De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
SUI | Zwitserse Division 1 Dames - SPL1 - Degradatie Ronde | Weldra | |
SUI | Zwitserse Division 1 Dames - SPL1 - Championship Ronde | Weldra | |
SUI | Zwitserse Division 1 Dames - SPL1 - Finale | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
21/01/2016 - 25/02/2017 | ITA | Italië - Serie A Heren - Groep B | Terraquilia Carpi HB |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
17/08/2016 - 14/05/2017 | HUN | Hongaarse Division 1 Heren - NBI - Regulier Seizoen | Pick Szeged |
27/08/2016 - 09/04/2017 | GER | Duitse DHB-Pokal | THW Kiel |
30/08/2016 - 18/02/2017 | Internationaal | BENE-League - Regulier Seizoen | United HC Tongeren |
30/08/2016 - 16/03/2017 | Internationaal | SEHA Liga - Regulier Seizoen | RK Vardar 1961 |
30/08/2016 - 01/04/2017 | ROU | Roemenië Division 1 Heren - Regulier Seizoen | Dinamo Bucuresti |
31/08 - 17/12 | SUI | Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen | Kadetten Schaffhausen |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/10/2016 - 11/06/2017 | ESP | Copa del Rey | FC Barcelona |
06/10 - 09/10 | DEN | Golden League Dames - Tornooi 1 | Noorwegen |
08/10 - 16/10 | Internationaal | EHF Cup Heren - Tweede Kwalificatieronde | KIF Kolding København |
14/10 - 20/11 | Internationaal | Champions League Dames - Groep B | Vardar Skopje |
15/10 - 23/10 | Internationaal | EHF Cup Dames - Tweede Kwalificatieronde | Dunarea Braila |
15/10 - 19/11 | Internationaal | Champions League Dames - Groep A | Buducnost Podgorica |
15/10 - 20/11 | Internationaal | Champions League Dames - Groep C | Györ Audi ETO KC |
15/10 - 20/11 | Internationaal | Champions League Dames - Groep D | RK Krim Ljubljana |
15/10/2016 - 13/05/2017 | Internationaal | Challenge Cup Dames | Lokomotiva Zagreb |
27/10/2016 - 27/05/2017 | FRA | Franse F.A. Cup | Nantes HBC |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
17/12 - 18/12 | León | Spaanse Copa Asobal | FC Barcelona |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
07/01 - 12/02 | Internationaal | EHF Cup Dames - Groep A | Les Neptunes de Nantes |
07/01 - 12/02 | Internationaal | EHF Cup Dames - Groep B | Kuban Krasnodar |
07/01 - 12/02 | Internationaal | EHF Cup Dames - Groep C | Rostov-Don |
07/01 - 12/02 | Internationaal | EHF Cup Dames - Groep D | TuS Metzingen |
13/01 - 15/01 | Tórshavn | EK Heren - Pré-Kwalificaties - Groep A | Griekenland |
27/01 - 12/03 | Internationaal | Champions League Dames - Hoofdronde - Groep 2 | Györ Audi ETO KC |
28/01 - 11/03 | Internationaal | Champions League Dames - Hoofdronde - Groep 1 | Vardar Skopje |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
06/05 - 14/05 | BEL | Belgie - Ere Divisie Dames - Finales | HB Sint-Truiden |
06/05 - 20/05 | NED | Nederlandse Eredivisie Dames - Playoffs | SS/VOC Amsterdam |
06/05 - 27/05 | ITA | Italië - Serie A Heren - Finaleronde | Bozen Bolzano |
07/05 - 14/05 | NED | Nederlandse Eredivisie Dames - Degradatie Play-Offs | E en O handball Emmen |
10/05 - 28/05 | DEN | Denemarken - Competitie Heren - Finals | AaB Aalborg |
13/05 - 27/05 | BEL | Belgie - 1ste Nationale Heren - Finales | Achilles Bocholt |
19/05 - 20/05 | MAC | Noord-Macedonische Beker Dames | Vardar Skopje |
20/05 - 21/05 | MAC | Noord-Macedonische Beker Heren | RK Vardar 1961 |
20/05 - 24/05 | HUN | Hongaarse Division 1 Heren - NBI - Playoffs | Telekom Veszprém |
23/05 - 02/06 | FRA | Franse Division 2 Heren - Playoffs | Massy Essonne HB |
24/05 - 26/05 | ROU | Roemenië Division 1 Dames - Playout | HCM Slobozia |
25/05 - 27/05 | AUT | Oostenrijk Division 1 Dames - WHA - Playoffs | Hypo Niederosterreich |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
15/06 - 17/06 | ROU | Roemenië Division 1 Heren - Degradatie Play-Offs - Groep 1 | CSM Focsani |
15/06 - 17/06 | ROU | Roemenië Division 1 Heren - Degradatie Play-Offs - Groep 2 | CSM Fagaras |