De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Frans Nationaal Kampioenschap - 2015

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Frans Nationaal Kampioenschap - Uitslagen Heren 2015

FrankrijkFrankrijk - 25 Juni 2015 - 28 Juni 2015


Individuele Tijdrit Heren - 25 Juni 2015Individuele Tijdrit


1FRAJérôme Coppel (FRA)Iam59:56 
2FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis0:02 
3FRASylvain Chavanel (FRA)Iam0:07 
4FRAThomas Rostollan (FRA)AVC Aix-en-Provence0:26 
5FRARomain Sicard (FRA)Europcar0:27 
6FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale0:32 
7FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar0:45 
8FRAAnthony Delaplace (FRA)Bretagne - Séché Environnement0:54 
9FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux1:17 
10FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux1:47 
11FRAPierre Luc Périchon (FRA)Bretagne - Séché Environnement2:09 
12FRASébastien Turgot (FRA)AG2R - La Mondiale2:11 
13FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Séché Environnement2:16 
14FRAAnthony Perez (FRA)AVC Aix-en-Provence2:19 
15FRARomain Bacon (FRA)2:27 
16FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux2:32 
17FRANans Peters (FRA)Chambéry Cyclisme Formation2:35 
18FRAYoann Paillot (FRA)Marseille 13 - KTM2:39 
19FRAJulien Morice (FRA)Europcar2:58 
20FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondiale3:03 
21FRARémi Cavagna (FRA)3:06 
22FRAJérôme Cousin (FRA)Europcar3:11 
23FRABryan Nauleau (FRA)Europcar3:13 
24FRAMathieu Dumont (FRA)3:29 
25FRAFrançois Lamiraud (FRA)3:31 
26FRAPierre Lebreton (FRA)3:35 
27FRANicolas Baldo (FRA)Vorarlberg3:46 
28FRAArnaud Gérard (FRA)Bretagne - Séché Environnement3:47 
29FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)La Française des Jeux3:53 
30FRARomain Guillemois (FRA)Europcar3:57 
31FRAPaul Ourselin (FRA)Vendée U4:00 
32FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Veranclassic - Ekoi4:02 
33FRASébastien Fournet Fayard (FRA)4:26 
34FRAAlexis Dulin (FRA)4:28 
35FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidis4:45 
36FRAFlorian Maitre (FRA)Vendée U4:47 
37FRAAntoine Leplingard (FRA)Vendée U4:49 
38FRADylan Kowalski (FRA)4:51 
39FRAYann Botrel (FRA)4:52 
40FRAAlexis Guerin (FRA)Awt - Greenway4:57 
41FRACorentin Ermenault (FRA)CC Nogent-Sur-Oise5:15 
42FRALouis Pijourlet (FRA)5:35 
43FRAAurélien Moulin (FRA)Océane Top 165:55 
44FRAVictor Gousset (FRA)6:06 
45FRAAurélien Daniel (FRA)6:08 
46FRAKevin Fouache (FRA)6:10 
47FRAJérémy Defaye (FRA)zt
48FRAAdrien Thomas (FRA)6:13 
49FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terre6:34 
50FRAEmilien Benoît Berges (FRA)6:36 
51FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terre6:38 
52FRAMartin Rapin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon6:55 
53FRASamuel Leroux (FRA)8:23 

Wegrit Heren - 28 Juni 2015


1FRASteven Tronet (FRA)Auber 935:58:11 
2FRATony Gallopin (FRA)Lotto - Soudal0:03 
3FRASylvain Chavanel (FRA)Iamzt
4FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Alpecinzt
5FRAJulian Alaphilippe (FRA)Etixx - Quick Stepzt
6FRAThomas Voeckler (FRA)Europcarzt
7FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:06 
8FRAJohn Gadret (FRA)Movistarzt
9FRAJulien Simon (FRA)Cofidis0:10 
10FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale0:18 
11FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:21 
12FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis0:45 
13FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
14FRARudy Molard (FRA)Cofidis1:13 
15FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bretagne - Séché Environnement1:51 
16FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
17FRAGuillaume Levarlet (FRA)2:03 
18FRACésar Bihel (FRA)Auber 93zt
19FRAClément Koretzky (FRA)2:42 
20FRACyril Gautier (FRA)Europcarzt
21FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
22FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
23FRAFabien Canal (FRA)Armée de Terrezt
24FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux2:44 
25FRARomain Combaud (FRA)Armée de Terrezt
26FRAJulien El Farès (FRA)Marseille 13 - KTMzt
27FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
28FRASébastien Turgot (FRA)AG2R - La Mondialezt
29FRAThéo Vimpere (FRA)Auber 93zt
30FRAAnthony Maldonado (FRA)Auber 93zt
31FRAJulien Guay (FRA)Auber 93zt
32FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidiszt
33FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
34FRARomain Sicard (FRA)Europcarzt
35FRAJérôme Coppel (FRA)Iamzt
36FRAKévin Ledanois (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
37FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)La Française des Jeuxzt
38FRAClément Chevrier (FRA)Iamzt
39FRAKévin Réza (FRA)La Française des Jeuxzt
40FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Teamzt
41FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondialezt
42FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeuxzt
43FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis3:30 
44FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terre4:23 
45FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terrezt
46FRARomain Le Roux (FRA)Armée de Terrezt
47FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux5:03 
48FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeuxzt
49FRAAngelo Tulik (FRA)Europcar6:19 
50FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeuxzt
51FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeux7:13 
52FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis7:26 
53FRABryan Coquard (FRA)Europcarzt
54FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondialezt
55FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux8:08 

Individuele Tijdrit - Junior Heren - 20 Augustus 2015


Individuele Tijdrit - U23 Heren - 20 Augustus 2015


1FRARémi Cavagna (FRA)34'28''16
2FRAMarc Fournier (FRA)CC Nogent-Sur-Oise35'02''42
3FRANans Peters (FRA)Chambéry Cyclisme Formation35'05''35
4FRAAntoine Leplingard (FRA)Vendée U35'08''59
5FRAMathias Le Turnier (FRA)Océane Top 1635'15''50
6FRAFranck Bonnamour (FRA)35'15''94
7FRAJérémy Defaye (FRA)35'25''96
8FRAFlorian Maitre (FRA)Vendée U35'45''59
9FRAPierre Gouault (FRA)Auber 9336'03''94
10FRABruno Armirail (FRA)Armée de Terre36'05''91
11FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation36'15''55
12FRAPaul Ourselin (FRA)Vendée U36'16''62
13FRAValentin Madouas (FRA)36'18''05
14FRACorentin Ermenault (FRA)CC Nogent-Sur-Oise36'20''30
15FRAArnaud Pfrimmer (FRA)CC Etupes Le Doubs36'24''94
16FRAAntonin Servant (FRA)Océane Top 1636'27''83
17FRADavid Riviere (FRA)Vendée U36'29''29
18FRAJulian Lino (FRA)36'37''88
19FRAMaxime Roger (FRA)36'40''63
20FRAJoey Wastiaux (FRA)Guidon Chalettois36'52''72
21FRAMatthieu Garnier (FRA)36'54''85
22FRAAlexis Hamel (FRA)37'02''98
23FRAGuillaume Gauthier (FRA)37'05''14
24FRAPierre Idjouadiene (FRA)CC Etupes Le Doubs37'13''21
25FRAThomas Lazzaroni (FRA)37'22''03
26FRAThomas Demesy (FRA)37'26''73
27FRARemy Rochas (FRA)Chambéry Cyclisme Formation37'40''60
28FRAYan Gras (FRA)37'56''02
29FRAAdrien Garel (FRA)CC Nogent-Sur-Oise38'06''48
30FRAAdrien Thomas (FRA)38'37''15
31FRAAlexandre Hutin (FRA)39'48''58

Wegrit - Junior Heren - 22 Augustus 2015


1FRATheo Menant (FRA)3h07'33''
2FRAAlexys Brunel (FRA)à 00''
3FRARomain Pommelet (FRA)à 21''
4FRATanguy Turgis (FRA)''
5FRAPierre Barbier (FRA)à 23''
6FRAAlan Riou (FRA)''
7FRANicolas Malle (FRA)''
8FRAMathieu Burgaudeau (FRA)''
9FRASimon Guglielmi (FRA)''
10FRAThomas Gaultier (FRA)''
11FRAMaxence Moncassin (FRA)''
12FRAMathieu Rigollot (FRA)''
13FRAValentin Ferron (FRA)''
14FRALouis Lapierre (FRA)''
15FRAAlexandre Delettre (FRA)''
16FRAAdrien Lagree (FRA)''
17FRAThomas Devaux (FRA)''
18FRAQuentin Grolleau (FRA)''
19FRAMaxime Gressier (FRA)''
20FRAAurélien Doléatto (FRA)''
21FRACorentin Roux (FRA)''
22FRAAxel Carnier (FRA)à 30''
23FRAAnthony Mendes (FRA)à 32''
24FRAMatthieu Demeautis (FRA)à 34''
25FRASofiane Mérignat (FRA)''
26FRAAnthony Jullien (FRA)à 38''
27FRAGuillaume Millasseau (FRA)à 42''
28FRANathan Pernot (FRA)à 43''
29FRAAxel Audebrand (FRA)''
30FRAJean Lou Wattrelot (FRA)''
31FRARomain Fayolle (FRA)''
32FRAEnzo Bernard (FRA)''
33FRARaphael Garez (FRA)à 58''
34FRANicolas Prodhomme (FRA)à 59''
35FRAClément Champoussin (FRA)''
36FRAThéo Sagnier (FRA)à 01'04''
37FRAEddy Fine (FRA)à 01'08''
38FRAFabien Rondeau (FRA)à 01'18''
39FRAAntonin Gayvallet (FRA)à 01'30''
40FRACorentin Buisson (FRA)à 01'46''
41FRAEmilien Jeanniere (FRA)à 02'01''
42FRANathan Leplingard (FRA)''
43FRACorentin Waras (FRA)à 02'04''
44FRAJocelyn Guillot (FRA)à 03'28''
45FRACorentin Chauveaux (FRA)''
46FRAÉmile Canal (FRA)à 03'41''
47FRAAlexandre Delahaye (FRA)à 03'52''
48FRAPierre Valette (FRA)à 04'01''
49FRAAxel Habert (FRA)à 04'05''
50FRATristan Selivert (FRA)''
51FRAQuentin Navarro (FRA)''
52FRAQuentin Jankowski (FRA)''
53FRAAlex Vallat (FRA)à 04'08''
54FRAMaël Guégan (FRA)''
55FRAJacques Abisror (FRA)''
56FRAThibault Boisset (FRA)''
57FRALouis Louvet (FRA)''
58FRAValentin Boulay (FRA)''
59FRAHugo Carrere (FRA)à 04'25''
60BELThomas Descamps (BEL)à 04'37''
61FRATheo Nicolas (FRA)''
62FRAThomas Acosta (FRA)à 09'17''
63FRAEmile Brenans (FRA)''
64FRAKevin Perret (FRA)''
65FRAClement Didier (FRA)''
66FRAGrégoire Salmon (FRA)''
67FRAKévin Avoine (FRA)à 09'19''
68FRACharles-Antoine Dourlens (FRA)''
69FRAMaxence Bonjean (FRA)à 14'43''

Wegwedstrijd - U23 Heren - 22 Augustus 2015


1FRAHugo Hofstetter (FRA)CC Etupes Le Doubs3h56'22''
2FRAFranck Bonnamour (FRA)à 03''
3FRAPaul Sauvage (FRA)Cr4 Chemins/roanne''
4FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation''
5FRAVictor Tournieroux (FRA)Chambéry Cyclisme Formation''
6FRAAdrien Guillonnet (FRA)''
7FRAArnaud Pfrimmer (FRA)CC Etupes Le Doubs''
8FRAFlorent Pereira (FRA)''
9FRAPaul Ourselin (FRA)Vendée U''
10FRAJustin Mottier (FRA)CC Nogent-Sur-Oise''
11FRAThomas Joly (FRA)''
12FRADorian Lebrat (FRA)''
13FRAThibault Ferasse (FRA)''
14FRASimon Sellier (FRA)Vendée U''
15FRAMathieu Caramel (FRA)''
16FRADavid Riviere (FRA)Vendée U''
17FRAAlexandre Paccalet (FRA)à 20''
18FRACamille Guerin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonà 23''
19FRAAntoine Leplingard (FRA)Vendée Uà 24''
20FRABaptiste Constantin (FRA)Océane Top 16à 26''
21FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terreà 01'07''
22FRAMarc Fournier (FRA)CC Nogent-Sur-Oiseà 01'19''
23FRARobin Meyer (FRA)à 01'27''
24FRARudy Fiefvez (FRA)à 01'29''
25FRAMickaël Plantureux (FRA)''
26FRAValentin Madouas (FRA)à 01'38''
27FRAJérémy Lecroq (FRA)CC Nogent-Sur-Oiseà 01'41''
28FRAFélix Pouilly (FRA)CC Nogent-Sur-Oise''
29FRAAdrien Carpentier (FRA)''
30FRALouis Chavanes (FRA)''
31FRALucien Capot (FRA)''
32FRAAdrien Legros (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon''
33FRAAurélien Philibert (FRA)''
34FRADamien Touzé (FRA)CC Etupes Le Doubs''
35FRALéo Danès (FRA)''
36FRAThomas Kurtzemann (FRA)''
37FRAGuillaume Hutin (FRA)''
38FRAPierre Idjouadiene (FRA)CC Etupes Le Doubs''
39FRAAlexandre Pacot (FRA)''
40FRATristan Delacroix (FRA)''
41FRAKévin Soubes (FRA)''
42FRAWilfried Canales (FRA)''
43FRACorentin Dubois (FRA)''
44FRAMathias Le Turnier (FRA)Océane Top 16''
45FRAMatthias Lavoisier (FRA)''
46FRAYolan Sylvestre (FRA)''
47FRAAlexis Huck (FRA)''
48FRAThomas Navarro (FRA)AVC Aix-en-Provence''
49FRAGuillaume Gauthier (FRA)''
50FRAMathieu Malbert (FRA)''
51FRABryan Delehaye (FRA)''
52FRACharles Herbert (FRA)''
53FRAAlexandre Jamet (FRA)''
54FRAFlorent Castellarnau (FRA)AVC Aix-en-Provence''
55FRALucas Papillon (FRA)Cr4 Chemins/roanne''
56FRAJules Roueil (FRA)à 01'56''
57FRAThomas Warée (FRA)à 02'13''
58FRAAlexis Diligeart (FRA)Océane Top 16à 02'19''
59FRAYannis Yssaad (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonà 02'26''
60FRAThomas Chassagne (FRA)''
61FRATom Garcia (FRA)à 02'29''
62FRALucas Gehin (FRA)à 02'39''
63FRAThomas Brebant (FRA)à 02'44''
64FRAPierre Gouault (FRA)Auber 93à 02'59''
65FRALoïc Bouchereau (FRA)Vendée Uà 03'09''
66FRARomain Faussurier (FRA)''
67FRAFlorian Villette (FRA)à 03'35''
68FRAAdrien Thomas (FRA)à 03'42''
69FRAPierre Ronxin (FRA)Guidon Chalettois''
70FRAJohan Verini (FRA)à 05'13''
71FRAThomas Lazzaroni (FRA)à 05'21''
72FRAEtienne Fabre (FRA)Chambéry Cyclisme Formationà 05'31''
73FRAJulien Roux (FRA)Chambéry Cyclisme Formationà 05'37''
74FRARémi Cavagna (FRA)à 05'57''
75FRAAdrien Garel (FRA)CC Nogent-Sur-Oise''
76FRAMaxime Blampain (FRA)à 08'49''
77FRALucas Destang (FRA)Vendée Uà 10'38''
78FRAMatthieu Garnier (FRA)à 11'00''
79FRAFranck Lemonnier (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonà 13'48''
80FRAGaëtan Lemoine (FRA)à 13'50''
81FRAAxel Journiaux (FRA)''
82FRASimon Poisson (FRA)à 15'40''
83FRAFrançois Fonfrède (FRA)à 15'47''
84FRAFlorian Maitre (FRA)Vendée Uà 18'10''
85FRARemy Rochas (FRA)Chambéry Cyclisme Formation''
86FRAJayson Rousseau (FRA)''
87FRAAlexis Hamel (FRA)''
88FRAMaxime Teulière (FRA)à 19'16''
89FRAJordan Delbove (FRA)à 19'45''
90MONVictor Langellotti (MON)à 21'21''

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden