De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
28/07 - 07/08 | BLR | Beker Van Wit-Rusland - Groep A | Junost Minsk |
28/07 - 07/08 | BLR | Beker Van Wit-Rusland - Groep B | HC Gomel |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/10/2016 - 19/02/2017 | FRA | Franse F.A. Cup | Grenoble MH38 |
02/10/2016 - 19/02/2017 | Internationaal | BeNe-league - Regulier Seizoen | Friesland Flyers Heerenveen |
04/10/2016 - 07/02/2017 | Internationaal | Champions Hockey League - Playoffs | Frölunda HC Göeteborg |
08/10 - 10/10 | Mexico Stad | Olympische Spelen Kwalificatie Dames - Pre-Kwalificatie - Groep J | Mexico |
13/10/2016 - 10/04/2017 | USA | National Hockey League - National Hockey League - Regulier Seizoen | Beëindigd |
21/10 - 23/10 | Jaca | Continental Cup - Tweede Ronde - Groep B | Nottingham Panthers |
21/10 - 23/10 | Tychy | Continental Cup - Tweede Ronde - Groep C | GKS Tychy |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/11 - 05/11 | Bled | Euro Ice Hockey Challenge - EIHC Slovenië | Wit-Rusland |
03/11 - 05/11 | Budapest | Euro Ice Hockey Challenge - EIHC Hongarije | Hongarije |
03/11 - 06/11 | Nur-Sultan | Olympische Spelen Kwalificatie Dames - Pre-Kwalificatie - Groep G | Kazachstan |
04/11 - 06/11 | San Sebastián | Olympische Spelen Kwalificatie Dames - Pre-Kwalificatie - Groep H | Italië |
18/11 - 20/11 | Odense | Continental Cup - Derde Ronde - Groep D | Odense Bulldogs |
18/11 - 20/11 | Ritten | Continental Cup - Derde Ronde - Groep E | SV Ritten-Renon |
27/11/2016 - 17/02/2017 | POL | Polen - Ekstraliga - Tweede Ronde - Groep A | GKS Tychy |
27/11/2016 - 17/02/2017 | POL | Polen - Ekstraliga - Tweede Ronde - Groep B | Unia Oswiecim |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/12/2016 - 21/02/2017 | BLR | Wit-Rusland - Extraliga - Degradatie Ronde | HK Lida |
01/12/2016 - 21/02/2017 | BLR | Wit-Rusland - Extraliga - Championship Ronde | Junost Minsk |
15/12 - 17/12 | Gdańsk | Euro Ice Hockey Challenge - EIHC Polen | Kazachstan |
15/12 - 18/12 | Cergy-Pontoise | Olympische Spelen Kwalificatie Dames - Pre-Kwalificatie - Groep E | Frankrijk |
16/12 - 18/12 | Stavanger | Olympische Spelen Kwalificatie Dames - Pre-Kwalificatie - Groep F | Noorwegen |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
13/01 - 15/01 | Ritten | Continental Cup - Finaleronde - Groep F | Nottingham Panthers |
20/01 - 21/02 | AUT | Oostenrijk - DEL - Kwalificatieronde | Graz 99ers |
20/01 - 21/02 | AUT | Oostenrijk - DEL - Championship Ronde | Red Bulls Salzburg |
24/01 - 25/02 | Internationaal | Alps Hockey League - Kwalificatieronde - Groep B | HC Neumarkt Egna |
25/01 - 25/02 | Internationaal | Alps Hockey League - Kwalificatieronde - Groep A | SG Cortina |
25/01 - 25/02 | Internationaal | Alps Hockey League - Hoofdronde | SV Ritten-Renon |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
06/02 - 12/02 | NED | Euro Ice Hockey Challenge - EIHC Nederland | Weldra |
09/02 - 11/02 | Graz | Euro Ice Hockey Challenge - EIHC Oostenrijk | Oostenrijk |
09/02 - 11/02 | Katowice | Euro Ice Hockey Challenge - EIHC Polen 2 | Slovenië |
09/02 - 11/02 | Goyang City | Euro Ice Hockey Challenge - EIHC Zuid-Korea | Denemarken |
09/02 - 12/02 | Arosa | Olympische Spelen Kwalificatie Dames - Finale Olympische Kwalificatie - Groep C | Zwitserland |
09/02 - 12/02 | Tomakomai | Olympische Spelen Kwalificatie Dames - Finale Olympische Kwalificatie - Groep D | Japan |
21/02 - 02/04 | POL | Polen - Ekstraliga - Playoffs | Cracovia Kraków |
21/02 - 16/04 | RUS | Kontinental Hockey League - KHL - Playoffs | SKA Saint-Petersburg |
24/02 - 12/03 | POL | Polen - Ekstraliga - Play Downs | PKH Gdansk |
25/02 - 30/03 | BLR | Wit-Rusland - Extraliga - Playoffs | Neman Grodno |
26/02 - 07/04 | AUT | Oostenrijk - DEL - Playoffs | Vienna Capitals |
28/02 - 21/03 | FRA | Magnus League - Play Downs | CSG Strasbourg |
28/02 - 07/04 | FRA | Magnus League - Finaleronde | Gap HC |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/04 - 09/04 | GBR | Verenigd Koninkrijk - Elite Ice Hockey League - Playoffs | Sheffield Steelers |
13/04 - 12/06 | USA | National Hockey League - National Hockey League - Playoffs | Pittsburgh Penguins |