De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Copa Argentina - 2018 - Home

Voetbal - Copa Argentina - 2018 - Home

Keuze van een seizoen :

Argentinië

Home

Copa Argentina - Home

ArgentiniëArgentinië - 9 Mei 2018 - 7 December 2018

WinnaarRosario CentralRosario Central

 
 

1/32ste finales (03/08/2018)
9 Mei 2018
20h40Argentinos JuniorsArgentinos Juniors2 - 1CA Independiente ChivilcoyCA Independiente Chivilcoy
15 Mei 2018
23h00Chacarita JuniorsChacarita Juniors0 - 3Club Deportivo MaipúClub Deportivo Maipú
17 Mei 2018
22h10Unión de Santa FeUnión de Santa Fe2 - 0Juventud Unida de GualeguaychúJuventud Unida de Gualeguaychú
18 Mei 2018
02h10Racing ClubRacing Club0 - 1CA Sarmiento ResistenciaCA Sarmiento Resistencia
21h00C.S.D. Defensa y JusticiaC.S.D. Defensa y Justicia1 - 0Club Atlético MitreClub Atlético Mitre
19 Mei 2018
02h10Newell's Old BoysNewell's Old Boys2 - 0Deportivo RincónDeportivo Rincón
21 Mei 2018
00h10Belgrano de CórdobaBelgrano de Córdoba0 - 1CA PlatenseCA Platense
26 Mei 2018
18h30Arsenal de SarandíArsenal de Sarandí0 - 0 (2 str 3)Club CipollettiClub Cipolletti
16 Juli 2018
21h00Club Agropecuario ArgentinoClub Agropecuario Argentino0 - 1Club LujánClub Luján
17 Juli 2018
02h10San Lorenzo de AlmagroSan Lorenzo de Almagro1 - 0Racing de CórdobaRacing de Córdoba
21h00Vélez SársfieldVélez Sársfield1 - 1 (3 str 4)Central Córdoba de Santiago del EsteroCentral Córdoba de Santiago del Estero
18 Juli 2018
02h10Villa DálmineVilla Dálmine0 - 0 (4 str 3)UAI UrquizaUAI Urquiza
19 Juli 2018
03h00Club Atlético BanfieldClub Atlético Banfield1 - 1 (2 str 3)General LamadridGeneral Lamadrid
20 Juli 2018
19h30CA TigreCA Tigre1 - 0Guillermo Brown de Puerto MadrynGuillermo Brown de Puerto Madryn
22h10Olimpo Bahia BlancaOlimpo Bahia Blanca1 - 1 (2 str 1)Club Atlético AldosiviClub Atlético Aldosivi
21 Juli 2018
02h10CA IndependienteCA Independiente8 - 0Central BallesterCentral Ballester
20h00San Martín de San JuanSan Martín de San Juan0 - 0 (4 str 5)Brown de AdroguéBrown de Adrogué
22h30Gimnasia La PlataGimnasia La Plata1 - 0Sportivo BelgranoSportivo Belgrano
22 Juli 2018
01h10Colón de Santa FéColón de Santa Fé1 - 1 (4 str 3)Club Deportivo MorónClub Deportivo Morón
20h00Club Atlético TucumánClub Atlético Tucumán1 - 0CSD Tristán SuárezCSD Tristán Suárez
23h00River PlateRiver Plate7 - 0Central NorteCentral Norte
24 Juli 2018
02h10Godoy CruzGodoy Cruz1 - 1 (2 str 4)Defensores UnidosDefensores Unidos
22h10Atlético de RafaelaAtlético de Rafaela4 - 1Defensores de BelgranoDefensores de Belgrano
25 Juli 2018
02h10Estudiantes de La PlataEstudiantes de La Plata4 - 0Central Córdoba de RosarioCentral Córdoba de Rosario
26 Juli 2018
02h10Club Atlético HuracánClub Atlético Huracán1 - 0Victoriano ArenasVictoriano Arenas
27 Juli 2018
02h10Patronato de ParanáPatronato de Paraná1 - 2San Martin TucumanSan Martin Tucuman
22h10CA TemperleyCA Temperley1 - 0Estudiantes de Buenos AiresEstudiantes de Buenos Aires
29 Juli 2018
23h00Club AlmagroClub Almagro1 - 0Gimnasia JujuyGimnasia Jujuy
31 Juli 2018
02h10Club Atlético LanúsClub Atlético Lanús1 - 1 (4 str 2)Douglas HaigDouglas Haig
1 Augustus 2018
02h10Talleres de CórdobaTalleres de Córdoba2 - 1Ferrocarril MidlandFerrocarril Midland
2 Augustus 2018
00h15Boca JuniorsBoca Juniors6 - 0Alvarado de Mar del PlataAlvarado de Mar del Plata
3 Augustus 2018
02h10Rosario CentralRosario Central6 - 0Juventud AntonianaJuventud Antoniana

1/16de finales (11/09/2018)
29 Juli 2018
00h10River PlateRiver Plate3 - 1Villa DálmineVilla Dálmine
20h10Gimnasia La PlataGimnasia La Plata1 - 0Olimpo Bahia BlancaOlimpo Bahia Blanca
4 Augustus 2018
02h00Club Atlético HuracánClub Atlético Huracán0 - 2Club Atlético TucumánClub Atlético Tucumán
5 Augustus 2018
02h15Central Córdoba de Santiago del EsteroCentral Córdoba de Santiago del Estero2 - 0CA TigreCA Tigre
22h05Newell's Old BoysNewell's Old Boys3 - 0Defensores UnidosDefensores Unidos
6 Augustus 2018
00h10Argentinos JuniorsArgentinos Juniors0 - 0 (4 str 3)C.S.D. Defensa y JusticiaC.S.D. Defensa y Justicia
9 Augustus 2018
02h15General LamadridGeneral Lamadrid0 - 1CA PlatenseCA Platense
17 Augustus 2018
22h00Club Deportivo MaipúClub Deportivo Maipú0 - 4CA TemperleyCA Temperley
19 Augustus 2018
20h10Club CipollettiClub Cipolletti0 - 2Club AlmagroClub Almagro
23 Augustus 2018
01h00Club Atlético LanúsClub Atlético Lanús1 - 2Atlético de RafaelaAtlético de Rafaela
6 September 2018
20h40Estudiantes de La PlataEstudiantes de La Plata0 - 0 (4 str 1)Club LujánClub Luján
7 September 2018
02h10Rosario CentralRosario Central0 - 0 (5 str 3)Talleres de CórdobaTalleres de Córdoba
23h00Boca JuniorsBoca Juniors2 - 0San Martin TucumanSan Martin Tucuman
8 September 2018
02h10San Lorenzo de AlmagroSan Lorenzo de Almagro2 - 2 (3 str 1)Colón de Santa FéColón de Santa Fé
10 September 2018
01h10CA Sarmiento ResistenciaCA Sarmiento Resistencia2 - 1Unión de Santa FeUnión de Santa Fe
11 September 2018
02h10CA IndependienteCA Independiente1 - 1 (3 str 4)Brown de AdroguéBrown de Adrogué

Achtste finales (04/10/2018)
8 September 2018
18h15Newell's Old BoysNewell's Old Boys0 - 0 (5 str 3)Club Atlético TucumánClub Atlético Tucumán
9 September 2018
20h10Argentinos JuniorsArgentinos Juniors0 - 2CA TemperleyCA Temperley
13 September 2018
01h10River PlateRiver Plate2 - 0CA PlatenseCA Platense
27 September 2018
02h10Central Córdoba de RosarioCentral Córdoba de Rosario1 - 0Brown de AdroguéBrown de Adrogué
28 September 2018
02h10Boca JuniorsBoca Juniors0 - 1Gimnasia La PlataGimnasia La Plata
3 Oktober 2018
00h00CA Sarmiento ResistenciaCA Sarmiento Resistencia2 - 0Atlético de RafaelaAtlético de Rafaela
23h30Estudiantes de La PlataEstudiantes de La Plata1 - 3San Lorenzo de AlmagroSan Lorenzo de Almagro
4 Oktober 2018
02h30Rosario CentralRosario Central1 - 1 (5 str 4)Club AlmagroClub Almagro

Kwartfinales (01/11/2018)
7 Oktober 2018
20h30River PlateRiver Plate3 - 1CA Sarmiento ResistenciaCA Sarmiento Resistencia
13 Oktober 2018
20h00Central Córdoba de Santiago del EsteroCentral Córdoba de Santiago del Estero1 - 1 (3 str 4)Gimnasia La PlataGimnasia La Plata
1 November 2018
19h30Newell's Old BoysNewell's Old Boys1 - 2Rosario CentralRosario Central
23h00San Lorenzo de AlmagroSan Lorenzo de Almagro1 - 1 (1 str 4)CA TemperleyCA Temperley

Halve Finale (29/11/2018)
18 November 2018
21h10CA TemperleyCA Temperley1 - 1 (2 str 4)Rosario CentralRosario Central
29 November 2018
01h10River PlateRiver Plate2 - 2 (4 str 5)Gimnasia La PlataGimnasia La Plata

Finale (07/12/2018)
7 December 2018
01h10Rosario CentralRosario Central1 - 1 (4 str 1)Gimnasia La PlataGimnasia La Plata

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden