De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Belgische Beker - 2018/2019 - Home

Voetbal - Belgische Beker - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

België

Home

Belgische Beker - Home

BelgiëBelgië - 17 Augustus 2018 - 5 December 2018


Vierde ronde (19/08/2018)
17 Augustus 2018
20h00Lierse SKLierse SK3 - 0Eendracht TermienEendracht Termien
18 Augustus 2018
18h00KMSK DeinzeKMSK Deinze4 - 0RFC de LiègeRFC de Liège
19h00FC Standard ChâteletFC Standard Châtelet0 - 0 (3 str 4)SC Toekomst MenenSC Toekomst Menen
19h30RWD MolenbeekRWD Molenbeek2 - 0KSK RonseKSK Ronse
20h00KSK HeistKSK Heist1 - 1 (4 str 2)Patro Eisden MaasmechelenPatro Eisden Maasmechelen
20h00Hoogstraten VVHoogstraten VV4 - 2La LouvièreLa Louvière
20h00Royal Excelsior VirtonRoyal Excelsior Virton5 - 3RFC MeuxRFC Meux
19 Augustus 2018
16h00KVK WellenKVK Wellen0 - 1KFC Mandel UnitedKFC Mandel United
16h00K Rupel Boom FCK Rupel Boom FC0 - 2Sportkring Sint-NiklaasSportkring Sint-Niklaas
16h00KFC NijlenKFC Nijlen0 - 1AS Verbroedering GeelAS Verbroedering Geel
16h00KFC HoutvenneKFC Houtvenne0 - 1Olympic CharleroiOlympic Charleroi
16h00RRC HamoirRRC Hamoir1 - 2Eendracht AalstEendracht Aalst
16h00K Olsa BrakelK Olsa Brakel1 - 0SK GullegemSK Gullegem
16h00KVC Sint-Eloois-Winkel SportKVC Sint-Eloois-Winkel Sport1 - 5RES AcrenoiseRES Acrenoise
16h00Royal Stade BrainoisRoyal Stade Brainois1 - 0KRC Gent-ZeehavenKRC Gent-Zeehaven
16h00RUS GivryRUS Givry1 - 0KFC MerelbekeKFC Merelbeke
16h00KSC City PiratesKSC City Pirates2 - 0KVV Zepperen-BrustemKVV Zepperen-Brustem
16h00KFC Dessel SportKFC Dessel Sport2 - 1Solières SportSolières Sport
16h00Sporting West HarelbekeSporting West Harelbeke2 - 1K.F.C. V.W. HammeK.F.C. V.W. Hamme
16h00KVK WesthoekKVK Westhoek2 - 1KSV OudenaardeKSV Oudenaarde
16h00R. Knokke FCR. Knokke FC2 - 2 (3 str 2)Spouwen-MopertingenSpouwen-Mopertingen
16h00Royal Albert Quévy-MonsRoyal Albert Quévy-Mons2 - 1RFC AubelRFC Aubel
16h00KFC DuffelKFC Duffel3 - 1KFC De Kempen TLKFC De Kempen TL
16h00R. Cappellen FCR. Cappellen FC3 - 3 (1 str 3)KSV TemseKSV Temse

Vijfde ronde (27/08/2018)
24 Augustus 2018
20h00KFC Dessel SportKFC Dessel Sport3 - 1Oud Heverlee LeuvenOud Heverlee Leuven
25 Augustus 2018
18h00KMSK DeinzeKMSK Deinze6 - 0RWD MolenbeekRWD Molenbeek
20h00Sportkring Sint-NiklaasSportkring Sint-Niklaas0 - 1 verlengingenSporting West HarelbekeSporting West Harelbeke
20h00Lierse SKLierse SK2 - 3Lommel SKLommel SK
20h00Union Saint-GilloiseUnion Saint-Gilloise3 - 0KSC City PiratesKSC City Pirates
20h00Hoogstraten VVHoogstraten VV4 - 0RES AcrenoiseRES Acrenoise
20h00A.F.C. TubekeA.F.C. Tubeke7 - 0Royal Stade BrainoisRoyal Stade Brainois
26 Augustus 2018
16h00KVK WesthoekKVK Westhoek0 - 4Royal Excelsior VirtonRoyal Excelsior Virton
16h00K Olsa BrakelK Olsa Brakel2 - 3 verlengingenEendracht AalstEendracht Aalst
16h00Olympic CharleroiOlympic Charleroi2 - 1KSV RoeselareKSV Roeselare
16h00KSK HeistKSK Heist3 - 0SC Toekomst MenenSC Toekomst Menen
16h00KFC DuffelKFC Duffel3 - 0WesterloWesterlo
16h00RUS GivryRUS Givry4 - 4 (3 str 5)R. Knokke FCR. Knokke FC
18h00AS Verbroedering GeelAS Verbroedering Geel0 - 2KFCO Beerschot WilrijkKFCO Beerschot Wilrijk
18h00KFC Mandel UnitedKFC Mandel United1 - 1 (6 str 5)KSV TemseKSV Temse
27 Augustus 2018
20h30KV MechelenKV Mechelen2 - 0Royal Albert Quévy-MonsRoyal Albert Quévy-Mons

1/16de finales (27/09/2018)
25 September 2018
20h00Red Star Waasland-BeverenRed Star Waasland-Beveren1 - 2KFC Mandel UnitedKFC Mandel United
20h00KAS EupenKAS Eupen3 - 0A.F.C. TubekeA.F.C. Tubeke
20h30Sporting West HarelbekeSporting West Harelbeke0 - 1K.V. KortrijkK.V. Kortrijk
26 September 2018
20h00Cercle BruggeCercle Brugge1 - 2KFCO Beerschot WilrijkKFCO Beerschot Wilrijk
20h00Royal Excelsior VirtonRoyal Excelsior Virton2 - 4KAA GentKAA Gent
20h00Olympic CharleroiOlympic Charleroi2 - 5LokerenLokeren
20h00KRC GenkKRC Genk4 - 0Lommel SKLommel SK
20h30Eendracht AalstEendracht Aalst0 - 2Sporting CharleroiSporting Charleroi
20h30KFC Dessel SportKFC Dessel Sport0 - 3Royal Excel MouscronRoyal Excel Mouscron
20h30Hoogstraten VVHoogstraten VV1 - 3KV OostendeKV Oostende
20h30Standard LuikStandard Luik1 - 2R. Knokke FCR. Knokke FC
20h30KSK HeistKSK Heist1 - 2Zulte-WaregemZulte-Waregem
20h30KMSK DeinzeKMSK Deinze2 - 0Club BruggeClub Brugge
20h30Sint-TruidenSint-Truiden3 - 0KFC DuffelKFC Duffel
20h45KV MechelenKV Mechelen3 - 1Royal Antwerp FCRoyal Antwerp FC
27 September 2018
20h45RSC AnderlechtRSC Anderlecht0 - 3Union Saint-GilloiseUnion Saint-Gilloise

Achtste finales (05/12/2018)
5 December 2018
19h00Sporting CharleroiSporting Charleroi - KRC GenkKRC Genk
19h00KMSK DeinzeKMSK Deinze - KAS EupenKAS Eupen
19h00KAA GentKAA Gent - KFCO Beerschot WilrijkKFCO Beerschot Wilrijk
19h00K.V. KortrijkK.V. Kortrijk - Zulte-WaregemZulte-Waregem
19h00KV MechelenKV Mechelen - LokerenLokeren
19h00R. Knokke FCR. Knokke FC - Union Saint-GilloiseUnion Saint-Gilloise
19h00Royal Excel MouscronRoyal Excel Mouscron - KV OostendeKV Oostende
19h00Sint-TruidenSint-Truiden - KFC Mandel UnitedKFC Mandel United

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden