De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
19/08 - 23/08 | Bishkek | AFC Cup - Kwalificaties - Groep A | FC Dordoi Bishkek |
21/08 - 25/08 | Ulaanbaatar | AFC Cup - Kwalificaties - Groep B | Three Star Club |
21/08 - 25/08 | Thimphu | AFC Cup - Kwalificaties - Groep C | FC Tertons |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
02/06 - 18/10 | LAT | Beker van Letland | FK Liepaja |
08/06 - 10/06 | FRA | Toulon Espoirs-Toernooi - Finales | Engeland U-20 |
16/06 - 22/06 | POL | Europees Kampioenschap Heren U-21 - Groep A | Engeland U-21 |
17/06 - 23/06 | POL | Europees Kampioenschap Heren U-21 - Groep B | Spanje U-21 |
17/06 - 24/06 | RUS | Confederations Cup - Groep A | Portugal |
18/06 - 24/06 | POL | Europees Kampioenschap Heren U-21 - Groep C | Duitsland U-21 |
18/06 - 25/06 | RUS | Confederations Cup - Groep B | Duitsland |
22/06 - 25/06 | MTQ | Caribbean Cup | Curaçao |
23/06 - 24/09 | LTU | Beker van Litouwen | FC Stumbras |
25/06 - 29/06 | RSA | COSAFA Cup - Groep A | Tanzania |
26/06 - 30/06 | RSA | COSAFA Cup - Groep B | Zimbabwe |
27/06 - 30/06 | POL | Europees Kampioenschap Heren U-21 - Finaleronde | Duitsland U-21 |
28/06 - 02/07 | RUS | Confederations Cup - Finaleronde | Duitsland |
28/06 - 10/08 | Internationaal | Copa Sudamericana - Tweede Ronde | Flamengo |
30/06 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden U22 | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
15/09 - 25/11 | Internationaal | CAF Confederation Cup - Finaleronde | TP Mazembe |
16/09 - 04/11 | Internationaal | CAF Champions League - Finaleronde | Wydad Casablanca |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
06/12 - 16/12 | UAE | Wereldkampioenschap voor Clubs | Real Madrid |
07/12 - 10/12 | URU | Primera División Uruguaya - Playoff | Peñarol |
09/12 - 18/12 | URU | Primera División Uruguaya - Degradatie Play-Offs | El Tanque Sisley |
14/12 | ECU | Ecuador Division 1 - Serie A - Copa Sudamericana Playoffs | LDU Quito |
14/12 - 17/12 | ECU | Ecuador Division 1 - Serie A - Finales | Club Sport Emelec |
14/12 - 17/12 | VEN | Primera División Venezolana - Playoffs | Monagas Sport Club |
14/12 - 21/12 | CHI | Chili Division 1 - Primera División - Copa Libertadores Playoffs | Universidad de Concepción |
16/12 | PAR | Paraguay Division 1 - Primera División - Degradatie Play-Offs | Club Rubio Ñú |
22/12 - 28/12 | Kuwait City | Golf Cup of Nations - Groep A | Oman |
23/12 - 29/12 | Kuwait City | Golf Cup of Nations - Groep B | Irak |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
02/01 - 05/01 | Kuwait City | Golf Cup of Nations - Finaleronde | Oman |