De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour of Croatia - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour of Croatia - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Kroatië

Uitslagen 2015

Tour of Croatia 2015

KroatiëKroatië - 22 April 2015 - 26 April 2015


Algemeen klassement - 26 April 2015


1POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice22:05:16 
2SLOPrimoz Roglic (SLO)Adria Mobil1:01 
3POLSylvester Szmyd (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:18 
4ITAEdward Ravasi (ITA)1:39 
5RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelo1:40 
6BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowice2:17 
7CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen2:32 
8ITADavide Pacchiardo (ITA)3:18 
9POLMarek Rutkiewicz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice4:09 
10SLOGrega Bole (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice4:23 
11POLMichal Podlaski (POL)Active Jet5:07 
12CROMatija Kvasina (CRO)Felbermayr - Simplon Wels6:37 
13COLJose Tito Hernandez Jaramillo (COL)GM7:05 
14ITAPaolo Ciavatta (ITA)d'Amico - Bottecchia7:08 
15RUSRoman Maikin (RUS)Rusvelo8:25 
16BELStef Van Zummeren (BEL)Verandas Willems8:33 
17ITANicola Gaffurini (ITA)Mg.kvis - Vega9:26 
18ITADavide Viganò (ITA)Idea 2010 ASD9:30 
19ITAMoreno Giampaolo (ITA)Mg.kvis - Vega10:57 
20SUIEnea Cambianica (SUI)Meridiana - Kamen12:03 
21SLOMarko Pavlic (SLO)Radenska Ljubljana13:23 
22SLOJure Golcer (SLO)Felbermayr - Simplon Wels13:26 
23ESPHiginio Fernandez Suarez (ESP)Movistar Ecuador13:33 
24CZEDaniel Turek (CZE)Cycling Academy14:07 
25NOROddbjørn Klomsten Andersen (NOR)Froy - Oslo14:17 
26CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil14:55 
27NEDWouter Mol (NED)Join's - De Rijkezt
28ITAMarco D'Urbano (ITA)GM15:29 
29CROJosip Rumac (CRO)Adria Mobil18:22 
30ITAMatteo Spreafico (ITA)Idea 2010 ASD18:49 
31NEDIke Groen (NED)Join's - De Rijke19:08 
32AZEKirill Pozdnyakov (AZE)Rusvelo19:16 
33ITAAlessandro Mario Ferrarotti (ITA)GM19:35 
34FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk19:37 
35POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice19:54 
36ECUSegundo Mesias Navarrete Navarrete (ECU)Movistar Ecuador21:00 
37ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Active Jet22:27 
38NEDKai Reus (NED)Verandas Willems22:55 
39ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Movistar Ecuador24:32 
40POLPawel Franczak (POL)Active Jet25:45 
41SLODomen Novak (SLO)Adria Mobil26:08 
42BELOlivier Pardini (BEL)Verandas Willems26:09 
43AUTFelix Großschartner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels26:55 
44RUSAndrey Solomennikov (RUS)Rusvelo27:00 
45POLJaroslaw Marycz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice27:21 
46NEDRobert De Greef (NED)Join's - De Rijke28:05 
47IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordisk28:11 
48COLEduardo Estrada Celis (COL)28:43 
49GERMarcel Franz (GER)LKT Team Brandenburg29:14 
50POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice30:00 
51CROBruno Maltar (CRO)Meridiana - Kamen30:29 
52POLPawel Bernas (POL)Active Jet30:37 
53RUSAndrey Sazanov (RUS)GM30:50 
54ITAMichele Gazzarra (ITA)Mg.kvis - Vega31:29 
55GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburg31:48 
56ITAMarco Tizza (ITA)Idea 2010 ASD31:55 
57BELGaëtan Bille (BEL)Verandas Willems34:01 
58ISRGuy Gabay (ISR)Cycling Academy34:24 
59POLWojciech Migdal (POL)Cycling Academy35:02 
60BELJoeri Calleeuw (BEL)Verandas Willems35:13 
61SLORok Korosec (SLO)Radenska Ljubljana36:05 
62ITACristiano Monguzzi (ITA)zt
63NEDCoen Vermeltfoort (NED)Join's - De Rijkezt
64ITASilvio Giorni (ITA)d'Amico - Bottecchiazt
65NEDRonan Van Zandbeek (NED)Join's - De Rijke36:11 
66ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)36:18 
67ITAFilippo Fortin (ITA)GM36:23 
68AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
69NEDJetse Bol (NED)Join's - De Rijke36:25 
70RUSIvan Balykin (RUS)Rusvelo36:31 
71SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil36:57 
72RUSMamyr Stash (RUS)Rusvelo37:46 
73NORAnders Kristoffersen (NOR)Froy - Oslo37:58 
74ITAAntonio Di Sante (ITA)GMzt
75SLODavid Per (SLO)Adria Mobil38:06 
76RUSIgor Boev (RUS)Rusvelo38:17 
77COLJordan Arley Parra Arias (COL)GM38:20 
78ITAMatteo Malucelli (ITA)Idea 2010 ASD38:23 
79SLOMatej Marin (SLO)Felbermayr - Simplon Wels38:29 
80SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobil38:33 
81ISRYoav Bar (ISR)Cycling Academy39:18 
82ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar Ecuador39:19 
83ITASimone Campagnaro (ITA)Meridiana - Kamen40:03 
84SLOUros Repse (SLO)40:09 
85RUSAlexander Serov (RUS)Rusvelo40:15 
86ITALiam Bertazzo (ITA)Southeast40:20 
87AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk40:21 
88POLLukasz Bodnar (POL)Active Jet40:42 
89BELSten Van Gucht (BEL)Verandas Willems40:47 
90ITAFabio Chinello (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani40:48 
91SLOMatic Safaric Kolar (SLO)Radenska Ljubljana40:51 
92BELDimitri Claeys (BEL)Verandas Willems41:18 
93POLKamil Gradek (POL)Active Jet41:37 
94ITAGiorgio Bocchiola (ITA)d'Amico - Bottecchia44:30 
95BELDaan Myngheer (BEL)Verandas Willems45:05 
96ITALuca Muffolini (ITA)Mg.kvis - Vega45:16 
97NEDKobus Hereijgers (NED)Join's - De Rijke45:46 
98POLPawel Brylowski (POL)Active Jet45:50 
99ITAAlessandro Pettiti (ITA)Idea 2010 ASD47:09 
100SLOJure Miskulin (SLO)Radenska Ljubljana47:55 
101ITAAdriano Brogi (ITA)d'Amico - Bottecchia48:03 
102ECUJose Carlos Ragonessi Guzman (ECU)Movistar Ecuador48:05 
103SLOGregor Krajnc (SLO)Radenska Ljubljana49:27 
104CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamen50:51 
105FRADamien Garcia (FRA)Froy - Oslo52:24 
106GERWilli Willwohl (GER)LKT Team Brandenburg54:50 
107BRAJoão Marcelo Gaspar Pereira (BRA)Movistar Ecuador55:34 
108ITARino Gasparrini (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani57:41 
109ITALuca Cappelli (ITA)Idea 2010 ASD57:58 
110GERMartin Reimer (GER)LKT Team Brandenburg58:46 
111NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Join's - De Rijke1:04:31 
112NEDGerd De Keijzer (NED)Novo Nordisk1:20:59 
113ITALuca Wackermann (ITA)Southeast1:21:40 
114ITADavide Leone (ITA)d'Amico - Bottecchia1:24:45 
115NORAnders Røe (NOR)Froy - Oslo1:26:39 

Etappe 1 - Makarska - Split - 16 km - 22 April 2015Ontsnapping


1SLOGrega Bole (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice3:58:07 
2POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
3SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobilzt
4POLPawel Franczak (POL)Active Jetzt
5SLOJure Miskulin (SLO)Radenska Ljubljanazt
6ITADavide Viganò (ITA)Idea 2010 ASDzt
7SLORok Korosec (SLO)Radenska Ljubljanazt
8RUSRoman Maikin (RUS)Rusvelozt
9GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburgzt
10RUSIvan Balykin (RUS)Rusvelozt
11ITALiam Bertazzo (ITA)Southeastzt
12AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
13ITAMarco D'Urbano (ITA)GMzt
14CZEDaniel Turek (CZE)Cycling Academyzt
15BELGaëtan Bille (BEL)Verandas Willemszt
16BELStef Van Zummeren (BEL)Verandas Willemszt
17ITAFilippo Fortin (ITA)GMzt
18COLJordan Arley Parra Arias (COL)GMzt
19SUIEnea Cambianica (SUI)Meridiana - Kamenzt
20NEDJetse Bol (NED)Join's - De Rijkezt
21NORAnders Kristoffersen (NOR)Froy - Oslozt
22POLBartosz Warchol (POL)Whistle - Ziemia Brzeskazt
23RUSMamyr Stash (RUS)Rusvelozt
24NOROddbjørn Klomsten Andersen (NOR)Froy - Oslozt
25ITANicola Gaffurini (ITA)Mg.kvis - Vegazt

Etappe 2 - Sibenik - Zadar - 18 km - 23 April 2015Sprint


1SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil4:50:40 
2POLPawel Franczak (POL)Active Jetzt
3RUSRoman Maikin (RUS)Rusvelozt
4ITAFilippo Fortin (ITA)GMzt
5ITADavide Viganò (ITA)Idea 2010 ASDzt
6ITASilvio Giorni (ITA)d'Amico - Bottecchiazt
7ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Movistar Ecuadorzt
8NEDCoen Vermeltfoort (NED)Join's - De Rijkezt
9ITALiam Bertazzo (ITA)Southeastzt
10POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
11BELOlivier Pardini (BEL)Verandas Willemszt
12BELJoeri Calleeuw (BEL)Verandas Willemszt
13SLOJure Miskulin (SLO)Radenska Ljubljanazt
14CROJosip Rumac (CRO)Adria Mobilzt
15ITARino Gasparrini (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
16GERWilli Willwohl (GER)LKT Team Brandenburgzt
17CROBruno Maltar (CRO)Meridiana - Kamenzt
18CZEDaniel Turek (CZE)Cycling Academyzt
19POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
20POLJaroslaw Marycz (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
21AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
22RUSAndrey Solomennikov (RUS)Rusvelozt
23ISRGuy Gabay (ISR)Cycling Academyzt
24POLMarek Rutkiewicz (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
25NOROddbjørn Klomsten Andersen (NOR)Froy - Oslozt

Etappe 3 - NP Plitvice - Ucka - 228 km - 24 April 2015Berg


1POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice5:55:57 
2SLOPrimoz Roglic (SLO)Adria Mobil0:18 
3POLSylvester Szmyd (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:33 
4ITAEdward Ravasi (ITA)0:38 
5RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelo0:51 
6BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowice1:20 
7CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen1:25 
8ITADavide Pacchiardo (ITA)2:11 
9SLODomen Novak (SLO)Adria Mobil2:58 
10POLMarek Rutkiewicz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice3:26 
11SLOGrega Bole (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice3:44 
12POLMichal Podlaski (POL)Active Jet3:56 
13CROMatija Kvasina (CRO)Felbermayr - Simplon Wels5:33 
14ITAPaolo Ciavatta (ITA)d'Amico - Bottecchia5:40 
15COLJose Tito Hernandez Jaramillo (COL)GM5:59 
16BELStef Van Zummeren (BEL)Verandas Willems7:46 
17RUSRoman Maikin (RUS)Rusvelo8:01 
18DENMarc Christian Garby (DEN)Idea 2010 ASD8:28 
19ITANicola Gaffurini (ITA)Mg.kvis - Vegazt
20ITAMoreno Giampaolo (ITA)Mg.kvis - Vegazt
21ITADavide Viganò (ITA)Idea 2010 ASDzt
22SUIEnea Cambianica (SUI)Meridiana - Kamen11:05 
23SLOMarko Pavlic (SLO)Radenska Ljubljana11:35 
24NOROddbjørn Klomsten Andersen (NOR)Froy - Oslo11:52 
25ESPHiginio Fernandez Suarez (ESP)Movistar Ecuador12:35 
26SLOJure Golcer (SLO)Felbermayr - Simplon Wels13:10 
27COLEduardo Estrada Celis (COL)zt
28CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
29CZEDaniel Turek (CZE)Cycling Academyzt
30NEDWouter Mol (NED)Join's - De Rijke13:13 
31ITAMarco D'Urbano (ITA)GM13:15 
32BELSten Van Gucht (BEL)Verandas Willems15:48 
33FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk16:21 
34ITAMatteo Spreafico (ITA)Idea 2010 ASD16:24 
35CROJosip Rumac (CRO)Adria Mobilzt
36AZEKirill Pozdnyakov (AZE)Rusvelozt
37ITAAlessandro Mario Ferrarotti (ITA)GM16:28 
38NEDIke Groen (NED)Join's - De Rijke16:58 
39NEDRonan Van Zandbeek (NED)Join's - De Rijke17:01 
40ECUSegundo Mesias Navarrete Navarrete (ECU)Movistar Ecuador18:18 

Etappe 4 - Pula - Umag - 152 km - 25 April 2015Ontsnapping


1BELDimitri Claeys (BEL)Verandas Willems3:20:42 
2POLPawel Bernas (POL)Active Jetzt
3BELGaëtan Bille (BEL)Verandas Willemszt
4SLOJure Golcer (SLO)Felbermayr - Simplon Wels0:02 
5ITALiam Bertazzo (ITA)Southeast0:42 
6SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobilzt
7ITARino Gasparrini (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
8RUSRoman Maikin (RUS)Rusvelozt
9ITAMatteo Malucelli (ITA)Idea 2010 ASDzt
10ITAFilippo Fortin (ITA)GMzt
11POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
12POLPawel Brylowski (POL)Active Jetzt
13SLORok Korosec (SLO)Radenska Ljubljanazt
14ITACristiano Monguzzi (ITA)zt
15BELDaan Myngheer (BEL)Verandas Willemszt
16SUIEnea Cambianica (SUI)Meridiana - Kamenzt
17GERWilli Willwohl (GER)LKT Team Brandenburgzt
18ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar Ecuadorzt
19ESPHiginio Fernandez Suarez (ESP)Movistar Ecuadorzt
20SLOGrega Bole (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
21POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
22ITASilvio Giorni (ITA)d'Amico - Bottecchiazt
23BELJoeri Calleeuw (BEL)Verandas Willemszt
24ITALuca Muffolini (ITA)Mg.kvis - Vegazt
25SLOPrimoz Roglic (SLO)Adria Mobilzt
26POLMarek Rutkiewicz (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
27NOROddbjørn Klomsten Andersen (NOR)Froy - Oslozt
28ISRGuy Gabay (ISR)Cycling Academyzt
29GERMartin Reimer (GER)LKT Team Brandenburgzt
30CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamenzt
31ITANicola Gaffurini (ITA)Mg.kvis - Vegazt
32ITASimone Campagnaro (ITA)Meridiana - Kamenzt
33BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowicezt
34POLMichal Podlaski (POL)Active Jetzt
35AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt

Etappe 5 - Varazdin - Zagreb - 118 km - 26 April 2015Ontsnapping


1POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice3:59:40 
2AUTFelix Großschartner (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
3RUSRoman Maikin (RUS)Rusvelozt
4BELOlivier Pardini (BEL)Verandas Willemszt
5BELJoeri Calleeuw (BEL)Verandas Willems0:10 
6ITADavide Viganò (ITA)Idea 2010 ASDzt
7POLMarek Rutkiewicz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:14 
8SLOGrega Bole (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice0:17 
9NEDCoen Vermeltfoort (NED)Join's - De Rijkezt
10ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Movistar Ecuadorzt
11BELGaëtan Bille (BEL)Verandas Willemszt
12SLORok Korosec (SLO)Radenska Ljubljanazt
13RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelozt
14ITASilvio Giorni (ITA)d'Amico - Bottecchiazt
15GERWilli Willwohl (GER)LKT Team Brandenburgzt
16POLSylvester Szmyd (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
17POLJaroslaw Marycz (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
18SLOPrimoz Roglic (SLO)Adria Mobilzt
19ITACristiano Monguzzi (ITA)zt
20ITAEdward Ravasi (ITA)zt
21POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:24 
22ITASimone Campagnaro (ITA)Meridiana - Kamenzt
23BELStef Van Zummeren (BEL)Verandas Willemszt
24POLPawel Bernas (POL)Active Jet0:26 
25SLOJure Golcer (SLO)Felbermayr - Simplon Welszt
26NEDJetse Bol (NED)Join's - De Rijkezt
27BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowicezt
28ITANicola Gaffurini (ITA)Mg.kvis - Vegazt
29CZEDaniel Turek (CZE)Cycling Academyzt
30SUIEnea Cambianica (SUI)Meridiana - Kamenzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden