS)Rusvelo58:23
98ITASamuele Conti (ITA)Neri Sottoli58:58
99ITAGiorgio Cecchinel (ITA)Neri Sottoli59:39
100ITALuigi Miletta (ITA)Neri Sottoli1:00:41
101ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Movistar1:03:02
102ITAElia Favilli (ITA)Lampre - Merida1:03:11
103COLDuber Armando Quintero Artunduaga (COL)Team Colombia1:04:25
104ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar1:10:34
105FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondiale1:16:23

Etappe 1 - Riva del Garda - Arco - 14,3 km - 22 April 2014Ploegentijdrit


1USA BMC Racing Team14:02
2GER NetApp - Endura+0:15
3GBR Sky Professional Cycling Team+0:19
4ESP Movistar+0:22
5USA Cannondale+0:23
6KAZ Astana+0:29
7RUS RusVelo+0:31
8ITA Lampre - Merida+0:33
9POL CCC - Polsat - Polkowice+0:36
10COL Nationaal team van Colombia+0:37
11ITA Neri Sottoli+0:38
12RSA MTN - Qhubeka+0:40
13FRA AG2R - La Mondiale+0:44
14ESP Caja Rural - Seguros RGA+0:48
15ITA Bardiani Valvole - CSF Inox+0:48
16ITA Androni Giocattoli - Venezuela+0:49

Etappe 2 - Limone sul Garda - San Giacomo di Brentonico - 164,5 km - 23 April 2014Medium berg


1ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox4:25:39
2POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida0:19
3COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombiazt
4AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
5ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale0:23
6ITAFabio Aru (ITA)Astana0:26
7ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela0:36
8ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
9ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistar0:38
10PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Netapp - Endurazt
11ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
12ITAMichele Scarponi (ITA)Astanazt
13COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Merida0:49
14BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Team0:50
15RSALouis Meintjes (RSA)MTN - Qhubeka0:55
16ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
17FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
18ESPMikel Landa Meana (ESP)Astanazt
19NZLGeorge Bennett (NZL)Cannondalezt
20SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
21ITAMauro Finetto (ITA)Neri Sottoli1:09
22RUSIlnur Zakarin (RUS)Rusvelo1:13
23ITAMatteo Rabottini (ITA)Neri Sottolizt
24ITAEros Capecchi (ITA)Movistarzt
25RUSSergey Lagutin (RUS)Rusvelo1:18
26PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Netapp - Endurazt
27RUSArtem Ovechkin (RUS)Rusvelozt
28ITADiego Rosa (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela1:26
29ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubekazt
30RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubeka1:28
31ITAAngelo Pagani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
32IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Team1:31
33COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Team Colombiazt
34VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Venezuela1:46
35ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Netapp - Endurazt
36VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Neri Sottolizt
37ITAValerio Agnoli (ITA)Astana1:49
38ITAIvan Basso (ITA)Cannondalezt
39ITAPatrick Facchini (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela1:57
40POLMarek Rutkiewicz (POL)CCC - Polsat - Polkowice1:59
41ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:30
42POLSylvester Szmyd (POL)Movistar2:38
43ITADavide Formolo (ITA)Cannondalezt
44ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
45ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt

Etappe 3 - Mori - Roncone - 184,4 km - 24 April 2014Medium berg


1AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team4:43:43
2ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale0:03
3ESPMikel Landa Meana (ESP)Astana0:09
4ITAMichele Scarponi (ITA)Astana0:18
5ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistar0:20
6ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:25
7ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
8PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Netapp - Endurazt
9RSALouis Meintjes (RSA)MTN - Qhubeka0:27
10COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombia0:28
11ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela0:30
12POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida0:34
13ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:45
14NZLGeorge Bennett (NZL)Cannondale0:51
15BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Team0:53
16ITAEros Capecchi (ITA)Movistar0:57
17IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Teamzt
18FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale1:02
19ITAMatteo Rabottini (ITA)Neri Sottoli1:07
20ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Netapp - Endura1:12
21POLMarek Rutkiewicz (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
22ITAMauro Finetto (ITA)Neri Sottoli1:14
23SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Team1:16
24ITADiego Rosa (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela1:18
25RUSSergey Lagutin (RUS)Rusvelo1:19
26RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubeka1:21
27VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Venezuela1:28
28ITAIvan Basso (ITA)Cannondale1:29
29RUSIlnur Zakarin (RUS)Rusvelozt
30ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:42
31ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
32VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattoli - Venezuelazt
33COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Merida1:47
34ITAPatrick Facchini (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela1:49
35RUSArtem Ovechkin (RUS)Rusvelo1:57
36ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:05
37ITACristiano Salerno (ITA)Cannondale2:12
38COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Team Colombia2:20
39VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Neri Sottoli2:26
40ITAFrancesco Failli (ITA)Neri Sottoli2:46
41ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
42ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela2:49
43POLLukasz Owsian (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
44PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Netapp - Endura3:07
45CZELeopold König (CZE)Netapp - Endura3:15
46FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
47ITAValerio Agnoli (ITA)Astanazt
48ITAMoreno Moser (ITA)Cannondale3:17
49GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
50ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt

Etappe 4 - Val Daone - Monte Bondone - 175 km - 25 April 2014Medium berg


1ESPMikel Landa Meana (ESP)Astana4:49:39
2RSALouis Meintjes (RSA)MTN - Qhubeka0:10
3ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela0:35
4POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida0:41
5AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
6COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombiazt
7ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale0:46
8ITAMichele Scarponi (ITA)Astanazt
9PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Netapp - Endura0:49
10ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
11GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Team1:04
12ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:44
13ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubeka1:50
14ITAMatteo Rabottini (ITA)Neri Sottoli2:05
15FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale2:41
16NZLGeorge Bennett (NZL)Cannondale2:44
17ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistar3:08
18ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:26
19RUSSergey Lagutin (RUS)Rusvelo3:42
20ITAMauro Finetto (ITA)Neri Sottoli4:06
21BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Team4:40
22ITAEros Capecchi (ITA)Movistar5:29
23ITAIvan Basso (ITA)Cannondalezt
24SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
25COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Team Colombiazt
26VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattoli - Venezuela6:10
27ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox6:14
28COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Merida6:52
29FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
30CZELeopold König (CZE)Netapp - Endura6:54
31RUSArtem Ovechkin (RUS)Rusvelo6:58
32RUSIlnur Zakarin (RUS)Rusvelo7:08
33VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Venezuela7:52
34POLMarek Rutkiewicz (POL)CCC - Polsat - Polkowice8:03
35ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
36PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Netapp - Endura9:38
37COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar9:45
38USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team9:56
39ITAPatrick Facchini (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela10:11
40ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana10:54

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden