De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Beker Van Ijsland - 2018 - Home

Voetbal - Beker Van Ijsland - 2018 - Home

Keuze van een seizoen :

Ijsland
  • Breidablik UBK
  • Einherji
  • FH Hafnarfjördur
  • Fjölnir Reykjavik
  • Fram Reykjavik
  • Fylkir Reykjavik
  • Grindavík
  • Hamar Hveragerdi
  • Haukar Hafnarfjördur
  • HK Kópavogur
  • IA Akranes
  • ÍBV Vestmannaeyja
  • IF Höttur
  • IF Völsungur
  • IR Reykjavik
  • Kári Akranes
  • Keflavík FC
  • KFV Vídir
  • Knattspyrnufélag Akureyrar
  • KR Reykjavik
  • Leiknir Reykjavík
  • Magni Grenivík
  • Reynir Sandgerdi
  • Stjarnan FC
  • Thór Akureyri
  • Thróttur Reykjavik
  • UMF Njardvík
  • UMF Selfoss
  • Ungmennafélagid Afturelding
  • Valur Reykjavik
  • Víkingur Ólafsvík
  • Vikingur Reykjavik

Home

Beker Van Ijsland - Home

IjslandIjsland - 30 April 2018 - 31 Mei 2018


1/16de finales (01/05/2018)
30 April 2018
20h00UMF SelfossUMF Selfoss1 - 4IA AkranesIA Akranes
20h00UMF NjardvíkUMF Njardvík2 - 4Thróttur ReykjavikThróttur Reykjavik
1 Mei 2018
14h30ÍBV VestmannaeyjaÍBV Vestmannaeyja4 - 2EinherjiEinherji
15h00Reynir SandgerdiReynir Sandgerdi0 - 2Vikingur ReykjavikVikingur Reykjavik
16h00Haukar HafnarfjördurHaukar Hafnarfjördur1 - 2Knattspyrnufélag AkureyrarKnattspyrnufélag Akureyrar
16h00Ungmennafélagid AftureldingUngmennafélagid Afturelding1 - 7KR ReykjavikKR Reykjavik
16h00Thór AkureyriThór Akureyri3 - 2HK KópavogurHK Kópavogur
16h00Kári AkranesKári Akranes5 - 2 verlengingenIF HötturIF Höttur
18h00IR ReykjavikIR Reykjavik0 - 5FH HafnarfjördurFH Hafnarfjördur
18h00IF VölsungurIF Völsungur1 - 2 verlengingenFram ReykjavikFram Reykjavik
18h00Leiknir ReykjavíkLeiknir Reykjavík1 - 3Breidablik UBKBreidablik UBK
18h00Stjarnan FCStjarnan FC2 - 1Fylkir ReykjavikFylkir Reykjavik
18h00KFV VídirKFV Vídir2 - 4GrindavíkGrindavík
18h00Hamar HveragerdiHamar Hveragerdi3 - 5Víkingur ÓlafsvíkVíkingur Ólafsvík
19h00Magni GrenivíkMagni Grenivík1 - 3Fjölnir ReykjavikFjölnir Reykjavik
19h00Valur ReykjavikValur Reykjavik2 - 0Keflavík FCKeflavík FC

Achtste finales (30/05/2018)
30 Mei 2018
19h30Valur ReykjavikValur Reykjavik - ÍBV VestmannaeyjaÍBV Vestmannaeyja
20h00Fjölnir ReykjavikFjölnir Reykjavik - Thór AkureyriThór Akureyri
21h15Breidablik UBKBreidablik UBK - KR ReykjavikKR Reykjavik
21h15Fram ReykjavikFram Reykjavik - Víkingur ÓlafsvíkVíkingur Ólafsvík
21h15GrindavíkGrindavík - IA AkranesIA Akranes
31 Mei 2018
20h00FH HafnarfjördurFH Hafnarfjördur - Knattspyrnufélag AkureyrarKnattspyrnufélag Akureyrar
21h15Kári AkranesKári Akranes - Vikingur ReykjavikVikingur Reykjavik
21h15Stjarnan FCStjarnan FC - Thróttur ReykjavikThróttur Reykjavik

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden