De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Obertilliach - 2017/2018

Keuze van een seizoen :

Oostenrijk

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Obertilliach - Uitslagen Gemengd 2017/2018

OostenrijkOostenrijk - 13 December 2017 - 16 December 2017


Mixed Relay - 17 December 2017


1NOR Noorwegen (Vegard Gjermundshaug, Vetle Sjåstad Christiansen, Karoline Oigstad Knotten, Emilie Ågheim Kalkenberg)1:10:44.9
2GER Duitsland (Roman Rees, David Zobel, Karolin Horchler, Nadine Horchler)+32.4
3FRA Frankrijk (Aristide Bègue, Clement Dumont, Myrtille Bègue, Coline Varcin)+1:09.7
4SUI Zwitserland (Joscha Burkhalter, Eligius Tambornino, Aita Gasparin, Elisa Gasparin)+1:25.5
5SWE Zweden (Martin Ponsiluoma, Tobias Arwidson, Olga Alifiravets, Johanna Skottheim)+1:41.6
6RUS Rusland (Dmitry Malyshko, Alexey Slepov, Valeriia Vasnetcova, Uliana Kaisheva)+1:52.9
7CAN Canada (Macx Davies, Jules Burnotte, Nadia Moser, Megan Tandy)+2:07.3
8ITA Italië (Pietro Dutto, Saverio Zini, Nicole Gontier, Karin Oberhofer)+2:14.9
9UKR Oekraïne (Dmytro Pidruchnyi, Volodymyr Siemakov, Nadiia Bielkina, Olga Abramova)+2:53.9
10AUT Oostenrijk (Nikolaus Leitinger, Kevin Plessnitzer, Susanne Hoffmann, Christina Rieder)+3:28.4
11CZE Tsjechië (Lukas Kristejn, Milan Zemlicka, Ludmila Horka, Lea Johanidesova)+3:38.3
12POL Polen (Lukasz Szczurek, Mateusz Janik, Karolina Piton, Kinga Mitoraj)+4:18.2
13BLR Wit-Rusland (Vladimir Chepelin, Sergey Bocharnikov, Kristina Ilchenko, Hanna Sola)+4:54.0
14SVK Slowakije (Tomas Hasilla, Michal Kubaliak, Terezia Poliakova, Alzbeta Majdisova)+5:06.7
15KOR Zuid-Korea (In-bok Lee, Jong-min Kim, Hye-Suk Hwang, Eun-jung Ko)+5:55.1
16JAP Japan (Yuki Nakajima, Kazuya Inomata, Kirari Tanaka, Asuka Hachisuka)+6:04.5
17FIN Finland (Sami Orpana, Tuukka Invenius, Jenny Fellman, Sanna Markkanen)LPD
18BUL Bulgarije (Vladimir Oryashkov, Dimitar Partalov, Dainka Koeva, Gergana Velkova)LPD
19EST Estland (Tarvi Sikk, Johan Talihärm, Susan Kuelm, Grete Gaim)LPD
20CHN China (Zhenyu Zhu, Xingyuan Yan, Xuelan Wang, Zhaohan Zhang)LPD
21ROU Roemenië (Raul Antonio Flore, Gheorghe Pop, Timea Hajdu, Ana Larisa Cotrus)LPD
22MDA Moldavië (Liviu Dubalari, Nicolae Gaiduc, Snejana Tiseeva, Anastasia Niciporenko)LPD
23LTU Litouwen (Deivid Demkov, Linas Banys, Raminta Dindaite, Ana Jesipionok)LPD
24CRO Kroatië (Mislav Petrovic, Filip Petrovic, Ana Frincic, Anika Kozica)LPD
25MGL Mongolië (Munkh-Erdene Enkhbayar, Gantulga Otgondavaa, Ariunzul Enkhbayar, Erdenechimeg Altankhuyag)LPD
26BRA Brazilië (Leandro Lutz, Fabrizio Ribas Bourguignon, Bruna De Moura, Gabriela Almeida Neres)LPD

Single Mixed relay - 17 December 2017


1RUS Rusland (Kristina Reztsova, Alexey Volkov)39:07.2
2FRA Frankrijk (Julia Simon, Emilien Jacquelin)+37.1
3UKR Oekraïne (Yuliya Zhuravok, Artem Pryma)+48.9
4CAN Canada (Sarah Beaudry, Carsen Campbell)+51.0
5NOR Noorwegen (Lotte Lie, Aslak Nenseter)+57.8
6CZE Tsjechië (Anna Tkadlecova, Ondrej Hosek)+1:39.7
7BLR Wit-Rusland (Darya Yurkevich, Aliaksandr Darozhka)+1:46.8
8SWE Zweden (Elisabeth Högberg, Torstein Stenersen)+1:53.3
9GER Duitsland (Luise Kummer, Niklas Homberg)+1:56.9
10EST Estland (Regina Oja, Martin Remmelg)+2:23.6
11POL Polen (Anna Maka, Andrzej Nedza-Kubiniec)+2:24.7
12ITA Italië (Ginevra Rocchia, Paolo Rodigari)+2:25.5
13FIN Finland (Saana Lahdelma, Tuomas Harjula)+2:41.7
14JAP Japan (Rina Mitsuhashi, Kosuke Ozaki)+2:45.4
15AUT Oostenrijk (Ramona Düringer, Peter Brunner)+2:46.4
16LTU Litouwen (Natalija Paulauskaite, Rokas Suslavicius)+2:56.3
17ROU Roemenië (Eniko Marton, Marius Ungureanu)+3:45.8
18ESP Spanje (Victoria Padial Hernández, Roberto Piqueras Garcia)+3:45.9
19MDA Moldavië (Alla Ghilenko, Liviu Dubalari)+4:02.3
20KOR Zuid-Korea (Jiae Park, Seonhoe Heo)+4:52.4
21BUL Bulgarije (Milena Todorova, Kristiyan Stoyanov)LPD
22CHN China (Fanqi Meng, Wei Wang)LPD
23BEL Belgie (Rieke De Maeyer, Tom Lahaye-Goffart)LPD
24AUS Australië (Darcie Morton, Damon Morton)LPD
25TUR Turkije (Gulsah Aga, Zana Oztunc)LPD
26CRO Kroatië (Anika Kozica, Kresimir Crnkovic)LPD
27MGL Mongolië (Ariunzul Enkhbayar, Gantulga Otgondavaa)LPD
28BRA Brazilië (Mirlene Picin, Fabrizio Ribas Bourguignon)LPD
29ARG Argentinië (María Cecilia Domínguez, Jose Damian Barcos)LPD

Uitslagen Heren

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden