De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Beker van Georgië - 2018 - Home

Voetbal - Beker van Georgië - 2018 - Home

Keuze van een seizoen :

Georgië
  • Dinamo Tbilisi
  • FC Algeti Marneuli
  • FC Chikhura Sachkhere
  • FC Dila Gori
  • FC Dinamo Batumi
  • FC Gagra
  • FC Gardabani
  • FC Gori
  • FC Guria Lanchkhuti
  • FC Iberia Samtredia
  • FC Imereti Khoni
  • FC Kojaeli Mtskheta
  • FC Liakhvi Tskhinvali
  • FC Lokomotiv Tbilissi
  • FC Mark Stars Tbilisi
  • FC Merani Martvili
  • FC Meshakhte Tkibuli
  • FC Meta Batumi
  • FC Metalurgi Rustavi
  • FC Norchi Dinamo Tbilisi
  • FC Saburtalo Tbilisi
  • FC Samgurali Tskhaltubo
  • FC Shukura Kobuleti
  • FC Sioni Bolsini
  • FC Tbilisi City
  • FC Telavi
  • FC Wit Georgia
  • FC Wit Georgia II
  • Kolkheti Poti
  • Margveti 2006 FC
  • Tbilisi 2016 FC
  • Torpedo Kutaisi

Home

Beker van Georgië - Home

GeorgiëGeorgië - 12 Juni 2018 - 25 November 2018

WinnaarTorpedo KutaisiTorpedo Kutaisi

 
 

1/16de finales (14/06/2018)
12 Juni 2018
15h00FC Meta BatumiFC Meta Batumi0 - 0 (3 str 2)FC Tbilisi CityFC Tbilisi City
15h00FC Kojaeli MtskhetaFC Kojaeli Mtskheta0 - 8FC Dila GoriFC Dila Gori
15h00FC Guria LanchkhutiFC Guria Lanchkhuti1 - 0Kolkheti PotiKolkheti Poti
15h00FC Samgurali TskhaltuboFC Samgurali Tskhaltubo2 - 2 (5 str 6)FC Metalurgi RustaviFC Metalurgi Rustavi
15h00FC Meshakhte TkibuliFC Meshakhte Tkibuli2 - 3FC Iberia SamtrediaFC Iberia Samtredia
15h00FC Mark Stars TbilisiFC Mark Stars Tbilisi2 - 4FC Merani MartviliFC Merani Martvili
13 Juni 2018
15h00FC GoriFC Gori0 - 2Torpedo KutaisiTorpedo Kutaisi
15h00Tbilisi 2016 FCTbilisi 2016 FC0 - 6FC Chikhura SachkhereFC Chikhura Sachkhere
15h00FC Wit Georgia IIFC Wit Georgia II0 - 0 (4 str 2)FC Saburtalo TbilisiFC Saburtalo Tbilisi
15h00FC GagraFC Gagra2 - 1 verlengingenFC Sioni BolsiniFC Sioni Bolsini
15h00FC Lokomotiv TbilissiFC Lokomotiv Tbilissi4 - 4 (3 str 5)Dinamo TbilisiDinamo Tbilisi
14 Juni 2018
15h00Margveti 2006 FCMargveti 2006 FC0 - 4FC TelaviFC Telavi
15h00FC Wit GeorgiaFC Wit Georgia1 - 0FC Dinamo BatumiFC Dinamo Batumi
15h00FC GardabaniFC Gardabani3 - 1FC Imereti KhoniFC Imereti Khoni
15h00FC Liakhvi TskhinvaliFC Liakhvi Tskhinvali5 - 2FC Algeti MarneuliFC Algeti Marneuli
17h00FC Shukura KobuletiFC Shukura Kobuleti4 - 0FC Norchi Dinamo TbilisiFC Norchi Dinamo Tbilisi

Achtste finales (20/09/2018)
19 September 2018
13h30FC TelaviFC Telavi1 - 0FC Dila GoriFC Dila Gori
13h30FC Merani MartviliFC Merani Martvili1 - 2Dinamo TbilisiDinamo Tbilisi
13h30FC Wit GeorgiaFC Wit Georgia1 - 1 (3 str 0)FC Chikhura SachkhereFC Chikhura Sachkhere
13h30FC Guria LanchkhutiFC Guria Lanchkhuti3 - 1FC Iberia SamtrediaFC Iberia Samtredia
18h00Torpedo KutaisiTorpedo Kutaisi2 - 0 verlengingenFC Metalurgi RustaviFC Metalurgi Rustavi
20 September 2018
13h30FC GardabaniFC Gardabani0 - 3FC Shukura KobuletiFC Shukura Kobuleti
13h30FC Wit Georgia IIFC Wit Georgia II1 - 2FC GagraFC Gagra
13h30FC Liakhvi TskhinvaliFC Liakhvi Tskhinvali2 - 5FC Meta BatumiFC Meta Batumi

Kwartfinales (24/10/2018)
3 Oktober 2018
13h00FC Guria LanchkhutiFC Guria Lanchkhuti0 - 5Dinamo TbilisiDinamo Tbilisi
13h00FC Meta BatumiFC Meta Batumi0 - 1FC GagraFC Gagra
13h00FC Wit GeorgiaFC Wit Georgia0 - 3FC TelaviFC Telavi
24 Oktober 2018
12h00FC Shukura KobuletiFC Shukura Kobuleti1 - 3Torpedo KutaisiTorpedo Kutaisi

Halve Finale (07/11/2018)
7 November 2018
11h00FC TelaviFC Telavi0 - 1Torpedo KutaisiTorpedo Kutaisi
11h00FC GagraFC Gagra1 - 0 verlengingenDinamo TbilisiDinamo Tbilisi

Finale (25/11/2018)
25 November 2018
13h00FC GagraFC Gagra2 - 2 (2 str 4)Torpedo KutaisiTorpedo Kutaisi

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden