De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Wit-Rusland Opperste Liga - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Voetbal - Wit-Rusland Opperste Liga - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Wit-Rusland
  • Dinamo Minsk
  • FC BATE Borisov
  • FC Dinamo Brest
  • FC Dnepr Mogilev
  • FC Gorodeya
  • FC Isloch Minsk Raion
  • FC Luch Minsk
  • FC Minsk
  • FC Neman Grodno
  • FC Slutsk
  • FC Smolevichi-STI
  • FC Torpedo Minsk
  • FC Torpedo Zhodino
  • FC Vitebsk
  • FK Gomel
  • Shakhtyor Soligorsk

Home

Gedetailleerde uitslagen

Regulier Seizoen

Wit-RuslandWit-Rusland - 30 Maart 2018 - 2 December 2018

Speeldag :

Uitslagen

16 Juni 2018
16h45FC Torpedo MinskFC Torpedo Minsk0 - 1FC SlutskFC Slutsk
18h45FC GorodeyaFC Gorodeya1 - 2FC MinskFC Minsk
17 Juni 2018
15h45Shakhtyor SoligorskShakhtyor Soligorsk4 - 0FC Luch MinskFC Luch Minsk
17h45FC Torpedo ZhodinoFC Torpedo Zhodino1 - 0FC Dnepr MogilevFC Dnepr Mogilev
19h45FC Neman GrodnoFC Neman Grodno2 - 3FC BATE BorisovFC BATE Borisov
18 Juni 2018
16h00Dinamo MinskDinamo Minsk - FC VitebskFC Vitebsk
17h45FK GomelFK Gomel - FC Smolevichi-STIFC Smolevichi-STI
19h45FC Isloch Minsk RaionFC Isloch Minsk Raion - FC Dinamo BrestFC Dinamo Brest

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPunGWWGVDVDTDS
1FC BATE Borisov31121011216+15
2Dinamo Minsk2411731155+10
-Shakhtyor Soligorsk2412732155+10
4FC Vitebsk2311722157+8
5FC Slutsk2112633169+7
6FC Neman Grodno21126331310+3
7FC Torpedo Zhodino1812534108+2
8FC Isloch Minsk Raion151136289-1
9FC Dinamo Brest13112721415-1
10FC Minsk10122461315-2
11FC Smolevichi-STI1011245811-3
12FC Dnepr Mogilev1012246615-9
13FC Luch Minsk912237819-11
14FC Gorodeya712147614-8
15FK Gomel711146412-8
16FC Torpedo Minsk712147416-12

UEFA Champions League - KwalificatiesUEFA Europa LeagueDegradatie

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden