De site voor alle sporten

Menu
Kometa Brno

Ijshockey - Kometa Brno

TsjechiëTsjechië - Brno- Opgericht 1953

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Kometa Brno - Uitslagen

Tsjechië - Extraliga - Regular Season - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
5de422611097170+1
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
7de24127033126+5
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
6de18144064044-4
15 September 2018 - 15h30
Speeldag 1
KLH Chomutov (11)KLH Chomutov2 - 4Kometa BrnoKometa Brno (5)
16 September 2018 - 17h20
Speeldag 2
Kometa Brno (3)Kometa Brno3 - 2HC PlzenHC Plzen (6)
22 September 2018 - 17h00
Speeldag 3
HC Olomouc (4)HC Olomouc1 - 2 verlengingenKometa BrnoKometa Brno (3)
23 September 2018 - 17h00
Speeldag 4
Kometa Brno (5)Kometa Brno0 - 2BK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslav (12)
29 September 2018 - 15h00
Speeldag 5
HC Dynamo Pardubice (11)HC Dynamo Pardubice3 - 2 verlengingenKometa BrnoKometa Brno (7)
30 September 2018 - 18h20
Speeldag 6
Kometa Brno (5)Kometa Brno2 - 1HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec (13)
5 Oktober 2018 - 18h00
Speeldag 7
Mountfield HK (1)Mountfield HK4 - 2Kometa BrnoKometa Brno (7)
7 Oktober 2018 - 17h00
Speeldag 8
Kometa Brno (6)Kometa Brno5 - 3HC Energie Karlovy VaryHC Energie Karlovy Vary (13)
12 Oktober 2018 - 18h00
Speeldag 9
Kometa Brno (4)Kometa Brno3 - 1HC LitvínovHC Litvínov (1)
14 Oktober 2018 - 16h00
Speeldag 10
Vítkovice Ridera Ostrava (8)Vítkovice Ridera Ostrava3 - 4 verlengingenKometa BrnoKometa Brno (4)
19 Oktober 2018 - 18h00
Speeldag 11
Kometa Brno (7)Kometa Brno2 - 5Bílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec (1)
21 Oktober 2018 - 15h00
Speeldag 12
Sparta Praha (1)Sparta Praha4 - 2Kometa BrnoKometa Brno (5)
24 Oktober 2018 - 18h00
Speeldag 13
Kometa Brno (6)Kometa Brno3 - 2 verlengingenPSG ZlínPSG Zlín (10)
28 Oktober 2018 - 16h20
Speeldag 14
Kometa Brno (3)Kometa Brno3 - 1KLH ChomutovKLH Chomutov (14)
30 Oktober 2018 - 17h30
Speeldag 15
HC Plzen (6)HC Plzen2 - 4Kometa BrnoKometa Brno (3)
4 November 2018 - 16h00
Speeldag 17
BK Mladá Boleslav (13)BK Mladá Boleslav2 - 1Kometa BrnoKometa Brno (6)
14 November 2018 - 18h00
Speeldag 18
Kometa Brno (5)Kometa Brno2 - 0HC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubice (13)
16 November 2018 - 17h00
Speeldag 19
HC Ocelári Trinec (2)HC Ocelári Trinec4 - 3 verlengingenKometa BrnoKometa Brno (5)
18 November 2018 - 17h00
Speeldag 20
Mountfield HK (4)Mountfield HK6 - 3Kometa BrnoKometa Brno (6)
24 November 2018 - 16h00
Speeldag 21
HC Energie Karlovy Vary (9)HC Energie Karlovy Vary5 - 4Kometa BrnoKometa Brno (7)
25 November 2018 - 17h20
Speeldag 22
HC Litvínov (12)HC Litvínov2 - 3Kometa BrnoKometa Brno (7)
28 November 2018 - 18h00
Speeldag 16
Kometa Brno (5)Kometa Brno2 - 3HC OlomoucHC Olomouc (10)
30 November 2018 - 18h00
Speeldag 23
Kometa Brno (6)Kometa Brno3 - 2Vítkovice Ridera OstravaVítkovice Ridera Ostrava (3)
2 December 2018 - 14h00
Speeldag 24
Bílí Tygri Liberec (2)Bílí Tygri Liberec5 - 2Kometa BrnoKometa Brno (8)
6 December 2018 - 18h00
Speeldag 25
Kometa Brno (7)Kometa Brno3 - 4 verlengingenSparta PrahaSparta Praha (6)
9 December 2018 - 15h30
Speeldag 26
PSG Zlín (9)PSG Zlín1 - 4Kometa BrnoKometa Brno (5)
19 December 2018 - 17h30
Speeldag 27
KLH Chomutov (14)KLH Chomutov - Kometa BrnoKometa Brno (5)
21 December 2018 - 17h00
Speeldag 28
Kometa BrnoKometa Brno - HC PlzenHC Plzen
26 December 2018 - 17h00
Speeldag 29
HC OlomoucHC Olomouc - Kometa BrnoKometa Brno
28 December 2018 - 17h00
Speeldag 30
Kometa BrnoKometa Brno - BK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslav
30 December 2018 - 17h00
Speeldag 31
HC Dynamo Pardubice (13)HC Dynamo Pardubice - Kometa BrnoKometa Brno (5)
4 Januari 2019 - 17h00
Speeldag 32
Kometa BrnoKometa Brno - HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
6 Januari 2019 - 17h00
Speeldag 33
Mountfield HKMountfield HK - Kometa BrnoKometa Brno
8 Januari 2019 - 18h00
Speeldag 42
Kometa Brno (5)Kometa Brno - HC OlomoucHC Olomouc (4)
11 Januari 2019 - 17h00
Speeldag 34
Kometa BrnoKometa Brno - HC Energie Karlovy VaryHC Energie Karlovy Vary
13 Januari 2019 - 17h00
Speeldag 35
Kometa BrnoKometa Brno - HC LitvínovHC Litvínov
18 Januari 2019 - 17h00
Speeldag 36
Vítkovice Ridera OstravaVítkovice Ridera Ostrava - Kometa BrnoKometa Brno
20 Januari 2019 - 17h00
Speeldag 37
Kometa BrnoKometa Brno - Bílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec
25 Januari 2019 - 17h00
Speeldag 38
Sparta PrahaSparta Praha - Kometa BrnoKometa Brno
27 Januari 2019 - 17h00
Speeldag 39
Kometa BrnoKometa Brno - PSG ZlínPSG Zlín
29 Januari 2019 - 17h00
Speeldag 40
Kometa BrnoKometa Brno - KLH ChomutovKLH Chomutov
1 Februari 2019 - 17h00
Speeldag 41
HC PlzenHC Plzen - Kometa BrnoKometa Brno
13 Februari 2019 - 17h00
Speeldag 43
BK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslav - Kometa BrnoKometa Brno
15 Februari 2019 - 17h00
Speeldag 44
Kometa BrnoKometa Brno - HC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubice
17 Februari 2019 - 17h00
Speeldag 45
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec - Kometa BrnoKometa Brno
19 Februari 2019 - 17h00
Speeldag 46
Kometa BrnoKometa Brno - Mountfield HKMountfield HK
22 Februari 2019 - 17h00
Speeldag 47
HC Energie Karlovy VaryHC Energie Karlovy Vary - Kometa BrnoKometa Brno
24 Februari 2019 - 17h00
Speeldag 48
HC LitvínovHC Litvínov - Kometa BrnoKometa Brno
1 Maart 2019 - 17h00
Speeldag 49
Kometa BrnoKometa Brno - Vítkovice Ridera OstravaVítkovice Ridera Ostrava
3 Maart 2019 - 17h00
Speeldag 50
Bílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec - Kometa BrnoKometa Brno
5 Maart 2019 - 17h00
Speeldag 51
Kometa BrnoKometa Brno - Sparta PrahaSparta Praha
8 Maart 2019 - 17h00
Speeldag 52
PSG ZlínPSG Zlín - Kometa BrnoKometa Brno

Champions Hockey League - Playoffs - 2018/2019

6 November 2018 - 18h00
Achtste finales
Kometa BrnoKometa Brno5 - 1 (2-0,1-1,2-0)Tappara TampereTappara Tampere (FIN)
20 November 2018 - 18h00
Achtste finales
Tappara Tampere (FIN)Tappara Tampere5 - 5 (2-0,1-2,2-3)Kometa BrnoKometa Brno
4 December 2018 - 18h00
Kwartfinales
Kometa BrnoKometa Brno1 - 4 (1-1,0-3,0-0)Frölunda HC GöeteborgFrölunda HC Göeteborg (SWE)
11 December 2018 - 18h00
Kwartfinales
Frölunda HC Göeteborg (SWE)Frölunda HC Göeteborg6 - 1 (0-1,3-0,3-0)Kometa BrnoKometa Brno

Champions Hockey League - Groep D - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
2de963031816+2
31 Augustus 2018 - 18h00
Groep D
Neman Grodno (BLR) (4)Neman Grodno4 - 2Kometa BrnoKometa Brno (2)
2 September 2018 - 17h00
Groep D
EHC Eisbären Berlin (GER) (3)EHC Eisbären Berlin2 - 3Kometa BrnoKometa Brno (2)
6 September 2018 - 18h00
Groep D
Kometa Brno (2)Kometa Brno6 - 2Neman GrodnoNeman Grodno (BLR) (4)
9 September 2018 - 17h00
Groep D
Kometa Brno (2)Kometa Brno4 - 3EHC Eisbären BerlinEHC Eisbären Berlin (GER) (3)
10 Oktober 2018 - 18h00
Groep D
Kometa Brno (2)Kometa Brno2 - 3EV ZugEV Zug (SUI) (1)
16 Oktober 2018 - 19h45
Groep D
EV Zug (SUI) (1)EV Zug2 - 1Kometa BrnoKometa Brno (2)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden