De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - KNVB Beker - 2018/2019 - Home

Voetbal - KNVB Beker - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Nederland

Home

KNVB Beker - Home

NederlandNederland - 18 Augustus 2018 - 19 December 2018


Eerste voorronde (19/08/2018)
18 Augustus 2018
14h30FC 's-GravenzandeFC 's-Gravenzande3 - 2Quick Den HaagQuick Den Haag
14h30ASWHASWH5 - 0Midden Arnhemse SVMidden Arnhemse SV
15h00VV EemdijkVV Eemdijk3 - 0VC VlissingenVC Vlissingen
17h00VV AlvernaVV Alverna0 - 2HSV ODIN '59HSV ODIN '59
17h00VV GoesVV Goes0 - 4VV StaphorstVV Staphorst
17h00ZVV ZaanlandiaZVV Zaanlandia1 - 1 (4 str 5)Achilles '29Achilles '29
17h00SteDoCoSteDoCo1 - 0RKSV CluzonaRKSV Cluzona
17h00Sportlust '46Sportlust '461 - 4HBS-Craeyenhout Den HaagHBS-Craeyenhout Den Haag
17h00SV UrkSV Urk2 - 2 (5 str 4)RKVV SDO BussumRKVV SDO Bussum
17h00KVV Quick '20KVV Quick '202 - 6DVS '33 ErmeloDVS '33 Ermelo
17h00Harkemase BoysHarkemase Boys2 - 1ASV De DijkASV De Dijk
17h00Oss '20Oss '202 - 4 verlengingenVV NoordwijkVV Noordwijk
17h00HSV HoekHSV Hoek3 - 0ADO '20ADO '20
17h00EVVEVV7 - 0VV BrielleVV Brielle
19 Augustus 2018
14h00JOS WatergraafsmeerJOS Watergraafsmeer1 - 2 verlengingenRKVV WestlandiaRKVV Westlandia
14h30RKSV BekkerveldRKSV Bekkerveld2 - 4USV HerculesUSV Hercules

Tweede voorronde (25/08/2018)
18 Augustus 2018
14h30DZC '68DZC '680 - 2SVV ScheveningenSVV Scheveningen
14h30SV DFSSV DFS2 - 1 verlengingenBVV BarendrechtBVV Barendrecht
14h30Rijnsburgse BoysRijnsburgse Boys3 - 1Ajax AmateursAjax Amateurs
14h30DOVODOVO3 - 0Quick BoysQuick Boys
16h00SV SpakenburgSV Spakenburg4 - 1RKSV WittenhorstRKSV Wittenhorst
18h00JVC CuijkJVC Cuijk2 - 3Koninklijke HFCKoninklijke HFC
21 Augustus 2018
20h00GVVVGVVV0 - 3SV TECSV TEC
20h00FC 's-GravenzandeFC 's-Gravenzande1 - 2Excelsior MaassluisExcelsior Maassluis
20h00MVV AlcidesMVV Alcides2 - 0VVOGVVOG
20h00VV IjsselmeervogelsVV Ijsselmeervogels2 - 3 verlengingenVV NoordwijkVV Noordwijk
22 Augustus 2018
18h00USV HerculesUSV Hercules0 - 4ASWHASWH
20h00HHC HardenbergHHC Hardenberg0 - 3Oostzaanse FCOostzaanse FC
20h00VV SJC NoordwijkVV SJC Noordwijk0 - 2FC LisseFC Lisse
20h00Blauw Geel '38Blauw Geel '380 - 1SV UrkSV Urk
20h00HSV ODIN '59HSV ODIN '591 - 0VV DongenVV Dongen
20h00FC VolendamFC Volendam1 - 0 verlengingenEVVEVV
20h00Achilles '29Achilles '291 - 6Harkemase BoysHarkemase Boys
20h00VV Uno AnimoVV Uno Animo1 - 6VVSBVVSB
20h00De TreffersDe Treffers1 - 2 verlengingenDVS '33 ErmeloDVS '33 Ermelo
20h00VV GemertVV Gemert1 - 1 (3 str 2)HSV HoekHSV Hoek
20h00RKVV WestlandiaRKVV Westlandia2 - 1SteDoCoSteDoCo
20h00Groene SterGroene Ster2 - 1FC LiendenFC Lienden
20h00VV UNAVV UNA2 - 4VV EemdijkVV Eemdijk
20h00VV StaphorstVV Staphorst2 - 1 verlengingenHSC '21HSC '21
20h00HBS-Craeyenhout Den HaagHBS-Craeyenhout Den Haag2 - 3ONS SneekONS Sneek
20h00OJC RosmalenOJC Rosmalen4 - 1 verlengingenFlevo BoysFlevo Boys
25 Augustus 2018
14h30HVV Te WerveHVV Te Werve3 - 1 verlengingenSV MarvildeSV Marvilde

Eerste ronde (27/09/2018)
25 September 2018
17h00AFC AmsterdamAFC Amsterdam5 - 0TelstarTelstar
18h30RKC WaalwijkRKC Waalwijk2 - 0NAC BredaNAC Breda
19h45RKVV WestlandiaRKVV Westlandia0 - 3VVV VenloVVV Venlo
19h45Helmond SportHelmond Sport0 - 5Fortuna SittardFortuna Sittard
19h45DVS '33 ErmeloDVS '33 Ermelo0 - 6Roda JCRoda JC
19h45Rijnsburgse BoysRijnsburgse Boys1 - 1 (4 str 5)FC OssFC Oss
19h45FC VolendamFC Volendam1 - 2Willem IIWillem II
19h45HSV ODIN '59HSV ODIN '591 - 0FC LisseFC Lisse
19h45FC Den BoschFC Den Bosch1 - 2Heracles AlmeloHeracles Almelo
19h45Almere City FCAlmere City FC1 - 0FC DordrechtFC Dordrecht
19h45SVV ScheveningenSVV Scheveningen2 - 3 verlengingenCambuur LeeuwardenCambuur Leeuwarden
19h45Go Ahead EaglesGo Ahead Eagles2 - 0FC EindhovenFC Eindhoven
19h45VV NoordwijkVV Noordwijk3 - 2Sparta RotterdamSparta Rotterdam
19h45SV SpakenburgSV Spakenburg3 - 0SV DFSSV DFS
19h45VVSBVVSB3 - 3 (1 str 4)De GraafschapDe Graafschap
19h45Koninklijke HFCKoninklijke HFC4 - 0Harkemase BoysHarkemase Boys
20h00Kozakken BoysKozakken Boys3 - 1ONS SneekONS Sneek
20h45Excelsior RotterdamExcelsior Rotterdam2 - 3 verlengingenNEC NijmegenNEC Nijmegen
26 September 2018
17h00OJC RosmalenOJC Rosmalen0 - 6ADO Den HaagADO Den Haag
18h30Excelsior MaassluisExcelsior Maassluis0 - 4PSV EindhovenPSV Eindhoven
19h45VV StaphorstVV Staphorst0 - 1PEC ZwollePEC Zwolle
19h45VV KatwijkVV Katwijk0 - 1 verlengingenSC HeerenveenSC Heerenveen
19h45RKAV VolendamRKAV Volendam1 - 2Vitesse ArnhemVitesse Arnhem
19h45VV EemdijkVV Eemdijk1 - 4ASWHASWH
19h45DOVODOVO2 - 2 (4 str 5)SV UrkSV Urk
19h45Groene SterGroene Ster2 - 1SV TECSV TEC
20h45HVV Te WerveHVV Te Werve0 - 7Ajax AmsterdamAjax Amsterdam
27 September 2018
17h00MVV AlcidesMVV Alcides0 - 6AZ AlkmaarAZ Alkmaar
17h00Oostzaanse FCOostzaanse FC1 - 3FC EmmenFC Emmen
18h30FC GroningenFC Groningen0 - 2FC TwenteFC Twente
19h45FC UtrechtFC Utrecht2 - 0MVV MaastrichtMVV Maastricht
20h45VV GemertVV Gemert0 - 4Feyenoord RotterdamFeyenoord Rotterdam

Tweede ronde (01/11/2018)
30 Oktober 2018
18h30PSV EindhovenPSV Eindhoven2 - 3 verlengingenRKC WaalwijkRKC Waalwijk
19h00AFC AmsterdamAFC Amsterdam1 - 0FC OssFC Oss
19h45SV UrkSV Urk0 - 1Roda JCRoda JC
19h45Cambuur LeeuwardenCambuur Leeuwarden2 - 1Koninklijke HFCKoninklijke HFC
19h45Kozakken BoysKozakken Boys2 - 1Almere City FCAlmere City FC
19h45FC TwenteFC Twente4 - 2VV NoordwijkVV Noordwijk
20h45De GraafschapDe Graafschap2 - 5PEC ZwollePEC Zwolle
31 Oktober 2018
18h30Heracles AlmeloHeracles Almelo0 - 2Vitesse ArnhemVitesse Arnhem
19h45Groene SterGroene Ster1 - 3SC HeerenveenSC Heerenveen
19h45FC EmmenFC Emmen1 - 3HSV ODIN '59HSV ODIN '59
19h45AZ AlkmaarAZ Alkmaar2 - 0VVV VenloVVV Venlo
19h45FC UtrechtFC Utrecht5 - 1ASWHASWH
19h45Willem IIWillem II5 - 0SV SpakenburgSV Spakenburg
20h45Ajax AmsterdamAjax Amsterdam3 - 0Go Ahead EaglesGo Ahead Eagles
1 November 2018
18h30NEC NijmegenNEC Nijmegen2 - 3Fortuna SittardFortuna Sittard
20h45Feyenoord RotterdamFeyenoord Rotterdam5 - 1ADO Den HaagADO Den Haag

Achtste finales (19/12/2018)
19 December 2018
19h00AZ AlkmaarAZ Alkmaar - PEC ZwollePEC Zwolle
19h00Feyenoord RotterdamFeyenoord Rotterdam - FC UtrechtFC Utrecht
19h00Fortuna SittardFortuna Sittard - Cambuur LeeuwardenCambuur Leeuwarden
19h00Kozakken BoysKozakken Boys - Vitesse ArnhemVitesse Arnhem
19h00HSV ODIN '59HSV ODIN '59 - SC HeerenveenSC Heerenveen
19h00Roda JCRoda JC - Ajax AmsterdamAjax Amsterdam
19h00FC TwenteFC Twente - RKC WaalwijkRKC Waalwijk
19h00Willem IIWillem II - AFC AmsterdamAFC Amsterdam

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden