De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U19 | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
08/03 - 10/03 | Tbilissi | Challenge Trophy Dames - Groep A | Georgië |
08/03 - 10/03 | Tbilissi | Challenge Trophy Dames - Groep B | Far Oer |
12/03 - 13/03 | Tbilissi | Challenge Trophy Dames - Finaleronde | Far Oer |
15/03 - 03/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Dames | Beëindigd |
18/03 - 20/03 | Metz | OKT Dames 1 | Nederland |
18/03 - 20/03 | Aarhus | OKT Dames 2 | Roemenië |
18/03 - 20/03 | Astrakhan | OKT Dames 3 | Rusland |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/04 - 07/04 | Doha | 4 Naties Toernooi Heren | Qatar |
06/04 - 10/04 | Internationaal | EK Heren 2018 - Pré-Kwalificaties | Finland |
08/04 - 10/04 | Gdańsk | OKT Heren 1 | Polen |
08/04 - 10/04 | Malmö | OKT Heren 2 | Slovenië |
08/04 - 10/04 | Herning | OKT Heren 3 | Denemarken |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
25/05 - 27/05 | Buenos Aires | Panamerikaanse Kampioenschappen Voor Clubs Heren - Groep A | HC Taubaté |
25/05 - 28/05 | Buenos Aires | Panamerikaanse Kampioenschappen Voor Clubs Heren - Groep B | EC Pinheiros |
28/05 - 29/05 | Buenos Aires | Panamerikaanse Kampioenschappen Voor Clubs Heren - Finaleronde | HC Taubaté |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
10/06 - 16/06 | Internationaal | WK Handbal Heren 2017 - Kwalificaties Europa | Zweden |
11/06 - 17/06 | Buenos Aires | Panamerikaanse Kampioenschappen Heren - Groep A | Argentinië |
11/06 - 17/06 | Buenos Aires | Panamerikaanse Kampioenschappen Heren - Groep B | Brazilië |
18/06 - 20/06 | Buenos Aires | Panamerikaanse Kampioenschappen Heren - Finaleronde | Brazilië |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
04/09 | GER | Duitse Supercup Dames | Thüringer HC Erfürt |
05/09 - 08/09 | Doha | Wereldkampioenschap Clubs - Super Globe | Füchse Berlin |
06/09 | DEN | Supercup van Denemarken | Bjerringbro-Silkeborg |
06/09 | DEN | Supercup van Denemarken Dames | Ikast Handbold |
16/09 - 17/09 | La Roche-Sur-Yon | Frankrijk - Trophée des Champions | Paris SG |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/11 - 03/11 | Santiago de Chile | Panamerikaanse Kampioenschappen Voor Clubs Dames - Groep B | Ferro Carril Oeste |
01/11 - 04/11 | Santiago de Chile | Panamerikaanse Kampioenschappen Voor Clubs Dames - Groep A | Metodista São Bernardo |
04/11 - 06/11 | Santiago de Chile | Panamerikaanse Kampioenschappen Voor Clubs Dames - Finaleronde | Metodista São Bernardo |
04/11 - 06/11 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U21 | Beëindigd |
22/11 - 27/11 | Managua | Midden-Amerikaanse Kampioenschappen Dames | Guatemala |
25/11 - 27/11 | Sala | WK Handbal Dames - Kwalificaties Europa - Groep 1 | Oekraïne |
25/11 - 27/11 | Syracusa | WK Handbal Dames - Kwalificaties Europa - Groep 4 | Italië |
28/11 - 02/12 | Luanda | Afrikaans Kampioenschap Dames - Groep A | Angola |
28/11 - 02/12 | Luanda | Afrikaans Kampioenschap Dames - Groep B | Tunesië |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
02/12 - 04/12 | Minsk | WK Handbal Dames - Kwalificaties Europa - Groep 2 | Wit-Rusland |
02/12 - 04/12 | Tórshavn | WK Handbal Dames - Kwalificaties Europa - Groep 3 | Oostenrijk |
04/12 - 07/12 | Luanda | Afrikaans Kampioenschap Dames - Finaleronde | Angola |
04/12 - 08/12 | Stockholm | Europees Kampioenschap Dames - Voorronde - Groep A | Servië |
04/12 - 08/12 | Kristianstad | Europees Kampioenschap Dames - Voorronde - Groep B | Frankrijk |
05/12 - 09/12 | Malmö | Europees Kampioenschap Dames - Voorronde - Groep C | Denemarken |
05/12 - 09/12 | Helsingborg | Europees Kampioenschap Dames - Voorronde - Groep D | Noorwegen |
10/12 - 14/12 | Göteborg | Europees Kampioenschap Dames - Hoofdronde - Group I | Nederland |
11/12 - 14/12 | Helsingborg | Europees Kampioenschap Dames - Hoofdronde - Group II | Noorwegen |
16/12 - 18/12 | Göteborg | Europees Kampioenschap Dames - Finaleronde | Noorwegen |