De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Beker van Zweden - 2018/2019 - Home

Voetbal - Beker van Zweden - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Zweden

Home

Beker van Zweden - Home

ZwedenZweden - 15 Augustus 2018 - 4 Maart 2019


Tweede ronde (22/11/2018)
15 Augustus 2018
18h00Karlstads BKKarlstads BK1 - 0Gefle IFGefle IF
21 Augustus 2018
18h30Strömsbergs IFStrömsbergs IF0 - 4IK Sirius FotbollIK Sirius Fotboll
18h30Team TG FFTeam TG FF0 - 3AFC UnitedAFC United
18h30Karlbergs BKKarlbergs BK1 - 2 verlengingenDalkurd FFDalkurd FF
18h30Skoftebyns IFSkoftebyns IF1 - 4Falkenbergs FFFalkenbergs FF
18h30Hässleholms IFHässleholms IF3 - 2Trelleborgs FFTrelleborgs FF
22 Augustus 2018
17h30Nyköpings BISNyköpings BIS3 - 2 verlengingenGIF SundsvallGIF Sundsvall
18h00Sävedalens IFSävedalens IF0 - 2Halmstad BKHalmstad BK
18h00FC RosengårdFC Rosengård2 - 0Landskrona BoISLandskrona BoIS
18h00Assyriska IKAssyriska IK3 - 1Kalmar FFKalmar FF
18h30Motala AIFMotala AIF0 - 4IF ElfsborgIF Elfsborg
18h30IF SylviaIF Sylvia0 - 4Djurgårdens IFDjurgårdens IF
18h30Växjö United FCVäxjö United FC0 - 5BK HäckenBK Häcken
18h30FK KarlskronaFK Karlskrona0 - 6Varbergs BoIS FCVarbergs BoIS FC
18h30Eskilsminne IFEskilsminne IF1 - 0Helsingborgs IFHelsingborgs IF
18h30Hudiksvalls FFHudiksvalls FF1 - 3Jönköpings Södra IFJönköpings Södra IF
23 Augustus 2018
18h00Carlstad United BKCarlstad United BK0 - 3Hammarby IFHammarby IF
18h30Sandvikens IFSandvikens IF0 - 2AIK FotbollAIK Fotboll
18h30Brottby SKBrottby SK0 - 10IFK NorrköpingIFK Norrköping
18h30Torns IFTorns IF0 - 4IFK GöteborgIFK Göteborg
18h30Assyriska BKAssyriska BK0 - 5IFK VärnamoIFK Värnamo
18h30Lindome GIFLindome GIF0 - 1Norrby IFNorrby IF
18h30Smedby AISSmedby AIS0 - 3GAIS GöteborgGAIS Göteborg
18h30Skövde AIKSkövde AIK0 - 3Osters IFOsters IF
18h30Friska Viljor FCFriska Viljor FC1 - 3 verlengingenIF BrommapojkarnaIF Brommapojkarna
18h30Arameiska-Syrianska Botkyrka IFArameiska-Syrianska Botkyrka IF1 - 2IK FrejIK Frej
18h30Hisingsbacka FCHisingsbacka FC1 - 5ÖrgryteÖrgryte
18h30Enskede IKEnskede IK1 - 2 verlengingenDegerfors IFDegerfors IF
18h30Västerås FKVästerås FK1 - 3IK BrageIK Brage
18h30Akropolis IFAkropolis IF1 - 2Örebro SKÖrebro SK
18h30FC GuteFC Gute2 - 5Östersunds FKÖstersunds FK
22 November 2018
19h00Lunds BKLunds BK0 - 2Malmö FFMalmö FF

Groepsfase (16/02/2019)
16 Februari 2019
14h00AIK FotbollAIK Fotboll - Jönköpings Södra IFJönköpings Södra IF
14h00BK HäckenBK Häcken - IK BrageIK Brage
14h00ÖrgryteÖrgryte - Norrby IFNorrby IF
14h00FC RosengårdFC Rosengård - IF BrommapojkarnaIF Brommapojkarna
16h00Östersunds FKÖstersunds FK - Halmstad BKHalmstad BK
16h00Örebro SKÖrebro SK - GAIS GöteborgGAIS Göteborg
16h00Karlstads BKKarlstads BK - IK Sirius FotbollIK Sirius Fotboll
17 Februari 2019
15h00Nyköpings BISNyköpings BIS - IFK GöteborgIFK Göteborg
15h00Malmö FFMalmö FF - Degerfors IFDegerfors IF
15h00IFK HässleholmIFK Hässleholm - IF ElfsborgIF Elfsborg
15h00Falkenbergs FFFalkenbergs FF - Osters IFOsters IF
15h00Djurgårdens IFDjurgårdens IF - IK FrejIK Frej
15h00Assyriska IKAssyriska IK - AFC UnitedAFC United
17h00IFK NorrköpingIFK Norrköping - IFK VärnamoIFK Värnamo
18 Februari 2019
19h00Eskilsminne IFEskilsminne IF - Dalkurd FFDalkurd FF
19h00Hammarby IFHammarby IF - Varbergs BoIS FCVarbergs BoIS FC
23 Februari 2019
14h00Karlstads BKKarlstads BK - Östersunds FKÖstersunds FK
14h00IK Sirius FotbollIK Sirius Fotboll - Halmstad BKHalmstad BK
14h00IFK HässleholmIFK Hässleholm - Djurgårdens IFDjurgårdens IF
14h00IF ElfsborgIF Elfsborg - IK FrejIK Frej
16h00AFC UnitedAFC United - IFK VärnamoIFK Värnamo
16h00Falkenbergs FFFalkenbergs FF - Degerfors IFDegerfors IF
16h00Osters IFOsters IF - Malmö FFMalmö FF
24 Februari 2019
15h00FC RosengårdFC Rosengård - BK HäckenBK Häcken
15h00Nyköpings BISNyköpings BIS - Örebro SKÖrebro SK
15h00IF BrommapojkarnaIF Brommapojkarna - IK BrageIK Brage
15h00Eskilsminne IFEskilsminne IF - Hammarby IFHammarby IF
15h00Dalkurd FFDalkurd FF - Varbergs BoIS FCVarbergs BoIS FC
17h00Norrby IFNorrby IF - AIK FotbollAIK Fotboll
17h00ÖrgryteÖrgryte - Jönköpings Södra IFJönköpings Södra IF
19h00Assyriska IKAssyriska IK - IFK NorrköpingIFK Norrköping
25 Februari 2019
19h00IFK GöteborgIFK Göteborg - GAIS GöteborgGAIS Göteborg
2 Maart 2019
14h00Jönköpings Södra IFJönköpings Södra IF - Norrby IFNorrby IF
14h00IFK VärnamoIFK Värnamo - Assyriska IKAssyriska IK
14h00IFK NorrköpingIFK Norrköping - AFC UnitedAFC United
14h00AIK FotbollAIK Fotboll - ÖrgryteÖrgryte
16h00Malmö FFMalmö FF - Falkenbergs FFFalkenbergs FF
16h00IK BrageIK Brage - FC RosengårdFC Rosengård
16h00BK HäckenBK Häcken - IF BrommapojkarnaIF Brommapojkarna
16h00Degerfors IFDegerfors IF - Osters IFOsters IF
3 Maart 2019
15h00Östersunds FKÖstersunds FK - IK Sirius FotbollIK Sirius Fotboll
15h00IK FrejIK Frej - IFK HässleholmIFK Hässleholm
15h00Halmstad BKHalmstad BK - Karlstads BKKarlstads BK
15h00Djurgårdens IFDjurgårdens IF - IF ElfsborgIF Elfsborg
17h00GAIS GöteborgGAIS Göteborg - Nyköpings BISNyköpings BIS
17h00Örebro SKÖrebro SK - IFK GöteborgIFK Göteborg
4 Maart 2019
19h00Hammarby IFHammarby IF - Dalkurd FFDalkurd FF
19h00Varbergs BoIS FCVarbergs BoIS FC - Eskilsminne IFEskilsminne IF

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden