De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
21 September 2021 - 28 September 2021
ØIF Arendal Elite (NOR) | 49 - 67 | Pays d'Aix UC HB (FRA) | ||
21/09/2021 - 18h45 | ØIF Arendal Elite (NOR) | 27 - 27 | Pays d'Aix UC HB (FRA) | |
28/09/2021 - 18h45 | Pays d'Aix UC HB (FRA) | 40 - 22 | ØIF Arendal Elite (NOR) |
KS Azoty-Pulawy (POL) | 53 - 65 | Füchse Berlin (GER) | ||
21/09/2021 - 18h45 | KS Azoty-Pulawy (POL) | 24 - 32 | Füchse Berlin (GER) | |
28/09/2021 - 18h45 | Füchse Berlin (GER) | 33 - 29 | KS Azoty-Pulawy (POL) |
Bjerringbro-Silkeborg (DEN) | 59 - 59 | RK Nexe Nasice (CRO) | ||
21/09/2021 - 18h45 | Bjerringbro-Silkeborg (DEN) | 33 - 27 | RK Nexe Nasice (CRO) | |
28/09/2021 - 18h45 | RK Nexe Nasice (CRO) | 32 - 26 | Bjerringbro-Silkeborg (DEN) |
GOG Gudme (DEN) | 57 - 51 | Mors-Thy Håndbold (DEN) | ||
21/09/2021 - 18h45 | GOG Gudme (DEN) | 30 - 24 | Mors-Thy Håndbold (DEN) | |
28/09/2021 - 18h45 | Mors-Thy Håndbold (DEN) | 27 - 27 | GOG Gudme (DEN) |
Kadetten Schaffhausen (SUI) | 68 - 60 | Fraikin BM Granollers (ESP) | ||
21/09/2021 - 18h45 | Kadetten Schaffhausen (SUI) | 36 - 33 | Fraikin BM Granollers (ESP) | |
28/09/2021 - 20h45 | Fraikin BM Granollers (ESP) | 27 - 32 | Kadetten Schaffhausen (SUI) |
BM Logroño La Rioja (ESP) | 61 - 58 | Ademar Leon (ESP) | ||
21/09/2021 - 20h45 | BM Logroño La Rioja (ESP) | 34 - 30 | Ademar Leon (ESP) | |
28/09/2021 - 20h45 | Ademar Leon (ESP) | 28 - 27 | BM Logroño La Rioja (ESP) |
USAM Nîmes Gard (FRA) | 65 - 58 | CSKA Moscow (RUS) | ||
21/09/2021 - 18h45 | USAM Nîmes Gard (FRA) | 36 - 29 | CSKA Moscow (RUS) | |
28/09/2021 - 18h45 | CSKA Moscow (RUS) | 29 - 29 | USAM Nîmes Gard (FRA) |
Rhein-Neckar Löwen (GER) | 59 - 64 | Sport Lisboa e Benfica (POR) | ||
21/09/2021 - 18h45 | Rhein-Neckar Löwen (GER) | 31 - 31 | Sport Lisboa e Benfica (POR) | |
28/09/2021 - 20h45 | Sport Lisboa e Benfica (POR) | 33 - 28 | Rhein-Neckar Löwen (GER) |
Sporting CP Lisbon (POR) | 62 - 53 | Team Tvis Holstebro (DEN) | ||
21/09/2021 - 20h45 | Sporting CP Lisbon (POR) | 31 - 25 | Team Tvis Holstebro (DEN) | |
28/09/2021 - 18h45 | Team Tvis Holstebro (DEN) | 28 - 31 | Sporting CP Lisbon (POR) |
FENIX Toulouse (FRA) | 59 - 49 | Malmö (SWE) | ||
21/09/2021 - 20h45 | FENIX Toulouse (FRA) | 30 - 24 | Malmö (SWE) | |
28/09/2021 - 18h45 | Malmö (SWE) | 25 - 29 | FENIX Toulouse (FRA) |
Valur Reykjavik (ISL) | 47 - 54 | TBV Lemgo Lippe (GER) | ||
21/09/2021 - 20h45 | Valur Reykjavik (ISL) | 26 - 27 | TBV Lemgo Lippe (GER) | |
28/09/2021 - 20h45 | TBV Lemgo Lippe (GER) | 27 - 21 | Valur Reykjavik (ISL) |
Orlen Wisla Plock (POL) | 44 - 40 | CSM Constanta (ROU) | ||
21/09/2021 - 18h45 | Orlen Wisla Plock (POL) | 24 - 14 | CSM Constanta (ROU) | |
28/09/2021 - 18h45 | CSM Constanta (ROU) | 26 - 20 | Orlen Wisla Plock (POL) |