De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Picardie - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Picardie - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2015

Tour de Picardie 2015

FrankrijkFrankrijk - 15 Mei 2015 - 17 Mei 2015


Algemeen klassement - 17 Mei 2015


1BELKris Boeckmans (BEL)Lotto - Soudal12:55:44 
2ITAAndrea Guardini (ITA)Astana0:10 
3LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Marseille 13 - KTM0:16 
4FRABryan Coquard (FRA)Europcar0:18 
5FRAFabien Canal (FRA)Armée de Terre0:20 
6BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
7FRAAlexis Bodiot (FRA)Armée de Terre0:21 
8GBRDaniel McLay (GBR)Bretagne - Séché Environnement0:22 
9FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:23 
10FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale0:24 
11FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondialezt
12LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondialezt
13FRAJonathan Hivert (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
14BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelles0:25 
15AUTDaniel Schorn (AUT)Bora - Argon 18zt
16BELRoy Jans (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
17FRABenjamin Giraud (FRA)Marseille 13 - KTM0:26 
18FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeuxzt
19BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
20POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Awt - Greenwayzt
21BELAntoine Demoitie (BEL)Wallonie Bruxelleszt
22BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
23BELJonas Rickaert (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
24FRARomain Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
25FRAAnthony Maldonado (FRA)Auber 93zt
26FRASteven Tronet (FRA)Auber 93zt
27BELKevyn Ista (BEL)Wallonie Bruxelleszt
28KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astanazt
29BELLaurens De Vreese (BEL)Astanazt
30FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terrezt
31BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
32FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondialezt
33BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Soudalzt
34FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
35BELLaurent Evrard (BEL)Wallonie Bruxelleszt
36GERJan Brockhoff (GER)Awt - Greenwayzt
37FRAAlexandre Blain (FRA)Marseille 13 - KTMzt
38ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Awt - Greenwayzt
39FRAAlexis Guerin (FRA)Awt - Greenwayzt
40ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
41FRASébastien Turgot (FRA)AG2R - La Mondialezt
42FRABryan Alaphilippe (FRA)Armée de Terrezt
43FRAGuillaume Levarlet (FRA)zt
44GERPhil Bauhaus (GER)Bora - Argon 18zt
45GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Argon 18zt
46BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
47FRAYoann Paillot (FRA)Marseille 13 - KTMzt
48FRADavid Menut (FRA)Auber 93zt
49FRAThomas Boudat (FRA)Europcarzt
50GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Argon 18zt
51FRAMaxime Cam (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
52BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidiszt
53BELJames Vanlandshoot (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
54BELSander Helven (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
55CZEMichal Schlegel (CZE)Awt - Greenwayzt
56BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie Bruxelleszt
57FRADavid Boucher (FRA)La Française des Jeuxzt
58FRARudy Kowalski (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
59FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terrezt
60ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Awt - Greenwayzt
61FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
62FRAJulien Guay (FRA)Auber 93zt
63ESTAlo Jakin (EST)Auber 93zt
64FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondialezt
65FRAChristophe Laborie (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
66FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
67BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
68FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
69FRABryan Nauleau (FRA)Europcarzt
70KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana0:39 
71BELJulien Stassen (BEL)Wallonie Bruxelleszt
72FRATony Hurel (FRA)Europcarzt
73FRAClément Saint-Martin (FRA)Marseille 13 - KTMzt
74KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astanazt
75FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
76LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Marseille 13 - KTM0:44 
77FRAClément Venturini (FRA)Cofidis0:45 
78FRALorenzo Manzin (FRA)La Française des Jeux0:49 
79GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal0:52 
80CANDominique Rollin (CAN)Cofidis0:54 
81FRASteve Chainel (FRA)Cofidis0:56 
82BELBjörn Leukemans (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
83SLOBorut Bozic (SLO)Astanazt
84FRAKévin Ledanois (FRA)Bretagne - Séché Environnement1:13 
85FRAWilliam Bonnet (FRA)La Française des Jeux1:14 
86FRAAdrien Petit (FRA)Cofidis1:21 
87FRAYohann Gène (FRA)Europcar1:23 
88FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis1:36 
89GERRalf Matzka (GER)Bora - Argon 181:49 
90FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux1:56 
91ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Argon 182:04 
92BELBoris Vallée (BEL)Lotto - Soudal2:36 
93FRAThéo Vimpere (FRA)Auber 932:42 
94FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis2:45 
95GERBjörn Thurau (GER)Bora - Argon 182:57 
96FRAOlivier Le Gac (FRA)La Française des Jeux3:01 
97BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal3:14 
98ENGScott Thwaites (ENG)Bora - Argon 183:25 
99BELLoic Pestiaux (BEL)Wallonie Bruxelles3:52 
100FRAMaxime Daniel (FRA)AG2R - La Mondiale4:26 
101BELMoreno De Pauw (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
102BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelleszt
103BELJens Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
104FRAClément Penven (FRA)Marseille 13 - KTM5:06 
105KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)Astana5:30 
106FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis5:49 
107FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux6:25 
108SVKJakub Novák (SVK)Awt - Greenway6:36 
109FRAGregoire Tarride (FRA)Marseille 13 - KTMzt
110BELFrederique Robert (BEL)Wanty - Groupe Gobert7:14 
111FRAMorgan Lamoisson (FRA)Europcar9:19 
112FRARomain Pillon (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille9:32 
113NAMDan Craven (NAM)Europcar14:30 
114FRAYannick Martinez (FRA)Europcar14:47 

Etappe 1 - Moy-de-l'Aisne - Tergnier - 161,5 km - 15 Mei 2015Sprint


1BELKris Boeckmans (BEL)Lotto - Soudal3:59:48 
2BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
3GBRDaniel McLay (GBR)Bretagne - Séché Environnementzt
4FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
5BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
6FRATony Hurel (FRA)Europcarzt
7FRABenjamin Giraud (FRA)Marseille 13 - KTMzt
8BELLaurent Evrard (BEL)Wallonie Bruxelleszt
9POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Awt - Greenwayzt
10FRARomain Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
11BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
12ITAAndrea Guardini (ITA)Astanazt
13FRASteven Tronet (FRA)Auber 93zt
14BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
15BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Soudalzt
16FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeuxzt
17GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Argon 18zt
18BELJulien Stassen (BEL)Wallonie Bruxelleszt
19BELJames Vanlandshoot (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
20BELKevyn Ista (BEL)Wallonie Bruxelleszt
21BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelleszt
22BELAntoine Demoitie (BEL)Wallonie Bruxelleszt
23BELLaurens De Vreese (BEL)Astanazt
24FRAThomas Boudat (FRA)Europcarzt
25FRAClément Venturini (FRA)Cofidiszt

Etappe 2 - Villers-Saint-Paul - Fleurines - 168,1 km - 16 Mei 2015Sprint


1ITAAndrea Guardini (ITA)Astana4:16:30 
2BELKris Boeckmans (BEL)Lotto - Soudalzt
3FRABryan Coquard (FRA)Europcarzt
4GERPhil Bauhaus (GER)Bora - Argon 18zt
5FRABryan Alaphilippe (FRA)Armée de Terrezt
6GBRDaniel McLay (GBR)Bretagne - Séché Environnementzt
7FRABenjamin Giraud (FRA)Marseille 13 - KTMzt
8FRAClément Venturini (FRA)Cofidiszt
9BELAntoine Demoitie (BEL)Wallonie Bruxelleszt
10BELKevyn Ista (BEL)Wallonie Bruxelleszt
11BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
12POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Awt - Greenwayzt
13FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeuxzt
14FRALoïc Chetout (FRA)Cofidiszt
15FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondialezt
16FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terrezt
17FRAAlexis Guerin (FRA)Awt - Greenwayzt
18BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
19FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
20KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astanazt
21BELJonas Rickaert (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
22FRADavid Menut (FRA)Auber 93zt
23ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
24FRARomain Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
25FRAAnthony Maldonado (FRA)Auber 93zt

Etappe 3 - Athies - Mers-les-Bains - 189,9 km - 17 Mei 2015Sprint


1BELKris Boeckmans (BEL)Lotto - Soudal4:39:52 
2ITAAndrea Guardini (ITA)Astanazt
3FRABryan Coquard (FRA)Europcarzt
4GBRDaniel McLay (GBR)Bretagne - Séché Environnementzt
5FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeuxzt
6FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
7BELRoy Jans (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
8FRABenjamin Giraud (FRA)Marseille 13 - KTMzt
9FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondialezt
10BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidiszt
11FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terrezt
12ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Awt - Greenwayzt
13BELAntoine Demoitie (BEL)Wallonie Bruxelleszt
14GERPhil Bauhaus (GER)Bora - Argon 18zt
15FRADavid Menut (FRA)Auber 93zt
16BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
17KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astanazt
18BELJonas Rickaert (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
19POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Awt - Greenwayzt
20FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondialezt
21BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
22LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Marseille 13 - KTMzt
23ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
24FRAFabien Canal (FRA)Armée de Terrezt
25FRAAnthony Maldonado (FRA)Auber 93zt
26BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudalzt
27BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Soudalzt
28FRASteven Tronet (FRA)Auber 93zt
29GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Argon 18zt
30BELLaurens De Vreese (BEL)Astanazt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden