De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Madrid | 9 | 5 | 4 | 1 | 535 | 468 | +67 | 1.8 | 107 | 93.6 | 13.4 |
| 2 | Rote Ster Belgrado | 9 | 5 | 4 | 1 | 459 | 399 | +60 | 1.8 | 91.8 | 79.8 | 12 |
| 3 | Hapoel Tel-Aviv Basket | 9 | 5 | 4 | 1 | 482 | 429 | +53 | 1.8 | 96.4 | 85.8 | 10.6 |
| 4 | Dubai BC | 9 | 5 | 4 | 1 | 491 | 449 | +42 | 1.8 | 98.2 | 89.8 | 8.4 |
| 5 | Olympiakos Piraeus | 9 | 5 | 4 | 1 | 420 | 381 | +39 | 1.8 | 84 | 76.2 | 7.8 |
| 6 | FC Barcelona | 9 | 5 | 4 | 1 | 465 | 451 | +14 | 1.8 | 93 | 90.2 | 2.8 |
| 7 | Valencia BC | 8 | 5 | 3 | 2 | 465 | 442 | +23 | 1.6 | 93 | 88.4 | 4.6 |
| 8 | Zalgiris Kaunas | 8 | 5 | 3 | 2 | 433 | 423 | +10 | 1.6 | 86.6 | 84.6 | 2 |
| 9 | Fenerbahçe Istanbul | 8 | 5 | 3 | 2 | 391 | 387 | +4 | 1.6 | 78.2 | 77.4 | 0.8 |
| 10 | Anadolu Efes Istanbul | 8 | 5 | 3 | 2 | 438 | 437 | +1 | 1.6 | 87.6 | 87.4 | 0.2 |
| 11 | Panathinaïkos Athens | 8 | 5 | 3 | 2 | 429 | 440 | -11 | 1.6 | 85.8 | 88 | -2.2 |
| 12 | Paris Basketball | 7 | 5 | 2 | 3 | 466 | 477 | -11 | 1.4 | 93.2 | 95.4 | -2.2 |
| 13 | Virtus Bologna | 7 | 5 | 2 | 3 | 438 | 456 | -18 | 1.4 | 87.6 | 91.2 | -3.6 |
| 14 | ASVEL Lyon-Villeurbanne | 7 | 5 | 2 | 3 | 435 | 454 | -19 | 1.4 | 87 | 90.8 | -3.8 |
| 15 | Besiktas Istanbul | 7 | 5 | 2 | 3 | 433 | 458 | -25 | 1.4 | 86.6 | 91.6 | -5 |
| 16 | Partizan Belgrado | 6 | 5 | 1 | 4 | 360 | 397 | -37 | 1.2 | 72 | 79.4 | -7.4 |
| 17 | Maccabi Tel-Aviv | 6 | 5 | 1 | 4 | 449 | 490 | -41 | 1.2 | 89.8 | 98 | -8.2 |
| 18 | FC Bayern München BB | 6 | 5 | 1 | 4 | 436 | 486 | -50 | 1.2 | 87.2 | 97.2 | -10 |
| 19 | EA7 Emporio Armani Milan | 5 | 5 | 0 | 5 | 420 | 452 | -32 | 1 | 84 | 90.4 | -6.4 |
| 20 | Baskonia Vitoria-Gasteiz | 5 | 5 | 0 | 5 | 401 | 462 | -61 | 1 | 80.2 | 92.4 | -12.2 |
Fenerbahçe Istanbul (6) - Baskonia Vitoria-Gasteiz (20)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 6 |
| Wedstrijden | 5 | 9 |
| Gewonnen | 5 (100 %) | 6 (67 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 3 (33 %) |
| Doelpunten voor | 427 | 719 |
| Gemiddelde doelpunt | 85.4 | 79.89 |
| Doelpunten tegen | 355 | 689 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 71 | 76.56 |
| Serie voor de competitie | GGGGG | GGPGGGPP |
| Serie (*) | GPGGGGGG | GPGGGGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 19 | 20 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 1 (11 %) |
| Verloren | 4 (100 %) | 8 (89 %) |
| Doelpunten voor | 324 | 748 |
| Gemiddelde doelpunt | 81 | 83.11 |
| Doelpunten tegen | 376 | 847 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 94 | 94.11 |
| Serie voor de competitie | PPPP | PGPPPPPP |
| Serie (*) | PGPPPPPP | PPGPPPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 4
| 29/10/2026 | Real Madrid (9) | 95-76 | Fenerbahçe I. (6) | |
| 27/10/2026 | Valencia BC (2) | 86-78 | Fenerbahçe I. (6) | |
| 23/10/2026 | Olympiakos Pi. (3) | 61-64 | Fenerbahçe I. (6) | |
| 15/10/2026 | Fenerbahçe I. (6) | 74-65 | Partizan Belg. (12) | |
| 13/10/2026 | Fenerbahçe I. (6) | 99-80 | Zalgiris Kaun. (10) | |
| 10/10/2026 | Cayirova | 85-100 | Fenerbahçe I. (6) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 08/10/2026 | Panathinaïko. (1) | 92-74 | Fenerbahçe I. (6) | |
| 02/10/2026 | Fenerbahçe I. (6) | 76-66 | Dubai BC (7) |
| 01/11/2026 | Baskonia Vito. (20) | 106-83 | Bàsquet Manr. | |
| 01/11/2026 | Baskonia Vito. (20) | 68-75 | CD Povoa/Mont. | |
| 30/10/2026 | ASVEL Lyon-Vi. (15) | 94-79 | Baskonia Vito. (20) | |
| 27/10/2026 | Baskonia Vito. (20) | 86-104 | Real Madrid (9) | |
| 25/10/2026 | Valencia BC (2) | 84-75 | Baskonia Vito. (20) | |
| 24/10/2026 | Baskonia Vito. (20) | 74-72 | Portimonense . | |
| 22/10/2026 | Panathinaïko. (1) | 85-79 | Baskonia Vito. (20) | |
| 18/10/2026 | Braga | 91-72 | Baskonia Vito. (20) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 15/10/2026 | Fenerbahçe I. (6) | 74-65 | Partizan Belg. (12) |
| 13/10/2026 | Fenerbahçe I. (6) | 99-80 | Zalgiris Kaun. (10) |
| 02/10/2026 | Fenerbahçe I. (6) | 76-66 | Dubai BC (7) |
| 29/09/2026 | Fenerbahçe I. (6) | 100-76 | FC Bayern Mü. (18) |
| 25/09/2026 | Fenerbahçe I. (6) | 78-68 | Virtus Bologn. (13) |
| 30/10/2026 | ASVEL Lyon-Vi. (15) | 94-79 | Baskonia Vito. (20) | |
| 25/10/2026 | Valencia BC (2) | 84-75 | Baskonia Vito. (20) | |
| 22/10/2026 | Panathinaïko. (1) | 85-79 | Baskonia Vito. (20) | |
| 18/10/2026 | Braga | 91-72 | Baskonia Vito. (20) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 18/10/2026 | CBC La Laguna. | 82-77 | Baskonia Vito. (20) |
| 23/01/2026 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 24 | Fenerbahçe Istanbul (6) | 84 - 71 | Baskonia Vitoria-Gasteiz (20) |
| 02/01/2026 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 19 | Baskonia Vitoria-Gasteiz (20) | 93 - 108 | Fenerbahçe Istanbul (6) |
| 28/03/2025 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 32 | Fenerbahçe Istanbul (6) | 82 - 76 | Baskonia Vitoria-Gasteiz (20) |
| 03/12/2024 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 13 | Baskonia Vitoria-Gasteiz (20) | 88 - 76 | Fenerbahçe Istanbul (6) |
| 01/03/2024 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 27 | Fenerbahçe Istanbul (6) | 111 - 96 | Baskonia Vitoria-Gasteiz (20) |
| 06/12/2023 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 12 | Baskonia Vitoria-Gasteiz (20) | 80 - 79 | Fenerbahçe Istanbul (6) |
| 31/03/2023 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 32 | Baskonia Vitoria-Gasteiz (20) | 92 - 69 | Fenerbahçe Istanbul (6) |
| 16/12/2022 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 14 | Fenerbahçe Istanbul (6) | 70 - 76 | Baskonia Vitoria-Gasteiz (20) |
Statistieken onderlinge duels tussen Fenerbahçe Istanbul (6) en Baskonia Vitoria-Gasteiz (20) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2007/2008, 37 gespeelde wedstrijden : 19 zeges Doelpunten voor 18 nederlagen van Fenerbahçe Istanbul (6)
Anadolu Efes Istanbul (14) - Paris Basketball (16)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 14 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 4 (44 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 5 (56 %) |
| Doelpunten voor | 359 | 752 |
| Gemiddelde doelpunt | 89.75 | 83.56 |
| Doelpunten tegen | 333 | 776 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 83.25 | 86.22 |
| Serie voor de competitie | GPGG | GPPPGGPG |
| Serie (*) | GGGPGPGG | GPPPGGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.67
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 16 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 2 (50 %) | 3 (33 %) |
| Verloren | 2 (50 %) | 6 (67 %) |
| Doelpunten voor | 351 | 795 |
| Gemiddelde doelpunt | 87.75 | 88.33 |
| Doelpunten tegen | 368 | 836 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 92 | 92.89 |
| Serie voor de competitie | PPGG | PGPPPPGG |
| Serie (*) | PGGPGGGP | PGPGGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 3
| 30/10/2026 | Anadolu Efes . (14) | 83-68 | Panathinaïko. (1) |
| 28/10/2026 | Hapoel Tel-Av. (5) | 118-88 | Anadolu Efes . (14) |
| 22/10/2026 | Anadolu Efes . (14) | 89-80 | Besiktas Ista. (11) |
| 16/10/2026 | Zalgiris Kaun. (10) | 70-85 | Anadolu Efes . (14) |
| 14/10/2026 | Anadolu Efes . (14) | 93-101 | FC Bayern Mü. (18) |
| 09/10/2026 | Olympiakos Pi. (3) | 89-66 | Anadolu Efes . (14) |
| 01/10/2026 | Rote Ster Bel. (4) | 77-72 | Anadolu Efes . (14) |
| 29/09/2026 | Anadolu Efes . (14) | 94-84 | Real Madrid (9) |
| 03/11/2026 | Cholet Basket | 94-90 | Paris Basketb. (16) |
| 01/11/2026 | Paris Basketb. (16) | 116-112 | Elan Chalon-s. |
| 29/10/2026 | Maccabi Tel-A. (17) | 94-99 | Paris Basketb. (16) |
| 27/10/2026 | Dubai BC (7) | 93-99 | Paris Basketb. (16) |
| 25/10/2026 | Chorale de Ro. | 75-96 | Paris Basketb. (16) |
| 23/10/2026 | Paris Basketb. (16) | 93-104 | Valencia BC (2) |
| 18/10/2026 | Paris Basketb. (16) | 90-75 | Boulazac Bask. |
| 16/10/2026 | Rote Ster Bel. (4) | 90-81 | Paris Basketb. (16) |
| 30/10/2026 | Anadolu Efes . (14) | 83-68 | Panathinaïko. (1) |
| 22/10/2026 | Anadolu Efes . (14) | 89-80 | Besiktas Ista. (11) |
| 14/10/2026 | Anadolu Efes . (14) | 93-101 | FC Bayern Mü. (18) |
| 29/09/2026 | Anadolu Efes . (14) | 94-84 | Real Madrid (9) |
| 07/06/2026 | Anadolu Efes . (14) | 93-102 | Fenerbahçe I. (6) |
| 03/11/2026 | Cholet Basket | 94-90 | Paris Basketb. (16) |
| 29/10/2026 | Maccabi Tel-A. (17) | 94-99 | Paris Basketb. (16) |
| 27/10/2026 | Dubai BC (7) | 93-99 | Paris Basketb. (16) |
| 25/10/2026 | Chorale de Ro. | 75-96 | Paris Basketb. (16) |
| 16/10/2026 | Rote Ster Bel. (4) | 90-81 | Paris Basketb. (16) |
| 07/01/2026 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 20 | Anadolu Efes Istanbul (14) | 79 - 84 | Paris Basketball (16) |
| 28/10/2025 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 7 | Paris Basketball (16) | 80 - 90 | Anadolu Efes Istanbul (14) |
| 14/01/2025 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 21 | Paris Basketball (16) | 88 - 84 | Anadolu Efes Istanbul (14) |
| 21/11/2024 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 11 | Anadolu Efes Istanbul (14) | 84 - 93 | Paris Basketball (16) |
Statistieken onderlinge duels tussen Anadolu Efes Istanbul (14) en Paris Basketball (16) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2024/2025, 4 gespeelde wedstrijden : 1 zege Doelpunten voor 3 nederlagen van Anadolu Efes Istanbul (14)
Hapoel Tel-Aviv Basket (5) - FC Barcelona (8)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 5 |
| Wedstrijden | 5 | 9 |
| Gewonnen | 4 (80 %) | 6 (67 %) |
| Verloren | 1 (20 %) | 3 (33 %) |
| Doelpunten voor | 494 | 831 |
| Gemiddelde doelpunt | 98.8 | 92.33 |
| Doelpunten tegen | 435 | 786 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 87 | 87.33 |
| Serie voor de competitie | PGGGG | GGPGGGGP |
| Serie (*) | GPGGGGPG | GGGGPGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 8 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 6 (67 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 3 (33 %) |
| Doelpunten voor | 359 | 817 |
| Gemiddelde doelpunt | 89.75 | 90.78 |
| Doelpunten tegen | 341 | 797 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 85.25 | 88.56 |
| Serie voor de competitie | PGGG | PGPGPGGG |
| Serie (*) | PPGPPGGG | GPPGGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 01/11/2026 | Maccabi Tel-A. (17) | 87-105 | Hapoel Tel-Av. (5) |
| 30/10/2026 | Dubai BC (7) | 97-83 | Hapoel Tel-Av. (5) |
| 28/10/2026 | Hapoel Tel-Av. (5) | 118-88 | Anadolu Efes . (14) |
| 25/10/2026 | Hapoel Tel-Av. (5) | 60-70 | Hapoel Jerusa. |
| 21/10/2026 | Hapoel Tel-Av. (5) | 90-81 | Virtus Bologn. (13) |
| 18/10/2026 | Hapoel Tel-Av. (5) | 81-67 | Maccabi Ashdo. |
| 16/10/2026 | Panathinaïko. (1) | 81-91 | Hapoel Tel-Av. (5) |
| 14/10/2026 | Hapoel Tel-Av. (5) | 100-82 | Besiktas Ista. (11) |
| 01/11/2026 | Unicaja Malag. | 89-92 | FC Barcelona (8) |
| 30/10/2026 | FC Barcelona (8) | 98-94 | Valencia BC (2) |
| 27/10/2026 | FC Bayern Mü. (18) | 84-88 | FC Barcelona (8) |
| 24/10/2026 | FC Barcelona (8) | 99-81 | Casademont Za. |
| 22/10/2026 | EA7 Emporio A. (19) | 81-89 | FC Barcelona (8) |
| 18/10/2026 | Joventut Bada. | 113-89 | FC Barcelona (8) |
| 16/10/2026 | FC Barcelona (8) | 100-105 | Olympiakos Pi. (3) |
| 13/10/2026 | FC Barcelona (8) | 90-87 | Maccabi Tel-A. (17) |
| 28/10/2026 | Hapoel Tel-Av. (5) | 118-88 | Anadolu Efes . (14) |
| 25/10/2026 | Hapoel Tel-Av. (5) | 60-70 | Hapoel Jerusa. |
| 21/10/2026 | Hapoel Tel-Av. (5) | 90-81 | Virtus Bologn. (13) |
| 18/10/2026 | Hapoel Tel-Av. (5) | 81-67 | Maccabi Ashdo. |
| 14/10/2026 | Hapoel Tel-Av. (5) | 100-82 | Besiktas Ista. (11) |
| 01/11/2026 | Unicaja Malag. | 89-92 | FC Barcelona (8) |
| 27/10/2026 | FC Bayern Mü. (18) | 84-88 | FC Barcelona (8) |
| 22/10/2026 | EA7 Emporio A. (19) | 81-89 | FC Barcelona (8) |
| 18/10/2026 | Joventut Bada. | 113-89 | FC Barcelona (8) |
| 04/10/2026 | UCAM Murcia C. | 100-94 | FC Barcelona (8) |
| 13/03/2026 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 31 | FC Barcelona (8) | 75 - 80 | Hapoel Tel-Aviv Basket (5) |
| 30/09/2025 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 1 | Hapoel Tel-Aviv Basket (5) | 103 - 87 | FC Barcelona (8) |
Statistieken onderlinge duels tussen Hapoel Tel-Aviv Basket (5) en FC Barcelona (8) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2025/2026, 2 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 0 nederlaag van Hapoel Tel-Aviv Basket (5)
ASVEL Lyon-Villeurbanne (15) - FC Bayern München BB (18)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 15 |
| Wedstrijden | 5 | 9 |
| Gewonnen | 3 (60 %) | 4 (44 %) |
| Verloren | 2 (40 %) | 5 (56 %) |
| Doelpunten voor | 434 | 788 |
| Gemiddelde doelpunt | 86.8 | 87.56 |
| Doelpunten tegen | 417 | 831 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 83.4 | 92.33 |
| Serie voor de competitie | GPPGG | PPGPPPGG |
| Serie (*) | PGPGPGGG | PPGPGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 18 |
| Wedstrijden | 5 | 9 |
| Gewonnen | 2 (40 %) | 2 (22 %) |
| Verloren | 3 (60 %) | 7 (78 %) |
| Doelpunten voor | 423 | 769 |
| Gemiddelde doelpunt | 84.6 | 85.44 |
| Doelpunten tegen | 475 | 850 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 95 | 94.44 |
| Serie voor de competitie | GPGPP | PPPGPPPP |
| Serie (*) | PGPGGPGP | GPGPGPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 3.5
| 01/11/2026 | Saint-Quentin. | 99-94 | ASVEL Lyon-Vi. (15) |
| 30/10/2026 | ASVEL Lyon-Vi. (15) | 94-79 | Baskonia Vito. (20) |
| 28/10/2026 | ASVEL Lyon-Vi. (15) | 82-75 | Partizan Belg. (12) |
| 25/10/2026 | ASVEL Lyon-Vi. (15) | 78-74 | SLUC Nancy Ba. |
| 23/10/2026 | Zalgiris Kaun. (10) | 105-85 | ASVEL Lyon-Vi. (15) |
| 17/10/2026 | Limoges CSP | 94-97 | ASVEL Lyon-Vi. (15) |
| 15/10/2026 | Real Madrid (9) | 111-92 | ASVEL Lyon-Vi. (15) |
| 13/10/2026 | ASVEL Lyon-Vi. (15) | 82-84 | Rote Ster Bel. (4) |
| 03/11/2026 | FC Bayern Mü. (18) | 108-66 | Braunschweig |
| 29/10/2026 | Rote Ster Bel. (4) | 103-73 | FC Bayern Mü. (18) |
| 27/10/2026 | FC Bayern Mü. (18) | 84-88 | FC Barcelona (8) |
| 25/10/2026 | FC Bayern Mü. (18) | 96-77 | Hamburg Tower. |
| 22/10/2026 | FC Bayern Mü. (18) | 91-107 | Dubai BC (7) |
| 18/10/2026 | Hamburg Tower. | 63-85 | FC Bayern Mü. (18) |
| 16/10/2026 | Besiktas Ista. (11) | 95-87 | FC Bayern Mü. (18) |
| 14/10/2026 | Anadolu Efes . (14) | 93-101 | FC Bayern Mü. (18) |
| 30/10/2026 | ASVEL Lyon-Vi. (15) | 94-79 | Baskonia Vito. (20) |
| 28/10/2026 | ASVEL Lyon-Vi. (15) | 82-75 | Partizan Belg. (12) |
| 25/10/2026 | ASVEL Lyon-Vi. (15) | 78-74 | SLUC Nancy Ba. |
| 13/10/2026 | ASVEL Lyon-Vi. (15) | 82-84 | Rote Ster Bel. (4) |
| 11/10/2026 | ASVEL Lyon-Vi. (15) | 96-77 | Chorale de Ro. |
| 29/10/2026 | Rote Ster Bel. (4) | 103-73 | FC Bayern Mü. (18) |
| 18/10/2026 | Hamburg Tower. | 63-85 | FC Bayern Mü. (18) |
| 16/10/2026 | Besiktas Ista. (11) | 95-87 | FC Bayern Mü. (18) |
| 14/10/2026 | Anadolu Efes . (14) | 93-101 | FC Bayern Mü. (18) |
| 10/10/2026 | BV Niners Che. | 83-87 | FC Bayern Mü. (18) |
| 26/03/2026 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 34 | FC Bayern München BB (18) | 93 - 83 | ASVEL Lyon-Villeurbanne (15) |
| 17/12/2025 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 16 | ASVEL Lyon-Villeurbanne (15) | 76 - 74 | FC Bayern München BB (18) |
| 06/02/2025 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 26 | FC Bayern München BB (18) | 76 - 67 | ASVEL Lyon-Villeurbanne (15) |
| 01/11/2024 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 7 | ASVEL Lyon-Villeurbanne (15) | 71 - 84 | FC Bayern München BB (18) |
| 25/01/2024 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 23 | FC Bayern München BB (18) | 64 - 76 | ASVEL Lyon-Villeurbanne (15) |
| 23/11/2023 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 10 | ASVEL Lyon-Villeurbanne (15) | 100 - 101 verlengingen | FC Bayern München BB (18) |
| 07/03/2023 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 27 | FC Bayern München BB (18) | 76 - 72 | ASVEL Lyon-Villeurbanne (15) |
| 23/11/2022 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 9 | ASVEL Lyon-Villeurbanne (15) | 74 - 75 | FC Bayern München BB (18) |
Statistieken onderlinge duels tussen ASVEL Lyon-Villeurbanne (15) en FC Bayern München BB (18) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2016, 15 gespeelde wedstrijden : 4 zeges Doelpunten voor 11 nederlagen van ASVEL Lyon-Villeurbanne (15)
EA7 Emporio Armani Milan (19) - Valencia BC (2)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 17 | 19 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 1 (25 %) | 1 (11 %) |
| Verloren | 3 (75 %) | 8 (89 %) |
| Doelpunten voor | 354 | 738 |
| Gemiddelde doelpunt | 88.5 | 82 |
| Doelpunten tegen | 373 | 812 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 93.25 | 90.22 |
| Serie voor de competitie | GPPP | GPPPPPPP |
| Serie (*) | GGGGPPPP | PPGPPPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 4
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 2 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 6 (75 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 2 (25 %) |
| Doelpunten voor | 399 | 777 |
| Gemiddelde doelpunt | 99.75 | 97.13 |
| Doelpunten tegen | 377 | 716 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 94.25 | 89.5 |
| Serie voor de competitie | GGGP | GGGGPGGP |
| Serie (*) | GGGGPGPG | PPGGGGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 02/11/2026 | Cantù | 82-95 | EA7 Emporio A. (19) |
| 30/10/2026 | Olympiakos Pi. (3) | 84-78 | EA7 Emporio A. (19) |
| 27/10/2026 | Panathinaïko. (1) | 80-75 | EA7 Emporio A. (19) |
| 25/10/2026 | EA7 Emporio A. (19) | 94-98 | Virtus Bologn. (13) |
| 22/10/2026 | EA7 Emporio A. (19) | 81-89 | FC Barcelona (8) |
| 18/10/2026 | Napoli Basket | 82-98 | EA7 Emporio A. (19) |
| 15/10/2026 | EA7 Emporio A. (19) | 97-101 | Dubai BC (7) |
| 13/10/2026 | EA7 Emporio A. (19) | 89-98 | Real Madrid (9) |
| 01/11/2026 | BC Andorra | 79-111 | Valencia BC (2) |
| 30/10/2026 | FC Barcelona (8) | 98-94 | Valencia BC (2) |
| 27/10/2026 | Valencia BC (2) | 86-78 | Fenerbahçe I. (6) |
| 25/10/2026 | Valencia BC (2) | 84-75 | Baskonia Vito. (20) |
| 23/10/2026 | Paris Basketb. (16) | 93-104 | Valencia BC (2) |
| 18/10/2026 | Valencia BC (2) | 116-93 | UCAM Murcia C. |
| 15/10/2026 | Valencia BC (2) | 88-91 | Maccabi Tel-A. (17) |
| 11/10/2026 | FC Barcelona (8) | 89-86 | Valencia BC (2) |
| 25/10/2026 | EA7 Emporio A. (19) | 94-98 | Virtus Bologn. (13) |
| 22/10/2026 | EA7 Emporio A. (19) | 81-89 | FC Barcelona (8) |
| 15/10/2026 | EA7 Emporio A. (19) | 97-101 | Dubai BC (7) |
| 13/10/2026 | EA7 Emporio A. (19) | 89-98 | Real Madrid (9) |
| 11/10/2026 | EA7 Emporio A. (19) | 106-77 | Benetton Trev. |
| 01/11/2026 | BC Andorra | 79-111 | Valencia BC (2) |
| 30/10/2026 | FC Barcelona (8) | 98-94 | Valencia BC (2) |
| 23/10/2026 | Paris Basketb. (16) | 93-104 | Valencia BC (2) |
| 11/10/2026 | FC Barcelona (8) | 89-86 | Valencia BC (2) |
| 04/10/2026 | Casademont Za. | 82-97 | Valencia BC (2) |
| 07/04/2026 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 36 | Valencia BC (2) | 102 - 96 | EA7 Emporio Armani Milan (19) |
| 23/10/2025 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 6 | EA7 Emporio Armani Milan (19) | 100 - 103 | Valencia BC (2) |
| 19/01/2024 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 22 | Valencia BC (2) | 84 - 72 | EA7 Emporio Armani Milan (19) |
| 09/11/2023 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 7 | EA7 Emporio Armani Milan (19) | 83 - 52 | Valencia BC (2) |
| 07/03/2023 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 27 | Valencia BC (2) | 84 - 88 | EA7 Emporio Armani Milan (19) |
| 29/12/2022 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 16 | EA7 Emporio Armani Milan (19) | 90 - 79 | Valencia BC (2) |
| 12/01/2021 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 19 | EA7 Emporio Armani Milan (19) | 95 - 80 | Valencia BC (2) |
| 06/11/2020 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 7 | Valencia BC (2) | 86 - 81 | EA7 Emporio Armani Milan (19) |
Statistieken onderlinge duels tussen EA7 Emporio Armani Milan (19) en Valencia BC (2) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2010/2011, 14 gespeelde wedstrijden : 8 zeges Doelpunten voor 6 nederlagen van EA7 Emporio Armani Milan (19)
Besiktas Istanbul (11) - Zalgiris Kaunas (10)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 15 | 11 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 1 (25 %) | 4 (44 %) |
| Verloren | 3 (75 %) | 5 (56 %) |
| Doelpunten voor | 344 | 810 |
| Gemiddelde doelpunt | 86 | 90 |
| Doelpunten tegen | 359 | 826 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 89.75 | 91.78 |
| Serie voor de competitie | PPGP | GPGPGPPG |
| Serie (*) | PGPPPPGP | PGPGPPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.25
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 10 |
| Wedstrijden | 5 | 9 |
| Gewonnen | 3 (60 %) | 5 (56 %) |
| Verloren | 2 (40 %) | 4 (44 %) |
| Doelpunten voor | 420 | 773 |
| Gemiddelde doelpunt | 84 | 85.89 |
| Doelpunten tegen | 413 | 756 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 82.6 | 84 |
| Serie voor de competitie | GPGPG | PPGPPGGG |
| Serie (*) | GGGPGGPG | GPPGGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 30/10/2026 | Virtus Bologn. (13) | 101-103 | Besiktas Ista. (11) |
| 28/10/2026 | Besiktas Ista. (11) | 73-81 | Olympiakos Pi. (3) |
| 24/10/2026 | Bahçesehir U. | 100-96 | Besiktas Ista. (11) |
| 22/10/2026 | Anadolu Efes . (14) | 89-80 | Besiktas Ista. (11) |
| 16/10/2026 | Besiktas Ista. (11) | 95-87 | FC Bayern Mü. (18) |
| 14/10/2026 | Hapoel Tel-Av. (5) | 100-82 | Besiktas Ista. (11) |
| 09/10/2026 | Baskonia Vito. (20) | 84-92 | Besiktas Ista. (11) |
| 02/10/2026 | Besiktas Ista. (11) | 82-95 | FC Barcelona (8) |
| 30/10/2026 | Zalgiris Kaun. (10) | 87-80 | Partizan Belg. (12) |
| 28/10/2026 | Virtus Bologn. (13) | 74-91 | Zalgiris Kaun. (10) |
| 25/10/2026 | Zalgiris Kaun. (10) | 86-63 | BC Jonavos CB. |
| 23/10/2026 | Zalgiris Kaun. (10) | 105-85 | ASVEL Lyon-Vi. (15) |
| 18/10/2026 | Zalgiris Kaun. (10) | 96-76 | Taurages KK |
| 16/10/2026 | Zalgiris Kaun. (10) | 70-85 | Anadolu Efes . (14) |
| 13/10/2026 | Fenerbahçe I. (6) | 99-80 | Zalgiris Kaun. (10) |
| 11/10/2026 | Nevezis Kedai. | 76-80 | Zalgiris Kaun. (10) |
| 28/10/2026 | Besiktas Ista. (11) | 73-81 | Olympiakos Pi. (3) |
| 16/10/2026 | Besiktas Ista. (11) | 95-87 | FC Bayern Mü. (18) |
| 02/10/2026 | Besiktas Ista. (11) | 82-95 | FC Barcelona (8) |
| 25/09/2026 | Besiktas Ista. (11) | 94-96 | Valencia BC (2) |
| 19/06/2026 | Besiktas Ista. (11) | 75-77 | Fenerbahçe I. (6) |
| 28/10/2026 | Virtus Bologn. (13) | 74-91 | Zalgiris Kaun. (10) |
| 13/10/2026 | Fenerbahçe I. (6) | 99-80 | Zalgiris Kaun. (10) |
| 11/10/2026 | Nevezis Kedai. | 76-80 | Zalgiris Kaun. (10) |
| 09/10/2026 | FC Barcelona (8) | 81-88 | Zalgiris Kaun. (10) |
| 01/10/2026 | Paris Basketb. (16) | 82-78 | Zalgiris Kaun. (10) |
| 25/09/2013 - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs | Besiktas Istanbul (11) | 78 - 62 | Zalgiris Kaunas (10) |
| 22/09/2012 - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs | Besiktas Istanbul (11) | 75 - 57 | Zalgiris Kaunas (10) |
Statistieken onderlinge duels tussen Besiktas Istanbul (11) en Zalgiris Kaunas (10) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2012, 2 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 0 nederlaag van Besiktas Istanbul (11)
Olympiakos Piraeus (3) - Rote Ster Belgrado (4)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 3 |
| Wedstrijden | 3 | 8 |
| Gewonnen | 3 (100 %) | 6 (75 %) |
| Verloren | 1 (0 %) | 2 (25 %) |
| Doelpunten voor | 234 | 713 |
| Gemiddelde doelpunt | 78 | 89.13 |
| Doelpunten tegen | 208 | 657 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 69.33 | 82.13 |
| Serie voor de competitie | GPG | GGPGGPGG |
| Serie (*) | GGGGGGPG | GPGGGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 4 |
| Wedstrijden | 3 | 9 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 6 (67 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 3 (33 %) |
| Doelpunten voor | 243 | 770 |
| Gemiddelde doelpunt | 81 | 85.56 |
| Doelpunten tegen | 225 | 693 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 75 | 77 |
| Serie voor de competitie | GGP | PGGGGPGG |
| Serie (*) | GPGPPGGP | PGGGGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| 30/10/2026 | Olympiakos Pi. (3) | 84-78 | EA7 Emporio A. (19) |
| 28/10/2026 | Besiktas Ista. (11) | 73-81 | Olympiakos Pi. (3) |
| 23/10/2026 | Olympiakos Pi. (3) | 61-64 | Fenerbahçe I. (6) |
| 16/10/2026 | FC Barcelona (8) | 100-105 | Olympiakos Pi. (3) |
| 09/10/2026 | Olympiakos Pi. (3) | 89-66 | Anadolu Efes . (14) |
| 04/10/2026 | Iraklis Thess. | 68-78 | Olympiakos Pi. (3) |
| 01/10/2026 | Virtus Bologn. (13) | 96-94 | Olympiakos Pi. (3) |
| 29/09/2026 | Zalgiris Kaun. (10) | 91-93 | Olympiakos Pi. (3) |
| 29/10/2026 | Rote Ster Bel. (4) | 103-73 | FC Bayern Mü. (18) |
| 27/10/2026 | Rote Ster Bel. (4) | 100-78 | Maccabi Tel-A. (17) |
| 22/10/2026 | Partizan Belg. (12) | 85-82 | Rote Ster Bel. (4) |
| 16/10/2026 | Rote Ster Bel. (4) | 90-81 | Paris Basketb. (16) |
| 13/10/2026 | ASVEL Lyon-Vi. (15) | 82-84 | Rote Ster Bel. (4) |
| 08/10/2026 | Dubai BC (7) | 58-77 | Rote Ster Bel. (4) |
| 01/10/2026 | Rote Ster Bel. (4) | 77-72 | Anadolu Efes . (14) |
| 29/09/2026 | Rote Ster Bel. (4) | 80-81 | Hapoel Tel-Av. (5) |
| 30/10/2026 | Olympiakos Pi. (3) | 84-78 | EA7 Emporio A. (19) |
| 23/10/2026 | Olympiakos Pi. (3) | 61-64 | Fenerbahçe I. (6) |
| 09/10/2026 | Olympiakos Pi. (3) | 89-66 | Anadolu Efes . (14) |
| 13/06/2026 | Olympiakos Pi. (3) | 89-85 | Panathinaïko. (1) |
| 08/06/2026 | Olympiakos Pi. (3) | 102-92 | Panathinaïko. (1) |
| 22/10/2026 | Partizan Belg. (12) | 85-82 | Rote Ster Bel. (4) |
| 13/10/2026 | ASVEL Lyon-Vi. (15) | 82-84 | Rote Ster Bel. (4) |
| 08/10/2026 | Dubai BC (7) | 58-77 | Rote Ster Bel. (4) |
| 21/04/2026 | FC Barcelona (8) | 80-72 | Rote Ster Bel. (4) |
| 16/04/2026 | Real Madrid (9) | 103-82 | Rote Ster Bel. (4) |
| 12/02/2026 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 28 | Olympiakos Piraeus (3) | 92 - 86 | Rote Ster Belgrado (4) |
| 26/11/2025 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 13 | Rote Ster Belgrado (4) | 91 - 80 | Olympiakos Piraeus (3) |
| 20/03/2025 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 30 | Olympiakos Piraeus (3) | 73 - 81 | Rote Ster Belgrado (4) |
| 13/12/2024 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 15 | Rote Ster Belgrado (4) | 87 - 73 | Olympiakos Piraeus (3) |
| 04/04/2024 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 33 | Rote Ster Belgrado (4) | 86 - 89 | Olympiakos Piraeus (3) |
| 16/11/2023 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 9 | Olympiakos Piraeus (3) | 88 - 83 | Rote Ster Belgrado (4) |
| 06/04/2023 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 33 | Rote Ster Belgrado (4) | 85 - 77 | Olympiakos Piraeus (3) |
| 22/12/2022 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 15 | Olympiakos Piraeus (3) | 86 - 90 | Rote Ster Belgrado (4) |
Statistieken onderlinge duels tussen Olympiakos Piraeus (3) en Rote Ster Belgrado (4) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2014/2015, 23 gespeelde wedstrijden : 13 zeges Doelpunten voor 10 nederlagen van Olympiakos Piraeus (3)
Virtus Bologna (13) - Dubai BC (7)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 13 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 2 (50 %) | 4 (44 %) |
| Verloren | 2 (50 %) | 5 (56 %) |
| Doelpunten voor | 357 | 781 |
| Gemiddelde doelpunt | 89.25 | 86.78 |
| Doelpunten tegen | 366 | 802 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 91.5 | 89.11 |
| Serie voor de competitie | GGPP | PGGGGPPP |
| Serie (*) | GGGGGPPP | GGGPGPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 4
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 7 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 6 (67 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 3 (33 %) |
| Doelpunten voor | 367 | 787 |
| Gemiddelde doelpunt | 91.75 | 87.44 |
| Doelpunten tegen | 343 | 766 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 85.75 | 85.11 |
| Serie voor de competitie | PGGG | GPPGGGPG |
| Serie (*) | GPGPGGGG | PPGGGGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| 02/11/2026 | Virtus Bologn. (13) | 93-100 | Trieste |
| 30/10/2026 | Virtus Bologn. (13) | 101-103 | Besiktas Ista. (11) |
| 28/10/2026 | Virtus Bologn. (13) | 74-91 | Zalgiris Kaun. (10) |
| 25/10/2026 | EA7 Emporio A. (19) | 94-98 | Virtus Bologn. (13) |
| 21/10/2026 | Hapoel Tel-Av. (5) | 90-81 | Virtus Bologn. (13) |
| 18/10/2026 | Virtus Bologn. (13) | 108-83 | Scafati Baske. |
| 16/10/2026 | Virtus Bologn. (13) | 86-78 | Baskonia Vito. (20) |
| 14/10/2026 | Paris Basketb. (16) | 94-96 | Virtus Bologn. (13) |
| 30/10/2026 | Dubai BC (7) | 97-83 | Hapoel Tel-Av. (5) |
| 27/10/2026 | Dubai BC (7) | 93-99 | Paris Basketb. (16) |
| 22/10/2026 | FC Bayern Mü. (18) | 91-107 | Dubai BC (7) |
| 15/10/2026 | EA7 Emporio A. (19) | 97-101 | Dubai BC (7) |
| 13/10/2026 | Baskonia Vito. (20) | 79-93 | Dubai BC (7) |
| 11/10/2026 | U-BT Cluj Nap. | 85-92 | Dubai BC (7) |
| 08/10/2026 | Dubai BC (7) | 58-77 | Rote Ster Bel. (4) |
| 02/10/2026 | Fenerbahçe I. (6) | 76-66 | Dubai BC (7) |
| 02/11/2026 | Virtus Bologn. (13) | 93-100 | Trieste |
| 30/10/2026 | Virtus Bologn. (13) | 101-103 | Besiktas Ista. (11) |
| 28/10/2026 | Virtus Bologn. (13) | 74-91 | Zalgiris Kaun. (10) |
| 18/10/2026 | Virtus Bologn. (13) | 108-83 | Scafati Baske. |
| 16/10/2026 | Virtus Bologn. (13) | 86-78 | Baskonia Vito. (20) |
| 22/10/2026 | FC Bayern Mü. (18) | 91-107 | Dubai BC (7) |
| 15/10/2026 | EA7 Emporio A. (19) | 97-101 | Dubai BC (7) |
| 13/10/2026 | Baskonia Vito. (20) | 79-93 | Dubai BC (7) |
| 11/10/2026 | U-BT Cluj Nap. | 85-92 | Dubai BC (7) |
| 02/10/2026 | Fenerbahçe I. (6) | 76-66 | Dubai BC (7) |
| 15/01/2026 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 22 | Dubai BC (7) | 72 - 80 | Virtus Bologna (13) |
| 05/12/2025 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 14 | Virtus Bologna (13) | 79 - 78 | Dubai BC (7) |
Statistieken onderlinge duels tussen Virtus Bologna (13) en Dubai BC (7) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2025/2026, 2 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 0 nederlaag van Virtus Bologna (13)
Partizan Belgrado (12) - Maccabi Tel-Aviv (17)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 12 |
| Wedstrijden | 3 | 9 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 4 (44 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 5 (56 %) |
| Doelpunten voor | 232 | 706 |
| Gemiddelde doelpunt | 77.33 | 78.44 |
| Doelpunten tegen | 230 | 722 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 76.67 | 80.22 |
| Serie voor de competitie | GPG | GGPPPGPP |
| Serie (*) | GGPGGGPG | GGPPPGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 18 | 17 |
| Wedstrijden | 5 | 9 |
| Gewonnen | 1 (20 %) | 2 (22 %) |
| Verloren | 4 (80 %) | 7 (78 %) |
| Doelpunten voor | 397 | 780 |
| Gemiddelde doelpunt | 79.4 | 86.67 |
| Doelpunten tegen | 452 | 852 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 90.4 | 94.67 |
| Serie voor de competitie | PPPGP | PPGPGPPP |
| Serie (*) | GGPPPGPP | PGGPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.33
| 30/10/2026 | Zalgiris Kaun. (10) | 87-80 | Partizan Belg. (12) |
| 28/10/2026 | ASVEL Lyon-Vi. (15) | 82-75 | Partizan Belg. (12) |
| 22/10/2026 | Partizan Belg. (12) | 85-82 | Rote Ster Bel. (4) |
| 15/10/2026 | Fenerbahçe I. (6) | 74-65 | Partizan Belg. (12) |
| 13/10/2026 | Partizan Belg. (12) | 55-72 | Panathinaïko. (1) |
| 08/10/2026 | Real Madrid (9) | 86-76 | Partizan Belg. (12) |
| 05/10/2026 | Partizan Belg. (12) | 83-59 | KK Mega Baske. |
| 02/10/2026 | FC Bayern Mü. (18) | 84-86 | Partizan Belg. (12) |
| 01/11/2026 | Maccabi Tel-A. (17) | 87-105 | Hapoel Tel-Av. (5) |
| 29/10/2026 | Maccabi Tel-A. (17) | 94-99 | Paris Basketb. (16) |
| 27/10/2026 | Rote Ster Bel. (4) | 100-78 | Maccabi Tel-A. (17) |
| 24/10/2026 | Maccabi Risho. | 93-90 | Maccabi Tel-A. (17) |
| 22/10/2026 | Maccabi Tel-A. (17) | 99-113 | Real Madrid (9) |
| 18/10/2026 | Maccabi Tel-A. (17) | 116-89 | Ironi Kiryat . |
| 15/10/2026 | Valencia BC (2) | 88-91 | Maccabi Tel-A. (17) |
| 13/10/2026 | FC Barcelona (8) | 90-87 | Maccabi Tel-A. (17) |
| 22/10/2026 | Partizan Belg. (12) | 85-82 | Rote Ster Bel. (4) |
| 13/10/2026 | Partizan Belg. (12) | 55-72 | Panathinaïko. (1) |
| 05/10/2026 | Partizan Belg. (12) | 83-59 | KK Mega Baske. |
| 25/09/2026 | Partizan Belg. (12) | 92-76 | EA7 Emporio A. (19) |
| 16/04/2026 | Partizan Belg. (12) | 91-79 | Baskonia Vito. (20) |
| 27/10/2026 | Rote Ster Bel. (4) | 100-78 | Maccabi Tel-A. (17) |
| 24/10/2026 | Maccabi Risho. | 93-90 | Maccabi Tel-A. (17) |
| 15/10/2026 | Valencia BC (2) | 88-91 | Maccabi Tel-A. (17) |
| 13/10/2026 | FC Barcelona (8) | 90-87 | Maccabi Tel-A. (17) |
| 02/10/2026 | Panathinaïko. (1) | 90-67 | Maccabi Tel-A. (17) |
| 03/02/2026 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 26 | Maccabi Tel-Aviv (17) | 95 - 93 | Partizan Belgrado (12) |
| 26/12/2025 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 18 | Partizan Belgrado (12) | 87 - 112 | Maccabi Tel-Aviv (17) |
| 03/01/2025 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 19 | Partizan Belgrado (12) | 98 - 75 | Maccabi Tel-Aviv (17) |
| 17/10/2024 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 4 | Maccabi Tel-Aviv (17) | 79 - 91 | Partizan Belgrado (12) |
| 12/01/2024 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 21 | Partizan Belgrado (12) | 88 - 79 | Maccabi Tel-Aviv (17) |
| 05/10/2023 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 1 | Maccabi Tel-Aviv (17) | 96 - 81 | Partizan Belgrado (12) |
| 11/01/2023 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 18 | Maccabi Tel-Aviv (17) | 90 - 81 | Partizan Belgrado (12) |
| 18/11/2022 - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 8 | Partizan Belgrado (12) | 96 - 88 | Maccabi Tel-Aviv (17) |
Statistieken onderlinge duels tussen Partizan Belgrado (12) en Maccabi Tel-Aviv (17) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2006/2007, 22 gespeelde wedstrijden : 10 zeges Doelpunten voor 12 nederlagen van Partizan Belgrado (12)
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities