De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/02 | Paris (AccorHotels Arena) | Hand Star Game | International All Stars |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
13/03 - 17/03 | Suwon | Aziatisch Kampioenschap Dames - Groep A | Zuid-Korea |
14/03 - 18/03 | Suwon | Aziatisch Kampioenschap Dames - Groep B | Japan |
15/03 - 29/11 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Dames | Beëindigd |
17/03 - 19/03 | Skopje | EK Dames U-19 - Kwalificaties - Groep 1 | Hongarije U-19 |
17/03 - 19/03 | Carballo | EK Dames U-19 - Kwalificaties - Groep 2 | Spanje U-19 |
17/03 - 19/03 | Michalovce | EK Dames U-19 - Kwalificaties - Groep 3 | Frankrijk U-19 |
17/03 - 19/03 | Durdevac | EK Dames U-19 - Kwalificaties - Groep 4 | Kroatië U-19 |
17/03 - 19/03 | Hodonín | EK Dames U-19 - Kwalificaties - Groep 5 | Zweden U-19 |
17/03 - 19/03 | Zhlobin | EK Dames U-19 - Kwalificaties - Groep 6 | Portugal U-19 |
17/03 - 19/03 | Limnos | EK Dames U-19 - Kwalificaties - Groep 7 | Noorwegen U-19 |
17/03 - 19/03 | Regensburg | EK Dames U-19 - Kwalificaties - Groep 8 | Duitsland U-19 |
20/03 - 22/03 | Suwon | Aziatisch Kampioenschap Dames - Finaleronde | Zuid-Korea |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
24/05 - 28/05 | Buenos Aires | Panamerikaanse Kampioenschappen Voor Clubs Heren | EC Pinheiros |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
08/06 - 11/06 | NOR | Gjensidige Cup | Noorwegen |
09/06 - 15/06 | Internationaal | WK Handbal Dames - Kwalificaties Europa | Zweden |
12/06 - 14/06 | Veliko Tarnovo | Emerging Nations Championship - Groep A | Turkije |
12/06 - 14/06 | Veliko Tarnovo | Emerging Nations Championship - Groep B | Luxemburg |
12/06 - 14/06 | Gabrovo | Emerging Nations Championship - Groep C | Cyprus |
12/06 - 14/06 | Gabrovo | Emerging Nations Championship - Groep D | Far Oer |
16/06 - 18/06 | BUL | Emerging Nations Championship - Finaleronde | Far Oer |
18/06 - 23/06 | Villa Ballester | Panamerikaanse Kampioenschappen Dames - Groep A | Brazilië |
18/06 - 23/06 | Villa Ballester | Panamerikaanse Kampioenschappen Dames - Groep B | Argentinië |
24/06 - 25/06 | Villa Ballester | Panamerikaanse Kampioenschappen Dames - Finaleronde | Brazilië |
29/06 - 30/07 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U19 | Beëindigd |
30/06 - 09/07 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U21 | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
14/07 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Dames U19 | Beëindigd |
18/07 - 24/07 | ALG | WK Junior Heren - Groep A | Duitsland U-21 |
18/07 - 24/07 | ALG | WK Junior Heren - Groep B | Frankrijk U-21 |
18/07 - 24/07 | ALG | WK Junior Heren - Groep C | Spanje U-21 |
18/07 - 24/07 | ALG | WK Junior Heren - Groep D | Kroatië U-21 |
26/07 - 30/07 | ALG | WK Junior Heren - Finaleronde | Spanje U-21 |
27/07 - 30/07 | Celje | EK Dames U-19 - Pool A | Hongarije U-19 |
27/07 - 30/07 | Celje | EK Dames U-19 - Pool B | Rusland U-19 |
27/07 - 30/07 | Celje | EK Dames U-19 - Pool C | Frankrijk U-19 |
27/07 - 30/07 | Celje | EK Dames U-19 - Pool D | Denemarken U-19 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/09 - 02/09 | Rouen | Frankrijk - Trophée des Champions | Nantes HBC |
03/09 | Hamburg | Duitse Supercup Dames | SG BBM Bietigheim |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
23/10 - 25/10 | Asunción | Panamerikaanse Kampioenschappen Voor Clubs Dames - Groep A | Atlético Goes |
23/10 - 26/10 | Asunción | Panamerikaanse Kampioenschappen Voor Clubs Dames - Groep B | EC Pinheiros |
27/10 - 29/10 | Asunción | Panamerikaanse Kampioenschappen Voor Clubs Dames - Finaleronde | EC Pinheiros |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
23/11 - 26/11 | NOR | Møbelringen Cup | Noorwegen |
24/11 - 26/11 | Stade Pierre-de-Coubertin - Paris | Tournoi International de Paris Ile De France Féminin - Razel-Bec | Frankrijk |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/12 - 08/12 | Leipzig | Wereldkampioenschap Dames - Voorronde - Groep D | Servië |
02/12 - 08/12 | Trier | Wereldkampioenschap Dames - Voorronde - Groep A | Roemenië |
02/12 - 08/12 | Bietigheim-Bissingen | Wereldkampioenschap Dames - Voorronde - Groep B | Noorwegen |
02/12 - 08/12 | Oldenburg | Wereldkampioenschap Dames - Voorronde - Groep C | Rusland |
10/12 - 11/12 | Magdeburg | Wereldkampioenschap Dames - Plaatsingsronde 21/24 | Argentinië |
10/12 - 11/12 | Leipzig | Wereldkampioenschap Dames - Plaatsingsronde 17/20 | Polen |
10/12 - 17/12 | GER | Wereldkampioenschap Dames - Finaleronde | Frankrijk |
27/12 - 28/12 | NED | Limburgse Handbal Dagen - Groep A | Odorheiu Secuiesc |
27/12 - 28/12 | NED | Limburgse Handbal Dagen - Groep B | BM Benidorm |
28/12 - 29/12 | Sittard-Geleen | Limburgse Handbal Dagen - Finaleronde | BM Benidorm |