De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
27 Augustus 2021 - 5 September 2021
AA Aguas Santas (POR) | 54 - 60 | BM Logroño La Rioja (ESP) | ||
28/08/2021 - 19h00 | AA Aguas Santas (POR) | 26 - 26 | BM Logroño La Rioja (ESP) | |
04/09/2021 - 19h00 | BM Logroño La Rioja (ESP) | 34 - 28 | AA Aguas Santas (POR) |
Alpla HC Hard (AUT) | 55 - 66 | FENIX Toulouse (FRA) | ||
28/08/2021 - 19h00 | Alpla HC Hard (AUT) | 23 - 27 | FENIX Toulouse (FRA) | |
04/09/2021 - 18h00 | FENIX Toulouse (FRA) | 39 - 32 | Alpla HC Hard (AUT) |
KS Azoty-Pulawy (POL) | 66 - 46 | MRK Sesvete (CRO) | ||
28/08/2021 - 17h00 | KS Azoty-Pulawy (POL) | 29 - 21 | MRK Sesvete (CRO) | |
04/09/2021 - 19h00 | MRK Sesvete (CRO) | 25 - 37 | KS Azoty-Pulawy (POL) |
Balatonfüredi KSE (HUN) | 47 - 47 | Malmö (SWE) | ||
29/08/2021 - 16h30 | Balatonfüredi KSE (HUN) | 27 - 25 | Malmö (SWE) | |
05/09/2021 - 16h30 | Malmö (SWE) | 22 - 20 | Balatonfüredi KSE (HUN) |
Bjerringbro-Silkeborg (DEN) | 49 - 48 | Ystads IF HF (SWE) | ||
28/08/2021 - 15h00 | Bjerringbro-Silkeborg (DEN) | 22 - 23 | Ystads IF HF (SWE) | |
04/09/2021 - 14h00 | Ystads IF HF (SWE) | 25 - 27 | Bjerringbro-Silkeborg (DEN) |
Celje Pivovarna Lasko (SLO) | 58 - 65 | GOG Gudme (DEN) | ||
28/08/2021 - 18h00 | Celje Pivovarna Lasko (SLO) | 33 - 29 | GOG Gudme (DEN) | |
04/09/2021 - 16h00 | GOG Gudme (DEN) | 36 - 25 | Celje Pivovarna Lasko (SLO) |
Csurgói KK (HUN) | 51 - 58 | HC Dobrogea Sud Constanta (ROU) | ||
28/08/2021 - 15h00 | Csurgói KK (HUN) | 23 - 27 | HC Dobrogea Sud Constanta (ROU) | |
05/09/2021 - 17h00 | HC Dobrogea Sud Constanta (ROU) | 31 - 28 | Csurgói KK (HUN) |
HC Kriens-Luzern (SUI) | 41 - 60 | Sport Lisboa e Benfica (POR) | ||
28/08/2021 - 18h00 | HC Kriens-Luzern (SUI) | 23 - 31 | Sport Lisboa e Benfica (POR) | |
04/09/2021 - 16h30 | Sport Lisboa e Benfica (POR) | 29 - 18 | HC Kriens-Luzern (SUI) |
Maccabi Rishon Le Zion (ISR) | 49 - 58 | CSKA Moscow (RUS) | ||
28/08/2021 - 12h00 | Maccabi Rishon Le Zion (ISR) | 26 - 29 | CSKA Moscow (RUS) | |
29/08/2021 - 12h00 | CSKA Moscow (RUS) | 29 - 23 | Maccabi Rishon Le Zion (ISR) |
RK Porec (CRO) | 39 - 44 | Valur Reykjavik (ISL) | ||
03/09/2021 - 19h00 | RK Porec (CRO) | 18 - 22 | Valur Reykjavik (ISL) | |
04/09/2021 - 18h00 | Valur Reykjavik (ISL) | 22 - 21 | RK Porec (CRO) |
Rhein-Neckar Löwen (GER) | 80 - 44 | Spor Toto SK (TUR) | ||
28/08/2021 - 18h00 | Rhein-Neckar Löwen (GER) | 38 - 22 | Spor Toto SK (TUR) | |
29/08/2021 - 15h00 | Spor Toto SK (TUR) | 22 - 42 | Rhein-Neckar Löwen (GER) |
SPR Tarnów (POL) | 51 - 60 | RK Nexe Nasice (CRO) | ||
31/08/2021 - 19h00 | SPR Tarnów (POL) | 23 - 28 | RK Nexe Nasice (CRO) | |
01/09/2021 - 19h00 | RK Nexe Nasice (CRO) | 32 - 28 | SPR Tarnów (POL) |
Tinex Prolet Skopje (MAC) | 50 - 63 | Fraikin BM Granollers (ESP) | ||
03/09/2021 - 19h00 | Tinex Prolet Skopje (MAC) | 21 - 36 | Fraikin BM Granollers (ESP) | |
04/09/2021 - 17h30 | Fraikin BM Granollers (ESP) | 27 - 29 | Tinex Prolet Skopje (MAC) |
RK Trimo Trebnje (SLO) | 59 - 60 | Team Tvis Holstebro (DEN) | ||
27/08/2021 - 18h00 | RK Trimo Trebnje (SLO) | 31 - 25 | Team Tvis Holstebro (DEN) | |
05/09/2021 - 18h00 | Team Tvis Holstebro (DEN) | 35 - 28 | RK Trimo Trebnje (SLO) |
Vojvodina Novi Sad (SRB) | 49 - 54 | Kadetten Schaffhausen (SUI) | ||
29/08/2021 - 17h30 | Vojvodina Novi Sad (SRB) | 26 - 20 | Kadetten Schaffhausen (SUI) | |
04/09/2021 - 19h30 | Kadetten Schaffhausen (SUI) | 34 - 23 | Vojvodina Novi Sad (SRB) |
Gornik Zabrze (POL) | 48 - 57 | ØIF Arendal Elite (NOR) | ||
29/08/2021 - 17h00 | Gornik Zabrze (POL) | 19 - 29 | ØIF Arendal Elite (NOR) | |
05/09/2021 - 17h00 | ØIF Arendal Elite (NOR) | 28 - 29 | Gornik Zabrze (POL) |